Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9512 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #15 - 19.01.2003 at 22:37:09
 
Gape!

A si ti slep?  Baba te v glavo zajebava.  
Ja dobra družba ni kaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #16 - 20.01.2003 at 09:32:11
 

Še tole: zadovoljni bodite, da sploh imamo možnost navesti spol, obstajajo forumi, kjer se za uporabnike v profilu ne vidi kakšnega spola so in včasih zna biti to malo nerodno...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #17 - 20.01.2003 at 09:37:11
 
andres nism slep
zajebavu me je karel, pa borut, pa bp, pa karmen, pa ars, pa kaj jest vem kdo še vse ... pa kaj ... vsako tele ima svoje vesele.

eni pač ne štekajo, pač ne, jim lahko narišeš, napišeš, poveš ... kar češ ... oni ne štekajo, jih je glih z macolo po egu treba, tega pa jest ne delam (več), k vem da je pretežko, za vse.

času dat čas in je ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #18 - 20.01.2003 at 13:07:49
 
m wrote on 20.01.2003 at 09:32:11:
Še tole: zadovoljni bodite, da sploh imamo možnost navesti spol, obstajajo forumi, kjer se za uporabnike v profilu ne vidi kakšnega spola so in včasih zna biti to malo nerodno...



To drzi Marjana,  samo vedi, da se najbolj buni ravno ARS. Ok gremo naprej.  Kako bo vedel nek X novi uporabnik, da je ARS zenskega spola? Kaj temu sledi? Da se je se pri nicku zamesala seveda. Sedaj naj ji pa Gape popravlja njene napake la kaj? Pred casom je nekaj navajala kolko postov ze ima in vse to. Normalno. Nova registracija s prepoznavnostjo, da gre za zensko bi ji dala kot vemo 0 postov.  So pa se drugi nacini.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #19 - 20.01.2003 at 13:50:13
 
Andres wrote on 20.01.2003 at 13:07:49:
Kako bo vedel nek X novi uporabnik, da je ARS zenskega spola?

Andres



Ker ima tam na levi tisti roza znakec, ki ima križec navzdol obrnjen, za razliko od tebe, ki imaš moder znakec s puščico navzgor?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #20 - 21.01.2003 at 00:19:13
 
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #21 - 21.01.2003 at 01:08:12
 
m wrote on 20.01.2003 at 13:50:13:
Ker ima tam na levi tisti roza znakec, ki ima križec navzdol obrnjen, za razliko od tebe, ki imaš moder znakec s puščico navzgor?


Točno Marjana. Hvala da si me opozorila.  
Iz tega razloga bi bilo priporočjivo da se  samo in izključno za ARS zoomira  tisti znak gender-female.    Pri ostalih, ki prošnje o spolni razpoznavnosti ne potrebujejo naj ostane kot je.  Samo to je spet slabo za njo.   Vsak bi videl katerega spola je in nihče koliko zvezdic je nabrala.  Bodo pač drugi povedali, da so čini v gatah in spet ter ponovno bo ARS vesela.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Guest




Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #22 - 21.01.2003 at 17:32:36
 
gape wrote on 20.01.2003 at 09:37:11:
andres nism slep
zajebavu me je karel, pa borut, pa bp, pa karmen, pa ars, pa kaj jest vem kdo še vse ... pa kaj ... vsako tele ima svoje vesele.

eni pač ne štekajo, pač ne, jim lahko narišeš, napišeš, poveš ... kar češ ... oni ne štekajo, jih je glih z macolo po egu treba, tega pa jest ne delam (več), k vem da je pretežko, za vse.

času dat čas in je ...


Gape moj.....če sem te pa jaz zajebaval potem pa res nisi razumel. Žal mi je za tvoje tako razmišljanje. Hotel sem pomagat in konstruktivno sodelovati, nikoli nisem napadal, če nisem bil izzvan v to pa še to je bila le skrajna sila.

Ampak je že res, da sem prosil za določene stvari in čakal in čakal, potem pa pride recimo Ars in njena želja je uslišana takoj. Bom tudi jaz copy/paste začel šibati ali pa kak dober recept za puding na takem "alternativnem forumu" pisati. Mislim......

Jutri naj se ti nekdo zmisli, da bi lahko password za urejanje foruma dal v javnost.......super...saj ni pravil in ničesar ni....vse je free. Ti ga pa le daj. Saj je ljudem, ki so stalni upoabniki foruma in jim ustrežeš takoj za zaupati.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Forumske "oznake" pod imeni/nazivi
Reply #23 - 21.01.2003 at 18:22:25
 
zajebavu je na tem mestu precej butasta beseda ... se opravičujem ...

rajši ne bom komentiru več tega tuki ... zgublju energije ... to je prava beseda - nebutasta - do tega ste me uporabniki foruma že velikrat prpravl ... upam da sm se nauču.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2