Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 30582 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #30 - 17.10.2002 at 10:27:41
 
Gru Gru wrote on 16.10.2002 at 09:41:43:
Jest mislim, da gre za to, katera bo ugotovila, medosno razdaljo med indigo in kristalnim vzorcem, ki ga pošiljajo iz planeta Orulangos na osnovi transcedentalnega energijskega polja in ugotovila frekvencno ponavljanja meditacijskega minimuma izraženega v smislu plankove deviacije in odmika za nujni odstotek upoštevanja smisla konvergence, ki je namenjena boljšemu počutju.


Tega kot vidim ni še nobena razjasnila.

Se pa mi zdi čudno, da se tok bojite NIČESAR. Punce, punce....

Sej veste, da vas imamo ..... he he . No pa ugotovite same kaj.


Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #31 - 17.10.2002 at 10:33:55
 
Prosim, bolj po slovensko. Nismo vsi tako izobraženi kot ti. ( pa ne mislim kot posmeh) apak določenih izrazov pa dejansko nisem razumela.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #32 - 17.10.2002 at 10:38:58
 
Quote:
EveryOne's a winner!



Dobr predlog. Vse zmagamo, saj je itak na forumu pisalo, da smo carice, torej bo že držalo. Za nagrado dobimo po pet brezplačnih objav na forumu in slikce članov komisije v boksercah, ki jo bomo lahko uporabile za v omaro s čokolado, da nam jo ne bodo otroci (ali kdo drug) kradli.

Roll Eyes

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #33 - 17.10.2002 at 10:47:18
 
veronika wrote on 17.10.2002 at 08:43:53:
Nimam pojma, kaj se vsi tako branite tega "tekomvanja" a se punce bojite, da bo treba striptis plesat? Prek foruma bo to bolj težko. Ozrite se malo okrog sebe. Ves svet je tako resen, vse je enolično. Zakaj pa ne bi enkrat spustile tega otroka, ki ga skrivate v sebi na plan? Zakaj se bojite tekkomavati? Ker ne veste kako bo to potekalo? Saj sploh ni važno. Se bojite, da ne boste zmaglae? Moj odgovor se glasi. Vsaka, ki bo imela toliko korajže in ne bo odnehala že na  začetku, je že zmagala.
Ste užaljene, ker so vas določili v tekmovanje brez vaše vednost? Pa saj ste že celo življenje v raznih tekmovanjih, pa to brez vaše pritrditve.

Zakaj bi zatrle nekaj v kalih, ko pa sploh ne veste zakaj gre?

Življenje je prekratko, da bi ga jemali preresno. Mogoče bo pa zabavno? Mogoče nam pa sploh ne bo treba nič delat.

Kakor koli, vsaka ima svoje mnenje in jaz to spoštujem. A zame je zmagovalka vsaka, ki ne odustane že na začetku.
nč bat, ne verjamem, da bo bolelo. he he he he



Hmmmm.

podobno sem razmišljal tudi jaz na začetku. vendar če bi tale post jaz napisal, bi zlivali name vso gnojnico tega foruma. Tako pa je bil z razumevanjem sprejet. Še dobro, da je to prišlo izpod prstov ženske.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #34 - 17.10.2002 at 11:03:08
 
Quote:
A vam nekaj zaupam? Po moje tile fantje sploh še niso imeli pravil, pa si bojo zdaj nekaj sproti zmišljevali.  

Uf, kak ste fajn.  
Marjana



Marjana!

Pravila so znana od samega zacetka.  Nastala je samo ena sprememba, ki ne zadeva bsitva tekmovanja. Vsem ki se se niste izpisale hvala za sodelovanje.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #35 - 17.10.2002 at 11:08:05
 
Marjana.

Potrjujem, da so bila pravila spisana pred začetkom tekmovanja. To verjami. Lahko pa ti, ko bo Andres to dovolil, pošljem v priponki na elektronski naslov sporočilo, ki ga je Andres razposlal ljudem, ki jih je postavil v "žirijo". Tam se lepo vidi datum poslanega sporočila in vsebino  -  pravila.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #36 - 17.10.2002 at 11:15:21
 
Tole je živa parodija.

Jest se samo še smejem in to vse bolj. Smejem se, smejem se al plakao bih. A ni tko Mandič Oliver prepeval.

Dragi moji, tisti ki se bunite, eno čisto dejstvo je:

"Neki v vas šteka, nek vzorček ste privlekli ven. In Andres ga vam je sprožu"

Na ego vam je useku.  


Punce niti ne, ker ne vedo zakaj se gre, Ampak s svojim nezaupanjem, jasno kažete, da tudi enemu zabavljaču Andresu ne zaupate.

Škoda, pa tako lep in dober hecen namen je imel"


Radi se imejmo, radi radi radi.


Vaš Edi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #37 - 17.10.2002 at 11:22:01
 
Ampak jaz bi res rada, da bi ves udelelženke dobile za nagrado slike od članov žirije v boksrcih. Ker pol se dejansko splača tekmovat.
ha ha ha Grin
Mogoče že kakšno za v naprej, da bo malo spodbude? Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #38 - 17.10.2002 at 11:24:26
 
Veronika!

Glede boxarc in tvojega predloga  ni problema. Tezje je dobit stevilko od modrca, kaj sele sliko zenske z modrcom.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #39 - 17.10.2002 at 11:27:58
 
Številko ti že povem, slike v modrci pa ne dobiš, mogoče če bi kje izbrskala katero v kopalkah. A ni to paradoks? Ampak tako je in drugače se ne dam.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #40 - 17.10.2002 at 11:50:45
 
Quote:
Tole je živa parodija.

Jest se samo še smejem in to vse bolj. Smejem se, smejem se al plakao bih. A ni tko Mandič Oliver prepeval.

Dragi moji, tisti ki se bunite, eno čisto dejstvo je:

"Neki v vas šteka, nek vzorček ste privlekli ven. In Andres ga vam je sprožu"

Na ego vam je useku.  


Punce niti ne, ker ne vedo zakaj se gre, Ampak s svojim nezaupanjem, jasno kažete, da tudi enemu zabavljaču Andresu ne zaupate.

Škoda, pa tako lep in dober hecen namen je imel"


Radi se imejmo, radi radi radi.


Vaš Edi.


Vzorček? Zakaj bi v komu kaj štekalo, ali mu na ego udarlo, če pač reče, da ne želi sodelovat? Ne rabiš vsega pogoltnit, kar ti kdo ponudi. Če se nekdo gre igrice, bo pač dobil takšen odziv tud nazaj. Nekogar način ti je všeč, nekogar pa ne. Hecen dober namen je imel Andres?  
Ne vem no, dobri nameni so jasni.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #41 - 17.10.2002 at 13:16:02
 
Ja sej res, Andres ti si res čuden. Grin Grin
Embarrassed
Tle prvič uletiš na forum, tvojega stila sploh ne poznamo, pa se kar neki greš?
Embarrassed
Sej, če bi te poznali vsaj kak teden, bi še šlo, ampak to je pa preveč!

Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #42 - 17.10.2002 at 14:05:52
 
veronika wrote on 17.10.2002 at 11:27:58:
Številko ti že povem, slike v modrci pa ne dobiš, mogoče če bi kje izbrskala katero v kopalkah. A ni to paradoks? Ampak tako je in drugače se ne dam.



No Veronika potem mi pa stevilko povej. Tole s kopalkami ni paradoks. Je tragedija. In tragedije se resujejo po hitrem postopku.  Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #43 - 17.10.2002 at 14:23:12
 
Quote:
Vzorček? Zakaj bi v komu kaj štekalo, ali mu na ego udarlo, če pač reče, da ne želi sodelovat? Ne rabiš vsega pogoltnit, kar ti kdo ponudi. Če se nekdo gre igrice, bo pač dobil takšen odziv tud nazaj. Nekogar način ti je všeč, nekogar pa ne. Hecen dober namen je imel Andres?    
Ne vem no, dobri nameni so jasni.  



Narod navadno praska dol iz Coca cole in podobnih jajc da bi dobil nagrado. Lota, ki se seveda s forumom in nagrado ne primerja niti ne bom omenjal, tukaj ste mnoge zenske preprosto naletele na blokado, ki jo niste pricakovale.  In vedite tudi razplet do konca bo se pester.
Bi pa bilo  vse normalno, ce bi vam jaz napisal neka pravila igre kao napisite najlepsi verz. Come on,  Andres ni romanticen v to smer. In spet vas bi se pol zgrazalo, ce bi vam dal  v tekmovanju nekaj v zvezi z vasimi gljivicmi med prsti.  
Torej. Vedno boste naletele na blokado vse dotlej dokler bodo tu in na tem mestu nenavadne nagrade za nenavadna tekmovanja z nenavadno komisjo in nenavadnim predsednikom komisije, ki goni nenavadno.com

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #44 - 17.10.2002 at 14:34:50
 
Andres wrote on 17.10.2002 at 14:23:12:
Torej. Vedno boste naletele na blokado vse dotlej dokler bodo tu in na tem mestu nenavadne nagrade za nenavadna tekmovanja z nenavadno komisjo in nenavadnim predsednikom komisije, ki goni nenavadno.com

Andres, jaz najraje ostajam čisto navadna deklica… In, kot sem danes že nekje napisala:


Miska wrote on 17.10.2002 at 09:40:36:


Mi je kar v redu in sem zadovoljna s tem, kako sama sprejemam sproščenost in smeh in mislim, da se znam kar dobro sprostiti in tudi nasmejati.

...

Morda sem preresna, morda imam kakšno drugo blokado. Ampak karkoli že je, to naj kar ostane. Si tega niti ne želim spreminjati.

Vendar sem to seveda samo jaz in to seveda ne pomeni, da sem proti takim temam na forumu. Zaradi mene jih lahko odpirate in se sproščate na ta način, zaradi mene se lahko smejite na ta račun in zaradi mene lahko stresate takšne šale, če vas to sprošča. Nimam nič proti. Jih sicer preberem, to je res, vendar predvsem zato, ker kljub vsemu nekaj dobim od tega. Spoznam, kako zelo sem drugačna, spoznam, kaj ljudi sprošča, kaj jih privlači in nenazadnje – tudi tako si lahko pomagam oblikovati kakšno svoje mnenje. Sodelovati pa v takšnih debatah ne želim.



Toliko zaenkrat. Je pa to seveda samo moje mnenje in samo moje doživljanje. Verjetno se komu zdim čudna. Sama bi rekla – drugačna. Pa nič zato. To sem pač jaz in sem vesela, da sem takšna, kakršna sem.

m.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10