Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7751 times)
Fakin
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 7
Slovenia
Gender: male
Krogci ?
24.07.2002 at 18:22:20
 
ALi se komu kdaj zgodi da ko se zbudi vidi bel krogec vcasih tudi vec krogcov ! Ko zatisnes oci se ta krogec pokaze bolj izrazito ! Ali je to kej nenavadnega al je to cist vsakdanjega ? Sej nevem ce sem sploh odprl topic na pravem kraju amapk dobro! Ce nisem ga lahk prestavite (gape).  Cheesy



LP
Back to top
 

Dont worry be happy !
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #1 - 24.07.2002 at 18:49:40
 
Po mojem bo treba k okulistu.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Krogci ?
Reply #2 - 24.07.2002 at 19:00:23
 
Hehe, Fakin - ni vse, kar se ti dogaja kar takoj tudi nekaj nenavadnega...

Se krogci dogajajo tudi meni, ampak imajo veze samo z mojim pritiskom... Ki pa se dogaja v mojem telesu, v mojih žilah in mojem srcu in nima z onostranstvom nobene veze...

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Fakin
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 7
Slovenia
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #3 - 24.07.2002 at 19:04:41
 
Just asking ! Nobody is prfect !
Back to top
 

Dont worry be happy !
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #4 - 26.07.2002 at 17:15:42
 
Jaz si to predstavljam tko, kot zakaj imamo ohranjevalnike zaslona. Svetolba se "zapeče" na mrežnico ali notranji del šarenice, ko zapreš oči, potem to vidiš. Glej en čas v luč rožaste oblike. Zapri oči, in videl boš negativ slike luči.

Če vidiš več krogcev, pikic, zvezdic... okulist! Lahko imaš poškodbo mrežnice, pritisk nanjo ali luščenje.

LP od laika
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Krogci ?
Reply #5 - 26.07.2002 at 20:23:30
 
jest kej tazga še nism vidu, sm kej drugačnga, tazga ne ... zame to ni normalno (to ne pomeni da ti nisi normalen) in ker tud tebi to ni normalno si se začel sprašvat ; kwa d fak je to ???

lahko bi šu lokalnega fajmoštra vprašat, pristal si pa kle, ti kr ugotov kaj to je, sproži namero v to smer ... pa nam boš povedu pol
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #6 - 02.08.2002 at 14:25:56
 
Ja te pikce, pa modri madeži se tud men dogajajo. Pa jih je ful vrst. In vem katere so od pritiska in katere so pa orgon.

Me je spomlno na eno štorijo k sem jo letos na regiju na soči doživu: sem sedu na obali soče zvečer in gledam čez reko v gozd, kako se lučka pržge, kt da bi en pržgal fajrcajg in pol ta lučka-krogec odspidira po hribu navzgor z hitrostjo velikostnega reda 100km/h skoči ven iz gozda v nebo in izgine...isto je en frend tud vidu...
now go figure...thc skupinska halucinacija?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #7 - 02.08.2002 at 14:45:43
 
[color=Blue][/color]Ja poznam jih. Kadar gledam v sonce z napol priprtimi trepalnicami jih vidm...v barvah so. Prekrasni so. Odtenki vseh barv, rumeni, rdeči, zeleni in modri...kot otrok sem se dostikrat igrala to igro...v nedogled, najbrž od dolgočasja ali pa od lepote in barvitosti krogov...Pa še nekaj je, samo sem pozabila, pa napišem jutri. Obstoji posebna zvrst slikarske tehnike, ki je navdahnjena s filozofskim razmišljanjem...napišem vam jutri, ker sem nekje prebrala, pa moram najti...Fakin, dobiš odgovor, da naujo drugi mislil, da si bil naspediran, ali pa da se ti blede. Prav?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #8 - 05.08.2002 at 13:10:33
 
[color=Blue][/color]Naj izpolnim svojo obljubo Fakin.
<Zaprem oči. Pod zaprtimi vekami se mi odpre nenevaden svet barv, svetlobe in oblik...Spomnim se, da sem se že kot otrok igrala to igro...Skozi priprte trepalnice sem zrla v sonce...In tam med priprtimi vekami so nastajale...oblike, čarobne in zapeljive...> Slikarska tehnika, ki jih upodablja se imenuje MANDALA. Proučeval jih je švicarski psiholog C.G.Jung in jih uporabljal tudi v svojih terapijah. Bolnikom je dal risati Mandale in pri tem ugotovil, da delujejo kot magnet in vzpostavljajo harmonijo v duši, ki blagodejno upliva na celotno telo. Ko človek barva ali gleda Mandale se v telesu sproži zdravilen proces, čisti se njegova podzavest, misli in čustva, sproščajo se energetske blokade iz telesa; Izkušen terapevt oziroma bralec Mandal tako dobi vpogled v dušo in telo bolnika. In kako lahko slika vpliva, da človek čisti svoje telo, hkrati pa spreminja svoj značaj? Ali ni to religijski element-pričakovanje čudeža? Res je, da so Mandale znane v vseh religijah, tudi krščanski. Krščanske cerkve in katedrale imajo na pročeljih in steklenih oknih rozete, ki so le drugače imenovane mandale. Vidite jih lahko tudi v pročeljih in slemenih starejših hiš. Mandale so povsod, vendar jih pogosto prezremo. Tudi za oznako religijski element jim ne moremo reči, saj so jih poznali že preprosta plemena :Indijanci, Afriški Šamani; Stare so kot človeštvo, od nekdaj so jih uporabljali za meditacijo, osredotočenje, varovanje, krepitev zdravja in dvig zavesti; Izvirajo iz vedske tradicije, najstarejše kulture na svetu, ki je živela na območju zdajšnje indijske podceline; zapise o njih najdejo v njihovih svetih spisih, v Vedah. Z mešanjem kultur so se razširile tudi drugod, budisti naj bi izročilo mandal prevzeli prav od hindujskega izročila. Dovolj zgodovine. Moja slabost je to...in pa umetnostnost, se ve. Mandale zdravijo. Ko gledamo v središče mandale, so oči osredotočene. Takšne postanejo tudi misli. Ustavimo tudi misli, ki nas silijo, da z besedami in dejanji škodujemo sebi ali drugim. Iskušnja imeti moč nad umom pripomore, da tudi v vsakdanjem življenju lažje nadzorujemo svoje misli in čustva ter ozaveščamo tiste, zaradi katerih imamo težave.Toda ali ni to samo zvijača, da umirimo nemirni, prestrašeni in zmedeni um? To lahko potemtakem storimo že, če zapremo oči, se osredotočimo, naprimer nad omočje obrvi in odganjamo misli...ali pa vzamemo v roke čopič in barvo in narišeno prečudovite kroge, ki nas osvobajajo in netijo domišljijo...
Ne vem Fakin, ali si videl mandale, ali samo bele kroge...Spominjam se neke igrače, ki sem jo imela kot otrok. Podobna je bila dalnogledu, notri so bili raznobarvni kamni, in steklo...ko si daljnogled postavil proti soncu...so se pokazale mandale. Imenujva jih kakorkoli...podobne so omenjenim slikam...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #9 - 07.08.2002 at 15:01:26
 
huh ? krogeci ???

beli krogeci se mi pojavljajo ponavadi ko imam utrujene oči ... ko smo že pri tem   Shocked  evo jih že vidim.... kar pomeni stran od računalnika....



sicer pa škoda da niso plavi bi mi bilo ljubše Smiley))
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Krogci ?
Reply #10 - 07.08.2002 at 17:08:36
 
Meni so se pa nekaj časa pojavljale bele miške, kaj je pa to*? Pa sem zaprl oči pa ni bilo belih mišk?
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #11 - 08.08.2002 at 11:47:10
 
ja bele miške sem tudi jaz že videl...

stadij TEQUILA se to imenuje a si pozabil ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #12 - 12.08.2002 at 15:29:38
 
Ne vem Thot...another joke?
In kdaj vidiš bele miške? V abstinenčni krizi?
Boš napisu?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Krogci ?
Reply #13 - 12.08.2002 at 16:07:18
 
Uf Dolphin, no teqila, I prefer jack Daniels-straight up, ali možda, vodjka, smirnof ili gorbačov.
Ja Angel, bila je šala.   Cry
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #14 - 13.08.2002 at 09:01:47
 
GrinZakaj se pa sedaj jočeš? Mene solze ganejo...na moč!
Mi lahko napišeta je imel kdo od vaju tak dalnogled za otroško igračo? Me zanima? Se kdaj igrata tako igro, da zreta v sonce z napol priprtimi vekami in med trepalnicami opazujeta krogce? Pa sej ne počnem tega samo jaz...ali pa?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2