Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 34195 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #15 - 02.10.2002 at 22:27:34
 
dragi moji miškoti......jest vas mam zlo rad ......vi pa verjetn od zdej mene mal manj......uffffff..........zarad takih bedarij pa brus-li res postane zlo slabe volje.......sidha ......pa kaj ti plozas? a si cist pobegnu ven iz stalce ? ce slucajno ne bi poznou nanbuda pa dumancica pa te scene okrog tega ....bi ti se lahko verjeu ampak tole je pa visek ....mislm ...ce se u hipu ne opravicis publiki na forumu da rad stresas zgodbice izpod mahu in praproti ti jih nasujem k kekec bedancu Smiley))))))).

mislm .....crncu velikmu k gora k jih kt prvo v nanbudu sploh ni ker so sami pikolinkoti,....drugo pa je to da je nanbudo tko kt kmecka zadruga babno polje ....kr ena organizacija k se ukvarja z nekimi trilili stilskimi poskusi v nekem kvazi karatejku o katerem mam itak slabo mnenje.

pol pa se domancica uklucis in smo tam ......pa kako to da nis u zgodbo se hulk hogana prklicou.........mislm un jozinao.......nanbu.......Smiley)).......je tak samsebeljub......da dumancica itak ne bi spustu na to foro mu razbijat ene crncke svoje k mu u Parizu pa u Alziriji treninge vodjo.

take biliverske zgodbice dragci moji samo skodijo ....sestavljene so pa na zeljniku ,.......vpiste se u nase tecaje....mi vas bomo osvestili.......dejmo no mal treznosti.

eno je borilna vescina .....drugo je duhovnost .......vmes je pa mnogo blefa ......in ravno zarad tega strogo locujem eno od rugega......taki mrcinarcki se pa hodjo past ravno v ta medprostor.....ker je najbolj izi .....ostajas nedefiniran....nisi niti dober v duhovnem smislu ....in nisi tudi dober borec ......skratka .....poduhovljen nanbudoist.

s cim pa se bavis ti sidha da si omenil nanbudo?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????

plp

brus-li

Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Zaščita
Reply #16 - 03.10.2002 at 09:07:50
 
KAJ POJASNIM NATANČNEJE?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #17 - 03.10.2002 at 11:21:44
 
veronika wrote on 02.10.2002 at 11:08:21:
pa grem to brat in slišm o enem, ki zdravi.


Tole
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #18 - 03.10.2002 at 11:28:09
 
Brusli,
Ne bom točno trdu, da je bil glih nanbudo, ampak vem, da je omenil nekaj tazga, pa tut ne vem, če je bil un črnc, ampak povedal sem tako kot je Domančič povedal.
Mam sedem let aikida za sabo pa vem, da ne znam še nič. Pa ti?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Zaščita
Reply #19 - 03.10.2002 at 11:41:52
 
8)JA, MAL SE MI JE MUDILO, IN SEM KAR NA HITRO ODDALA.
GLEDALA SEM EN FILEM, OD ENE ŽENSKE, KI JE ZDRAVILA IN SEM TO TEMO NAČELA, POD FILMI, KNJIGE,..
IN ZATEŽILA 100 NA URO. IN PAČ OBSTAJA POVEZAVA, ČE DRUGJE NE, V MOJI GLAVI, S MOJIMI VPR TAM IN TUKAJ, KO GOVORITE TUDI OD ENEGA ZDRAVILCA IZ ŠTAJERSKEGA KONCA.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #20 - 03.10.2002 at 15:40:54
 
jest mam sicer za sabo skoraj še enkrat toliko kot ti vendar ne lepega plesa s partnerjem ki se mece vate.....ampak rekel bi takole ..... borilna vescina je ena ......tista s katero uporabljaš udarce,  uspešne mete (parter)  ali pa se izmikaš kot slavni grški boksar iz olimpijskih iger iz 700 p.n.š ko Japoncev se ni bilo...........v glavnem cilj je biti nepoškodovan .....in videl sem kar nekaj aikidoistov, ki so se klavrno obnesli v fajtu.....ne vem zakaj ampak v realnosti vsa ta poduhovljenost popusti.....izgleda da jo adrenalin poje........in potem ni vec teh zascit......a stekas to je tko kt u sanjah ko te neki prestrasi.......ne pomaga se tako lepa naravnanost.......izgubis se ce strahu pocasi ne kultiviras.....treba je delati s strahom .......le tega pa izvabis s tem da se izpostavis recimo nevarnostim , ki ga vlecejo na plano....sele takrat ga lahko  preoblikujes...... s tako zaspano vadbo kot je aikido, karate, in nanbudo pa tega zagotovo ne dosezes in ga pustis spati notri.....in ostanes nepripravljen na realne izzive...........

mnogo teorije , malo prakse bi rekel pravi bruce-lee

zato pa leta ne pomagajo toliko kolikor prava naravnanost

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #21 - 04.10.2002 at 08:05:14
 
Se kar strinjam s teboj. A mi lahko zaupaš kaj pa ti treniraš, da je tko "oh in sploh"?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #22 - 04.10.2002 at 08:13:53
 
sidhha bi rad slisal ime tistega kar treniram ..... niso vazna imena sidha....za imeni se skrivajo slabici.......vazna je sirina in razumevanje ter izziv.....vsak ima svojo osnovno usmeritev ...poleg nje pa obstaja sirina , jezero.........

sicer ti pa predlagam v citanje kaksno bruce-lee-jevo knjigo ....npr. jeet-koon-do......stil brez stila........v kateri je marsikatero bolj pametno od mene napisal ....... pa se mislim da ti bo vsec in dala ti bo nek nov pogled na borilne vescine......

ce razumes bruce-lee-ja , razumes tudi feldenkreisovo metodo in zatem tudi spontanost.......

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #23 - 04.10.2002 at 08:30:18
 
Ej a se preselva  na tvoj kickboksing na umetnost gibanja, da ne bova drugih s tem morila, ker me zelo zanima. Kva prauš a?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #24 - 04.10.2002 at 11:41:17
 
Sem to o energetski zaščiti omenil enmu duhovnemu zdravilcu, če se mu zdi možno. Pa prau, da verjetno je, vendar, da človk tega ne rabi. Pravi, da on s svojimi pozitivnimi mislimi vpliva na morebitnega vsiljivca. A ma mogoče kdo kaj izkušenj s tem ???
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #25 - 04.10.2002 at 12:56:14
 
Sam malček bi še Domančiča omenu, k ste govoril da je za đabe pa to, zdej sem klical pa so rekl da 4 dnevni seminar pride 110 jurejev (sicer maš tri polne penzione), men se to ne zdu đabe?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #26 - 04.10.2002 at 13:32:04
 
Jaz sem lansk let za prvi tečaj plačal 74 jurjev, zdej za druzga pa menda hočjo že 250.000,00 sit.
Tolk o zastonjskem predajanju znanja Angry
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #27 - 06.10.2002 at 11:42:19
 
tale nju ejđ je prava ekonomska nategancija... tut sam se se ujel na začetku u vse to...  sam mi ni žal... rezultati so in je bil začetek prebujanja moje prave identitete... da pa se do konca realiziram je treba sam še delovat in nič več mislit s tujimi misli... v smislu da teli tečaji...kakršni koli so samo smer poti ne pa pot sama...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #28 - 06.10.2002 at 22:46:24
 
to je tko kt če bi kipvou slike od različnih umetnikov različnih stilskih usmeritev......a bi potem spoznal umetnost.......bi jo živel????????

isti problem se kaže tukaj .....

ja siddha če hočeš poklepetati ....ti lahko ravno o današnji tekmi ko je eden izmed nanbudovcev prišel gledati revialni del predstavitve - predstavim ali citiram njegove poduhovljene besede.......in on je glavni direktor za SLO.............smeha polna skleda................vabim k branju na KICKBOXING.

PLP

BRUS-LI
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #29 - 07.10.2002 at 22:40:50
 
sidha wrote on 27.09.2002 at 14:47:28:
da lahko ustvari takšen energetski ščit okoli sebe, da ga fizično ne moreš predreti.
A kdo kaj ve o teh rečeh???


Pa kaj vam bo tak ščit?
Vse kar je v našem življenju smo sami (tako ali drugače) postavili tja, tako da se od drugih in od sveta res ne splača izolirati oz. ščititi...

Hmm.
Si kar ne morm predstavljat dbi se kak resnično duhovni človk tako izoliru...pomoje zato, ker je odprt in mu se ni treba skrivat pred drugmi in svetom....
Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8