Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11
(Read 40277 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #45 - 14.08.2002 at 14:35:23
 
OK Angel. Pa prosim, dej se tolk potrudi pa bodi rajs kako minutko prej, kot kasnej, da res ne bomo tam cakali, kot pozabljeni ruzaki. Smiley

Sej boste vsi tocni, ane?
Porka flek, pol bom pa jest kej zahinavu. Smiley Nam, nam, nic bat.
Ce se pa slucajno karkol zgodi mate pa Bliskov avto za orientacijo... Mislim, da je Peugeot, pa da je srebrne barve pa CE registracija.

Dej Blisk ti mal bl tocn povej. Za vsak slucaj. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #46 - 15.08.2002 at 08:15:03
 
pozdrav vsem, ki sem jih spoznala v Pržančku

bili ste krasni in prijetni in vsi ste mi všeč in z vsemi sem se dobro počutila

ker verjetno v glavnem še spite (ali dremuckate), vam želim prijetne sanje
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #47 - 15.08.2002 at 17:52:16
 
Tale drinkec je pa bil DRUNK... Grin..... ump, umps, puhhhhh....

No naj naredim povzetek in nacedim sline tistim, ki niso bili.

Zbralo se nas je mogočnih 14 (kot sem že tam povedal, če odmislimo TV v kotu in prijazno, strpno kelnerco).

Povedat kaj vse se je dogajalo, bi zahtevalo kar veliko tipkanja.

Tako da, koliko meteorjev se je vzdignilo v zrak in koliko jih je padlo v bližnjo gmajno, koliko finih skupnih in posameznih debatic se je odvijalo nebi zabeležila niti ekipa RTV-ja ki spremlja kak vrhunski športni dogodek (npr. Atletski miting v Zurihu).

Jim enostavno nebi zneslo. Je blo tok magije, veselja, čveka, pregovarjanja, da če bi pretvorli vso to energijo, ki se je vrtinčila tam v Pržančku, lohk trdim, da bi premaknil Triglav skupej z Mangartom za ene 20 kilometrov proti Evropi.

Jon_Doe je skrbel za koordinirane prihode tistih, ki so še potrebovali voditelja, do obračališča sedmice. Blisk je skrbel za zmedo zamudnikov in se predstavljal kot JD. Nataša je spremljala dogajanje in iz zaupnih virov sem izvedel, da se je o nas pogovarjala še do petih zjutraj z Marjano.

Marjana je poskušala čim več vsega absorbirati in se pripravljala tudi na današnji dan.

Ana se je že javla malo pred menoj, in je vse sama povedala. Hm,,, Angel, ja je poskrbela, da se je pojavla kot zadnja in ugotovili smo njeno usodno nagnjenost k letečim preprogam.

Gape, eh njega maste itak na vsakem koraku dost. Miška, ja tuki bom mal kosti pometal, spet viri, izviri, nemiri. U glavnem je pridno poslušala debato med A(pikico) in Tone-tom, ki se vedno pojavi blizu mene kadar mamo kako takšno srečanje, drugače se me na veliko izogiba. Grin

Predsetkin A(pikica) je bil izrecno poklican, ampak je hitro prišel, in smo mu spet napolnili glavo, je kar zmajeval.

No, spoznali smo tudi Alenko07, ki je naš damoklejev meč, prebere vse, spremlja vse. Ja Suzi13, kaj čem, pošiljala sporočila in ko mi je že malo padla koncentracija je iz njene smeri prišel v pravem trenutku ogromni plaz smeha.

Tko, o nadaljevanju ne bom več pisal, ker smo zunaj še kako uro ali celo dve, marsikaj o-čvekovali. In če nebi, medvedi iz Živalskega vrta začeli vpiti, da hočejo spat, bi najbrž dočakali jutro.

Seveda,  tko so vidle moje zakamuflirane uči, kar je kdo kaj drugače vidu, lahko kamot napiše... Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Drinkec v Przancku...
Reply #48 - 15.08.2002 at 18:29:41
 
No ja jst nimam kej dodat, blo je lepo dokler je trajalo, potem, pa me je mraz pregnal domov, sem bolj zmrzljive narave, mene pač ne greje ljubezen tko kot vas in sem šel lepo spat, ker je bil naporen dan.
Edi bi pa naredu en popravek, J.D. se je izdajal za mene, pa sem se pol jst za njega, ampak je bilo že na daleč jasno, da to nekako ne paše in so naju takoj pogruntali.
No do naslednjič je to vse!
Aja pa upam, da bomo naslednjič šli na pivo, kam kjer bo kelnerca mal manj prijazna!
Cheesy
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #49 - 16.08.2002 at 07:35:11
 
hmm...
No comment...  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #50 - 16.08.2002 at 09:12:31
 
Ana, tudi tebe je bilo lepo spoznati! Sem vesela, da si prišla! Smiley

Posebna zahvala gre John_Doe-ju, ki je bil tako prijazen, da nas je prišel iskat (kot navigator prevzemam polno odgovornost, da smo zgrešile Wink) in nam za dobrodošlico namenil topel nasmešek in še toplejši objemček! Wink  Kiss

Moram se zahvaliti tudi Miški, ki se mi je itak usedla v srce in sem res vesela ter srečna, da pa ni kar takoj popustila, temveč je počakala, da se sama odločim, da pa pravzaprav imam željo iti na "drinkec". Bi rekla, da bo s prijaznostjo in pravo mero odločnosti še daleč prišla... Smiley  Kiss

Potem pa seveda še vsi preostali, ki so prisostvovali: hvala, ker ste prišli; hvala, ker ste bili in hvala, ker boste! Wink  Kiss

Gru Gru wrote on 15.08.2002 at 17:52:16:
No, spoznali smo tudi Alenko07, ki je naš damoklejev meč, prebere vse, spremlja vse. Ja Suzi13, kaj čem, pošiljala sporočila in ko mi je že malo padla koncentracija je iz njene smeri prišel v pravem trenutku ogromni plaz smeha.


K temu bi dodala še, da sem vesela, da je bila Alenka07 z menoj in ob meni, da me ni kam odneslo... Wink ... Seveda pa gre prav posebna zahvala tudi njej, ker ji je navkljub moji "nežgečkljivosti" uspelo v pravem trenutku povedati ravno pravo stvar... In smeh je bil tu! Smiley  Kiss

...pa tudi A(pikca) je bil proti koncu kar nekajkrat razlog, da sem se bala bolečin v trebuhu danes... Wink  Kiss

Hvala vsem skupaj in vsakemu posebej! Smiley  Kiss Kiss Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #51 - 16.08.2002 at 22:51:09
 
Smiley ja, tud men je bilo prav prijetno in sem vesela, da sem vas srečala, vse po vrsti.

Suzi, vesela sem, da si me povabila, pa tudi pustila, da se sama odločim, da zberem pogum in grem! In sem! In sem tega zase prav vesela. Da sem te uspela spravljati še v smeh, sem še toliko bolj vesela, sebe sem tudi kar precej nasmejala Wink

Edi, lepo te je bilo spet videti in hvala, da si me prepoznal  Wink. Bi pa rekla, da malo vseeno pretiravaš - daleč od tega, da bi uspela vse spremljati in prebrati, kar se tukaj dogaja - žal, nekako mi ne znese...

A. (A-pikci) me sicer ni uspelo prepoznati takoj, pa nič zato, saj sem se res kar malo ali pa precej spremenila, odkar sva se srečala  Wink. Moram pa priznati, da sem z enim očesom ves čas pazila nanj, da se mu nebi godilo preveč hudo, ko ga je Tone analiziral...

Pa Miško sem ta dan spoznala! Miška, tako ti paše to ime! Veseli me, da sem te spoznala, kavica, upam, da ne zadnja, je prav sedla. In objemček ob odhodu - hvala ti!

Pa John_Doe - hvala, da si nam zgubljenim trem pokazal pot! Ampak naslednjič - objemčka še za dve!!! Wink Topline imaš dovolj, še iz očk ven ti uhaja  Smiley

In Gape - kapica ti prav paše, pa ti tudi ne uspe čisto vedno sija iz očkov skrit pod šildom... me veseli, da sem te srečala.

In vsi ostali - Ana, Angel, Blisk, Marjana in njena prijateljica - upam, da je bilo tudi vam prijetno, in da vas včasih gromki smeh naju s Suzi ni preveč motil.

Torej, hvala še enkrat vsem - da ste/smo prinesli dobro voljo s seboj in da smo jo še malo pomnožili Wink. Prijetno srečanje mi je bilo.
Eni ste ga nadaljevali še zunaj, kot sem slišala, v zgodnje jutranje ure, midve s Suzi sva jo pa z avtom okrog Ljubljane mahnile, pa šipe dol, pa muzika na glas...in proti morju... skoraj  Wink


Do naslednjič - imejte se lepo! Smiley

alenka


Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Edi,Re: Drinkec v Przancku....
Reply #52 - 19.08.2002 at 11:28:14
 
Edi, Edi...duhovit kot vedno! Tvoj komentar z letečimi preprogami me je pa nasmejal...
Drugače pa, prav lepo pozdravljam vse, ki sem jih imela priliko spoznati...hvala za prijeten in zanimiv večer!
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #53 - 19.08.2002 at 15:04:04
 
alenka07 wrote on 16.08.2002 at 22:51:09:
Eni ste ga nadaljevali še zunaj, kot sem slišala, v zgodnje jutranje ure, midve s Suzi sva jo pa z avtom okrog Ljubljane mahnile, pa šipe dol, pa muzika na glas...in proti morju... skoraj  Wink


A tko, to tudi jest rad delam, smrk, smrk, sploh če mi ni treba volana držat, raje piksno.... Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #54 - 19.08.2002 at 21:08:01
 
Smiley Edi,

nisva vedeli, da si tudi ti rad privoščiš take užitke Wink, sicer bi te vzeli s sabo!

No, pa za drugič - vabilo velja!
Samo - a veš, Suzi rada spredaj sedi, jaz pa neizmerno uživam, ko vozim mojega avtočka... Tongue Tongue Tongue!
....iz tega sledi, da bi ti po vsej verjetnosti pripadel zadnji sedež - pa pivička... in veliiiiiiiiiiiko vetra v laseh ...  Smiley!

Je pa to takooooooooo fajn!!! Cheesy  

Torej - naslednjič računava na pojačanje posadke na poti okoli ... ljubljene Ljubljane... ali pa do morja,... sicer pa cilj sploh ni tako važen, važna je Poooooot Smiley  Wink!


OKeeeeeeeej?  

Suzi - tebi tudi OKeeeeeeej? Wink

Men je OK! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #55 - 04.09.2002 at 19:49:41
 
Nov drinkec sledi, ta

petek 6.september.2002, ob 20.02 v Pržančku.


Vabljeni vsi, ki pridete. Če koga ne bo, ga bomo smatrali za tistega, ki ni prišel. S seboj obvezno prinesti še eno jopco in še eno jopco za zmrzljive še eno jopco.

Tako. Dost besed o tem. Da ne boste mislili, da mislimo samo na zabavo in srečanja. Ker če ne pridete ta petek vam ostaja še en petek in še en in še en....

Velik sončnih žarkov do takrat ker jih boste zvečer zihr potrebovali
Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #56 - 04.09.2002 at 21:47:31
 
Ker sem bolj kot kača (najrajši se grejem na sončku), imam že pripravljeni dve jopci…

A bo OK, Edi?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #57 - 05.09.2002 at 08:07:57
 
Miska wrote on 04.09.2002 at 21:47:31:
Ker sem bolj kot kača (najrajši se grejem na sončku), imam že pripravljeni dve jopci…

A bo OK, Edi?

m.



kače so nežna in občutljiva bitja, kot ti Grin Grin Grin



samo navadili so nas, da se je treba kač bati
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Drinkec v Przancku....
Reply #58 - 05.09.2002 at 09:38:45
 
ana wrote on 05.09.2002 at 08:07:57:
samo navadili so nas, da se je treba kač bati

Hehe, ana... A ti se me potem ne bojiš?

A boš ti tud dve jopci s seboj vzela?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Drinkec v Przancku....
Reply #59 - 05.09.2002 at 10:04:17
 
sevede bom, za vsak slučaj
ste mi dal mislit, da boste vsi podhlajeni Roll Eyes Shocked
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11