Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 22636 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #30 - 31.01.2003 at 10:52:49
 
t wrote on 31.01.2003 at 10:09:46:
Ena od vaših uničujočih taktik drage dame:
"...hm, mal me je sram povedat, ampak z jokom sem izsiljevala.Vedela sem, da sobo imajo, samo sem bila preveč umazana in neugledna za ta hotel, zato so se me hoteli rešiti. Ko sem preizkusila vse variante, pa niso pomagale, sem se zatekla k joku.  Vedela sem, da bom na ta  način vzbudila pozornost drugih gostov, ki bodo posredovali. Sedla sem na stol, za trenutek pomislila na nekaj žalostnega in začela jokati. Na glas, da me kdo ne spregleda. Skozi solze sem se krohotala, ko sem videla, kakšno paniko sem povzročila."



Hm, zgleda da se mam še kaj za naučit.  Grin


Al pa rajš ne... meni že zdaj, kadar si solze izsilijo pot na plano, ni fajn, jih poskušam skrit, če ne gre pa imam slabo vest - ravno zaradi tega, ker se zavedam, v kako neenakopraven položaj to postavi moškega. Undecided
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #31 - 31.01.2003 at 10:53:10
 
Valentinaa wrote on 31.01.2003 at 10:48:10:
Vsak uporabi tisto "moč", ki jo ima. Moški bi najbrž receptorja za ovratnik zagrabil, pa mu z bulami zagrozil

Ja si z lahkoto predstavljam sebe, ko tako postopam. NO če ne drugega, bi vsaj sikala skoz zobe, pa strupeno gledala, seveda, če se ne bi lepo prijazno poskušala  vse zment.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #32 - 31.01.2003 at 11:24:02
 
Eva, a si me predstavljaš, kaj počnem jaz, če me ustavi policaj pri kakšnem prekršku!!!!!

To je čista manipulacija!!!! Tu sem jaz biser!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #33 - 31.01.2003 at 11:33:42
 
) Grin Valentina, si predstavljam. Grin
Tuki jest en morem blestet, razen če bi me policaj ustavu nakolseu ali peš... Wink
Pa sej ne rečem, da ni manipulacija, ampak ne morem mim tega, da pa moški ne manipulirajo, tut tko, da se uboge delajo na kakšen šarmanten način, češ, sej sem v redu, če se mi je tok hudga zgodil, pa močan sem pa zmogu bom, navkljub vsem grozotam.. pa tralali tralalal... jest že vem  Wink (iz špegla - evo Andres hitro ukrepat  Grin)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #34 - 31.01.2003 at 11:37:40
 
Valentinaa wrote on 31.01.2003 at 11:24:02:
Eva, a si me predstavljaš, kaj počnem jaz, če me ustavi policaj pri kakšnem prekršku!!!!!

To je čista manipulacija!!!! Tu sem jaz biser!




Hm, kaj pa počneš?
(danes ma moj ego lekcijo za ono od včeraj pa vsake pol ure na novo ugotovim kak bumbar sem Grin )
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #35 - 31.01.2003 at 12:28:30
 
m wrote on 31.01.2003 at 11:37:40:
Hm, kaj pa počneš?


Imam več taktik, odvisen od tipa policaja, ki me ustavi. Nekako probam precent, ko ga pogledam v oči, katera taktika naj bi pri njemu delovala. Lahko je to uboga ženskica, al pa neumna trapa, al pa osladnica...to pali, če je policaj rad pokroviteljski in rad deli nasvete, katere jaz seveda "požiram" z očmi. Tako se največkrat uspem čisto izognit kazni. Druga varjanta je, da vse priznaš in se že naprej kesaš, pa obljubiš, da nikol več ne boš, pa da drgač zmeraj predpise upoštevaš...to je dobro za policaja, ki je nekak za debato, pa se z njim da tud kej poment, ponavadi vsaj uspeš prit skoz z minimalno kaznijo. Tretja taktika je pa nonšalanca, "aja prekršek sem naredila, ja prav, napište kazen, bom plačala, ni problema,..., kje podpišem, u redu, ...,"  to je pa za ta hude, neomajne policaje, k pri njih nič ne pali, dosežeš pa, da je kazen vsaj malo nižja od seštevka vseh prekrškov, tudi do 50%.

Evo, tako jaz. Ne odgovarjam za to, če pri kom drugem iste stvari ne delujejo.

A če imam slabo vest? Ne, nimam jo, itak vsak dobi tisto, kar pričakuje!
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #36 - 31.01.2003 at 14:38:40
 
Valentinaa wrote on 31.01.2003 at 10:48:10:
ten-nej:
Vsak uporabi tisto "moč", ki jo ima. Moški bi najbrž receptorja za ovratnik zagrabil, pa mu z bulami zagrozil ali pa mu kakšen bankovec pod pultom ponudil. Ženske pa pač po svoje, s tistim, kar pali. Jaz tukaj razlike ne vidim, kvečjemu v nijanjsa, oboje je pa histerija.


Ja potem pa plačuješ ali pa sediš - nič čudnega če bomo zares kmalu vsi samo še jokali (kot nekateri baje že počnejo).


Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #37 - 31.01.2003 at 16:31:30
 
Andres lepo si jih dreznil Grin...
Stari maček Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #38 - 31.01.2003 at 16:40:36
 
t wrote on 31.01.2003 at 10:09:46:
Kaj takega pri moških še nisem opazil in se mi zdi lep način združitve naše vere v vašo bisernost in vaše histerije (čeprav smo tudi moški histerični - vsaj mene se prične lotevati histerija (mogoče bolj panika), če zagledam jokajoče bitje, ki se cmeri brez vsakega vidnega razloga).


Definitivno panika. Bežimo. Tecimo.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #39 - 31.01.2003 at 17:45:33
 
Bolj ko Vas berem,manj mi je jasno kaj je pravzaprav tisto vprašanje na katero bi morala odgovorit...

In ker mi je najbolj padla v oči debata okrog biserov,belih,črnih,kakršnihkoli že...sledi tole.

Ne morem govorit za ostale deklce,tole so izključno moji + in -.

Ja!
Znam biti zoprna brez ne vem kako tehtnega razloga.Znam ovijati okrog prsta,kadar bi rada ovijala.Znam tudi jokati kadar mi je hudo in bi rada da me nekdo potolaži.Znam prav nesramno preklinjati kadar me nekaj-nekdo razjezi.Tudo opravičiti se znam,kadar vem da grem predaleč.
Znam izsiljevati z nežnimi pogledi,besedami...

Vse to sem jaz!
Biser ali kamen,vrag ali bog...Vse to sem lahko v eni osebi.

Priznam...
A imam srečo...Tega ne skrivam,niti ne prepričujem o nasprotnem.In ne boste verjeli...še so ljudje,ki imajo kljub vsemu balastu radi.

In kar je prav tako pomebno...tudi jaz imam lahko rada nekoga s podobnimi lastnostmi.

Kaj sem torej?
Hja,samo Katarina.Pravijo,da je dovolj...

Pozdravček,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #40 - 31.01.2003 at 18:00:13
 
Daj bog da bi res znala jokat takrat ko je treba.... Grin

jokam se kadar češ, samo mal mi mora bit hudo, al pa me prizadet al pa me ganit al pa celo če mi kdo kaj pametnega pove...so že solze tukaj, na vse tolk čustveno reagiram, da je joj...

ampak ko bi mogla pa bi blo dobro za mene...jao bože, takrat pa od mene doživiš kvečjemu kej tacga da se začnem krohotat pa od smeha okol padat, se režat do ušes že ob misli, da bi blo fajn mal pojokat al pa se vsaj naredit jezno, za primer da bo drugič drugače, men se pa naenkrat vse tolk hecno zazdi, da umiram od smeha....pol se pa pejt ??? se bom mogla mal v roke vzet Wink

histerična, definitivno Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #41 - 31.01.2003 at 18:15:17
 
Veste kakšna je pa pogosta taktika moških? Za njih se res ne "spodobi da bi jokali", pol pa zrihtajo tako, da se počutiš krivo. Tud to je manipulacija, če se ji prepustiš.

Ja, ja, policaji znajo bit zaj., ampak moje osebno mnenje je, da so policajke še bolj.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #42 - 31.01.2003 at 19:28:15
 
Ziby2 wrote on 31.01.2003 at 16:31:30:
Andres lepo si jih dreznil Grin...
Stari maček Wink



Nisem jih dreznil. . Potuhnile so se po večini. Edina, ki je napisala več ali manj detaljno o svojih biserih in histeriji je Katarina.  Zanimivo. Največ dela, najmanj je na forumu in z najlepšo kočijo se pripelje.  Katarina! Bi ti bil jaz kočijaž.  In to je enakovredno kot šofer pincese Diane. Smiley

Andres

p.s  No, vsaka tudi prizna, da ima svoje slabe in dobre lastnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #43 - 31.01.2003 at 19:37:29
 
andres ... kar se tiče ogledal, vzorcev, ega, ipd
to ni iz ene knjige pobrano
to je pobrano iz veliko knjig ... to so splošno sprejeti izrazi, ki dovolj dobro opisujejo Resnico ... opisujejo sistem, njega delovanje ... in ... definitivno ... niso pogruntavščina tega foruma, ampak so nekako najsplošneje sprejet konsenz ... alter seveda, pa tudi uradni ... psihologija se mi zdi uporablja popolnoma iste izraze za točno iste 'stvari'.
tako je.

ženska pa je biser
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #44 - 31.01.2003 at 19:55:38
 
Vzorci ogledala ipd Gape  so res pobrani iz mnoge literature.  Nikjer ni izključeno, da drug od drugega niso plonkali in da so vsi na napačni poti.
Četudi vsi na napačni poti niso drži da narod vedno in počez mlati  s špegli,  vzorci ipd.  Nimaš kaj. Najbolje se je pametnega narest s tistim kar si nekje prebral. Morda pa drži.  

Najbolje da si kot star penzioner kupim mini ogledalo in glavnik ter ju nosim v zadnjem žepu, Smiley.

Andres

Ja, ženske so biser. Odvisno za koga katera.  Ogledala?  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10