Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14059 times)
dejzi
1
*
Offline


Posts: 20
Ljubljana
Gender: female
Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #30 - 29.11.2002 at 23:51:43
 
Če je pa tko dobr! Jest sm ful navdušena nad njim, sej prav, da dec ni dec, če ne poseksa babe tolkrat in tko na dolgooooo Grin, da pade v nezavest in jo je treba včasih clo z lamberjem mrzle vode polit, da pride k seb (in še naprej seksa...). a ni to krasn? (intervju z njim v Delo dom pred kake 5 leti...)
Dečki, zamislte se! Grin Grin Grin
(mogoče je smisu kr k postli napelat en šlauh z vodo, da se najde pr rok..)
Back to top
 

daisy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #31 - 30.11.2002 at 04:44:12
 
Dejzi.  Spet smo pri farmacevtskih monopolih.  Kaj s tem mislim?  Če bi vsak seksal kot Rugelj farmacija nebi enega Apaurina prodala.  Bi ble pa ženske tako tudi tedensko šivane, ne le pri porodu.  Grin Grin Grin

dr. Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #32 - 30.11.2002 at 23:43:32
 
Verjetno tukaj moji predhodniki govorijo o tem, kako seksa dr. Rugelj, kako pa to počne Rugelj, vedo samo njegove žene (če bivše upoštevamo). Podobno je verjetno z reinkarnacijo. Če je govoril kot Rugelj se morda le nekoliko boji zakona karme. Ali pa tudi ne.

Jaz sem v eni oddaji ujela direktno iz njegovih ust, da je ženska vagina za moškega "strašansko zanimiva igrača". Tako da mi ni jasno, kaj bi vam ta mož toliko hudega storil. Kar se zdravljenja tiče sem gotova, da morajo pacienti pokazati eno dobršnjo mero siceršnje resnosti obravnave lastnega problema oz. pripravljenosti, da jih doktor sploh v roke vzame. Tako da majhen odstotek odklona tistih, ki so enkrat ozdravljeni, je logičen.

Je možno, da ženska za njega pomeni  le funkcijo ene wašmašine, kot je večkrat slišat še na teh straneh? Ja. V takem primeru bi bil potem on sam največji bolnik.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #33 - 01.12.2002 at 11:29:06
 
glede topika lahk rečem sam... kaj pa Rugelj ve o tem... nima blage...

glede teme o seksu pa... nevem če bi res vsi odnosi temeljili samo na seksu in če on tko dobr fuka kokr pravi...zakaj so se pol žene ločile od njega al pa on od njih  ???

pa da nau kdo narobe razume...dobr dolg seks je taprau...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #34 - 01.12.2002 at 13:47:38
 
Karmen in ostali!
Kar se tiče dr. Rugelja, se strinjam z vami. Ko se spomnim na intervju, ki je bil objavljen že lep čas nazaj v reviji Stop, me je sicer pogrelo, a sem si rekla, da morajo obstajati tudi takšni ljudje. Bil bi en sam dolgčas, če jih ne bi bilo. Ob tem se lahko samo nasmehneš, da ni nič narobe, če ti kakšno "levo" butneš. Če jo lahko on, glede na to, da je medicinske stroke... Nič več se ni začudit, če jo tako butne! Sicer pa je že dokazal, da ne prenese poraza.  link=board=samozdravljenje;num=1036360748;start=30#32 date=11/30/02 at 23:43:32]Verjetno tukaj moji predhodniki govorijo o tem, kako seksa dr. Rugelj, kako pa to počne Rugelj, vedo samo njegove žene (če bivše upoštevamo). Podobno je verjetno z reinkarnacijo. Če je govoril kot Rugelj se morda le nekoliko boji zakona karme. Ali pa tudi ne.

Jaz sem v eni oddaji ujela direktno iz njegovih ust, da je ženska vagina za moškega "strašansko zanimiva igrača". Tako da mi ni jasno, kaj bi vam ta mož toliko hudega storil. Kar se zdravljenja tiče sem gotova, da morajo pacienti pokazati eno dobršnjo mero siceršnje resnosti obravnave lastnega problema oz. pripravljenosti, da jih doktor sploh v roke vzame. Tako da majhen odstotek odklona tistih, ki so enkrat ozdravljeni, je logičen.

Je možno, da ženska za njega pomeni  le funkcijo ene wašmašine, kot je večkrat slišat še na teh straneh? Ja. V takem primeru bi bil potem on sam največji bolnik.


Karmen
[/quote]
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #35 - 01.12.2002 at 13:49:31
 
Karmen in ostali!
Kar se tiče dr. Rugelja, se strinjam z vami. Ko se spomnim na intervju, ki je bil objavljen že lep čas nazaj v reviji Stop, me je sicer pogrelo, a sem si rekla, da morajo obstajati tudi takšni ljudje. Bil bi en sam dolgčas, če jih ne bi bilo. Ob tem se lahko samo nasmehneš, da ni nič narobe, če ti kakšno "levo" butneš. Če jo lahko on, glede na to, da je medicinske stroke... Nič več se ni začudit, če jo tako butne! Sicer pa je že dokazal, da ne prenese poraza.  link=board=samozdravljenje;num=1036360748;start=30#32 date=11/30/02 at 23:43:32]Verjetno tukaj moji predhodniki govorijo o tem, kako seksa dr. Rugelj, kako pa to počne Rugelj, vedo samo njegove žene (če bivše upoštevamo). Podobno je verjetno z reinkarnacijo. Če je govoril kot Rugelj se morda le nekoliko boji zakona karme. Ali pa tudi ne.

Jaz sem v eni oddaji ujela direktno iz njegovih ust, da je ženska vagina za moškega "strašansko zanimiva igrača". Tako da mi ni jasno, kaj bi vam ta mož toliko hudega storil. Kar se zdravljenja tiče sem gotova, da morajo pacienti pokazati eno dobršnjo mero siceršnje resnosti obravnave lastnega problema oz. pripravljenosti, da jih doktor sploh v roke vzame. Tako da majhen odstotek odklona tistih, ki so enkrat ozdravljeni, je logičen.

Je možno, da ženska za njega pomeni  le funkcijo ene wašmašine, kot je večkrat slišat še na teh straneh? Ja. V takem primeru bi bil potem on sam največji bolnik.


Karmen
[/quote]
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #36 - 08.01.2003 at 02:02:35
 
Reinkarnacija gor ali dol  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miha
1
*
Offline

Huh!!
Posts: 15
Space
Gender: male
Re: dr.Rugelj o reinkarnaciji
Reply #37 - 21.02.2003 at 15:56:47
 
No js't pa lahko kr ene par tem združm tlele:

Najprej Gape: Če poznamo še koga ki se je zravil pri Rugljlu. Moj pokojni dedek 2 krat neuspešno!!!!!! In ni deset dni nazaj, ko je moja mati srečala Ruglja na Rašici, kako naroča liter rdečga, pa šnopčk!!! Pa še zelo neprimerno jo je ogovoril!! Meni se zdi prostjak z diplomo, ki jih je kar nekaj v Sloveniji.

Glede reinkarnacije, ravnokar sem napisal post o indiji, kjer učijo Surat Shabd Yogo, gre za vrsto joge, ki se jo lahko izvaja samo pod budnim očesom mojstra. S tem naj bi se oslobodil karme in tui zaključil krog reinkarnacije in se zavedno pridružil višjim svetovom (seveda po smrti), lahko pa jih obiskuješ tudi še za čas svojega življenja.

Res je da obstaja (reinkarnacija), toda ni pa obvezna (lahko jo prekinemo).

Več o tem Julian Johnson: Pot Mojstrov

Lep pozdrav

Miha.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3