Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13356 times)
Boo Ruth
Ex Member




Avtomatsko pisanje
16.03.2002 at 23:16:57
 
Ali ima kdo izkušnje s tem. Sem tik pred tem in bi rad zvedel, če je kdo že prehodil kakšen del poti, ki je pred mano. Tako, da ne bi "gazil brezveze po globokem snegu".
Hvala za odgovore.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #1 - 20.03.2002 at 06:44:36
 
Super. Bom pa prvi.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tina
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Avtomatsko pisanje
Reply #2 - 04.04.2002 at 20:53:46
 
A že imaš slučajno literaturo "o avtomatskem pisanju"?

Videla sem jo na prodajnih policah, pa me zanima, če si že slučajno kaj delala na tem.. in o čem vse govori knjiga oz literatura.

Hvala za odgovor in lep pozdrav!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tina
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Avtomatsko pisanje
Reply #3 - 04.04.2002 at 20:58:11
 
Oprosti, menda sem te zamenjala za žensko... sem po sliki presojala.. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #4 - 05.04.2002 at 00:48:51
 
Ne menda, si me zamenjala prav na polno.

Literaturo imam in sicer osnovno Kako se naučimo..... , potem nekaj internet strani in še nekaj izsekov iz tu in tam.


Začel sem delati a ni tako enostavno, kot sem si mislil. Če hočeš delati pravilno je potrebno znati zaščititi se, sprostiti se, pošiljati energijo po sebi znati je treba in ogromno potrpljenja imeti.

LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Avtomatsko pisanje
Reply #5 - 05.04.2002 at 08:09:50
 
za tiste k smo še ful korakov za tabo, bi pa lahko ppovedal kaj sploh to je?

zakaj se moraš zaščititi?
a je to neke vrste kanaliziranje?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #6 - 08.04.2002 at 00:18:22
 
Pri AP gre za to, da se nekomu od zunaj dovoli, da prevzame oblast nad tvojo roko. (po domače povedano). Postopki so opisani pod LINKI v drugem topicu. Na kratko pa takole: Potrebno se je sprostiti, spustiti energijo skozi energijske centre, še prej zaščititi, nato napisati vprašanja, poklicati želeno osebo (mrtvo je lažje kot živo!! Zanimivo, a ne?) nato začutiti, kako se ta oseba naveže na nas in kako se energija premika po roki, ki piše. Pisati moramo z nalivnim peresom oziroma pisalom, za katerega je potrebno malo pritiskanja za pisanje. nato pišemo in pišemo in NE razmišljamo, kar pišemo. Nato se roka sama ustavi pisati. Vstanemo in občutimo, kako odvećna energija steče v zemljo. To je to ZELLOOO na kratko. Bistvo pri temu pa je, da se premaknemo na visji nivo zavesti s pomočjo sproščanja. Nekako v podobno stanje kot pri zatopljenem branju, razmišljanju. Odklopiti je potrebno vsak mentalni hrup.

ZAKAJ zaščita?
Pri kontaktiranju z recimo "mrtvimi" vlečemo nase vse možno. In lahko se zgodi, da se na nas prilepi duša iz nižjega astralnega nivoja: morilci, hudodelci, .... zato se je potrebno zaščititi. To pa na način, da si v mislih predstavljamo piramido, ki jo spustimo nase, da nas pokrije ali pa da si predstavljamo Auro, ki se razširi okoli telesa in nas tako ščiti. Obenem pa še preden začnemo z AP, v krogu okoli mesta izvajanja zaokrožimo z raznimi rituali,......

VENDAR je potrebno pred takim stikom s pokojnoki prvo vzpostaviti kontakt z Višjim jazom in se naučiti pogovarjati z njim, nato z duhovnim vodnikom in šele nato pride na vrsto duša tega ali onega.

Dejansko nas Višji jaz ščiti pred vdori nezaželenih bitij.

In tudi jaz sem še daleč do dušic. Višji jaz mi tolče moj EGO. Višji jaz mi govori resnico, ki včasih boli..........

Tako, sedaj grem pa naprej. Čaka me še dolgo potovanje.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #7 - 24.05.2002 at 13:42:49
 
Rad bi prosil, da naj vsi tisti, ki imate izkušnje s tem, le to prijazno podelite z nami. Osebno poznam vsaj dva primera, s katerimi sem kontaktiral mimo foruma.

Naj tudi ostali spoznajo tehniko in izkušnje. Le tako bomo vedeli več.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Avtomatsko pisanje
Reply #8 - 24.05.2002 at 15:01:36
 
borut ....baje da je obstajal en umetniški stil ....ko so se prepuščali temu toku zavesti .....al pa podzavesti......in pisali vse možno.....baje da je biu tut en shrink med njimi......in da jim je blo kr zabavno.....sem pa tut slišou....pa Jst bi znou kej o tem napisat da zna bit nevarno kr tkole vlečt ene posrednike nate.......ker če jih ne znaš pol odpravt.....ti nalimani požirajo energijo še ceu lajf

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #9 - 24.05.2002 at 17:14:29
 
Brus-li
Meni ni interes vedeti o zgodbah BAJE.
Mene interesirajo eksperimenti ljudi, ki obiskujejo ta forum. Rad bi realne izkušnje. Sicer pa kdor se zaščiti in ne gre noret direktno na avtomatsko pisanje ima že tričetrt poti narejene.
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Avtomatsko pisanje
Reply #10 - 24.05.2002 at 17:17:12
 
Sam malo...do zdaj sem bila prepricana, da pomeni avtomatsko pisanje komuniciranje z angeli in vodniki, ne pa z mrtvimi ?
Mrtvi, ki so nam na voljo v teh dimenzijah, so baje samo duse, ki so se prevec navezane na zemljo s kakrsnokoli odvisnostjo in se niso zmozne iti dalje.
Prosim, se kaj vec povej, ocitno se motim.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Avtomatsko pisanje
Reply #11 - 24.05.2002 at 17:28:12
 
Ej Devi, da bi jaz vse to vedel, bi ti vse povedal.
Kolikor piše po knjigah naj bi bilo AP tudi za mrtve (fizično mrtve). Ker verjetno veš, da se duša ne takoj povrne na zemljo, ampak.......saj veš.

Do komuniciranja do takega nivoja pa je še dddooooolllgggaaa pot. Narave ne moremo izsiliti. Najbolj bi lahko to primerjal s nastankom spremembe,. ki si jo tako lepo opisala v najinem mailu z OSHO kartami.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Avtomatsko pisanje
Reply #12 - 24.05.2002 at 17:47:17
 
Jaz sem najbolj vesela tega, da se ti se vedno trudis Smiley

In od vsega tega veselja sem ti pozabila celo povedat, kako sem vesela, da si se spet malo oglasil...
     ...welcome back Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Avtomatsko pisanje
Reply #13 - 24.05.2002 at 19:56:46
 
Borut .....oprosti............se opravičujem s tem BAJE.......bilo je zagotovo ........hotel sem le ponižno nakazati na smer ki je bila zelo močna v obdobju.......ki ga mogoče slabše poznaš......ste pa  sigurno pri literaturi omenjali modele v šoli.....a pustimo to........

le kdor se uči......pa te stvari .......TITO

plp

Brus-li
(oproščam se zaradi svojega netaktnega pristopa.........žal mi je........žal mi je.............)
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Avtomatsko pisanje
Reply #14 - 24.05.2002 at 20:10:48
 
Borut. Po moje da gre to tako. Ti ohranis nekaj deset rokopisov se iz prejsnjega zivljenja, tisto kar zadeva mrtvih je pa le telepatski prenos. Torej. Kot medij se navezes na duso in potem pises v neki drugi dimenziji z nekim rokopisom, ki si ga pri polni zavesti ze pozabil.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2