Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 35343 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čestitajmo si II.
Reply #60 - 02.10.2002 at 14:27:02
 
Tako LittleStar. Vpisana si v register kot prva marcevka.  Ni problema, se bo hitro se kaksen marsovec na tvojo desno  nalimal.   Kar Julijo poglej.  Dva naenkrat je dobila.  Verjetno je z Venere tale Julija.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #61 - 02.10.2002 at 15:00:56
 
Julija wrote on 01.10.2002 at 20:25:37:
anuk karmen...tvoja babica pa šteje, to pa...ziher je bla faca, a?

PS: andres, a je nujno povedat status?Wink sicer pa ...tko bp, kot harry se mi zdita ful face (sodeč po zapisanem)..sicer pa kaj druzga tko al tko ne moreta bit, ce sta rojena na isti dan kot jaz...Smiley)


Julija,
je bla faca, ja; čeprov moja mama kozoroginja pravi, da zlo trmasta.. (pa je že mogla bit, še posebej če pomisliš da je moj ded šel kr prostovoljno v partizane, med komuniste pa sploh ne..) midve sva se "po mamino" štekale (vsaj kadar me ni ščipala, to pa je blo itak samo enkrat, pa še to v sumljivih okoliščinah.. Sad) Ja, "med partizani" je ata precej nasrkal, mama nikol ni dobila niti dinarčka ko ga ni blo več, sosede so pa od takih penzij žvele, pa čeprav so bli možje med vojno kje drgje oz. so se na hitr prot konc prefarbal.. tko da Julija, ni blo vse čist speglan pr nej, je dobr obvladala trgovino na črno pr treh otrocih, pa mafijo čez mejo, kot v tistih štorjah maslo za kofe in to;)

Andres a smem vprašat zdej - tukaj, pa čeprov boš spet reku, da sem težka.. - smrt se nas* Ex Member ne tiče? Hočem z-vedet a je smrt tud tle ne tem mestu?Lips Sealed (za nas pa brez čestitk, jasno;
men ni jasno, kako se je ta rdeča vmes pojavla, pa ker original piše me/nas ne, sam glih kontra, naj ji bo)

brus-li če s ti original.. v čestitkah si gotov;
Harry  ni ti treba zdej mame spraševat, če si dost trmast, z leti boš tud zvedu to, pomoje ja

Julija, katero zvezdo je imela nona na vzhodu pa ne vem, mi ni zaupala ure, nono tud ne, bi pa čez cca 950 ur dopolnu 100 let (se pardoniram ne sto - 99)
Kiss

Karmen

Back to top
« Last Edit: 10.11.2002 at 03:18:56 by anuk »  
 
IP Logged
 
Julija
1
*
Offline


Posts: 17

Gender: female
Re: Čestitajmo si II.
Reply #62 - 02.10.2002 at 18:40:07
 

hja, verjetno je res z Venere, tale Julija, ja, Andres...Smiley
Back to top
 
115674633  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #63 - 02.10.2002 at 19:28:07
 
Jest da sem trmast? Jok! Nikakor. Ni šans! Pa če se vsi spravte in me poskušate v to prepričat, vam ne bom verjel. Pa tudi, če bi me mučil, vam tega ne bi priznal, pa če me razčetverite ne.

Ne vem od kod vam takšne čudne ideje.  Grin

Aja, kar se pa računanja datumov v različnih številskih sistemih tiče, pa jaz predlagam, da lepo računamo v dvojiškem sistemu, lahko zaradi mene tudi izpuščamo enice, ker se, prvič, računanje močno poenostavi in, drugič, meni ta metoda vedno vrne res zanimivo nezmotljive rezultate Wink

Karmen, lepo pozdravi nono Frančiško, je glede na to, kar si povedala, faca, ne glede na rojstni dan.

Lep pozdrav seveda tudi mojima dvojčkoma, Harryju in dragulju z Venere, Juliji.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čestitajmo si II.
Reply #64 - 02.10.2002 at 21:00:45
 
Quote:
Andres a smem vprašat zdej - tukaj, pa čeprov boš spet reku, da sem težka.. - smrt se nas* ne tiče? Hočem z-vedet a je smrt tud tle ne tem mestu? (za nas pa brez čestitk, jasno;  
men ni jasno, kako se je ta rdeča vmes pojavla, pa ker original piše me/nas ne, sam glih kontra, naj ji bo)


Anuk!

Tole s smrtjo ne bomo tukaj vmes imeli.   Jaz sem zadnjič samo omenil Tita, razlog je bil v trojčkih, tako da ostale, ki so šli pa jaz ne bom šlatal.  
Mam rajši tiste ki migajo. Pa še  rajši migajoče z Venere.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #65 - 02.10.2002 at 23:26:22
 
Andres Quote:
                     
Tole s smrtjo ne bomo tukaj vmes imeli.   Jaz sem zadnjič samo omenil Tita, razlog je bil v trojčkih, tako da ostale, ki so šli pa jaz ne bom šlatal.  
Mam rajši tiste ki migajo. Pa še  rajši migajoče z Venere.


Ja, lepo da smrt spoštuješ. Je bolje dat roke stran, če nisi ziher.  In res trup z udi ni in ne more bit isto kot truplo brez njih! Vsaj zdi se mi pa tudi res, da še zmeraj???

Aja amebe z Venere, ki že tolk časa migajo, si zaslužijo občudovanje, pomoje. Kot kak redek dragulj, naprimer.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #66 - 02.10.2002 at 23:59:33
 
bp Quote:
Aja, kar se pa računanja datumov v različnih številskih sistemih tiče, pa jaz predlagam, da lepo računamo v dvojiškem sistemu, lahko zaradi mene tudi izpuščamo enice, ker se, prvič, računanje močno poenostavi in, drugič, meni ta metoda vedno vrne res zanimivo nezmotljive rezultate Wink

Karmen, lepo pozdravi nono Frančiško, je glede na to, kar si povedala, faca, ne glede na rojstni dan.


bp, moja nona je sam zgledala stroga, v resnic ni bla tolk; se bojiš da te bo nekam a Smiley Nebat lubči, bom jest zrihtala, brez problema. Kar pa ne morem reč za tvoje znanje matematke. Sej smo si vsi kar všeč tle, pa četud nismo trojčki Grin(pa da si ne bi kdo drznu zdej Lips Sealed). Hočem samo rečt, bp, da ti bo dolgčas kmal, če ti že ni. No ja, bomo zrihtal tole Julijo ??? al ne.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Julija
1
*
Offline


Posts: 17

Gender: female
Re: Čestitajmo si II.
Reply #67 - 03.10.2002 at 07:31:36
 
kaku to mislš "zrihtal", anuk?? sej sem zrihtana...Smiley)
Back to top
 
115674633  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #68 - 03.10.2002 at 11:10:20
 
Quote:
bp, moja nona je sam zgledala stroga, v resnic ni bla tolk; se bojiš da te bo nekam a Smiley Nebat lubči, bom jest zrihtala, brez problema. Kar pa ne morem reč za tvoje znanje matematke. Sej smo si vsi kar všeč tle, pa četud nismo trojčki Grin(pa da si ne bi kdo drznu zdej Lips Sealed). Hočem samo rečt, bp, da ti bo dolgčas kmal, če ti že ni. No ja, bomo zrihtal tole Julijo ??? al ne.

Karmen,

Saj si mi že enkrat nekje obljubljala, da boš/bi zrihtala, da me bo/bi prišla tvoja nona ščipat, kot je nekoč ščipala tebe, če se ne poboljšam. Pri tem je s tako nono kot je tvoja vedno dobro imet dobre odnose. Kako je pa pri tem s tvojim diplomatskim posredovanjem, mi pa po vseh teh različnih obljubah ni čisto jasno.

Kar se pa moje matematike tiče, pa je bilo po tvojem tistih n+1 matematičnih izpitov pri čemer je bil n večji od m, m pa sploh ne zanemarljivo majhen, očitno zaman. Kako ti te reči zrihtaš?

Veselo migotanje raje v zemeljski atmosferi in ne v venerini (je slednja za nekatere precej strupena).

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #69 - 03.10.2002 at 12:00:06
 
Julija wrote on 03.10.2002 at 07:31:36:
kaku to mislš "zrihtal", anuk?? sej sem zrihtana...Smiley)

... Smiley bp? - harrya ni sploh

Seveda Julija se "bova zrihtale"; pa ne mi zdej z oblekcam pa to težit; vsaj zdej dej to v kraj ti pepka ti;
Shocked
8)




Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #70 - 03.10.2002 at 12:50:48
 
Quote:
Karmen,

Saj si mi že enkrat nekje obljubljala, da boš/bi zrihtala, da me bo/bi prišla tvoja nona ščipat, kot je nekoč ščipala tebe, če se ne poboljšam. Pri tem je s tako nono kot je tvoja vedno dobro imet dobre odnose. Kako je pa pri tem s tvojim diplomatskim posredovanjem, mi pa po vseh teh različnih obljubah ni čisto jasno.

Kar se pa moje matematike tiče, pa je bilo po tvojem tistih n+1 matematičnih izpitov pri čemer je bil n večji od m, m pa sploh ne zanemarljivo majhen, očitno zaman. Kako ti te reči zrihtaš?

Veselo migotanje raje v zemeljski atmosferi in ne v venerini (je slednja za nekatere precej strupena).

lp bp


bp, imaš tko občutljive senzorje, da bi te jest vse prej kot ščipala, moja nona pa.. no trmasta je bla že zadost, matematke me pa ni učila; zato se jaz samo trudim rihtat, pod pogojem, da men vsi aji pa bji prav "hodjo" , dokler jih lahko pre-štejem (se mi zdi), pa s tem ločim n od p, na primer.

Me res veseli, bp, da te kljub tvoji "duhovniti" pojavi še ni osvojila usodno privlačna venerina atmosfera. Zato fant si pa potreboval najmanj pravo mero trdnosti in odločnosti po meridijanih na karti univerzuma.
In res, je dobro imet dobro odnose s takim kot si.
Zato se v diplomatskem posredovanju raje obrnem na Andresa.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Julija
1
*
Offline


Posts: 17

Gender: female
Re: Čestitajmo si II.
Reply #71 - 03.10.2002 at 18:12:33
 

ma anuk...sem mislila "zrihtana", ne zrihtana...Smiley
Back to top
 
115674633  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čestitajmo si II.
Reply #72 - 06.10.2002 at 00:29:33
 
Edi!

Ob  nedavnem pregledu naše liste sem opazil, da boš v kratkem praznoval rojstni dan.  Kot vsak drug je prišel tudi današnji dan in s tem v tvojih očeh  eden lepših ali najlepši datum 365 dnevnega kroga. 6.10.
Andres ti želi še veliko lepega, dobrega, zdravega učinkovitega in brez predsodkov ovalnega---- po piru  Smiley.

Vse najbolše za  rojstni dan Edi.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Čestitajmo si II.
Reply #73 - 06.10.2002 at 00:38:23
 
Pridružujem se čestitkam... Smiley


Edi!

Želim, Ti, da bi se ti uresničile vse skrite želje, ki jih nosiš v svojem srcu, ter se skupaj veselim s teboj.....

Iskrene čestitke in VSE NAJBOLJŠE....


Pošiljam Ti še en ZVEZDNI UTRINEK. Zaželi si kaj, in.... Cheesy


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čestitajmo si II.
Reply #74 - 06.10.2002 at 00:51:20
 
Quote:
...  bp? - harrya ni sploh


Karmen kako to misliš? Harry je vedno tu. Vedno vse prebere, le včasih se mu ne ljubi pisat.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10