Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10040 times)
NATAWE
Guest




Re: Nekam znano
Reply #30 - 20.11.2002 at 03:37:23
 
Quote:
Čaki malo, da ti vnučka zraste. Upam, da se zaradi Harryja ne bo v kakšno sekto vpisala.


Zato imam jaz 4 mačke, ki so jih brezvestneži zabrisali na cesto doma .... Grin? Ko sem bila mala sem "Mačka Mikeša" prebirala .... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Nekam znano
Reply #31 - 20.11.2002 at 07:49:49
 
Quote:
Mislim, da si perfidna plaža o Harryju Potterju niti tega ne zasluži, da bi bila spodobno sežgana. Škoda ognja za tak gnoj od literature!


Quote:
No, Devi, ne jemat moje izjave tako resno. Ker so knjige o Harry Potterju tako osladno pisane in obenem neresne, sem se jih lotil neresno. Pa nisem mislil kaj hudega. Nebi jih sežigal, bi jih bilo škoda pravljic, ki jih imajo otroci radi. Pa vendar nisem čisto prepričan, da so za vse dobre takšne pravljice. Ne vem. Moj najmlajši sin ima vse štiri dele v slovenščini doma, so mu jih nabavili starejši bratci, seveda za moj denar... To pomeni, da sem popolnoma strpen, mar ne?


Samson, kaj bi sedaj ti naredil? Knjige ležijo doma, ti bi jih sežigal, potem jih ne bi več sežigal. Svetujem, da vzameš eno v roke in prebereš knjigo. Boš videl, da so res pravljice. In še nekaj me zanima. Praviš, da so jih nabavili starejši bratci. Torej so vsi tvoji otroci knjige prebrali. Ali so se zaradi tega kaj spremenili? Čarajo?

LP Harry

Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Nekam znano
Reply #32 - 20.11.2002 at 07:50:58
 
Andres, ali resno misliš, to kar pišeš v tej temi? ???

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Iris
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 5
Popek Mesto
Gender: female
Re: Nekam znano
Reply #33 - 20.11.2002 at 14:44:41
 
Quote:
Čaki malo, da ti vnučka zraste. Upam, da se zaradi Harryja ne bo v kakšno sekto vpisala.

Prav zares je vse polno čudnih svetov na tem planetu. Tako da potem tam, kjer sami mislijo, da je znjimi nekaj narobe, so meni še najbližje ali temu  kar sem v tem kratkem času s seboj prinesla.

Drugače pa nobenih tirnic in takih vlakov ne rabiš, dovolj je da uloviš en "fotošatl" pa gremo v life.. Grin Grin ...ni čudno torej, da sem se preselila na zemljo Roll Eyes


Iris
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Nekam znano
Reply #34 - 20.11.2002 at 23:56:33
 
Quote:
Samson, Samson, spet nisi vseh postov prebral  Grin.


Grin Natawe, Natawe, pa prmej, da ne utegnem vseh prebrati! Ne pričakuj, da bom kdaj prav vse prebral. Za to nimam časaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devi piše:
Quote:
vidiš pol kaj pride iz tega...neresno?
lahko bi te zgrizla na to temo do nezavesti, če bi imela kaj od tega...


Smiley  Cheesy Nič nebi imela od tega. Pa tudi tisto nakladanje prej je brez pomena. Neresno, resno... izrazi po potrebi. Pri vzgoji pa je tako, da morajo otroci poznati zadeve, o katerih se vrstniki pogovarjajo. Zato je prav, če že radi berejo, da preberejo tudi tisto literarno lužico Harry Potterja, imajo vsaj priložnost s kom se pogovoriti, kako jo razumevati in za kaj je uporabna. Zato, Davi, to niti malo ni neresno. Jaz lahko včasih jemljem v debati kakšne zadeve neresno, v življenju pa nikoli ne. Lahko se vseeno motim, pa vendar delam tisto, kar mislim, da je potrebno in prav. Kot mulc v gimnaziji sem posebej veliko časa posvetil marksizmu. Pa ne zato, ker bi mi bil všeč, ampak zato, da sem bil sposoben sam soditi o tej kvazi filozofiji, kaj je in koliko je težka. Pa še z "marksisti" sm se lahko šel suverene igrice na njihovem področju. Doslednost je tudi v tem, da obvladamo tudi zadeve, s katerimi se ne strinjamo, ker imamo pri tem pač popolnoma jasen namen, zaradi katerega jih je vredno obvadati. To sem pisal povsem resno, pa če se zaradi mene zato tudi zgrizeš...

lp vsem

Samson

Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Nekam znano
Reply #35 - 21.11.2002 at 00:04:56
 
Quote:
Samson, kaj bi sedaj ti naredil? Knjige ležijo doma, ti bi jih sežigal, potem jih ne bi več sežigal. Svetujem, da vzameš eno v roke in prebereš knjigo. Boš videl, da so res pravljice. In še nekaj me zanima. Praviš, da so jih nabavili starejši bratci. Torej so vsi tvoji otroci knjige prebrali. Ali so se zaradi tega kaj spremenili? Čarajo?


Ne boš verjel, Harry, knjige sem prebral! Na hitro, toda prebral. Zato, da sem se z najmlajšim lahko pogovarjal o njih. Starejši so jih tako malo preleteli, za zabavo. In res nobeden ne čara. Zelo pa so se nasmejali in jaz z njimi. Torej, pri nas nima efekta. Verjamem pa, da ga ima marsikje. Oglej si slovensko spletno stran o Harry Potterju, pa boš razumel, zakaj sem jaz želel,  da moji otroci to zadevo vendarle preberejo, pri tem pa sem pazil, da se o stvari skupaj tudi pomenimo. Zadeva resnično ni tako nedolžna, kot bi nekateri radi prikazali, pa prav zato je vredno svoje otroke pred tem zaščititi. In jaz jih zaščitim z metodo, v katero verjamem. Ne verjamem namreč v prepoved, mislim, da bi dosegel ravno nasproten učinek. In te knjige so res zgolj pravljice, temelječe na poganski mitologiji, predvsem germanski. Prav nič posebnega.

Lep pozdrav vsem!

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
NATAWE
Guest




Re: Nekam znano
Reply #36 - 21.11.2002 at 00:05:02
 
Nič hudega, če nimaš časa Samson .... samo potem pa še s komentarji počakaj, dokler ga ne najdeš ... preveč naglice namreč ni dobro Samson .... tudi pri branju svetega pisma ne ! A, khm, khm  Grin  Grin  Grin   8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Nekam znano
Reply #37 - 21.11.2002 at 00:08:58
 
Quote:
Nič hudega, če nimaš časa Samson .... samo potem pa še s komentarji počakaj, dokler ga ne najdeš ... preveč naglice namreč ni dobro Samson .... tudi pri branju svetega pisma ne ! A, khm, khm  Grin  Grin  Grin   8)


Wink Wink Wink  Cheesy Se strinjam, bom pazil, da tebe ne bom več komentiral. Prav? Tako vsaj ne bo hude krvi...

Bodi srečna in vesela
kot planinka bela!

lp Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Nekam znano
Reply #38 - 21.11.2002 at 00:15:56
 
Samson, zakaj takoj pomisliš na hudo kri. Saj vendar samo izmenjujemo mnenja. In dokler nihče nikogar ne žali, zakaj ne bi komentiral. Sem bil prav vesel, ko si prišel nazaj na forum. In rad s teboj krešem mnenja. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Nekam znano
Reply #39 - 21.11.2002 at 00:27:02
 
Haha, saj se tu dobro počutim. In Natawe mi je všeč, brez pretiravanja. Kaj zato, če jaz njej nisem, saj to vendar ni potrebno... Živjo, se slišiva...

lp Vsem

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nekam znano
Reply #40 - 21.11.2002 at 00:55:22
 
Samson wrote on 20.11.2002 at 23:56:33:
To sem pisal povsem resno, pa če se zaradi mene zato tudi zgrizeš...
ne bom se zgrizla Smiley tebe tudi ne bom, sem vesela, da se razumeva Smiley

samo me je pa spet zmotilo tole:
Quote:
Pa še z "marksisti" sm se lahko šel suverene igrice na njihovem področju.
nimam slabega namena pa tudi za besede te ne mislim lovit. Sam veš kaj delaš...in zakaj Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
NATAWE
Guest




Re: Nekam znano
Reply #41 - 21.11.2002 at 10:21:16
 
Quote:
 Se strinjam, bom pazil, da tebe ne bom več komentiral. Prav? Tako vsaj ne bo hude krvi...


Hude krvi ??? O čemu ti to ?
Vse kar sem želela, je, da najprej dobro prebereš, preden komentiraš, saj te moram v nasprotnem primeru opozoriti, da si spustil del, ki je bil pomemben za razumevanje.
Ti pa takoj z negativnim na plano, kaj  Grin?

Lahko pa, da je to tudi način za "časten" umik, a ne  Grin  Grin  Grin ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
NATAWE
Guest




Re: Nekam znano
Reply #42 - 21.11.2002 at 10:39:12
 
Sicer si odgovarjal drugemu in ne meni ...pa vendar .... nisi mi všeč? Spet nekaj z levega rokava   Roll Eyes?

Mojega odnosa do ljudi ne morem spravit v kalup z - mi je všeč, mi ni všeč- vsakega sprejemam takšnega kot je in niti najmanj ne želim, da bi se mi kdo prilagajal. V ničemer. Ko pa z nekom debatiram o čemerkoli imam rada, da zna svoja mnenja, prepričanja, stališča ... zagovarjati in to sam, s svojim umom in besedami, ne pa z naučenimi frazami! Če torej TO moti TEBE in iz tega SKLEPAŠ, da mi nisi všeč, oz. hočeš ta moj odnos zreducirati na samo ti dve skrajnosti .... prav .... kakor želiš  8) .....

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Nekam znano
Reply #43 - 13.07.2004 at 02:11:01
 
Samson wrote on 19.11.2002 at 00:23:39:
8) Mislim, da si perfidna plaža o Harryju Potterju niti tega ne zasluži, da bi bila spodobno sežgana. Škoda ognja za tak gnoj od literature!

lp Samson



Mislim, no, kar prepaden sem, ko sem tole prebral, saj od tako pobožnega človeka, katoliško razgledanega, podkovanega v krvi Jezusa iz Nazareta tega človek nebi pričakoval, saj vsako skodoželjno uničenje nečesa vodi pravac na kriva pota in s tem posledično v katoliški pekel.

Samsone, brate krvavih rok, si to ti ?

P.S.
Hehehe, kdaj bodo končno začeli katoliško cerkveni gnoj sežigat. ?

Kurjač Kr_eden  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3