Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 9
(Read 37471 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
IDEALNI PARTNER II
15.11.2002 at 11:16:35
 
                         Cheesy IDEALNI PARTNER Cheesy


Hmmm, to vprašanje mi je včeraj celo noč ni dalo miru, sedaj ga bom zaupala vam in si želim,da enako postorite vi. Tisti, ki še nimate zvestega spremljevalca v svojem življenju, bo šlo… seveda… ISKRENO!
Lahko pa poveste in se izrazite tudi tisti, ki to že imate-PARTNERJA, na svoji življenjski poti.
Torej, kakšen naj bi bil vaš idealni partner?
Hvala!

Moj uvid-ideal

Od nekdaj sem sanjala o PRINCU na BELEM KONJU, seveda. A se je to z leti spremenilo. V sebi sem rasla in še vedno rastem. Ker pa v sebi še nisem ODKRILA BISTVA, kaj si resnično želim, kaj bi mi bilo drago se še iščem in na  poti skozi to, čutim, da zmorem dajati svojo osebnost s SRCEM in DUŠO. Hrepenenja po idealnem partnerju pa SO V MENI.
Želja mi je, da kot prvo sledi ORIS njega v SRCU in DUŠI. Da ima vse to in je zmožen dajati predvsem to v CELOTI. Da nima zavor na tem področju in DELUJE v smeri RESNICE. Da je zmožen-prepustiti se toku čustev in v sebi imeti POLNO mero razumevanja v VSAKI SITUACIJI, ne glede na to, v kakšen razpoloženju je. Njegova zunanjost-ni pomembna, resnica je… važno je kar nosi v SEBI, ker tam se najde EDINI ZAKLAD-osebe.
Torej to je  moj IDEAL!
Mar ne hrepenimo konec koncev po tem VSI?

Kaj pa vi menite?
Hvala za ISKRENE  odgovore
Back to top
« Last Edit: 15.11.2002 at 16:24:40 by Moonlight »  

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: IDEALNI PARTNER
Reply #1 - 15.11.2002 at 11:45:39
 
hmmm

da se ne bomo tolk ponavljal

Splošno, aktualno ... idealni partner
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=16;sta...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER
Reply #2 - 15.11.2002 at 14:36:21
 
Moonlight wrote on 15.11.2002 at 11:16:35:
                         Cheesy IDEALNI PARTNER Cheesy


Na, pa si mem brcnla Cheesy
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #3 - 15.11.2002 at 16:23:48
 
Potem pa naj tukaj sledi nadaljevanje...

prav...  

Ej, gape se opravičujem; drugače pa saj še vedno lahko pišemo tu ali tam...  Wink

res nisem opazla, ker je bilo to že fullll nazaj... sorrčki!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #4 - 15.11.2002 at 17:52:07
 
Quote:
iščeš lahko, saj veš kaj iščeš - dušo dvojčico in dokler je ne najdeš ne nehaj iskati. tega ti nihče ne more vzeti. je pa treba poudariti da duša dvojčica ne predstavlja nujno idealnega sexualnega partnerja. kot sm višje reku to si moraš zaslužiti. da je dd nasprotnega spola, istih let ... pač idealac.


In recimo, da ga najdeš, vendar si že vezan, imaš družino, kaj storiš?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #5 - 16.11.2002 at 08:05:18
 
Quote:
Od nekdaj sem sanjala o PRINCU na BELEM KONJU, seveda. A se je to z leti spremenilo. V sebi sem rasla in še vedno rastem.


Quote:
Hrepenenja po idealnem partnerju pa SO V MENI.


idelaen partner in princ na belem konju sta v mojem besednjaku enaki stvari...


torej z leti se to ni spremenilo....

sploh pa morem reči, da je iskanje idealnega partnerja pomoje en velik nesmisel...

Quote:
Želja mi je, da kot prvo sledi ORIS njega v SRCU in DUŠI. Da ima vse to in je zmožen dajati predvsem to v CELOTI. Da nima zavor na tem področju in DELUJE v smeri RESNICE. Da je zmožen-prepustiti se toku čustev in v sebi imeti POLNO mero razumevanja v VSAKI SITUACIJI, ne glede na to, v kakšen razpoloženju je. Njegova zunanjost-ni pomembna, resnica je… važno je kar nosi v SEBI, ker tam se najde EDINI ZAKLAD-osebe.


glej jasno kot najjasnejše nebo je, da takšnega fanta na bos spoznala....

kaj pa če imam jaz "zavore na tem področju" in samo iščem nekoga, ki mi bo pomagal...

moje mnenje je, da če čutis do nekoga nekaj "kao" ljubezen, je to treba znat cenit...in ce imaš v mislih "idealnega" partnerja je to nemogoče...

ne sklada se namreč s tvojo podobo le-tega, in zato mogoče niti ne poskusas nic iz tega naredit.....

če te podobe ne bi bilo....bi ob predpostavki "zaljubljenosti" vsaj poskusila in se skupaj z "njim" ucila in ga tudi naucila tega kar je "on" sposoben sprejet...

v bistvu je to nek "vzorec" pomoje.....o tem pa ti bi lahko vec povedal...emm...kdo ze  ???


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #6 - 16.11.2002 at 11:37:21
 


No... Mind... vidim, da res  misliš iz svojo-mind..

...Tudi jaz.....

In čestitke, da si se Tako izrazil kot si se...lepo, sem ponosna...

...veš meni princ na belem konju in idealni partner ne pomenita enako..., vsaj sedaj ne več...
kako naj se še drugače izrazim, aha..
Princ je "bil"LEP, zunanje lep, o tem sem sanjala ko sem bila majhna, ko sem imela predstave, da pa si tudi jaz želim njegovo LEPOTO, zunanjo...

in iskanje idelanega partnerja se Ti zdi en velik nesmisel? Zakaj?
Tukaj kot sem že omenila, ne gre za zunanjo lepoto-marveč notranjo, da se tam ujemata, to je važno, da DELITA na na moč enako LEPOTO SEBE. Smisel nato dobi Smisel, življenje je LAŽJE, gre naprej v smeri TOKA- popolne ljubezni. Ljubezen DA!

VEM, da preveč sanjam... aha..
Ampak Te sanje so LEPE, lahko mi jih celo uspe odsanjati...POLNO DOŽIVETI...

In "zavor", v tem pogledu na mojem področju NI. Želim dajati toliko kolikor imam in prejemati ENAKO. Da je smer prava in teče...

Kolikor je meni znano, je ljubezen "potrebna z obeh strani enako", ker če ne poteka na obeh koncih enako, je nekje ujeta, pa da se trudiš in živiš v tem-BOLI!

Hvala za tvoje mnejne in vpogled...


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER
Reply #7 - 16.11.2002 at 11:40:05
 
sidha wrote on 15.11.2002 at 14:36:21:
Na, pa si mem brcnla Cheesy


In potem...Ti to nisi... Grin

Idealni partner v tem pogledu...  Wink


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #8 - 16.11.2002 at 12:38:17
 
Quote:
Tukaj kot sem že omenila, ne gre za zunanjo lepoto-marveč notranjo,


ja, star12 morda si celo namenoma zgrešila smisel tega kar sem zgoraj napisal...

niti ni pomembno ali gre za princa ali idelaneža, kajti obema je nekaj skupnega....

zakaj iskati neko popolnost, če predvidevam da razumes svojo vlogo dopolnjevanja v odnosu...

Idealnega partnerja pomoje NI, idelaen je lahko kvečjemu odnos...

kako pa boš prepoznala IDEALNEŽA brez da bi se nanj vezala...saj le skupaj lahko tvorita celoto ?...


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #9 - 16.11.2002 at 13:54:54
 
Saj vedno najdemo idealnega partnerja.

Takšnega, kakršnega si zaslužimo in takšnega, kakršnega najbolj rabimo za rast.

Zavestno ali podzavestno.

Zato pa je bolje, da čimveč svojih vzorcev ozavestimo, da vemo, kaj nas čaka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #10 - 16.11.2002 at 13:59:13
 
Quote:
In recimo, da ga najdeš, vendar si že vezan, imaš družino, kaj storiš?

LP Harry

Možnosti sta dve.

Pravzaprav je odvisno od tega, kako se razumeš s svojo sedanjo ženo.
In če ostaneš, da tudi zavestno ostaneš z njo. DA se zavestno za to odločiš.

Če pa ostaneš z ženo, pa tega zavestno ne sprejmeš, pa nikoli ne boš z njo zadovoljen.

Zato je potrebno vedeti, kaj si zavestno želiš in kaj si sposoben zavestno sprejeti in kaj ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #11 - 16.11.2002 at 14:06:54
 
Vprašanje pa je, ali si lahko s svojo ženo zadovoljen, če verjameš, da nekje tava tvoja duša dvojčica.

Že to, da sploh razmišljaš o tem, da je nekje duša dvojčica, kaže na to, da s svojo ženo nisi ravno zadovoljen in bi rad nekaj več.

Vendar ni problem v ženi, ampak v tebi.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #12 - 16.11.2002 at 15:45:58
 
mind wrote on 16.11.2002 at 12:38:17:
Idealnega partnerja pomoje NI, idelaen je lahko kvečjemu odnos...


po tvoje....  ???

Mind ....  Wink

in Mind...  Cheesy....

.....je obstaja......in veš kje.... aha

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #13 - 16.11.2002 at 18:09:54
 
Quote:
In recimo, da ga najdeš, vendar si že vezan, imaš družino, kaj storiš?

hmnjhhhh ... morš se odločt ... tehtnica sej veš ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #14 - 19.11.2002 at 08:39:48
 
Idealnno partnerjstvo  je pomoje preveč kompleksna zadeva, da bi se jo dalo 'iskat' pa 'najt'. To me preveč spominja na 'serch' na netu: če točno veš kaj iščeš, pol boš tud precizno določu kriteririje in boš tud dobu ven pričakovano, ki pa zate ne bo posebno vznemirljivo, ker je pač pričakovano. Če pa v bistvu ne veš kaj iščeš, pol tud kriterijev iskanja ne moreš definirat in te vznemirja vpraktično vse, kar ti ven vrže. Spoznaš, da je bistvo iskanja pravzaprav odprtost za vse, kar nanese. Ker je  je po svoje  vse hkrati pričakovano  pa tud nepričakovano in  vznemirljivo, v bistvu nč ni za zavrečt, vse je samo raziskovanje tega, kaj se te v bistvu res dotakne. Je človk presenečen, kako je mal al pa nč od tega, kar v naprej pričakuje, da se ga bo res dotaknil. Pa tle ne gre samo za izbiro med različnimi partnerji, tovrstno odprtost je treba ohrant ob vsakokratnem  izbrancu.

V bistvu majo po moje prav tisti, ki po desteletjih partnerskega odnosa ugotavljajo, da  nč ne zbereš, da bi ti  lahko z vsakim zneslo al pa z nobenim. Partnerja pač nategujemo v kalup lastnih pričakovanj in ga ocenjujemo po tem, kolk jih izpolni in kolk ne. Če jih, je dolgcajt, če jih ne, pa jeba. Da se da zdržat v enem partnerskem odnosu, mora bit vsaj vsakega pol, tehntnica pa to. Mora bit vznemirljivo in pričakovano hkrat. Točno tko, kot je blo na začetku 'iskanja', nikol ne sme prit do tega, da si 'najdu', da si zadevo uskladu s pičakovanji. To je dolgcajt, se zato začneš odpirat za druge, si pri ponovnem 'iskanju', ki se v bistu nikol ne sme končat s tem, da se nekoga 'najde', ker iskanje se tud z njim nadljuje...  

Star 12, nč ni narobej, da maš ideale, samo odpret se jim moraš pa ne se vanje omejevat. V bistvu za njihovo uresničitev ne rabš nč nardit, je boljš da dol ležež pa se nč ne upiraš pa magari čakaš kot sta ne sicer po svoji volji naredle una trnlučica pa pelelka. Je to po moje boljš kot pa da se za sanjske kreacije boriš se z mečem proti zmajem  zato, da jih boš uresničla. Ker na tak način jih boš zihr zamorila.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 9