Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 30581 times)
KarmenA
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #135 - 08.03.2003 at 19:14:58
 
Quote:
Karmen, daj me malo potolaži in povej, da si se hecala, ko si napisala, da si celo noč jokala od sreče. Roll Eyes

LP Harry

Ne vem kume, verjetno se je kaj bolj opazilo včeraj v živo. 8)

Kaj sta pa potem nadaljevali z reikijem v rani uri kar vas je še ostalo. Wink  Grin


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #136 - 09.03.2003 at 11:26:27
 
Quote:
Ostali člani predsedstva so se tudi strinjali, tako da sklepčnost ni vprašljiva. Sem pa včeraj poleg  Petre in Devi od prej, spoznala še Marjano, pa Littlko.  Same prima punce. Če bi prišel Andres bi te udušile.  Vsaka po svoje, kot si tudi vsaka zasluži tvojo geotermalno.


Hja.  Geotermalno si nekatere res zaslužite in ker vas je vedno več takih tu, bi bilo najbolje, če bi se same znašle v geotermalnem blatu, torej na izviru te geotermalne kreme, ki jo je v petek dobila Katarina. Kako se ženska usede v  geotermlano blato:D  in kako do tega blata sploh pride, oziroma kako najcenejše pride  bo nagradno vprašanje morda nekoč zastavljenega tekmovanja.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #137 - 09.03.2003 at 15:37:26
 
In sedaj dragi člani, članice, gosti in gostje  Sveta pogovorov, vam objavljam tudi link mesta kjer sem izročil geotermalno kremo drugo uvrščeni Katarini, mesto kjer smo poskusili prekajenega lososa iz severnega Atlantika, skratka mesto lokala je to, ki ga od 7. marca 2003 krasi največji islandski vulkanski kamen v Sloveniji.
Še enkrat čestitke vsem trem članom  Sveta pogovorov. Katarini, B5 in Io.

 http://www.kartomantik.com/krcma.htm

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #138 - 09.03.2003 at 16:06:17
 
A ste se to zmenili: Borut v modrem, Vilma v rdečem? men ful dobr to zgleda  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #139 - 09.03.2003 at 16:10:03
 
Zanimivo Eva. Tega nisem opazil, da smo bili kot "zastavniki" tam:D.  Nismo se nič dogovorili.  Edina stvar ki sem sva se jo z Borutom dogovorila je da oba prideva s kravato.  Jaz sem nalašč ostal v kavbojkah.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #140 - 09.03.2003 at 18:08:05
 
Vidiš, jest pa nisem mela dost svetlobe, da bi vidla, da je tvoja srajca bela  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #141 - 10.03.2003 at 09:43:43
 
Andres, hvaležnost za obisk in želje po ponovnem srečanju so lepe. Datum zanj bo verjetno spet prekrasno nedeljo v aprilu, tebi pa do Bleda in tega ne bo kar tako na daleč.

Nič ni močnejšega od pravilne napetosti in razganja me ne od čudenja kadar se dejanja prekrivajo. Na slikah ste čudoviti. Samo Andres, za večer nisem nič foušaritna Smiley ker se bom sama v geotermalno vsaj vsedla, ča ne kaj več. Upam da ne prav kmalu.

Prijetne pozdrave tudi Borutu in Vilmi, pa gostiteljici Katarini, se bomo upam še videli! (pridem danes k tebi na kavo, da preverim učinkovine "moje" 8) kreme)


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #142 - 10.03.2003 at 13:43:54
 
Evo,še pozdrav z moje strani...

Najprej bi se rada zahvalila za darilo,ki mi nekako ni pripadalo,a ga imam vseeno.Krema je fantastična,upam le,da bom lahko dobila novo tubo (po naročilu ali kakorkoli),ko jo porabim.Andres,se bova zmenila...

Na koncu pa še ena velika zahvala vsem trem;Borutu,Vilmi in Andresu...Hvala za prijaznost,potrpežljivost,predvsem pa drugačnost,ki ste jo vnesli v mojo Krčmo.Slednja se najbolje pozna na ljudeh,ki se še danes pogovarjajo o petkovem večeru.Od tistih,ki so ga preživeli z nami,do tistih,ki so ga zaradi tega ali onega razloga zamudili.Prav slednji največ sprašujejo...

Hkrati pa bi se rada opravičila za svoj odhod,ki je bil nenačrtovano hiter.A videli ste me...to je bila edina pametna poteza.Žal mi je le,da nismo skupaj rekli še kakšne.Ampak kolikor vem,bomo pred Andresevim odhodom za to imeli novo priložnost.

Še enkrat...
HVALA VAM,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #143 - 11.03.2003 at 11:57:13
 

Smrk, smrk, jok, jok, tole se je dogajalo 1 km od mene stran, jaz pa bronhitis!  Cry Cry Cry

Pa zdravi mi bodite!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #144 - 11.03.2003 at 16:38:53
 
1. Zdaj vem za ziher da Vilma NI samo drugi (internetni) obraz moje mame.

2. Rdeca bela plava Titova zastava.  Grin

3. Valentina boooooga. Je pa ena stvar, bronihtis -> postla, pocitek, cajek, vlazen zrak. Ce se tega ne drzis bo trajalo dlje. Pozdravi se!  Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Tekmovanje za naše deklice
Reply #145 - 11.03.2003 at 18:40:18
 
Smiley  She^s like your mother.
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10