Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3911 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
življenje po življenju
30.10.2002 at 12:11:20
 
Članki sekcije o obsmrtnih doživetjih Kognitivne konference, ki se je odvijala 17.10.2002 na Inštitutu Jožef Stefan, so zbrani na moji spletni strani in so dosegljivi tule: Obsmrtna doživetja:
http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/znanclanki/obsmrtna.htm


V petek, 1. novembra bo ob 22:20 na TV SLO1 oddaja Polnočni klub na temo življenje po življenju. V oddaji, ki jo vodi Vida Petrovčič, sodelujejo poleg mene še teolog in spiritist dr. Susman, ena gospa (katere ime sem žal pozabil), ki je sama imela obsmrtno doživetje, ter jasnovidka Milka Petrovec Koprivica. Milka je zelo uspešna pri iskanju izginulih in pogrešanih oseb. Njeno verjetno najbolj odmevno videnje je bilo, ko je oktobra 1984 odkrila zrušen helikopter pri Jelenovem Žlebu, ki so ga vsi iskali v okolici Postojne. V svoji knjigi z naslovom "Z zaupanjem v neznano - spoznanja in razmišljanja", ki jo je izdala v samozaložbi, opisuje številne primere iskanja izgubljenih, pogrešanih živih, pa tudi mrtvih oseb (knjigo lahko naročite pri njej na tel.: 01 2312869 (A4 format, 279 strani, trda vezava), v kratkem pa bo menda dosegljiva tudi v knjigarnah). Pri svojem delu se je večkrat srečala tudi z dušami umrlih...

Lep dan, Igor
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: življenje po življenju
Reply #1 - 03.11.2002 at 16:43:53
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1