Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 20854 times)
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
05.01.2003 at 22:31:16
 
Zdravo vsem... ze drugic danes...

Glede na to, da se mi bol malo sanjo o vsem tem skupaj in me to vseeno full zanima sem odpru ta topic. Rad bi zvedel, kaj naj bi bili duhovi, demoni (poleg opisa da so to padli angeli ipd.) in kako je z magijo. Poleg tega pa me zanima tudi korelacija (povezava) med temi stvarmi.
Konec koncev, jst bi tudi rad začel prakticirati razne take stvari in me zanima kako se, da dobiti oziroma naredit predmete, ali pac karkoli, ki bi te zavarovali pred moznimi hudimi posledicami...

No zdej bi se pa rad osredotocil na temo demonov... katera me najbolj gorece muci. Vsekakor priznam, da je jih klicanje lahko najnevarnejsa stvar, vendar kako je kaj s tem. Vem da obstajajo doloceni seali (pečati), ki te demone drzijo v "zakovju". Preprečujejo njihovo sproscanje jeze nad nami. Kako se jih da sprostit? Vem, da mi boste vsi rekli.... Kaj si nor, da bi jih rad tako neizkusen sprostil... Tega tudi se ne nameravam... Vrjetno nekoč v prihodnjosti.

Za zdaj je to vse vsem en lep pozdrav....
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #1 - 06.01.2003 at 12:16:12
 
Kaj si nor Shocked, da misliš to enkrat v prihodnJosti nardit!?
Grin


Jest sicer o tem ne vem nič, ampak sm taka da se mi včasih res ne da vzdržat od kakšnih izjav in sem se ti mogla oglasit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #2 - 06.01.2003 at 12:27:13
 
Pišuka sm se zlagala...(ampak čist nevede) MAm eno knjigo koptskih urokov v angleščini je, ampak teksti noter so nepopolni, prepisni so iz starih papirusov tko da kakšne besede so manjkale.. pa to... no, grem mal pogledat...
Ancient Christian Magic : Coptic texts of ritual power / edited by Marvin W. Meyer and Richard Smith
Čeprav morš bit verjetno precj usposobljen, po možnosti v originallnem jeziku govor, predvsem pa znat pravilno imena izgovarjat... ti jest največ kej iz kazala upam prepisat pr tvojih idejah  Wink
recimo taki bl ta "fletni" Grin so
Bone curse to bring the powers of darkness down upon Aaron
Spell for a bone and corpse
Jacob's curse to give someone an ulcerous tumor
Invocation of a power for blessing and cursing
Curse to bring seven different diseases upon a victim
Curse to harm a person through the use of wax dolls
Curse to disable the body of an enemy
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miha
1
*
Offline

Huh!!
Posts: 15
Space
Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #3 - 06.01.2003 at 14:01:50
 
No, da prepišem en odstavek iz knjige Pot mojstrov, Julijana Johnsona.

Spiritizem in klicanje duhov!
Enostavno rečeno je nesrečni primer. Ni darilo, kot pravijo nekateri, prav tako ni dosežek. Njegovo delovanje je uničujoče kljub najboljšim prizadevanjem medijev. Zelo se približa hipnotizmu - uničujočem psihološkem pojavu, ki škodi tako pacientu, kot izvajalcu. Tudi zdravljenje bolezni ne opraviči škodljivosti.

Spiritizem je neke vrste hipnotizma, ki jo izvajajo breztelesni duhovi, nad občutljivimi mediji.
Medijstvo je rušilen nikoli kreativen proces.
Osnovna slabost spiritizma in hipnotizma je v tem, da vsakdo, ki se podreja volji drugega, utrpi posledice. Razum se lahko razvija le v svobodnem delovanju.

Vodiči medijev so često neizobraženi, moralno izprijeni in strastem vdani ljudje (duhovi). Redko dosegajo kvaliteten umski in moralni nivo. Če tudi je spiritist plemenit človek in znana osebnost, stvari niso čiste in mediju so vsiljenje z njegovo voljo ali brez nje. Medij ne more videti slabosti, saj vidi le tisto, kar želi njegov vodič.

In nazadnje , spiritistični priklice se vedno dogajajo na finejših področjih, ki so pod astralnim, včasih še precej nižje, kjer bivajo le nižjerazredni duhovi.

Morda so stavki izven konteksta, ker sem prepisoval. Mislim, pa da se tu odkriva odgovor na EvinZh post!

Kateri duh ali duša bi pomagala delati tako okrutne stvari, ko so povročite žrtvi ulkus, uročite ga z sedmimi boleznimi!!!!!!!????
Samo moralno izprijeni duhovi!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #4 - 08.01.2003 at 23:13:37
 
Hja tale topic, pa se ne obrestuje kej prevec... ocitno ljudi ne zanimajo demoni  Sad
Mah dor sej nima veze tko al tko pa se tud men ne poraja kaka nova ideja....
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #5 - 08.01.2003 at 23:30:46
 
Ne kliči hudiča, ker bo sam (hudič ni nikoli sam) še prehitro prišel, tedaj pa bo za svojo pot tudi dobro zaračunal (zahteval tvojo dušo - ali pa kakšne druge usluge).



Satan je blazn zmatran Tongue

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #6 - 10.01.2003 at 00:50:56
 
Hja no sej je res da hudic, ma ful nekih idej kako ti pobrat duso... Samo ce z njim karkoli sklepas mors bit bolj zvit ko on pa ga zajebes  Wink Po mojem kak dober advokat bi hitro dobil vse duse ki si jih je satan nabral, za povrh pa se satanovo (ce jo ma) in se kako vilo  Grin
Vse kar je treba vedet ce se noces zajebat je dqa mors full pazljivo upostevat kar ti rece, da se pol ne zmenis narobe...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #7 - 10.01.2003 at 00:55:13
 
Skratka: če bi človek bil vedež, ne bi bil revež.

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #8 - 10.01.2003 at 01:02:51
 
sam en nasvet ti dam, natančno premisl kaj hočeš zvedet in doživet skozi to, morda boš odkril da je mogoče kaj drugega v tem kar te zanima.

sam sem se ukvarjal s tem sam zgori sem ti dal odgovor...

ker dobil boš izredno hitro to kar želiš, vedi pa da izredno hitro sprejmi to in pojdi dalje...

vsporedno se usmeri v iskanje stvari ki te res zanimajo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #9 - 10.01.2003 at 10:02:13
 
Vsakega privlači druga stvar. A jaz ti toplo priporočam, da pustiš demone pri miru. Mogoče boš misli, da si bolj zvit od njih, a verjemi, da nisi, lahko ti dajo le takšen občutek na začetku, dokler zatiskajo zanko okrog tebe. ne, igranje s njimi, se ne obrestuje, samo molit boš začel, zakaj sem bil tako neumen in se spustil v stvari, pri katerih ni še nobede nič dobrega odnesel.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #10 - 11.01.2003 at 01:09:43
 
Nej sej ne pravim, da sem bolj zvit od demonov... Poleg tega pa nisem tako neumen da bi se takoj zacel ukvarjat s tem, bom tko al tko raje prej postal bolj izkušen...
Me pa še vedno zanima kake izkušnje imajo ali so imeli drugi Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
missy
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #11 - 11.01.2003 at 18:25:13
 
js sem nova na forumu, zato najprej lep pozdravček vsem, ki ste že tukaj... Smiley

magija in podobne zadeve me ful ful zanimajo, tudi o demonih sem nekaj slišala...

Demoni niso zli in dobri, demoni so samo bitja, bitja, ki razdvajajo, od nas pa je odvisno, ali se jim pustimo ali ne...

Tudi sama bi bila vesela, da še kdo,ki  kaj več ve o demonih,  pove Wink

missy
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #12 - 12.01.2003 at 02:26:02
 
obstaja znanje
in zloraba tega znanja

demonov in hudih posledic pač ne nameravaš ... jih ni ... zate


miha je kr dobr prepisu


se reče ... ne se ukvarjat z demoni, s tem kar nismo, ukvarjite se stem kar smo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #13 - 12.01.2003 at 11:58:54
 
Zelos, en nasvet.

Star si 17 let, pusti demone, ukvarjaj se z osebno rastjo, pa šola je ektualna in seveda deklice, deklice naj te obsedajo in ne demoni.  Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: Magija, demoni, duhovi in vse na splosno
Reply #14 - 12.01.2003 at 19:07:40
 
Lepo stališče harry  Wink

Deklice, ja deklice... ne skrbet sem tudi z njimi obseden... Sploh pa je zanimiva zamisel za nov topic  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3