Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 22630 times)
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #15 - 30.01.2003 at 13:53:20
 
Andres wrote on 30.01.2003 at 13:10:39:
No gremo k prvemu biseru. Recimo da znate (ene) moskemu pod kozo zlezti.  Tako se drzite pod njegovo kozo dolocen cas nakar vas napade histerija in  zacnete lagati.   Moskemu biser sicer ugaja, sam pa vase lazi ne pricakuje saj ste ga ocarali, cemur sledi, da tudi moski zacne lagat vam.  Zivljenskopravilo pac, milo za zajfo.

Andres

Quote:
V tem topicu ne bodo definirane posameznice, gre za ženski spol nasploh, torej ne bo obsojanja ampak razglabljanje.
Roll Eyes to zna bit težko zame
Kaj je (nakar) povzročilo napad histerije, Andres? Izkušnje s prejšnjim partnerjem?   Lips Sealed Nasledstvo očetovega vzorca  Lips Sealed
Primer tazga moškega je bil sigurn kdaj v Oprah showu  8) Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #16 - 30.01.2003 at 14:09:29
 
Po moje je bil Springer show.  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #17 - 30.01.2003 at 14:12:53
 
Razumevanje tegale razpredanja se mi zalomi tukaj:

Andres wrote on 30.01.2003 at 13:10:39:
  Moskemu biser sicer ugaja, sam pa vase lazi ne pricakuje saj ste ga ocarali, cemur sledi, da tudi moski zacne lagat vam.  


Sicer pa ne bom niti z besedo omenla ogledal. Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #18 - 30.01.2003 at 14:25:47
 
Dejte deklice malo pocakat, da domov pridem. Tu se sumnkov ni.  Marjana.  Ogledalo, tudi zrcalo bi ti lahko odgovoril brez sumnikov, ampak imam rajsi svojo tipkovnico:D.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #19 - 30.01.2003 at 14:33:54
 
Cheesy Grin Grin aaa izgovori Andres.. tipkovnica.. what's next... da ti nau varovalke vn vrgl  Tongue  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #20 - 30.01.2003 at 14:52:58
 
Ne, ne, psihičen se more pripravit. Mal meditacije, 3 globoko vdihnit, pa bo. Grin

Drugač sem pa prepričana, da mu ugaja, da ga takole mal deklce oblegajo! Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #21 - 30.01.2003 at 21:30:22
 
Andres wrote on 29.01.2003 at 13:17:49:
Karmen! Ne nateguj folka.  Preveri ce ne verjames.

Andres, ne zmorem! Me je sama histerija. Še tudi verjamem preveč. Pa če te to še ne zadovoljuje uporabi vsaj precizno vago.

Kako pa tebi pomagajo vsi prijazni nasveti, bi se prav kamot vsaj kdaj zamislil. Da je vsaka ženske tudi ženička, če le z lahkoto "dobro pritegne" enega možička. Ti je tudi dobro poznano, da se v celoto, ki jo ponazarja krog, circle of life, kakorkoli že  vliva "ženski del" moškega in "moški del" ženske skupaj, ne pa kar tako počez in še s  sabo!

Sploh pa Andres, zakaj se toliko zapletaš s to tipkovnico?? Da smo ženske histerične samo? In vsi moški zatem. Je to posebna bolezen, ki jo povzročajo posebne-i občutljivke-ci, ki: brez vsake osnove, z neobvladovanjem sebe in svojimi čustvenimi izbruhi (much) pretiravajo. To bolestno vedenje prenašajo potem v okolje.Vprašanje materializacije bolezni je pa le še vprašanje časa. Biser je itak bolezenska tvorba določene vrste školjk.  Nastane pa kot presek izhodiščnih koordinat duše ob utelešenju oz. posebnem "dotiku".

veronika wrote on 30.01.2003 at 14:52:58:
Drugač sem pa prepričana, da mu ugaja, da ga takole mal deklce oblegajo! Grin

Klik "jing-jang-jung"; prov zihr da je res veronika.  Smiley Tebe tudi ambivalenca nič ne daje?  Wink


Karmen





Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #22 - 30.01.2003 at 22:18:26
 
Marjana in Eva sta se obe spotaknili v ogledalo. Že večkrat sem napisal, da iz neke literature drug od drugega plonkate. Preprosto vzorci ogledala ne držijo. Če bi bilo tako, bi potihem premišljeval kaj naj kupim ARS, ko naslednjič pridem v Slovenijo. O ne, postavite se na svoje noge, pa malo okrog sebe poglejte.

Eva! Napada histerije ni, čeprav so izkušnje z bivšo  partnerkoila slabe. Šla pa si tu v skrajnost in biser ter histerijo iščeš v meni.  Po tvoje si histerijo našla kot vzorec mojega očeta. Niti ne vem v katerem pogledu sva si z njim podobna?  Imava popolnoma različne interese, iste delovne navade in podobne poslovne sposobnosti.

Veronika. Poudarila si da smo moški tisti ki večkrat lažemo. Sebe sem vmes ne bom prišteval v kategorijo lažnivcev ali iskrenih moški. Tu ste v večini zato vam ne bo težko razbrati in kategorizirati kam Andres paše.
A je res, da sem tisto o laži dodal kot Nenin post, ko se ji je zapisalo, da ste ženske spretne lažnivke. In potemtakem naj moški kimajo?

In še glede tipkovnice. Preprosto nerad postam v službi, ker je abeceda malo drugačna in ker ni šumnikov. Torej deklice. Oprah-Springers  showa  ni, kot ni izgovorov, le šumniki manjkajo pol dneva.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #23 - 30.01.2003 at 23:05:03
 
opa opa...
1. kje sm jest ogledalo omenila? razen če maš vzorce za isto stvar. Andres, pr men to dela, če me nekaj moti na drugem, sem jaz taka, al pa se mam za tako.. sem preizkusla, plonkala sem pa od Gary-ja. tisto z ARS mi ni jasno, samo zabavno je, k maš probleme  Grin
2.Očeta sem imela pa svojega v mislih, ne tvojega, namreč naj bi jaz vzorce po svojih starših imela, ne po tvojih, če si ti moj partner, ker sem s svojimi živela od malega, ne s tvojimi. Sicer pa kar sem navedla, je mogoče in zagotovo tudi obstaja. Zame seveda ne velja, vsaj jaz ne vem, da bi imel kdo, ki bi lahko tako name vplival, imel take izpade (sproščanja agresivnosti iz strahu) kot jaz.
3.Pa ničesar ne iščem v tebi z namenom, da bi dokazala, da imaš nekaj, česar jaz nimam. V to preprosto ne verjamem več. Sem doživela moške že na veliko razmolikih načinov, za katere sem mislila, da so jih samo ženske sposobne in obratno. In zato sem vzela lopar v roke. Ne zato, da bi izključno moškim pripisovala karkoli.  Smiley

Kar se pa tipkovnice tiče: dobra volja je najbolja  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #24 - 31.01.2003 at 00:55:19
 
Ej Evica mala. Oprosti. Sem napako naredil.  Mislim, da sem imel v času sestavljanja zgornjega teksta odprta dva okna in niti ne vem kako sem te z Marjano skupaj stlačil. Verjetno zato, ker se fizično tako razlikujeta. Vsaka po svoje je biser. Ona beli, ti črni. Pa imam rad da vaju drugo ob drugo malo ribam.  Cheesy.  Saj biseri se ne oluščijo kajneda? Je katera od vaju depresivna?  Cheesy
Praviš, da ti je tisto od ARS zabavno. Ti se kar zabavaj.  Jaz še vedno trdim svoje.  Darila za ARS nisem šel kupit, ker ker do nje ne čutim nič. Imam pa nekaj drugih pripravljenih.  Med drugim geotermalno kremo za Karmen. (Nagrada od Modrc tekmovanja)


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #25 - 31.01.2003 at 08:55:14
 
Andres, zakuhal boš vojno med tabo in moškim spolom ter feministkami  Cheesy

Vsi smo sposobni lagati, vsi smo sposobni varati, delati nemogoče stvari.... a po drugi strani smo vsi taki in drugačni biseri......
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #26 - 31.01.2003 at 10:05:23
 
Cheesy  Grin  Grin  Grin  Grin  Cheesy uu Tongue (smeh tud trebušne mišice utrjuje, kar je po porodu še ekstra dobrodošlo. Hvala, ker tud za moje zdravje skrbiš Wink)Andres wrote on 31.01.2003 at 00:55:19:
Ej Evica mala.
Zakaj sm pa zdej mala  Sad
Quote:
in niti ne vem kako sem te z Marjano skupaj stlačil.
JE že v redu, sem že navajena  Wink Grin
Quote:
Verjetno zato, ker se fizično tako razlikujeta. Vsaka po svoje je biser. Ona beli, ti črni. Pa imam rad da vaju drugo ob drugo malo ribam.  Cheesy.  Saj biseri se ne oluščijo kajneda? Je katera od vaju depresivna?  Cheesy
??? ??? (manj ko razumem, bolj se zabavam Undecided)
Quote:
Imam pa nekaj drugih pripravljenih.  Med drugim geotermalno kremo za Karmen. (Nagrada od Modrc tekmovanja)
To je pa res lepo.  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #27 - 31.01.2003 at 10:09:46
 
Ena od vaših uničujočih taktik drage dame:
"...hm, mal me je sram povedat, ampak z jokom sem izsiljevala.Vedela sem, da sobo imajo, samo sem bila preveč umazana in neugledna za ta hotel, zato so se me hoteli rešiti. Ko sem preizkusila vse variante, pa niso pomagale, sem se zatekla k joku.  Vedela sem, da bom na ta  način vzbudila pozornost drugih gostov, ki bodo posredovali. Sedla sem na stol, za trenutek pomislila na nekaj žalostnega in začela jokati. Na glas, da me kdo ne spregleda. Skozi solze sem se krohotala, ko sem videla, kakšno paniko sem povzročila."


Kaj takega pri moških še nisem opazil in se mi zdi lep način združitve naše vere v vašo bisernost in vaše histerije (čeprav smo tudi moški histerični - vsaj mene se prične lotevati histerija (mogoče bolj panika), če zagledam jokajoče bitje, ki se cmeri brez vsakega vidnega razloga).
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #28 - 31.01.2003 at 10:14:38
 
o ja, tud moški to delajo, pa če ne jokajo, vsaj pošteno javkajo, ampak brez skrbi, tud jokajo. Ni to izključno ženski trik.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #29 - 31.01.2003 at 10:48:10
 
ten-nej:
Vsak uporabi tisto "moč", ki jo ima. Moški bi najbrž receptorja za ovratnik zagrabil, pa mu z bulami zagrozil ali pa mu kakšen bankovec pod pultom ponudil. Ženske pa pač po svoje, s tistim, kar pali. Jaz tukaj razlike ne vidim, kvečjemu v nijanjsa, oboje je pa histerija.

Andresu bom pa še kaj napisala, ampak se mi mora še malo v glavi nabrat, pa čas si moram tud najti.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10