Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 23220 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #30 - 19.10.2002 at 00:19:08
 
Andres, moje mnenje, komentar in moja "dejstva" sem, navkljub vsemu dogajanju na obeh "modrc" direktorijih, v rime na prejšnji strani spravla; ponovno in zadnjič:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103480...

Pa če jih ti želiš ali pa ne (ponovno) brat, ali pa (probat) razumet, ali pa le na znanje vzet; ali pa moja "dejstva" sprejet oz. za "gotovo" vzet, ali pak ne.

A ne mi pripisovat kakršnegakoli negativizma v zvezi s tistimi:
- ki modrce kupujejo in/ali uporabljajo, pa ne glede na njihove razloge;
- ki o njih pišejo, govorijo ali pa razpredajo;
- ki dojke imajo, pa ne glede na le-teh velikost, obliko in učinke gravitacije; kaj šele starost lastnic/lastnikov.

Hvala.
ARS
Back to top
« Last Edit: 20.10.2002 at 00:13:02 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #31 - 19.10.2002 at 01:09:29
 
Zanimivo, kakšne polemike lahko sproži en modrc. Kaj bi šele bilo, če bi se o gatah pogovarjal. Recimo vojna med tangami in "navadnimi gatami", ali brezgatni primeri.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #32 - 19.10.2002 at 01:53:24
 
Arska, svaka ti čast za prjazno pikajoče rime!  Wink  

Quote:
Zanimivo, kakšne polemike lahko sproži en modrc.

Pa sej ni en modrc polemike sprožu, en veleskuliran Borut jo je, as amneziru?  Roll Eyes

Rajš si =st nadaljevanja bordela ne zamislm, da bi Arska prjaula še kšno ne-všečno več kokr je bla ta, da nima in ne nos modrcov pa de je useen ženska, tut s podporo naše ustave.

Natolcujem (Arska, ne zamert), npr. da nos sam minice, al pa da ima sam tangice doma, al pa da seksa najmanj enkrat na dan, al pa da hod brez hlačk na plac, al pa da dec ni dec če mu na najmn 20cm ne stop, al pa da… domišlij polubn. Sej zgleda, da karkol že napiše, stop usaj Andresu na kšn kurji uč.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #33 - 19.10.2002 at 15:23:44
 
ARS wrote on 19.10.2002 at 00:19:08:
Andres, moje mnenje, komentar in moja "dejstva" sem, navkljub vsemu dogajanju na obeh "modrc" direktorijih, v rime na prejšnji strani spravla; ponovno in zadnjič.



A ne mi pripisovat kakršnegakoli negativizma v zvezi s tistimi:
- ki modrce kupujejo in/ali uporabljajo, pa ne glede na njihove razloge;
- ki o njih pišejo, govorijo ali pa razpredajo;
- ki dojke imajo, pa ne glede na le-teh velikost, obliko in učinke gravitacije; kaj šele starost lastnic/lastnikov.



Sedaj pa primerjaj kje je več negativizma. V tvojih verzih ali v mojem postu, ko sem ti točkoval, sem te vprašal in izključno vprašal, kako bi reagirala v situaciji če:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103480...


Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #34 - 19.10.2002 at 17:05:53
 
Katarina wrote on 17.10.2002 at 23:16:20:
všeč so mi tudi zlata in njene nianse.


Nujno, ampak res nujno, mi moraš povedat, kje dobiš zlate in.. recimo meni všeč.. bronaste?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #35 - 19.10.2002 at 17:16:15
 
Na žalost je moralo biti več kot toliko prelite krvi, da smo prišli na bistvo tega topica. Modrci vseh barv in velikosti.
Samo tole z zlatim robom na modrem modrcu mora biti full Kleopatra style. Fantastično.
Ti Amstel me pa tudi vedno bolj presenečaš. Škoda da si štartno številko dol vrgla. Al pa je tako še bolje.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #36 - 19.10.2002 at 17:38:26
 
Andres wrote on 19.10.2002 at 17:16:15:
Ti Amstel me pa tudi vedno bolj presenečaš. Škoda da si štartno številko dol vrgla. Al pa je tako še bolje.   Andres


Kako bi bil šele presenečen, če bi me spoznal v živo.  Wink

Škoda je .. veš kaj... ne živeti polnega življenja.

Drgač pa tko.... kombinacija bordo barve z zlato mi je všeč. Bronasta ba z roza.... (sam menda to še ne obstaja)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #37 - 19.10.2002 at 17:46:40
 
Amstel wrote on 19.10.2002 at 17:38:26:
Kako bi bil šele presenečen, če bi me spoznal v živo.  Wink

Škoda je .. veš kaj... ne živeti polnega življenja.

Drgač pa tko.... kombinacija bordo barve z zlato mi je všeč. Bronasta ba z roza.... (sam menda to še ne obstaja)



Vse obstaja, tudi prozorni modrci.  Moda v prihodnosti verjemi stoji na tistih, ki imajo male joške pa prozoren moderc.  To bo trend ki bo trajal kakih pet let nato bodo pa spet "dolgoprogašice" vzele stvar  v roke. Torej imaš še dovolj časa, da izbereš, poiščeš bronastega z roza.

Škoda je praviš ne živet popolnega življenja. Kaj mi pa manjka tako? Nikoli se nisem imel bolje kot sedaj.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #38 - 19.10.2002 at 17:58:38
 
Andres wrote on 19.10.2002 at 17:46:40:
Torej imaš še dovolj časa, da izbereš, poiščeš bronastega z roza.


Moram reči, da razen kopalk, nisem zasledila bronastega perila. Sploh pa ne z roza kombinacijo... kaj pa če......
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #39 - 19.10.2002 at 19:47:07
 
Amstel!

Poišči znamko KOMET v trgovinah...

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #40 - 19.10.2002 at 20:10:01
 
TNX...
Komet.... novi sponzor Gape.org?  Grin  Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #41 - 19.10.2002 at 22:25:57
 
Andres wrote on 19.10.2002 at 17:16:15:
Na žalost je moralo biti več kot toliko prelite krvi, da smo prišli na bistvo tega topica. Modrci vseh barv in velikosti.
Andres


Če smo zdaj že pri bistvu, naj bo:
velikosti so itak vseskozi iste (ali pa je to pač lahko problem), no torej
barve! sem šla preverit mojo vinsko rdečo na eno zvezno barvno skalo, (ki sem jo naredila kar tako) in ima oznako 10, kar pomeni karmin temna + vijola (osnovna rdeča) z rumeno v razmerju seveda, z nekoliko modre (pruska).  Res dobra stvarca tale moj modrc - kot Palmsovo Grin vino z všito satenasto rožno fantazijo. Zanimivo pri tem je, da gornja tkanina ni gladka (poleg satenaste podloge) pač pa ima mrežasto reliefno strukturo, ki mene spominja na satovje (če jo opazujem zelo od blizu). Ima tudi fajn udobne in valovito prirezane naramnice. Kot zanimivost naj povem še to, da sem ga kupila enkrat kar mimogrede brez namena in ja, je to dobra stran takih naključnih izletov v bližnjo štacuno. Ah ja, bil je pa kar precej drag, tam okrog 9 tisoč sit. Majico v istem stilu so že prodali, škoda.
Spomnim se, da me je prodajalka prijazno opozorila, naj ga perem na roke tik preden sem jo zapustila - trgovino.
No nekaj vseeno pogrešam pri svojem modrcu. Čipke. Sicer ne bi šle k modelu in tkanini a kljub temu - všita čipka je zame kar špica stvarca.


Smiley Zdaj, ko vemo, da nosiš modre boksarce  Andres, lahko odpremo "štacuno" tudi za druge naše fante in jih povabimo, da vsak izbere svoj kos, številko, barvo, material in pa seveda firmo gat. Kaj pravite ostali?


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #42 - 19.10.2002 at 23:20:13
 
Po svoje je tudi poraz da komaj po 14. straneh ženske napišete nekaj o temeljnem pomenu topica.  
In obenem me zelo veseli, da se odtod naprej lahko mirno pogovarjamo o vaših multi barvnih modrcih s čipkami ali brez.  Naj izrazim vse čestitke Katarini in Veroniki, ki sta prebili led, ki ga v bistvu nebi smelo biti.
No, tudi Amstel in tebe Karmen ne bom zapostavil. Toda Katarina še vedno nosi mojo barvo.  In seveda. Še vedno vemo le eno štartno številko 80B.


Quote:
 Zdaj, ko vemo, da nosiš modre boksarce  Andres, lahko odpremo "štacuno" tudi za druge naše fante in jih povabimo, da vsak izbere svoj kos, številko, barvo, material in pa seveda firmo gat. Kaj pravite ostali?


Sem že spisal na tole zgoraj text, toda bilo preveč out of topic in sem ga zato pobrisal.  Pač vsi vemo, da se gate z modrcom lahko dobro zmiksajo, ne bomo pa miksali topica o gatah in modrcih.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #43 - 19.10.2002 at 23:53:43
 
Andres wrote on 19.10.2002 at 23:20:13:
Po svoje je tudi poraz da komaj po 14. straneh ženske napišete nekaj o temeljnem pomenu topica.  
In obenem me zelo veseli, da se odtod naprej lahko mirno pogovarjamo o vaših multi barvnih modrcih s čipkami ali brez.  Naj izrazim vse čestitke Katarini in Veroniki, ki sta prebili led, ki ga v bistvu nebi smelo biti.
No, tudi Amstel in tebe Karmen ne bom zapostavil. Toda Katarina še vedno nosi mojo barvo.  In seveda. Še vedno vemo le eno štartno številko 80B.

Sem že spisal na tole zgoraj text, toda bilo preveč out of topic in sem ga zato pobrisal.  Pač vsi vemo, da se gate z modrcom lahko dobro zmiksajo, ne bomo pa miksali topica o gatah in modrcih.

Andres


Če sem jaz kaj sledila temu topiku tvojo barvo nosi Suzi, pa če še Katarino prištejem, potem pa vsaj še ena. Amstel bo po moje kmalu kapitulirala, ker sem slišala, da je rezervirala let za Bali (ki je začasno sicer odpovedan), drugač jo pa baje tam čaka naomi pa rum kokos. Ubogo Veroniko je prešlo potrpljenje in zdaj joka nekje v kotu - ker jo bo komisija kratko zavrgla oz. se odpovedala fizičnega kontakta z njenim modrcem.

Andres okrog barve svojih boksarc si pa multi zgovoren. Če odšteješ nekajparsto odtenkov modrih ostanejo vsaj tri. No to že vem, da imaš raje temno kot svetlo. Pomoje imaš rad modro, ki ne more bit zelena in tudi ne sinja. Torej ne kobalt ampak eno drugo.  Roll Eyes


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #44 - 20.10.2002 at 00:06:27
 
Veronike ne bo noben zavrgel, na besedo ji pa verjamemo kot sem napisal.  Ona in Katarina kot rečeno sta  prvi tale topic resno vzeli.  Amstel pa Bali. Saj tam  lahko obleče tisti fluorscenčno zeleni moderc, z roza fluoroscenčnimi  čipkami, ki sem ga jaz predlagal.

Jaz sem svoje napisal od gat in to kar precej. Samo potem sem pa videl, da je šlo ful ven iz tega topica, ki je tako težko carski rez preživel in rajši sem pobrisal vse odtenke mojih boxarc.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5