Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6438 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Valentinovo
Reply #15 - 15.02.2003 at 21:26:12
 
Valentina!

Če imaš nekoga rad mu to lahko poveš vsak dan, četudi na sam dan mrtvih.  Vse skupaj s tem Valentinovim pa je žal full izumetničeno.
Primer. Na mnogih radijskih kanalih celo leto ne spregovorijo o ljubezni in to, ko pa pride ta jebeni dan ki mu rečete Valentinovo so jih polna usta kako lepo ljubiti je, kako je ta dan namenjen samo zaljubljenim in kaj se splača podariti svoji najdražji, najdražjemu.  Ops, smo že pri biznisu.  
Želim vam še v prihodnjih letih veliko praznovanja dneva zaljubljenih.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Valentinovo
Reply #16 - 16.02.2003 at 16:53:32
 
tudi Američanom je bil ta praznik serviran (ni se rodil v Ameriki!) in oni so ga seveda servirali dalje - kaj so poj oni tuki krivi? Je pa itak tko: kar ti je ponujeno, vzameš al pa ne. Kdo te pa v kaj sili.

ob Valentinovem so pa seveda najbolj glasni tisti, ki nimajo pojma o ljubezni, je niso sposobni zaznavati, sprejemati in dajati.

bogi oni...

Sprejemanje in dajanje ljubezni čist nič ne košta in ni treba v imenu nje podpirati nobenih cvetličarjev in nasploh trgovcev.

nekaterim se pač Valentinovo dogaja kar samo od sebe, spontano, vsak dan v letu, drugim se pa še za Valentinovo ne...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Valentinovo
Reply #17 - 16.02.2003 at 18:11:44
 
Tudi jaz sem slišal, da Valentinovo prihaja iz Britanije al ne vem kje, samo nisem bil prepričan. V vsakem primeru, Valentinov servirano nam, je ameriško in ne tisto prvotnega porekla.
No Ana, si se spet na mene obesila, ker pač ne poznam ljubezni.  Iz tega razloga se nisem jaz obešal na tiste ljubezenske topice, saj tiste ki so tam najbolj kričala imajo zagotovo najmanj ljubezenske prakse.  Je pa enkrat Samson dober recept napisal za vrževanje in dvig ljubezni med partnerjema.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
;) ;D ;DRe: Valentinovo
Reply #18 - 16.02.2003 at 18:27:40
 
Andres če bi praznovali samo "naše"praznike potem bi jih precej malo...če pa računamo na to,da smo na nekatere "uvožene"praznike celo fraj, pa toliko boljše Grin

Valentinovo pa v osnovi sploh ni dan zaljubljenih,ampak dan prijateljev...prijateljstvo pa je lepo,mar ne?
Pa ne rečt,da se moramo na prijatelje brez tega spomnit...normalno,da ja..je pa vseeno fajn če namesto 10 smsov na dan,dobiš 30 ali več Grin...
Res sreča,da to ni dan zaljubljenih Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Valentinovo
Reply #19 - 16.02.2003 at 20:43:59
 
Na prijatelje se spomnimo vsak dan ali večkrat tedensko. Še večkrat na tiste, ki jih imamo najrajši. Na otroke recimo. Med drugim meni ponujajo praznik, da se bom svojih otrok in prijateljev spomnil. Vse lepo in prav, samo je ravno toliko biznisa notri kot za božiča.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Valentinovo
Reply #20 - 17.02.2003 at 09:26:43
 
Andres wrote on 16.02.2003 at 18:11:44:
No Ana, si se spet na mene obesila,
Andres


me pa prav zanima, zakaj misliš, da sem se nate obesila? Nikjer nisi bil omenjan in bilo je pisano na splošno. Pa te ja ne daje preganjavica?

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2