Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 35345 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Čestitajmo si II.
Reply #45 - 02.10.2002 at 13:07:26
 
Jest pa predlagam računanje samo s števili:

1 ,  0  , -1
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #46 - 02.10.2002 at 13:08:45
 
Dober predlog. Jaz pa mam še boljšega. Ne računajmo preveč. Gledajmo s srcem.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #47 - 02.10.2002 at 13:09:39
 
Quote:
Bardo, jaz mislim, da bi devetki naredili krivico, če bi jo spuščali. Grin. Je pa res to bližnjica.

Saj vedno se je ne sme izpustiti, le takrat, če je v družbi. In mislim, da zato niso užaljene  8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #48 - 02.10.2002 at 13:11:25
 
Bardo_Thodol wrote on 02.10.2002 at 13:09:39:
Saj vedno se je ne sme izpustiti, le takrat, če je v družbi. In mislim, da zato niso užaljene  8)




Prav maš, ker to je njihov namen (da dajo tisto število, ki se z njimi druži Smiley). Skratka, pazit je treba, da ljudi ne jemljemo kot številke, ampak kot ljudi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #49 - 02.10.2002 at 13:17:54
 
Devetka ima to lepo lastnost zato, ker je največja cifra v desetiškem sistemu.
Kako bi bilo pa naprimer, če bi računali v šestnajstiškem sistemu? Ali bi potem lahko izpuščali cifro F? (za domačo nalogo  Grin)
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #50 - 02.10.2002 at 13:20:32
 
Bardo_Thodol wrote on 02.10.2002 at 13:17:54:
Devetka ima to lepo lastnost zato, ker je največja cifra v desetiškem sistemu.
Kako bi bilo pa naprimer, če bi računali v šestnajstiškem sistemu? Ali bi potem lahko izpuščali cifro F? (za domačo nalogo  Grin)


Naredi si jo sam. Grin. Pol bi blo treba v minus it. Ker pa nismo Jezusi, ne vem, če ima smisel. Dovolj je vedet in spoštovat!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #51 - 02.10.2002 at 13:25:11
 
Quote:
Naredi si jo sam. Grin. Pol bi blo treba v minus it. Ker pa nismo Jezusi, ne vem, če ima smisel. Dovolj je vedet in spoštovat!

Štos "domače naloge" je ravno v tem, da jo mora vsak premisliti in narediti sam.
Tukaj ni treba it v minus, pa tudi Jezus ni treba biti Roll Eyes
Vedeti in spoštovati pa prej ne moreš, dokler sam ne izkusiš (karma).



Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #52 - 02.10.2002 at 13:34:42
 
Bardo_Thodol wrote on 02.10.2002 at 13:25:11:
Štos "domače naloge" je ravno v tem, da jo mora vsak premisliti in narediti sam.
Tukaj ni treba it v minus, pa tudi Jezus ni treba biti Roll Eyes
Vedeti in spoštovati pa prej ne moreš, dokler sam ne izkusiš (karma).




Točno! Ampak tako kot so številke simboli, tako so tudi besede Jezus in minus in Karma. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #53 - 02.10.2002 at 13:42:39
 
Quote:
Točno! Ampak tako kot so številke simboli, tako so tudi besede Jezus in minus in Karma. Roll Eyes

Simboli so pretvorniki energije (niso pa energija sama).
Uporabe teh (močnih in bodisi koristnih, bodisi nevarnih) pripomočkov se je ravno tako potrebno naučiti.


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #54 - 02.10.2002 at 13:48:24
 
Roll Eyes Kaj, ti pa res vse veš, al kaj? Valjda se je treba naučit. Saj zato pa nimam takšne slikce na svoji levi kot ti. Štekaš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #55 - 02.10.2002 at 13:55:53
 
Quote:
Roll Eyes Kaj, ti pa res vse veš, al kaj? Valjda se je treba naučit. Saj zato pa nimam takšne slikce na svoji levi kot ti. Štekaš?

Zdaj si me pa! A veš, da moram kar priznati, da vsega pa res še ne vem
(sicer moj avatar ne bi držal knjige v rokah   8) )

Kaj ni tvoja slikca z albuma Mike Oldfielda:Tubular Bells
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #56 - 02.10.2002 at 14:01:24
 
Ok. Ampak s temtvojim "zdaj si me pa", si mi potrdil, da s stavkom, ki ga pošlješ ven v bistvu razkazuješ svoje znanje kot izziv, tako ga jaz doživim (od tebe). Ne mi zdaj rečt, da temu ni tako, ker čutim, da tekmuješ, jaz pa padem na finto in se podam v ring 8).

Slikca je motiv T.B. od M.O., ampak ni iz omenjenega albuma, temveč iz neke internetne strani enega modela, ki je navdušen nad njim. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Čestitajmo si II.
Reply #57 - 02.10.2002 at 14:12:34
 
Quote:
Ok. Ampak s temtvojim "zdaj si me pa", si mi potrdil, da s stavkom, ki ga pošlješ ven v bistvu razkazuješ svoje znanje kot izziv, tako ga jaz doživim (od tebe). Ne mi zdaj rečt, da temu ni tako, ker čutim, da tekmuješ, jaz pa padem na finto in se podam v ring 8).

Če hočeš, lahko temu tudi tako rečeš, namreč, da tekmujem. V tem ni nič slabega, če gre za tekmovanje z dobrimi nameni. Jaz se običajno tako veliko naučim (pa predpostavljam, da drugi najbrž tudi). Če bi se podajal v tekmovanje z drugačnimi nameni, naprimer, če bi hotel  sotekmovalce poraziti in ponižati in tako sebi (svojemu egu) dokazati, da sem nekaj več, potem to ne bi bilo več  dobro, produktivno pa tudi ne.
Dopuščam pa tudi možnost, da sotekmovalec tekmuje iz slabih namenov, saj se tudi v tem primeru lahko veliko  naučim, on pa kakor želi ...  Roll Eyes

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čestitajmo si II.
Reply #58 - 02.10.2002 at 14:13:15
 
No lepo Littlestar, da si se s tvojim danasnjim postom vpisala na listo.  Sedaj se cakamo, kdaj ti bo dvojcek prisel nasproti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Čestitajmo si II.
Reply #59 - 02.10.2002 at 14:16:37
 
Smiley Hvala, Andres.

Bardo, tudi jaz nimam slabih namenov, jih sploh ne morem imeti, in priznam, tudi jaz včasih rada tekmujem. In še bolj sploh, hvala enako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10