Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 23231 times)
bp
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #15 - 17.10.2002 at 19:47:09
 
BonSens,

Je bil moj reply poslan, če se ne motim kar na ta drugi del, saj naj bi bil ta prvi že zaklenjen, pa je slednjega  nekaj mističnega magično odklenilo in moj post premaknilo nazaj na prvi del.

Lahko pa da sem se tudi enostavno zmotil.

lp bp

(aka NonSens Grin)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #16 - 17.10.2002 at 22:35:56
 
Veste... oni s prozornimi paski? No, tejle so meni všeč... in kaj... ni bilo dovolj velikih košaric zame...  Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #17 - 17.10.2002 at 22:41:08
 
Amstel wrote on 17.10.2002 at 22:35:56:
Veste... oni s prozornimi paski? No, tejle so meni všeč... in kaj... ni bilo dovolj velikih košaric zame...  Tongue


Opala. 8)

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #18 - 17.10.2002 at 23:16:20
 
Nisem vsega brala...pa vseeno,še jaz in moje najljubše perilo.
Dva gospoda tukaj gor sta me pred kratkim povprašala po tem...Žal nisem vedela za temo,ki je odprta,pa O.K.
Ali sta izvedela kaj novega ali pa se jima zdim komplikator  Wink...

Skratka...
Barva je normalno,da pomembna,vsaj meni...Največkrat se odločam med modrimi odtenki,všeč so mi tudi zlata in njene nianse.
Temni odtenki so tisti,ki najbolj pristojijo zagoreli polti.

Kar se modelčkov tiče,sem mnenja,da se lahko poslužimo MAJHNIH zvijač,pa naj si bodo to blazinice,razno razni push-up,ali karkoli drugega.A ponavadi je tako,da te zvijače ponujajo samo deklicam z manjšimi košaricami,ki optično povečajo.
Pa bi včasih tudi tiste z radodarnejšo matero naravo,rade polepšale obliko,he,he.

A ni pomembno,tako pač je...Vem,da smo prav vse lepe tudi brez tega.

Sem pa bila presenečena kakšni dve leti nazaj,ko sem kupovala perilo...Na obešalniku sem od daleč zagledala model nedrčka,ki mi je bil všeč.Vprašam prodajalko,če ima mojo številko,pa se zasmeje in izdavi tisti ne.
Ko stopim bliže vidim,da so košarice vseeno malce nenavadne.Primem ga v roke in občutim nekaj lahkega v predelu košaric.
Prijazna prodajalka mi pove,da nederček vsebuje zračne blazinice.Pogledam še bližje in na vrvici s ceno zagledam nekaj  podobnega pumpici,pogledam še enkrat košarice in...ventilčke.

Skratka,v primeru,da ena blazinica spusti,z malce spretnosti na bližnjem WC-ju,hitro nadomestiš pogrešano,ha,ha...


Pozdrav,,
Katarina

Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #19 - 18.10.2002 at 01:50:27
 
Katarina!

Ti sploh ne veš kako redke si upajo  globalno o modrcu  pisat na tako širokem mediju.
Obvladovanje sladkih in kislih vonjev parfumov jim gre bolje od rok.  Bržkone ta ne zadeva delčka njihovega telesa.

Čestitke od mene.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #20 - 18.10.2002 at 02:01:49
 
Quote:
BonSens,

Je bil moj reply poslan, če se ne motim kar na ta drugi del, saj naj bi bil ta prvi že zaklenjen, pa je slednjega  nekaj mističnega magično odklenilo in moj post premaknilo nazaj na prvi del.

Lahko pa da sem se tudi enostavno zmotil.

lp bp

(aka NonSens ;D)


Bonsens in bp

Lahko me data na katerokoli listo, lahko izjavljata kar hočeta. Jaz sem povedal, kar sem za povedat imel.

Nekdo se strinja, nekdo pa ne. In mojega osebnega mnenja zaradi dveh, ki se jim lahko le smejem, ne bom spreminjal in ne trošil telefonskih impulzov za pisanje replayev.

Če bi vidva pozorno brala moje poste, bi ugotovila, da sem daleč nazaj zapisal, da ima sigurno, brez izjeme, vsaka ženska vsaj en modrc v garderobi. Vsaj enega. Iz tega sledi, da ženska brez modrca ni ženska. Sam modrca nimam v svoji garderobi, zato ženska ne morem biti.

Tako, čakal sem nekaj časa, da se lahko razpišeta in ah in oh talata nasvete, da naj se opravičim. Bljak.

Dajte no že enkrat mir. Če pa modrca v življenju še vidla nista v živo, potem vama lahko pošljem vsakemu svojega.

In če želita biti policaja na forumu, kar izvolita.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Pa bi včasi Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #21 - 18.10.2002 at 02:57:07
 
Katarina,

veš, me kar presenečaš s tole temo o modrcih. Se jih očitno manjka takih tem tudi po tvoje? Meni da mislit vsaka ženska, ki je obremenjena s svojimi joški ali pa taka, ki ji dojka dol nekam visi in ima zraven po možnosti še kakega pripetega otročaja nanjo!
No mi je pa tole vseeno padlo v ušesa, kar ne rabim slišat pravzaprav:
Quote:
Pa bi včasih tudi tiste z radodarnejšo matero naravo,rade polepšale obliko,he,he

Mati narava je z obliko radodarna do vseh enako, več ali manj. Meni so almost* najlepše majhne prsi najstnice, recimo. Večje tudi še ne pomenijo grde, so pa zato ogromne že manj lepe ???
Mati sociala pa nujno pomeni delno spremembo v obliki, za nekatere, posebej take manjše z bogato doječo zalogo (manj špeha pa boljša prekrvavitev imata pri tem tudi kaj baje) lahko še precejšno. Pa kaj potem, saj obstajajo modrci z delnimi triki, ki omogočajo drugačnost na prikrit način!
No ali pa kot je to razložila Katarina. Kakorkoli. Za bolj konstruktivne obremenitve torej! Cheesy

Karmen
Back to top
« Last Edit: 18.10.2002 at 16:50:38 by anuk »  
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




[quote authoRe: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #22 - 18.10.2002 at 05:37:30
 
Quote:
Borut wrote:
Bonsens in bp
Lahko me data na katerokoli listo, lahko izjavljata kar hočeta. Jaz sem povedal, kar sem za povedat imel.  

In če želita biti policaja na forumu, kar izvolita.  


Borut, a to zdaj pomeni tvoj umik z liste ???  
Umiri se no malo, saj ni tako hudo. Lej, če bi pa ti pozorno bral, kaj ti je bp skušal dopovedat, bi mu bil pa še hvaležen lahko pomoje. Ker ti je lepo neobremenjeno in ohlajeno razložil/ povedal, ti zdaj ni treba zato nosa dvigat in se kot en pav po dvorišču jagat.
Opravičevat se ti pa kljub temu ni treba. Pa četudi boš zdaj rekel: ok, zakaj pa ti nimaš (ali pa morda nikoli nisi imela) težav s tem?    
(ja pa kva še seveda da/ne, he, he)


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #23 - 18.10.2002 at 05:41:32
 

Tvoj komentar zgoraj bi pa lahko veljal kot na križ pribito, Andres!?

Mogoče se pa  globalno da tudi še enemu modrcu pripisat, potem pa ti naokrog s takimi nitkami strašiš? ??? ??? Al pa če raje odpremo topik gremo kar v benneton no benetton po nakupih.  A bi blo to še v tem stilu?

Pa vsi sladki in kisli vonji niso isti. Kaj če eni ne grejo od rok, ker ima tudi kosmato dlan? Ene so pa potem še nesramno dobre?
Amdres.


Karmen



Back to top
« Last Edit: 18.10.2002 at 16:56:30 by anuk »  
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: [quote authoRe: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #24 - 18.10.2002 at 09:20:22
 
Quote:
Borut, a to zdaj pomeni tvoj umik z liste ???  
Umiri se no malo, saj ni tako hudo. Lej, če bi pa ti pozorno bral, kaj ti je bp skušal dopovedat, bi mu bil pa še hvaležen lahko pomoje. Ker ti je lepo neobremenjeno in ohlajeno razložil/ povedal, ti zdaj ni treba zato nosa dvigat in se kot en pav po dvorišču jagat.
Opravičevat se ti pa kljub temu ni treba. Pa četudi boš zdaj rekel: ok, zakaj pa ti nimaš (ali pa morda nikoli nisi imela) težav s tem?    
(ja pa kva še seveda da/ne, he, he)


Karmen




Ma ne Anuk, ne. Ne grem nikamor. Se samo smejem, ko odpisujem na maile. Oden od obeh je omenil, da bom končal na listi, ker ble, ble, ble.

Ma kaj misliš, da se sekiram zaradi dveh oseb na forumu, za katere sploh ne vem, kaj delata v realnem življenju, da podajata take izjave. Ne sme se jim zamerit v pravem pomenu besede, saj verjetno prav okolica, v kateri se gibljeta, pomaga izoblikovati lastna stališča obeh.

Ona dva se gibljeta v eni družbi, jaz v drugi. Zato pa tudi so razlike.

Zato ha, he, hi, ho, hu, ........naj se razpričata.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #25 - 18.10.2002 at 09:45:32
 
Borut, se mi zdi, da si tole zelo po svoje prebral ali pa sploh zgrešil, pa ti objavljam še enkrat:

V primeru, da bi napisal, da bi po tvojem mnenju  ženske v tvojem življenju morale nostit modrce, bi verjetno riskiral, da ti kakšna prisoli kakšno besedno klofuto, oz. da ti napiše da si po njenih predstavah "pasivno agresiven in zagoveden ego-tripper" ali pa kaj podobnega.

Ampak ti nisi napisal tega, ti si napisal tole:
Quote:
Ženska brez modrca ni ženska.

Ženska mora biti zrihtana tako spodaj kot zgoraj.

Potem pa si to še enkrat ponovil, brez da bi kaj dosti popravljal kontekst, tako da si mi zdi, da to nikakor ne more biti lapsus, ampak je to tvoja povsem zavestna odločitev.

Postavil si se v vlogo razsodnika, pa ok, če ti je to všeč, vendar javno označevat marsikatero žensko, da ni ženska, ker ne ustreza nekaterim tvojim predstavam je pa hudo prevzetno. In žaljivo. Tako, da ti predlagam, da se za to svojo izjavo opravičiš, ali pa v primeru napake močno zožiš kontekst, v katerem veljajo tvoje trditve.

V nasprotnem primeru, se ti kaj lahko zgodi, da se znajdeš na recimo še kakšni osebni twitfilter listi, še posebej, ker to ni bil tvoj prvi nestrpen izpad.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pa bi včasi Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #26 - 18.10.2002 at 12:01:42
 
Quote:
Meni so najlepše majhne prsi najstnice, recimo.

men tud ...  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #27 - 18.10.2002 at 17:56:24
 
Ej,Karmen,

Ja normalno ... mati narava  Roll Eyes.

Nisem se sicer spraševala katere prsi so najlepše,govorila sem pač o nedrčkih,njihovih prednostih in slabostih.Naj si bodo majhne,velike...
Seveda mi je jasno,da ženska ki rodi in DOJI ne more pričakovati,da bo čez mesec ali dva tkivo spet enako prožno kot pred nosečnostjo.
Verjamem,da obstajajo tudi dekleta,ki jih velike prsi obremenjujejo.

A govorimo o nedrčkih....Povečajo,pomanjšajo,privzdignejo.Skratka...kar kdo želi.
O tem koliko je smiselno pretiravat-prevarat,bi lahko razpredali o dolgem in počez.A to je stvar vsakega posamaznika.Če se počuti dobro,je dosegel namen,kajne?


Andres!

Sigurno bi se našla tema,ob kateri bi se tudi jaz počutila nelagodno,a perilo to ni.
Doma ga imam več kot bi si sploh upala napisat.Skratka...uživam v tem malem razkošju,kot ga imenujem sama in to se mi ne zdi nič narobe.Rada ga kupujem,rada "kompliciram" okrog njega z izbiro barv,modela...
Le eksperimentiram rada malo manj z njim.Točno vem kaj mi je všeč in v ne vem...različnih kosih perila se enostavno ne počutim dobro.
Rada imam komplete,ki so barvo usklajeni...Ja,to imam rada.Kakor tudi pogled v ogledalo,ki pove,da sem izbrala dobro.Ne,nisem narcisoidna,le dobro se počutim,čeprav je perilo skrito pod obleko.

Ne podcenjujem pa nekoga,ki o tem noče govorit.Sam si določi mejo intime-vse z razlogom,zato jih nima pomena obsojat.

A jaz sem pač taka.Če se sončim zgoraj brez,potem lahko tudi govorim,kajne?Brez namena provociranja...če bi me kdo hotel pobiti zaradi zadnje nepomembnosti.



Sedaj pa še nekaj tistim,ki najraje vidijo da ženska ne nosi modrčka.Poudarjam,pišem na podlagi lastnih izkušenj,ki pa nikakor niso pravilo,kljub temu,da verjamem,da se bo našla kakšna ženska,ki misli enako.

Sama se brez nedrčka skoraj ne odpravim ven.Zakaj?
Odgovor je preprost...enostavno boli me.Res!
Veliko časa namenjam tudi športu in ne predstavljam si,teč ali telovadit (da ne omenjam aerobike),brez njega.Priznati moram tudi,da (meni) mi  športni nedrček ne prinese željenega učinka.Zato se poslužujem košaric z oporo in blazinicami.Če ima kakšna isti problem,naj proba...pomaga.


Lp,

Katarina

Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #28 - 18.10.2002 at 23:16:38
 

Imaš take modele, ki včasih uspejo zakuhat prave bordele,
tako da včasih res ne veš, al' bi ga precej al' pa kar zde'le:


Ker modrca v omari ni, ženska tukaj zagotovo ne živi.
Ko modrca v omari ženska nima, z njo zagotovo nekaj ne štima.
Če ona pred ogledalo stopi samo zato, da preveri, kako se vse skupaj poklopi,
je pa sploh sumljiva, če ne že kar dvomljiva.
Le kako, da marsikateremu močno stoji, če ženska brez modrca ženska sploh ni?


Res, imaš take modele, ki včasih uspejo zakuhat prave bordele,
a ko le besede vihtijo, jim marsikateri lahko takoj oprostijo; pa naj bo še tako žaljivo.

A ker vsaka palca enkrat svojo rit poišče,
gremo lahko vsi (ne)mirno nazaj, za svoje kurišče,
ker kaka pal'ca sem ter tja rada tudi našo rit obišče.


Njej je sreča velika, da po svetu tudi brez modrca lahko hodi taka, kot se šika.
Če se sliši verjetno, ali pa ne, dojk in z njimi veselje z dojenjem zagotovo ne odmre.
In če ji verjameš, ali pa ne, med modrce v trgovini nikoli ne gre.
A ima zagotovo svoje atribute - pri njej težko najdeš moške obute.



Wink
ARS
Back to top
« Last Edit: 20.10.2002 at 00:06:04 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #29 - 18.10.2002 at 23:52:01
 
Quote:
Morda se pa zgodi, da se mal megle razkadi;  
med preprostimi ljudmi, ki smo, konec koncev, mi vsi.


ARS!

Na sosednjem topicu si napisala, naj se mal megle razkadi.  Jaz megle ne vidim, ker vse mi je jasno in čisto. Iz tega razloga te kot žensko brez modrca vprašam.

1. Hodiš po mestu in vidiš žensko z lepimi joški. Kaj pomisliš?  Zakaj jaz nimam takih?

2. Greš še malo naprej in neka starka ima že več kot povešene. in ti sama sebi rečeš. Jaz pa tako povešenih že ne bom imela. Nikoli!!

3. Zaviješ v knjigarno in ženska poleg tebe se prepogne in ko vstane jo zaboli v križu.  Opaziš, da ima bolećine zaradi ogromnih joškov, ki jih mora s silo hrbtenice in križa gor držati. Spet. Blagor tebi, ker modrca ne rabiš.

4. Iz knjigarne se odpraviš nazaj k avtu, potegneš iz žepa ključe. nasproti tebe pa to isto počne še ena ženska. Zanimivo, tudi ta brez modrca in sama, isto kot ti. Nanese da se zaklepetata, gresta skupaj na drink, nakar ena od vaju začne govoriti o akciji ženskega perila. Tebi jezik teče, ni kaj, toda pri modrcih se ustavi, ker ne nosiš ga in zato se niti ne poglabljaš v prednosti ali neprednosti le tega.
Tvoja sogovornica te debelo pogleda in ti pove, da tudi ona nima velikih jošk, ampak na pogled je pa lepša, če ga ima na sebi.  Pa še moški trznejo, ko jo vidijo v svileni bluzi pa kakšen cool modrc s prozornimi paščki. Kot pravi Amstel.
Se greš z njo kregat, ker ženska ima potemtakem prav, ali že misliš, da bi si moderc kupila, samo za občasno, kadar kam greš?

In sedaj mi boš rekla, da v omari nimaš niti enega? Pa po pravici prosim.  

Tako. Prišel sem do konca. Grem pod tuš, grem se obrit, sedel bom v avto in nato grem k Asti, ki je bila enkrat na Borutovem chatu.  Lepo ji bom odpel modrc in pač povedal, da menim, da tistega drata ki košarice oblikuje  pa le nebi bilo potrebno imeti. Je zdravju škodljio.
Naj še izdam. Asta ima največkrat črn modrc.

Jaz pa modre boxarce.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5