Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15779 times)
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Numerologija
27.03.2001 at 21:55:16
 
Zanima me, ce se kdo ukvarja ali ima izkusnje o numerologiji. Svoje ime sem desifriral po hebrejsko-kaldejskem sistemu in prisel do rezultata, da je potrebno nujno spremeniti ime. Nekako sem navezan nanj in bi rad slisal se kaksno strokovno mnenje. Ali je mogoce ze kdo od vas spremenil ime ali priimek? ???
Back to top
« Last Edit: 30.03.2001 at 07:07:29 by Matjaz »  

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #1 - 27.03.2001 at 22:37:14
 

Kolkr poznam numerologijo je fina stvarca. Vsaj kar se tice tega da sem mal racunal datume in primerjal osebnosti, ki jih poznam z temi opisi.  

Glede imen pa tistim ki ime ustreza osebnosti ga pustijo kot je drugace pa se vedno najdejo vzdevki. Recimo ce si jaz racunam za Marko bo  prisla cist drugacna osebnost kot ce dam Mare kakor pa se predstavljam ze od nekdaj in mi numerolosko bolj ustreza.

Vsekakor nekej je na tem.
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Numerologija
Reply #2 - 27.03.2001 at 23:20:21
 
ne vem numerologija spremeni znake v njih pomen. jest sm se polet kr mal ustrašu k sm zračunu gape varijanto. za spremembe pa ne vem če je dost da si ime in to spremeniš. pomaga pa lahko če verjameš. bolje je, pomoje, če se ti ime (nadimek mogoče) spremeni spontano - zaradi dejanj naprimer - te drugi začnejo drugače klicat in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: Numerologija
Reply #3 - 29.03.2001 at 14:33:32
 
Mene pa zanima, kdo bi mi analiziral podatke s Kaldejsko Hebrejsko metodo? Pa še to - če so metode različne in prideš do različnih rezutatov - katera je "prava"?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #4 - 29.03.2001 at 15:37:37
 
Dejana,
metod je veliko, omenjena metoda pa je dandanes nekako najbolj razsirjena. Seveda pa vsak zagovarja svojo. Analizo ti lahko naredim jaz, ne obljubim pa, da bo gotova prec. Rabim pa tvoje ime, priimek, dekliski priimek, in pa datum rojstva (dan, mesec, leto). Opozarjam pa te, da je rezultat lahko pozitiven, pa tudi negativen. Jaz recimo resno premisljujem, da si bom spremenil ime. Pred analizo pa mi to se na kraj pameti ni prislo.
???
Back to top
 

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: Numerologija
Reply #5 - 29.03.2001 at 20:07:07
 
Ves,od zjutraj me tole žre, tako, da sem šla koj po knjigo B.Barška in si dešifrirala ime= 17, priimek= 15, skupaj=32 in 3+2= 5 skupno. Rojena sem pa 13. v mesecu, na petek (dobra kombinacija, a ne)
Bolj me pa zanima, a je smotrno, da oseba, ki ima ime 14, priimek pa 29, spremeni priimek (14+29=43 kar je pa tudi slabo)

Kaj menite???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: Numerologija
Reply #6 - 29.03.2001 at 20:09:41
 
P.S.
Jaz bi DEFINITIVNO SPREMENILA ime ali priimek ce bi bil izid slab!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: Numerologija
Reply #7 - 29.03.2001 at 20:10:58
 
P.S.
Jaz bi DEFINITIVNO SPREMENILA ime ali priimek ce bi bil izid slab!
Pa še to, Matjaž - preberi si knigo od Barška o navezanostih!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Numerologija
Reply #8 - 29.03.2001 at 21:08:09
 
jest pa ne!
si kar si. spremeni se, če si nisi všeč in bo!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Numerologija
Reply #9 - 15.10.2001 at 23:16:09
 
Tale numerologija po kaldejski abecedi je v Sloveniji zato tako razsirjena, ker jo je kot prvo in se vedno edino v slovenskem jeziku uveljavila Naca jerman.
Njena knjiga je dobesedni prevod knjige, ki sem jo nasel v mestni knjiznici Kopavogur na Islandiji, izdali pa so jo davnega leta 1944. Da sem to knjigo lahko primerjal s knjigo Nace Jerman so posebno za mene brskali po arhivu odpisanih knjig.

Sicer pa, da ne bo slepomisenja, tudi Andres je izracunano kaldejsko.  V "advance mode" se to bere kot 20. Smiley

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #10 - 19.10.2001 at 17:11:45
 
Jest osebno sem mnenja, da numerologija lahko predstavlja neko smernico iz katere te potem vse te stevilke nagradijo, in statisticno so nekatere dobre, nekatere slabe. Je pa v glavnem vse v glavi. V navadni clovekovi glavi. Ce lepo verjames, da ti stevilke iz imena in ostalih osebnih podatkov lahko usmerjajo life, ok. Zanimivo je tudi, da se marsikateremu nekatere stevilke stalno, na razne nacine ponavljajo, recejo to je moja srecna stevilka. Je cist resnicno, posebej ce temu postanes zvest. In tukaj gre v glavnem za to da svoj tok misli, zelja, verjetja usmeris v verovanje le tega. In normalno deluje, ker tvoj um deluje potem bolj pozitivno, bolj zaupa sreci ki naj bi se zgodila, ce temu verjames. Na nek nacin je to verovanje. Ce pa vemo, da imamo osnovnih destet stevil 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 in recemo da so ene slabe ene dobre, potem bi lahko cel svet izbral eno cifro in evo, vsi srecni! Poznam ljudi, ki so si spremenili ime zaradi numerologije, pa vendar, se ni njihova sreca sama od sebe zato spremenila. Potem so zaceli verjeti, zdej mam pa jest dobre cifre in mi bo slo bolje v lifeu. Ampak v bistvu so si v glavi poslihtali stvari, zaceli so verjeti, da jim bo slo bolje, zaupali so temu da imajo srecno cifro in jim je steklo. Pa nobeden ni zadel na lotu, postal bogatas, le odnos do zivljenja so spremenili. In vemo, ce spremenimo odnos do okolice se lahko spremeni marsikaj.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Numerologija
Reply #11 - 19.10.2001 at 19:33:34
 
z numerologijo je nekako tko

ko se inkarniraš si izbereš 'time and place' (čas in prostor), s tem določiš vzorce, ki si jih boš nabral v življenju. del vzorcev se definira iz časa, datum rojstva in to (dobr to je že bl astrologija, pa nima veze) ostali se kasneje definirajo s pomočjo imena, priimka, vzgoje, okolja itd, so pa ti drugi definirani že s pomočjo prostora, ko si izbereš kje (komu) se boš rodil - inkarniral. imena in priimki so iz črk, ki so simboli, tudi imena in priimki so simboli in pomenijo kar pač pomenijo, nosijo pa svojo moč. tako ali drugačno. če zamenjaš ime ali priimek si spremeniš lajf, ravno tako kot si lahko spremeniš lajf in se ti potem spremeni ime (numerološko - s pomočjo nadimka npr, ki v bistvu postane ime ker te vsi klčejo po tem nadimku - večina) s tem te drugi kličejo z drugim simbolom in je stvar spet tam kjer mora biti. tudi če si najprej spremeniš ime se moraš potem še vedno spremeniti, samo ime (simbol) ti pomaga pri tej spremembi, ker ti to že si, zdej moraš samo še živeti tako - to si pa tko al tko hotu Smiley .

kot vemo se da s simboli lepo programirati in eni delujejo + eni pa - (npr vodo (ki ima full dober spomin) ali pa karkoli drugega).
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Numerologija
Reply #12 - 20.10.2001 at 01:12:15
 
Mike!  

Pri numerologiji ne gre samo za to kaj verjames in kaj ne. Ze ce numerolosko analiziras nekaj tvojih boljsih frendov, oziorma ljudi s katerimi se dobro stekas bos hitro ugotovil, da imajo ti stevila, ki jih ti potrebujes.  

Dejstvo je, da se nekatere stevilke ponavljajo in to celo zivljenje. Meni se ponavlaj stevilka 8, a verjemi, to stevilko ne uporabljam in jo ne tretiram kot mojo srecno stevilko. Se mi pac ta osmica vedno znova uvali.  

No, za konec ti bom dodal se stevilke, ki jih ti lahko uporabis v lotu naslednji teden. Se ti ne zdi, da so posamezne stevilke podbne, oziroma je pomesano zaporedje ipd??

A 182419
AA 218789
P 00032519
SR 184496
SA 275050


Andres

MIKE wrote on 19.10.2001 at 17:11:45:
Ce lepo verjames, da ti stevilke iz imena in ostalih osebnih podatkov lahko usmerjajo life, ok. Zanimivo je tudi, da se marsikateremu nekatere stevilke stalno, na razne nacine ponavljajo, recejo to je moja srecna stevilka. Je cist resnicno, posebej ce temu postanes zvest. In tukaj gre v glavnem za to da svoj tok misli, zelja, verjetja usmeris v verovanje le tega. In normalno deluje, ker tvoj um deluje potem bolj pozitivno, bolj zaupa sreci ki naj bi se zgodila, ce temu verjames. Na nek nacin je to verovanje. Ce pa vemo, da imamo osnovnih destet stevil 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 in recemo da so ene slabe ene dobre, potem bi lahko cel svet izbral eno cifro in evo, vsi srecni! Poznam ljudi, ki so si spremenili ime zaradi numerologije, pa vendar, se ni njihova sreca sama od sebe zato spremenila. Potem so zaceli verjeti, zdej mam pa jest dobre cifre in mi bo slo bolje v lifeu. Ampak v bistvu so si v glavi poslihtali stvari, zaceli so verjeti, da jim bo slo bolje, zaupali so temu da imajo srecno cifro in jim je steklo. Pa nobeden ni zadel na lotu, postal bogatas, le odnos do zivljenja so spremenili. In vemo, ce spremenimo odnos do okolice se lahko spremeni marsikaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #13 - 22.10.2001 at 16:33:38
 
Ok, samo kako naj igram loto s temi stevilkami?

Pri nas gre loto od 1 do 39?
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Numerologija
Reply #14 - 22.10.2001 at 21:25:36
 
Naredi kombinacijo, morda se pa posreci.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3