Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 33389 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #30 - 05.08.2002 at 22:34:31
 
no in tko zgleda chat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #31 - 05.08.2002 at 22:39:46
 
Mihcc,

si že slišu za Otromanitolizem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #32 - 05.08.2002 at 22:44:57
 
Quote:
Ja, dobra roba ne rabi reklame.


To vsekakor drži, zdaj pa vem, zakaj ste se tako veselo tukaj gor prej oglaševali in dajali številke. Kako prikladno in očitno.





Mihccc, prijavljeni na forumu imajo kvalitete, ki so bolj specialne. Zakaj se ne prijavis in tudi ti sodelujes kot vsi ostali? Pa pridi na piknik. Sigurno se bo kaka zanimiva tema pri debatah v živo našla tudi zate. Radi bi spoznali tvoje kvalitete. Pa se ne hecam, mislim resno.

Vedno dobrodošel, Mihccc






Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #33 - 05.08.2002 at 22:46:12
 
Pa ne mi rečt Mihccc, da nimaš časa.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mihccc
Guest




Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #34 - 06.08.2002 at 06:20:55
 
Lej Borut, prišel sem vas mal provocirat, da vidim kok hitro bi se me naveličali. Če bom od zdaj naprej kaj pisal, ne bo v tem tonu zafrkancije, kot je bilo do  zdej.

Torej, upam da tole prav razumete, ker se tako opravičujem.

Borut, s prejšnjim postom si pokazal svojo veličino, ki je gape in Edi nista zmogla. Bom spremljal malce forum in če mi bo všeč, potem res pridem na piknik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mihccc
Guest




Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #35 - 06.08.2002 at 13:20:54
 
Zdej ste pa že dolgočasni spet... nočete se pogovarjat z mano  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #36 - 06.08.2002 at 13:26:07
 
Pridi na chat. Wink

Ja, zdajle sem mislila. Mam ravno pavzo.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #37 - 06.08.2002 at 13:46:22
 
Quote:
... pa je John_Doe reku... me ne bom kr nekaj se zafrkavu... bom raje flaško prijel v roke in si jo porinu v rit...


A sem ze spet jest na vrsti za tole flasko? Jipiii! Sem mislu, da si ze cist pozabu name.
Dej Provokator oz. Mihccc, bod pol tolk dober, pa mi jo tokrat oper, ne pa da bom spet dobil vso zasvinjano, tko kot zadnjic... sej nimam nic proti tvoji riti, z veseljem ti ga spet vtaknem noter, ker rad za tvoje radodarno placilo ustrezem starim fegetom, sam dej res no.. tisti abranki res niso apetitlih.

Drgac pa, ce ti kavica ne tekne, te pa jest na pir povabim...   Grin

Pa da ne bos slucajno kej zameru, deal?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #38 - 06.08.2002 at 15:43:10
 
Quote:
Lej Borut, prišel sem vas mal provocirat, da vidim kok hitro bi se me naveličali. Če bom od zdaj naprej kaj pisal, ne bo v tem tonu zafrkancije, kot je bilo do  zdej.

Torej, upam da tole prav razumete, ker se tako opravičujem.

Borut, s prejšnjim postom si pokazal svojo veličino, ki je gape in Edi nista zmogla. Bom spremljal malce forum in če mi bo všeč, potem res pridem na piknik.


Poglej, prideš na forum, žališ povprek ljudi, ki jih sploh ne poznaš. Poznaš jih dovolj, očitno že dolgo bereš forum, da za vsakega preračunljivo izbereš neke razpoznavne lastnosti ali kar že.

Potem poveš, da je vse to provokacija, da vidiš, kako te bomo sprejeli. In če te prav razumem, si prišel preveriti, celo to, kako te bodo "razsvetlejni in duhovni ljudje" sprejeli.
In če prav razumem, si ti predstavljaš, da če sprejmemo tebe, ne glede na tvojo podlost in neokusnost, potem smo res pravi plemeniti ljudje.

No, ljubček zlati, naj ti povem, da imaš po mojem videnju precej zmedene pojme in deformiran dostop do ljudi.

Če misliš, da lahko najprej ljudi popoljuvaš in potem misliš, da boš tako zgradil dober odnos, se motiš, vsaj kar se mene tiče.
Da si bil tega sploh sposoben, pove veliko o tebi. Meni na kraj pameti ne bi prišlo, da bi skreirala toliko sranja.


Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #39 - 06.08.2002 at 17:14:03
 

Kapo dol, Amstel! Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #40 - 07.08.2002 at 00:06:33
 
Ali nismo nekoč govorili o sprejemanju? Potemtakem moramo tegale Miheca sprejemati, ne pa ga poditi in grajati?

P.S. Borut, če bom doma, pridem na chat.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #41 - 07.08.2002 at 09:39:54
 
Ma, saj ga sprejemamo, se mi zdi. Vsaj jaz, upam. Wink

Je pa res da z vsako zadevo, ki jo človek napiše, doda košček slike, ki si jo drugi ustvarjajo o njem. Ja, in potem tudi svoje obnašanje do tega človeka vsak oblikuje na osnovi te slike, ki jo ima o njem.

Al kaj? Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #42 - 07.08.2002 at 10:00:13
 
Uf, Harry – moj pogled na tole sprejemanje…

Jaz ga sprejemam. Je pač takšen, kakršen je. Ne vem, iz kakšnih vzgibov počne, kar počne... Ne vem, kaj ga vodi v to, da je žaljiv, da ponižuje in daje v nič... Nekaj ga pač žene in napeljuje k temu. To je njegova stvar in on je tisti, ki se bo moral o tem vprašati. Če bo želel, seveda in če bo hotel. Ni to moj problem, niti ni to tvoj problem, niti ni to problem nekoga tretjega. To je samo in izključno problem provokatorja, ali pa Mihccca, če tako hočeš.

Pa jaz? In ti? In vsi ostali? Hja, sprejmemo ga takšnega kot je. Kot osebo, ki očitno doživlja neke vrste notranje zadovoljstvo s tem, da žali in s tem, da ponižuje človeka. In to na zelo nizek način. Tovrstno sprejemanje pa še ne pomeni, da ga želim tudi vključiti v svoje življenje. Da želim, da postane tudi del mojega življenja, npr. In tu nastopi moja odločitev – ga sprejemam takšnega kot je, ne želim pa, da postane del mojega življenja. Razumeš?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #43 - 07.08.2002 at 11:22:02
 
Harry, ja, menda je bilo o sprejemanju že kaj rečeno.

Jaz razmišljam in čutim to tako; nekoga, ki namenoma škodi meni ali ljudem, ki so meni blizu, postane pri meni obrobna oseba. Kar pomeni, da je lahko le znanec.
Zakaj tako? To pa zato, ker nekdo, ki se odloči, da pride na tak način provocirati, mu je taka odločitev šla zlahka od rok. Pomeni, da mu je to precej domače. Kar meni ni.

In prosim lepo, jaz se ne grem univerzalne ljubezni.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: V četrtek, 08.08.02, večer na chatu
Reply #44 - 07.08.2002 at 11:25:59
 
Em, če mene vprašate, nekatere ljudi se ne da sprejet, škoda živcev, škoda časa in materiala.
Pustiš jih tam kjer so, ali kot bi moja mama rekla, "pustiš jih, ko drek na cesti".
Maš pa seveda na izbiro tud, da nekoga sprejmeš oz. se trudiš ga sprejet, lahk pa ga enostavno nabiješ ko ga srečaš, tud to je neke vrste odnos!
Roll Eyes
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6