Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 36208 times)
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #15 - 13.10.2002 at 13:45:24
 
Amstel wrote on 13.10.2002 at 13:15:41:
Čakta mal... kako vezo ima moj avto s taijijem? Pa s tem, da bi mi pokazala kako vajo? Da ne govorim o tem, da je morala pri vsej zadevi mati Lourdska pomagat? Al verjameta v čudeže??


Moja nezmotljiva intuicija in tvoja "neduhovna" vprašanja kažeta na to, da ti še nisi dovolj razvita za posvatitev v Tai ji.
Kaj šele v reiki! :-P
Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #16 - 13.10.2002 at 13:53:40
 
e. wrote on 13.10.2002 at 13:45:24:
Moja nezmotljiva intuicija in tvoja "neduhovna" vprašanja kažeta na to, da ti še nisi dovolj razvita za posvatitev v Tai ji.
Kaj šele v reiki! :-P


Haha, boš ti videl, kako se bom razvila.. predvsem pektoralise...  Grin
Pol me niti mojstrstvo v Reiki, niti druženje z višje duhovno razvitimi osebami (opomba avtorja: Maxix-a, khm), ne bo ustavilo.... da si kupim nov modrc...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #17 - 13.10.2002 at 15:12:17
 
"Haha, boš ti videl, kako se bom razvila.. predvsem pektoralise... "

LOL

"Pol me niti mojstrstvo v Reiki, niti druženje z višje duhovno razvitimi osebami (opomba avtorja: Amstel-ko, khm), ne bo ustavilo.... da si kupim nov modrc..."

Kaj je to zavajanje?
ma kajne veš dsm poročen?!!!
Ma joj!!!

Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #18 - 13.10.2002 at 16:37:55
 
Grin  Grin Zavajanje? Haha. S čim? Česa?
Dej Maxix, umir se! Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
;DRe: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #19 - 13.10.2002 at 20:23:15
 
Khm, khm...a nov moderc boš kupila. A že imaš kakšnega v mislih? Grin Modrci so dobra stvar, še posebej ker skrivajo marsikaj. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #20 - 13.10.2002 at 20:25:19
 
Dragim bralcem sporočam, da smo malce zašli s teme....  Grin Grin Grin


(ja, mam enga v mislih... tacga črnega...)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
;DRe: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #21 - 13.10.2002 at 20:38:18
 
Uff, črn je dober.

Ali odpremo temo o modrcih? Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #22 - 13.10.2002 at 20:42:15
 
Bolš ja, da ne dobiva po prstih..  Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #23 - 13.10.2002 at 20:42:26
 
Sem kuj zraven.  Odpret torej.
Grin Grin Grin
Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #24 - 14.10.2002 at 00:48:37
 
Andres, a boš ti odprl? Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #25 - 14.10.2002 at 00:54:57
 
A jaz? No prav, ni problema.  Bom.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
katka
Guest




Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #26 - 15.10.2002 at 19:47:06
 
Jaz pa hodim k Dušanu Donku, ki se je učil od Kitajca Mantaka Chie. Tip full obvlada! Pet nas ga je probalo premaknit pa ga nismo mogli, pa da vidiš s kakšno lahkoto te vrže, kot da bi bil 95 kilski človek kot perica! Ne vem, ful obvlada to jin in jang sceno. Je na hece, vedno nas nasmeji, pa daje napotke za življenje, ker je zraven vsega še mojster sTARE KITAJSKE MEDICINE IN TAOIZMA. Ce ga hoces videti, bo 18 in 21. oktobra imel brezplačne predstavitve v Ljubljani! Jaz ga vsem toplo priporočam!njegov info je menda: info@drustvo-taoin.si
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #27 - 16.10.2002 at 17:10:17
 
KATKA.......UMIR SE .......zadnje leto sem se res spravu gledat okrog tele tvoje mozicke od tai-chi-ja ker sem si zadau nalogo da to preucim ........ampak tacga efekta pa se nisem vidu.....sem pa slisou dostkrat takele zgodbice, ki so vse tezile samo k enemu .........vecjemu zasluzku v klubu. Ker sem realist ko se tice realnosti take in drugacne ........ti moram rect da si kot guest .......dober laznivec.......in indoktrinator..........ker so dela na smetiscih .......komunalah itd zelo dobro placana .........bodo kitajci potemtakem zelo hitro prisli v Evropo.......nam se ne bo dalo delat svinjskih del.......niti tako imenovanim bosancem in siptarjem ......kitajci pa bodo s svojimi cca. 160 cm prenašali betonske bloke in pa velike kontejnerje za smeti..........Katka ce verjames ali ne ......mi smo izgubljeni. Kitajci nas bodo pohrustali .........gre za superiornejso raso kajne Smiley))))))))

hrsk, hrsk,.........spomladni zavitek

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #28 - 25.10.2002 at 13:19:53
 
Brus-Li dej malo povej, zakaj tako sovražiš Kitajce? Slabe izkušnje, ali kaj drugega? Mimogrede, meni so veliko bolj všeč kot Japonci.

Tai ji je kitajska veščina, ki jo najbolj opbvladajo Kitajci, ker to začnejo vaditi, ko shodijo. Saj se lahko vsi naučijo, ampak menim, da je Kitajc še vedno najbolj originalen. Tai ji ni samo miganje, je tudi miselnost.
Podobno bi bilo z Eskimi. Oni so naredili iglu, saj ga znajo tudi drugi, ampak eskimski je originalen.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Tai ji mojstri/ce pri nas
Reply #29 - 25.10.2002 at 15:26:10
 
ahhh.....cistsi blef ...ahri vcasih se mi zdi da nastopas na forumu tko kt oglas za nekoga ......pa sej je se ene par modelou tle gor k to delajo tko da nisi osamlen........poglej .....to sploh ni res da usi kitajci delajo tai-chi......tko kt ne delajo vsi japonci karateja.....sploh pa japonceu k delajo karate prakticno ni vec .....kitajcou s taichijem je pa tut bl mal ........kar se tice energetskega gibanja ......bl preferiram falung gong, kjer ucitelji ne smejo zaracunavat svoje usluge.......po kolk pa je tecaj tai-chija........ene same vsevisnje energetske dobrote???Smiley)))) zaracunas nekomu nekaj .....kar sploh se ne da zaracunat .....al pa clo ne sme????........uf nevarno pocetje..........a take stvari delajo ljudje ki vedo.......po moje ne.............he, he.........

plp

brus-li -------azijski židje - kitajci
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4