Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 28400 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #15 - 03.09.2002 at 11:28:00
 
Moonlight wrote on 03.09.2002 at 10:46:42:
Mogoče pa je nekaj na tem, da so Angeli lahko In Tudi So Živa Bitja-poosebljena!!! Cheesy Cheesy



Star12, si mogoče brala knjigo Kurja juhica za dušo ljubitelja malih domačih živali? Tam najdeš zgodbic, ki bi potrjevale tvoje razmišljanje, da se lahko angel, ki nas čuva, naseli tudi v žival, kar nekaj.

Moje mnenje je, da angeli delujejo kot angeli. Kot duhovna bitja, ki imajo veliko moč. Samo v izjemnih primerih se poslužijo tudi bivanja v živali za pomoč človeku.

Sem mnenja, da imajo določene živali neverjetne sposobnosti, ki pa jih mi, ljudje, ne priznavamo, ker živali ne znajo govoriti, mi se pa težko privadimo na njihova sporočila.

Ne vem, če ima ta naš ptič kako veliko simboliko. A veš, nisem navajena, da bi povsod iskala znamenja in sporočila. Čeprav vem, da smo na določene korake v življenju vedno opozorjeni, bolj je težava v tem, če znamo opozorila prepoznavati. Sem pa imela pred več tedni prav pretresljive sanje. Pretresljive sanje zato, ker sem v sanjah skozi sebe čutila čustva, v tem primeru čustvo popolne zapuščenosti (ki mi je bilo poznano). Imamo dve mački. Prvo je pred skoraj dvema letoma iz kontejnerja prinesla starejša hči, dali smo jo sterilizirati. Drugo mačko pa je junija začela futrati pred hišo mlajša hči. Muca je bila še skoraj mladička, breja in tako prestradana, da so, kadar se je sploh premikala - bila je čisto apatična, šle po cesti samo kosti z dlako. Kasneje se je muca vselila v hišo. Sama sebe sem po tihem zmerjala: Kura! Trapa! Vosu! A ti je treba še ene mačke! Kva boš z mladimi!
Prosila sem za pomoč energije, naj najdejo rešitev na tak ali drugačen način. Ali so bile sanje odgovor na te prošnje, ne vem. Sanjala sem, da imata obedve naši mački imena. Ženska imena, in tudi v ženski obliki sta se mi prikazali.
Prva mačka (tako v sanjah) v bistvu ni pomembna. Pomebna pa je ta breja mačka, Jennifer po imenu. Pomembna je zato, ker jaz kljub temu, da sem bila v svojih nosečnostih popolnoma zapuščena in zelo žalostna, da nisem nikoli dobila nežnosti in podpore v svojih težkih trenutkih, pomagam živemu bitju, ki se je znašlo v podobnem položaju kot sem bila nekoč sama.

Od teh sanj dalje sprejemam mačko na drug način, in srčno upam, da bomo našli dobre lastnike za njenih pet mladičev, ki že razgrajajo naokoli. Verjetno njihove mamice ne bomo mogli oddati, ker je starejše muce teže oddati. A tako pač je, in vedno je tako, da s težavo, ki jo dobimo v življenje, dobimo tudi energijo za njeno rešitev.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #16 - 04.09.2002 at 14:29:38
 
ana wrote on 03.09.2002 at 11:28:00:
Star12, si mogoče brala knjigo Kurja juhica za dušo ljubitelja malih domačih živali? Tam najdeš zgodbic, ki bi potrjevale tvoje razmišljanje, da se lahko angel, ki nas čuva, naseli tudi v žival, kar nekaj.

Moje mnenje je, da angeli delujejo kot angeli. Kot duhovna bitja, ki imajo veliko moč. Samo v izjemnih primerih se poslužijo tudi bivanja v živali za pomoč človeku.

Sem mnenja, da imajo določene živali neverjetne sposobnosti, ki pa jih mi, ljudje, ne priznavamo, ker živali ne znajo govoriti, mi se pa težko privadimo na njihova sporočila.

Ne vem, če ima ta naš ptič kako veliko simboliko. A veš, nisem navajena, da bi povsod iskala znamenja in sporočila. Čeprav vem, da smo na določene korake v življenju vedno opozorjeni, bolj je težava v tem, če znamo opozorila prepoznavati. Sem pa imela pred več tedni prav pretresljive sanje. Pretresljive sanje zato, ker sem v sanjah skozi sebe čutila čustva, v tem primeru čustvo popolne zapuščenosti (ki mi je bilo poznano). Imamo dve mački. Prvo je pred skoraj dvema letoma iz kontejnerja prinesla starejša hči, dali smo jo sterilizirati. Drugo mačko pa je junija začela futrati pred hišo mlajša hči. Muca je bila še skoraj mladička, breja in tako prestradana, da so, kadar se je sploh premikala - bila je čisto apatična, šle po cesti samo kosti z dlako. Kasneje se je muca vselila v hišo. Sama sebe sem po tihem zmerjala: Kura! Trapa! Vosu! A ti je treba še ene mačke! Kva boš z mladimi!
Prosila sem za pomoč energije, naj najdejo rešitev na tak ali drugačen način. Ali so bile sanje odgovor na te prošnje, ne vem. Sanjala sem, da imata obedve naši mački imena. Ženska imena, in tudi v ženski obliki sta se mi prikazali.
Prva mačka (tako v sanjah) v bistvu ni pomembna. Pomebna pa je ta breja mačka, Jennifer po imenu. Pomembna je zato, ker jaz kljub temu, da sem bila v svojih nosečnostih popolnoma zapuščena in zelo žalostna, da nisem nikoli dobila nežnosti in podpore v svojih težkih trenutkih, pomagam živemu bitju, ki se je znašlo v podobnem položaju kot sem bila nekoč sama.

Od teh sanj dalje sprejemam mačko na drug način, in srčno upam, da bomo našli dobre lastnike za njenih pet mladičev, ki že razgrajajo naokoli. Verjetno njihove mamice ne bomo mogli oddati, ker je starejše muce teže oddati. A tako pač je, in vedno je tako, da s težavo, ki jo dobimo v življenje, dobimo tudi energijo za njeno rešitev.


Ne Ana, te knjige nisem brala, ker jaz namreč zelo malo berem-no ja skoraj nič...  Kupila pa sem jo neki moji Prijateljici za rojstni dan, čeprav je bila zavita vanjo nisem mogla pogledati.

Sem pa mnenja, da takega zato, ker imam doma mucke in kužka, ki znajo včasih tako dobro prisluhniti, da se skoraj zamislim seveda to, da so nekaj več... Tisto, kar iščem... Znajo zelo dobro prisluhniti. Povem ti, da imam občutek, da bolje kot človek...

Oh, ko bi te male živlace lahko govorile... Smiley Smiley

Seveda pa sem tudi sama prepričana v to, da je vedno bo- nekdo, ki me varuje in vodi in "to" je blizu mene!!!

Lahko pa sanjam seveda... Smiley Smiley

Oni so in vedno bodo!!!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #17 - 06.09.2002 at 12:19:41
 
Smiley SmileyThe Guardian Angels of Life
Sometimes fly so High as to
Be Beyond our sight, but they
Smiley Smileyare always looking down upon Us!!!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #18 - 09.09.2002 at 19:40:37
 
Prepričana v to, daAngeli obstajajo!!! Smiley Smiley

Prepričana v to, da tudi Tebe vodil Tvoj Angel bo, če le ti dovoliv mu boš To!!!!

Naj krila njegova te poneso, v kraljestvo Njihovo Brezmejno!!!

Tam Lepota je Doma in Ljubezen Moč ima!!!! Kiss Kiss Kiss


Angeli Vas vedno spremljali bodo in Vodili skozi Življenje!!!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #19 - 13.09.2002 at 13:03:22
 
Seek An Angel

Seek an angel with an open heart and you will find one.
The way you know an angel is by your feeling.
Angels may not always come when you call them, but they
always come when you need them.
An angel is someone who helps you believe in miracles again.
Sometimes you know angels only by the miracles they have
blossoming in their paths after they have gone.
An angel is someone you're always happy to bump into.
An angel is someone who raises your spirits.
An angel is someone you feel you've known forever even
though you've just met.
An angel is someone who helps you grow.
Angels make you feel welcome in this world.
Angels encourage your best qualities and hidden talents.
Angels give you those gentle pats on the back
you sometimes need to keep going.
Angels give you direction.
Angels gently push you out of your little self and
into the broad arena of love.
Angels remind you that you are enough.
Angels help you see your life in a better light.
An angel is someone who brings out the best in you.




Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Angeli med nami
Reply #20 - 15.09.2002 at 23:28:23
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #21 - 27.09.2002 at 14:13:58
 
Danes sem pa naletela že na drugo mojo najljubšo temo. angele.

O tem se spomnim, da smo pred časom že govorili. Prepričana sem. da ke Gape, že naredil link do tja, ampak jaz se hočem znebiti tega vzdevka začetnik, zato moram malo pokomentirati.

Angeli? So, o tem v mojem srcu ni senčice dvoma. Jaz svojega večkrat čutim, le pomisliti moram nanj in mi da vedeti, da je zmano.

Je angel, je vodnik? Vseeno, ob meni je, me čuva in včasih kaj prišepne na uho, npr. ko se ukvarjam s težkim matematičnim problemom, mi namigne, kako naj ga rešim. In rada ga imam.

Da sem nora nanj, se pa tako ali tako vidi po moji sličici, mar ne?  Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pika
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #22 - 08.10.2002 at 10:59:12
 
Verjamem - angeli so res med nami in z nami. Samo prositi jih moraš za pomoč in že so tu.
Tudi z mano so govorili v sanjah - prikazalli so se mi trije sloni in me pomirili naj ne skrbim, da so vedno z mano in da bodo vedno skrbeli, da bo z mano vse v redu.
Življenje se mi je spremenilo, ko sem prebrala knjigo Thomass Keller Angeli - priporočam jo vsem.
Lep pozdravček Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #23 - 08.10.2002 at 16:51:05
 
Tud jaz sem eno knjigo prebrala od angelov, ampak zanimivo, da je po tistem, ko sem jo vrnila v knjižnico, nisem več nikoli videla. Bom poiskusila s tem Kellerjem, mogoče je pa to ta knjiga ki jo iščem.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #24 - 09.10.2002 at 07:01:48
 
V mojem življenju so angeli velikokrat kar fizični .

Ko mi je najhuje se od nekje pojavi nekdo, ki ga spoznam z "spletom naključij" (ja zihr), mi pomaga in prav tako tudi izgine, ko se stvari uredijo.  

Zase vedno trdim, da brez angelov ne bi bila sposobna preživeti vsega, kar sem.  Verjamem, da so vedno nekje okoli nas in nam skušajo svetovat.
 Jim znamo prisluhniti? Verjetno ne vedno. Pa bi bilo dobro, da bi. Čeprav, kot v risankah, na levo angel na desno hudiček. Wink Grin


akobané

lumpy

Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Angeli med nami
Reply #25 - 22.10.2002 at 14:02:41
 
Cheesy Ja Lumpy se strinjam s tabo.V pravem resničnem življenju se angeli pojavljajo fizično.To občutim vedno bolj in kadarkoli ne vem kaj in kako se bo kakšna situacija odvijala, pomislim,da bo vse tako kot je prav in verjetno bo prišel naproti nekdo, ki ti pomaga.Sploh ni važno ali je to miselno ali fizično,stvari se urejajo po nekakšnem božjem načrtu.Vesela sem,ker včasih tudi sama komu pomagam na tak način, da kasneje kdo reče,da me je poslal Bog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sanjalka
1
*
Offline

Love comes back to you!

Posts: 10

Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #26 - 23.10.2002 at 12:20:33
 
Verjamem, da če premoremo dovolj domišljije ali pa znanja (vedenja) vidimo kako se problemi "sami od sebe" razrešujejo.
Dovolj je beseda prijatelja, znanca ali pa slika, ki jo morda vidiš v izložbenem oknu ko se sprehajaš iz šole domov...
Šepetanja angelov.......... ja, mislim, da so točno to.

Ob sebi imam tri prekrasne Angele, eden ravnokar igra na orgle, drugi poučuje majhne angelčke pesmic, tretji pa skrbi za to, delimo mnenja in se učimo o skupnosti bivanja narave in ljudi.
Hvala vsem trem...... tudi moj čas bo prišel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #27 - 03.11.2002 at 23:20:32
 
....in tale LINK...

http://joypages.com/friends/angels/index.php


Angeli živijo med Nami in Z Nami......  Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Angeli med nami
Reply #28 - 06.11.2002 at 22:22:09
 
Tudi jaz verjamem vanje...

Čutim jih,le dotakniti se jih ne morem...

Hvaležna sem Zanj,


Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #29 - 08.11.2002 at 09:32:57
 
I BELIEVE IN ANGELS

I believe in angels and the help that they can give.
I believe God gives us one for as long as we shall live.

I believe that angels come in forms some with wings and some without
I believe that angels guard us; of that I have no doubt.
I believe that angels roam the earth ever watchful for despair.

I believe that angels guard our land, our waters, and our air.
I believe the angels shed a tear when the words "I don't believe" are said.
I believe the angels hear all prayers, even ones said in our head.

I believe that every shiny star is an angels twinkling eye.
I believe that angel pillows are the clouds up in the sky.
I believe in angels presence and their love and comfort too.
I believe God gave us each our own, one for me and one for you.


Do You...  Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10