Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15783 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #15 - 02.05.2002 at 20:18:57
 
A kdo ve kako je kaj z numerologijo....ker ime mi pride na številko 26 in pa nadimk mi pride na št.12

Pri številki 12 mi ni najbolj jasno zakaj je tko slaba, če pa je v bistvu to številka 3,  ki pa je ena izmed boljših?

Pri številki 26 pa piše...Če je to številka imena je priporočljivo, da ga zamenjate... ena izmed najtežjih števil...
In kako bi mi vi predlagali naj spremenim ime Sebastijan... če mate slučajno kak predlog bi bil vesel...  Smiley  Če mate pa celo izkušnjo ....bom še toliko bolj vesel  Grin Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Numerologija
Reply #16 - 02.05.2002 at 21:02:35
 
Spremeni v SEBASTIAN.

Izkušnja: naš pijevač za mlade cure. Ima polno denarja, dobro menažerko,......skratka vse, kar si lahko tak fant samo zaželi.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #17 - 02.05.2002 at 22:05:09
 
Ja sam tut številka 25 ni glih lepa....preverjeno!
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Numerologija
Reply #18 - 02.05.2002 at 22:14:34
 
Ja, povedati pa ti moram, da poznam nekaj ljudi, ki si je po teh in ostalih izračunih dalo spremeniti vse živo, nakar se jim ni nič zgodilo. To pa zato, ker so mislili, da se bo spremenilo samo od sebe. Ampak ni tako.

Treba je tako ali tako iti v akcijo. Ne dvomim, da ima tudi numerologija svoj lonček zraven, a brez dela ni jela.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #19 - 03.05.2002 at 09:35:34
 
Sama poznam dve osebi, ki sta si spremenili ime in priimek zaradi numerologije, pa se nobeni ni zivljenje drasticno izboljsalo, prej obema hudo zmedlo.
Strinjam se z gapejem da verjetno ni nakljucij, niti glede nasih imen.
Mogoce je to, pod kar nas klicejo, enostavno nasa dharma. In ce si nekje na sredi vse skupaj vrzes iz ravnotezja z neko novo energijo, vprasanje, kdaj in kako se bos potem spet ujel. Najbrz si ne mores kar tako cez noc rect, zdaj sem pa to kar sem moral, naredil, od jutri naprej bom pa drug clovek. To ne gre ze zaradi tega, ker bi se s spremembo imena radi resili iz polozaja v katerem smo. Kar pomeni, da ga nismo resili od znotraj. Mogoce je boljse, da z numerologijo odkrijes, kaj je problem in si na njega pozoren.
Ko mene prime kaka huda potreba po menjavi imena, si zmer recem, da zaupanje v usodo usodo izbrise Grin


Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Miška
Guest




Re: Numerologija
Reply #20 - 04.05.2002 at 09:18:48
 
Rada bi nekaj vprašala tiste, ki verjamejo, da spremeniti ime pomeni tudi spremeniti tok življenja.

Če prav razumem, numerologija pomeni v bistvu pretvoriti ime, priimek, rojstne podatke v neko številko in ta številka v bistvu določa, kakšno življenje živiš. In če spremeniš ime, potem imaš drugačen izračun in potem boš živel drugače in boš živel bolje. OK – če kdo verjame v to, potem je to lahko le osnova, v katero verjameš in zato na tej podlagi usmerjaš svoje misli in doživljanje v neko smer in zato živiš »bolje«. Po mojem se sicer vse začne in konča v glavi, kot so že omenili nekateri pred mano. Si, kar si. Boš, kar želiš biti. In to ne zaradi številke, ampak zaradi spoznanja in želje, ki se rodi v tvoji glavi in jo uresničuješ. Ampak to je moje mnenje.

Imam eno drugo vprašanje: če bi bilo to recimo res, potem bi z numerologijo enostavno lahko določali in usmerjali življenja svojih otrok? Počakali bi, da bi se otrok rodil, nato pa na podlagi rojstnih podatkov določili tako ime otroku, da bi bil izračun ena dobra številka? In potem bi bili vsi srečni in bi zadovoljno živeli do konca svojih dni?

Kaj pravite na to?
M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Numerologija
Reply #21 - 04.05.2002 at 09:52:01
 
osho to še malo bolj radikalizira in reče temu kontrola rojstev.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Numerologija
Reply #22 - 06.05.2002 at 03:53:45
 
Magla, ne se preveč sekirat glede imena. Delaj na sebi še naprej, ker si prav fletkan in fajn takšen kot si.
Tudi sama imam numerološko glede imena kar neki, pride mi 20. Glede dneva rojstva mi pa pride, jing&jang, celo življenje gore pa spet dole. To se mi res dogaja, vendar se ne obremenjujem, saj je tega tudi vedno manj, bolj ko se zavedam same sebe in delam na sebi. Se pa tudi več naučiš o sebi, se tako tudi hitreje in lažje spoznaš, da čimvečkrat vidiš tudi svojo temno plat, ki jo ima vsak od nas, pač ostanki tistih prvinskih strasti in nagonov, ki so bili včasih nujni za preživetje. Sedaj se tega zavedam in se več ne sekiram, če se slučajno kdaj vseeno hočem nekaj sekirati, se zelo hitro vidim in popravim misel, pač vzorci iz preteklosti. Vem, da sem na pravi poti in je vse že sedaj tako kot mora biti.
Sama bolj vidim resnico v astrologiji, na podlagi točnih rojstnih podatkov, kjer je res upoštevanih veliko stvari.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Numerologija
Reply #23 - 06.05.2002 at 08:32:30
 
Quote:
Rada bi nekaj vprašala tiste, ki verjamejo, da spremeniti ime pomeni tudi spremeniti tok življenja.

Če prav razumem, numerologija pomeni v bistvu pretvoriti ime, priimek, rojstne podatke v neko številko in ta številka v bistvu določa, kakšno življenje živiš. In če spremeniš ime, potem imaš drugačen izračun in potem boš živel drugače in boš živel bolje. OK – če kdo verjame v to, potem je to lahko le osnova, v katero verjameš in zato na tej podlagi usmerjaš svoje misli in doživljanje v neko smer in zato živiš »bolje«. Po mojem se sicer vse začne in konča v glavi, kot so že omenili nekateri pred mano. Si, kar si. Boš, kar želiš biti. In to ne zaradi številke, ampak zaradi spoznanja in želje, ki se rodi v tvoji glavi in jo uresničuješ. Ampak to je moje mnenje.

Imam eno drugo vprašanje: če bi bilo to recimo res, potem bi z numerologijo enostavno lahko določali in usmerjali življenja svojih otrok? Počakali bi, da bi se otrok rodil, nato pa na podlagi rojstnih podatkov določili tako ime otroku, da bi bil izračun ena dobra številka? In potem bi bili vsi srečni in bi zadovoljno živeli do konca svojih dni?

Kaj pravite na to?
M.


Ja, lahko bi počakali, da se otrok rodi in potem bi mu določili ime na podlagi vsega. To sem probal tudi jaz (računat). In povem naj ti sledeče: Vedno obstaja tehtnica, ki ti pri izračunih nekaj dobrega da. Vedno pa dobiš tudi nekaj slabega.  Nikoli ne dobiš samo dobro.

In ne pozabi: BOLJ KOT JE MOČNO SONCE, BOLJ JE TEMNA SENCA. Upam, da razumeš.

Najboljši sistem za izbranje imena otroka je tak: Pripravljne moraš imeti vsaj dve imeni za fantka in dve za deklico. In tisti moment, ko dojenček prikuka na svet ti občutek biti oče ali biti mati pove, katero ime mu je namenjeno.  To je osebno preverjeno. In vsak na forumu, ki ima otroke, lahko to potrdi.

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #24 - 06.05.2002 at 10:55:49
 
si bral knjigo Devet stopnic (o prihodu duše v telo)?

Menda prihajajoči otrok (duša) vso nosečnost sugerira svojim staršem, še sploh mami, kako naj mu ob rojstvu da ime

sicer pa ravno berem knjigo Maitreya (Adrian Predrag Kezele) - opisuje DŽJOTIŠ, podobno naši astrologiji, in v njej navaja pojem MOKŠA:
osvobojenje ali razsvetljenje: astrološko mokša označuje trenutek, ko se človek otrese vpliva karme in ni več pod vplivom svojega horoskopa
Grin Grin
se pa seveda strinjam s tvojimi navajanji: nič ni belo in nič ni črno, vedno je malo tega in onega, in diamant dobi svojo ceno šele, ko mu jo določi človeški um.

Aborigini menda večkrat v življenju zamenjajo ime, poklic: ko dozorijo v notranjosti in začutijo potrebo po spremembi. Če od zunaj na silo poskusiš vplivati na notranjost (numerologija), nisi pa še notranje dozorel za spremembo, ali je to dobro?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Numerologija
Reply #25 - 24.05.2002 at 11:52:29
 
How Was Your Y2K?  
Your Numerology Forecast For The Year Ahead!

Will 2000 be a year filled with opportunities or obstacles in your life? Numerology could hold some important answers for you. But first, you'll need to determine your Year-Ahead Number for 2000.

How To Calculate Your Year-Ahead Number


Add together the digits in the month and date of your birthday with the digits of the year ahead, and then reduce them to a single digit. For example, say your birth date is November 28:

Month 11 + Date 28 + Current Year 2000 = 2039

2+0+3+9 = 14

1 + 4 = 5


Now do this for your own birthdate and find out the type of year that you'll be entering into in 2000!

#1 Year
This is your year for fresh starts. You'll want to be your own boss and won't feel like taking direction from anyone else. Be sure to take time to listen and think before you impulsively jump into things. You might be feeling somewhat bored with the same old thing, but be careful that you don't end up taking valuable relationships for granted. Some of your friends might think that you're acting a little self-centered. Be sure to remember other people's feelings in your passionate pursuit of adventure.

#2 Year
This is an important emotional year for you. You're deeply involved with other people's feelings and needs. You'll probably end up acting as the peacemaker for friends and family. Listen to everyone's point of view and make sure that each person is understood. Remember that the choices are not made by you, they are facilitated by you. Be sure to enjoy the small details and the thoughtful things that you do for others. You will reach your pinnacle by being with people, not by being alone.

#3 Year
This is your year to be heard. You're liable to discover talents that went unrecognized before. There should be many opportunities for you to write, speak, sing or perform before a crowd. You'll probably pick up a number of new friends and interests along the way. Be sure to avoid engaging in malicious gossip, no matter how tempting it might be. Your humor and wit can be put to much better use. Try to open up that connection between your heart and your imagination and express all the inspiring new ideas that you have to share with others.

#4 Year
This should be a real "workaholic" year for you. You'll probably think that if you don't do it, it won't get done. And you're probably right! It's a good time to start a business or a new career and work to make your dreams come true. You'll probably find yourself working extra hard and being the last one to go home. But don't necessarily expect immediate results. The key now is to build steadily for the future. There are no short-cuts. Your success depends squarely on the amount of effort that you're willing to put into important projects.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Numerologija
Reply #26 - 24.05.2002 at 11:52:57
 
#5 Year
This should be a year filled with freedom for you. Love affairs, spur-of-the-moment travel, and tossing caution and tradition to the wind will all appeal to you. You'll be feeling vibrant, impatient and eager for all new experiences. Self-control won't come easy. Fun and pleasure are definitely on this year's agenda, but don't get carried away. Remember to exercise some sense of moderation in all things. Don't be over-confident and get swept up into thinking that you can get away with anything you want.

#6 Year
This should be a very domestic-oriented year for you. The emphasis is on improving or beautifying your home and surroundings. You can sometimes get so much satisfaction from trying to assist others that they could come to be overly-dependent on you. Be sure that you show others how to maximize their own abilities so that they don't have to continue depending on you. This is a good year to enjoy cooking, gardening or any other domestic activities that bring you joy.

#7 Year
This is your year to seek self-knowledge. Frantic, shallow social activities will turn you off. You'll do much better in a more peaceful and quiet environment. This is a real chance for you to study and deepen your awareness. You might occasionally feel somewhat isolated or misunderstood, but that's only because of the fact that your priorities are changing so significantly. You need time to seek the truth and make decisions alone, without the noise and interruptions of others. This is your private time to research and understand yourself.

#8 Year
This is all about money, strength and power for you. Be sure to learn everything you can about proper money management. Exert plenty of self-control and be careful not to spend too much. It's imperative that you carefully plan all your financial decisions at this time. You'll be thinking big, and powerful and talented people are likely to be attracted to you. Be sure to use every bit of determination you can to shoot for your highest goals. With proper planning, you can achieve the success and prosperity that you deserve.

#9 Year
This is a year of evolution and acceptance for you. This could be a somewhat difficult year for relationships. As you grow, expand and seek a greater sense of depth in your life, your inspirational and humanitarian side emerges and you will no longer be quite so interested in purely personal matters. Be willing to let go of the past and realize that none of it was wasted. All experiences are valuable as long as you learn from them. And you can now use what you've learned to help others.  
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #27 - 17.10.2002 at 20:17:46
 
Sem neki dni nazaj zvedla, da sta 11 in 12 numerično negativni številki...

mi zna kdo razložit zakaj...

...jz sem rojena na 12...je to kaka negativa... jz mam ful pozitive ...  Grin

številka 12 je moja najljubša številka...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Numerologija
Reply #28 - 18.10.2002 at 09:04:39
 
Jaz sem se že navadla in se z numerologijo sploh nočem več ukvarjati, ker verjamem, da si vsak sam kroji svoje življenje. Jaz dobim iz imena in priimka ven številko 11, pravtako pa tudi iz rojstnih podatkov. Se pravi, da sem vsa "nesrečna", pa mi zaenkrat, hvala bogu, nič ne fali. Seveda sem v takšnih izjavah previdna, ampak to nima nič opraviti s številkami.
Torej, tud jaz sem slišala, da je predvsem 11 negativna številka, pa ne moreš verjet, do danes, pa opet hvala bogu, me še ni podrl tovornjak.

Zatorej, pusti številke ob strani, vdihni svež jesenski zrak, občudj čudovite barve listov in verjemi, tudi z "nesrečnimi" številkami je vse mogoče. Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #29 - 18.10.2002 at 14:59:14
 
veronika wrote on 18.10.2002 at 09:04:39:
Zatorej, pusti številke ob strani, vdihni svež jesenski zrak, občudj čudovite barve listov in verjemi, tudi z "nesrečnimi" številkami je vse mogoče. Kiss


..po pravic povedano... "briga me zane"...!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3