Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 872 times)
KarmenA
Ex Member




TINE, TI!!
15.02.2003 at 00:37:32
 
****

TINA ali TINE? Valentin je "silen in zdrav" fant. Preprosto ga ne moreš zamenjati z nobenim drugim.  Samostojen pa ne samozadosten. Rad ima lastno mamo,  dobro obvladuje prostor v katerem živi.. Pozimi ga srečaš na mostu v sami karirasti srajci Smiley s štirimi odpetimi gumbi in nasmehom do nebes.  Kot vsakemu normalno razvitemu fantu, je vojska zanj izreden preizkus samo-zavesti. Odnos do inštitucije ali kdo pride ven tam, kjer vstopi?

****


TINA in TINE?...TINE se je spoznal na ogromno stvari in vse mogoče trike. Ko je TINA to videla, je previdno pristopila. Zdelo se ji je tudi, da prepričati TINA za TINO ne bi smelo biti pretežko, TODA ...
TINA se je dobro namotovilila okoli TINA. Šele ko je TINA tudi zares spoznala, je bil celo TINE zadovoljen...TINA je z njim lepo ravnala in če je koga zanimala skrivnost, je TINA povedala da TINE...



Z vsem spoštovanjem do tinetove-ga Smiley večera. Kako sta Tina in Tine? Je življenje skupek NE, NA, NJA, ..nnn želja?? Ali pa TIne ni niti TIna..

Kaj pa TI?


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: TINE, TI!!
Reply #1 - 15.02.2003 at 17:01:47
 
Meni nič tebi nič sem se spravila ne Tina. Smiley Ti dve zgodbici sta ohlapni, boste lažje misli prožili, ker nista pa kakorkoli razpotegnjeni.

Nič ne težim zdaj s tem. Saj nisem pesmi s to temo  gor pisala. Mineva tukaj spokojen dan (še vedno Wink) po prazniku, na katerega okraski so tako grisi&mamljivi, da ob tej priložnosti preprosto začnejo nabijat še vsa umetna srca! Dan potem je zato umirjen. Kot nalašč da se preprosto izrazimo kaj je s TI!? Kako "hodita" osebnostni jaz in ti??


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1