Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 20914 times)
A.
Ex Member




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #15 - 12.01.2003 at 19:16:00
 
sam sem se ukvarjal s temi mističnimi energijami od 14 do 18 leta, pol pol sem vidu da mistiki ne vejo ravno vsega in da je itak vse jasno in sem šel v raziskovanje šamanizma, pol sem tud tam vidu da ti tud šamanizem nud znanje sam do nekega nivoja, pol je traba naprej.

tko ti bi reku, pejt v vse, kar čutiš, sam ved eno star, vedi sam to kako greš ven iz katere koli stvari.

bom reku sam to odkrij tvoje poslanstvo pol se ukvarji s tem, vem morda rabiš izkušnje in zannje tud iz tam, tko kot sem rabu jaz...

mogoče bomo pol k boš prišel nazaj delal skupi kaj? mogoče ...

sam vedt morš kaj je tvoj poslanstvo pol ni težave, in sam do tega pojdi kolkr rabiš, da ga realiziraš. (odgovoril sem ti na bistveno vprašanje kako ven)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #16 - 12.01.2003 at 19:59:17
 
Tnx...
Sam ta stvar s poslanstvom mi ni jasna...???!!!!????  ???Booh.. zdi se mi mal neumno, da bi prsu na svet sam da neki nardis in pol gres?? Hja sej moznb ce sem se sam poslal pol sprejmem sam da prodem nardim grem in me ni vec... Ne hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #17 - 12.01.2003 at 20:04:58
 
Kaj ti ni jasno s poslanstvom?

A. ti je rekel, da odkrij svoje poslanstvo. Mogoče si poslan na svet kot odrešenik, mogoče je tvoje poslanstvo, da spremeniš svet. Mogoče je tvoje poslanstvo, da izumiš formulo za mir na zemlji. Kaj veš. To moraš odkriti.  Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #18 - 12.01.2003 at 23:33:36
 
hmmm... in ce sem tu sam da se zabavam?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #19 - 13.01.2003 at 10:05:45
 
Zelos wrote on 12.01.2003 at 23:33:36:
hmmm... in ce sem tu sam da se zabavam?

u bistvu si točno zato tuki ... zdej morš samo še ugotovit kaj te zabava (najbolj)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #20 - 13.01.2003 at 12:13:28
 
glej razčisti si samo dve stvari preden greš karkol delat.

ena je ta do katere si prišel zdej, zakaj si tu?
kaj je bistvo? zakaj se gre?

druga je vedi to kaj iščeš! zakaj magija, zakaj demoni, je to kot pravi moja prijateljica je to zato ker najprej hočeš uporabit te stvari da se okoristiš, da se razviješ da veš da so, da jih obvladaš...

to ni enako kot to kaj bi rad delal in kaj te veseli. vse to lahko najdeš v vseh stvareh, magija je samo za takrat ko tega ne veš in ti to zananje da to spoznaš da ampak pol se ti vse vrne.

je težji način učenja, ampak če boš šel po tej poti je dobro vsaj da veš...

drugo kar je pol ko vse zanš pol tega ne potrebuješ več, pol k veš kaj si, kaj te veseli, kaj bi res rad s tem ko boš to zanl(primer pomagat ljudem) pol boš to počel drugač...

pol boš to počel tako kot te vodi tvoje poslanstvo, mogoče te vodi do tega skozi pot magije če prej tega ne vidiš da ti da spoznanje...

drugač pa vedi nobenih skrivnosti ni vse je jasno in vse se ve.
sam to pomen, da se vse tud zve in vrne...
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #21 - 16.01.2003 at 19:50:57
 
wwwwww
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #22 - 16.01.2003 at 20:00:47
 
fant, igraš se z življenjem. Malo se igraj z njimi, kot se ti ter samo špranjo pusti odprto pa pridejo.Kako to izgleda ti ne privoščim, seveda če ostaneš živ ali ne končaš v umobolnici. Tudi satanistični kulti obstajajo in posamezniki ki se s tem ukvarjajo in komaj čakajo na kak neizkušen zalogaj kot si ti. Če te to zanima ne poizkušaj sam in pusti padle angele na miru. Poišči si res dobro pozitivno vodstvo potem pa le k njim, saj je lepo, če te pelje izkušen vodnik, če ne pa zveš dobesedno kako je v peklu.Govorim iz izkušenj. Pazi nase!










Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #23 - 17.01.2003 at 00:53:53
 
Dragi prijatelj!
Samo manjsi nasvet.Ne igraj se s temo. Ne bo ti prinesla nic dobrega. Zasel bos v se vecje iskanje ...sebe!Lahko ti bo dala lažni obcutek moci, vendar te bo samo crpala in ti jemala svobodo.
Če pa se ne moreš upreti svojemu egu, pa zaprosi svetlobo za vodstvo na teh tvojih potovanjih!
Odločitev je pa tvoja!
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Realbe
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #24 - 17.01.2003 at 01:07:37
 
Milka: prosim lahko opišeš te izkušnje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #25 - 17.01.2003 at 10:44:41
 
:- Joj, zares sem jezna. Saj sploh niste resni!!!!!                       ???                                      
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #26 - 17.01.2003 at 12:34:33
 
Smileyoprosti,ne velja to za zgornje prispevke, ko sem to prebrala,sem napisala cel roman in ga izgubila.Bom opisala še enkrat,ko bo čas. lep pozdrav vsem MILKA
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #27 - 17.01.2003 at 15:01:30
 
Cheesy Dragi Zelos in ostali prijatelji!     Res me še spravi iz tira, ko kdo pravi,da se bi ukvarjal z demoni. Po krajšem premisleku se mi pa le zdi prav in to zelo, da je nekdo odprl to temo, saj se da o tem veliko povedati, izvedeti in tudi obvarovati. Sama sem se pred šestimi leti po naključju, ko sem zamenjala službo, znašla  v družbi zelo naklonjene "prijateljice", malce bolj izobražene od mene. Intuitivno sem po krajšem času začela bežati od nje, saj mi ni ugajal njen krog skrajno razuzdanih ljudi in ne njen način razmišljanja, a nisem imela pojma zakaj se gre. Sama sem verovala v boga tako po cerkveno, kadar me je kaj stisnilo sem se še malo bolj obrnila nanj. Magija me je zanimala, zdela se mi je krasna, vsemogočna, ampak izključno bela. Demone sem pustila ob strani, sem pa malo brskala po literaturi in se s tem odpirala v tej smeri. "Prijateljica mi grozila z uroki,zareki..., a je nisem jemala resno, zdelo se mi je smešno, staroversko in nemogoče, da bi to delovalo. Umaknila sem se in zapustila njo, ampak ona mene ni. Nikoli pa nisem niti v mislih imela da bi z magijo komu škodovala, niti nisem vedela,da se to da. Vedeti je treba, da so demoni ali padli angeli še vedno več nivojev nad nami in imajo silno moč. Lucifer, kot prvotni nosilec luči( to pomeni, vsega lepega dobrega, pri pomoči ljudem, se je svetlobi, bogu,ljubezni izneveril) je pa svojo silno moč, ki jo je ob stvarjenju dobil, ohranil in si podredil še več angelov, ter s tem ustvaril zlo. Kako to deluje?  Magija je samo energija, moč. Je nevtralna, zato za ljudi, ki tega ne poznajo izredno nevarna. Ločnica med belo in črno magijo je skrajno tanka, zato je prepotrebno, da človek prej osebnostno in duhovno dozori,kot se začne ukvarjati z njo. Z demoni in črno magijo se ukvarjajo ljudje z zelo nizkim samospoštovanjem, s strahom , predvsem pa so ti ljudje duhovno nerazviti.Egoistično izredno močni in  senzibilni, si s tem želijo pridobiti moč, ugled in samospoštovanje, kar na kratki rok nekaterim celo uspe, trajno pa nikoli. Magija deluje prek čustev. Črna magija(to delo z demoni) se realizira prek sovraštva, ki so najbilj nizke in najbolj temne čustvene frekvence. To ni samo v filmih resnično človeka lahko ugonobijo, ga uničijo, onesrečijo, mu vzamejo vse, kar ima. da postane morilec ali samomorilec. Veliko več ljudi, kot si lahko mislimo zanimajo in se ukvarjajo z njo. Samo čakajo na nove žrtve, da si jih podredijo. To so potem razni satanistični kulti ali posamezniki, ki se ukvarjajo z  raznimi vrstami satanizma. Tehnik ne poznam in jih nočem.Cilj satanističnih kultov in posameznikov je porušiti, spremeniti, podrediti si svet. Tako nizko dragi Zelos to deluje. Deluje se prek epifize, hipofize. Potencirajo tvoje negativnosti-ima jih vsak- do skrajnih mej. Najprej ti je preprečen dostop do pomoči. Izguba, sluha, vida, vonja, zmedenost, nezavesti, občutek pijanisti, depresije, siljenje k samomoru, skrajno trpljenje in popoln odvzem energije, kar pomeni, ne moreš spati, delati, ješ desetkratno, piješ tudi, lahko se nagibaš k umoru-jaz to sicer nisem, ostalo pa. Opustiš delovne navade, stik s prijatelji, zamenjaš dan in noč, nočne more, znoriš,podre se ti družina, lahko delo, izobraževanje-meni se je to. Fizično izpadajo lasje, lahko si kot fant posiljevalec,dekle verjetno malo težje,kraste, opekline, otekline... Nato bolezni kot so srčna ali možganska kap,psihoza. To je izredno pogost pojav, ko prej zdravega človeka naenkrat kap... ali pa v prometu, ko iz neznanih razlogov ali nenadnih slabosti zapelješ levo... . Da dobiš nadvlado in moč se tega lahko posluži vsak, demoni ti pomagajo z vso svojo močjo in delujejo, kot sem opisala. Tudi maga lahko dobiš, ki ovlada tisoč tehnik zaščite in te lahko zaščiti za precej dolgo, nikoli in res nikoli pa ne za trajno. Demone prikličeš sam, torej so tvoji. Ko opraviš z določenimi deli in ljudmi , se demoni vrnejo k tebi in nadaljujejo to isto delo s tabo. Drugega ne znajo. Samo ena sila je, ki je ne poznajo in ne obvladajo. To je čista neegoistična ljubezen, brez potrebe po posedovanju, maščevanju, sovraštvu. Imela sem to srečo, da sem črpala pozitivno znanje iz stotine knjig in se nisem maščevala. Zato sem preživela in si uspela izprositi pomoč. Zaradi zakona karme tu zaščita pred delom z demoni trajno ni mogoča. Vse prav vse se vrne desetkratno dobro in zlo. Potem pa izbiraj. Če ne v tem pa v drugem življenju, saj vemo, da smo le naseljeni v tem fizičnem telesu in po zapustitvi življenje teče naprej. Torej uiti ali umreti ne moreš, zato pazi, kako živiš. Poišči si dobrega, zares dobrega,kar ni vsak z diplomo, zdravilca , da boš dosegel zrel osebnostni in duhovni nivo, potem pa le delaj z angeli, tistimi dobrimi. Čudoviti so, močni in lepi, dali ti bodo to kar iščeš, moč srečo, mir, ljubezen, blagostanje... splača se. Take lepote in sreče ne doživš tu na zemlji. Samo opusti egoizem in delaj z ljubeznijo. Sama sem bila v tem peklu tri leta, eno leto sem iskala pomoč, dve sem se zdravila, sedaj zdravim sama in se še usposabljam. pa srečno.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #28 - 17.01.2003 at 15:24:58
 
huda izkušnja milka


nekaj malega na to temo:

gape wrote on 28.02.2001 at 22:40:58:
Castanede nisem bral nič.
je pa tko s črno magijo, da ti jo nekdo nafura se mu moraš hudo zamert, pa še tak človk mora bit da pri vsem znanju ki ga ima, da se spravi to znanje (ki ni majhno če ovladaš magijo), v slabo smer uporabit proti nekomu. torej tega v bistvu ni. je, samo če si sam nafuraš, če ti manjka ljubezni - pozitivnih čustev - in to praznino zapolni strah 'črna magija', ki se ti zdi da prihaja od drugod v bistvu pa itak strah izhaja iz tebe.
to o magiji je fora v tistem o open sorcu - ali so ljudje ki si preberejo znanje, le tega sploh sposobni uporabiti v slabe namene.
o obsedenosti nebi glih ker ne vem, ne more pa biti veliko razlike.



gape wrote on 20.10.2002 at 11:22:30:
ker je to res najbolj oblegan topic v zgodovini foruma, odpiram njega tretji del:


nadlaljuje se tole od klele:
Črna magija - DrugiDel
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102276...

in
nje začetek
Črna magija
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=989490...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #29 - 22.01.2003 at 00:17:11
 
Milka,

Ja, dobr si to govorila. Sej bi zacel nakladat, sam mi je ena kritika na dan cist dovolj (od Sidhe tokrat), pa bom rekel sam to, da je za crno magijo in satanizem res izredno veliko zanimanja med ljudmi. Je mel prijatelj satanisticno drustvo, tko da vem iz prve roke. Je bil pa strpen do mene kljub temu, da je vedel, da grem v cerkev.

Drugace pa pravijo, da je dovolj ze to, da nekega konkretnega angela, kdorkoli pac, pravilno vizualiziras, pa bo nekdo, ki je dovolj obcutljiv, lahko povsem zagotovo potrdil njegovo prisotnost.




Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3