Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7750 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #15 - 13.08.2002 at 09:20:30
 
Ja, tak daljnogled, kalejdoskop, je tud mene čisto začaral ko sem bla otrok. Ampak sem že čisto pozabla nanj, dokler ga nisi ti tule omenila. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #16 - 13.08.2002 at 09:43:21
 
Ja Marjana jaz ga imam pa živo v spominu. Razbil se mi je in spominjam se, da sem jokala kot dež...ne vem, če se dajo take igrače še kje kupiti, moja hči ga ni imela. Škoda. Meni je buril domišljijo. Majhni kamenčki, vseh barv so me spominjali na dragocene kamne...sanjala sem o diamantih, skarabejih...zašla sem...vem...
Fakin pa je nekam zginu...njegovi krogci pa z njim...mogoče uživa na morju...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Krogci ?
Reply #17 - 13.08.2002 at 14:20:22
 
Angel, se spomnim kalejdoskopa, ja itak. Samo dons mamo pa že računalnike, pa si lahko na monitor narediš kakšne vzorce, pa še glasbo zraven, pa maš učinek.Smiley
V sonce pa ne gledam rad, ker me potem kar malo glava boli, ker ne znam nehat Grin. Resno. Recimo če ležim na plaži in potem kar začnem buljit, pol pa nočem nehat, a vidim kolk zdržim, pol pa 10 min, nič ne vidim. No ja ko bom enkrat zaradi te bedarije izgubil vid, bom vsaj v podzavesti imel vtisnjen občutek.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #18 - 13.08.2002 at 15:14:59
 
Evo Thot dal si mi idejo. Na računalniku moram to nekje najti...
The best! A sem otročaj?
Veš v sonce pa glej z napol priprtimi očmi, skuzi trepalnice, da se komaj kaj vidi...to ne škoduje očem...In takrat je človek očaran nad spektrom prekrasnih barv...
Da te glava boli? No ja, ne vem. Zanimivo je včasih zreti v polno luno. Ni to joke. Lepo se vidijo vsi njeni kraterji al kaj že so in človek se kar zasanja...ali pa zvezde. Ma jest res nisem za na ta svet...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Krogci ?
Reply #19 - 13.08.2002 at 15:57:16
 
Thot wrote on 13.08.2002 at 14:20:22:
Angel, se spomnim kalejdoskopa, ja itak. Samo dons mamo pa že računalnike, pa si lahko na monitor narediš kakšne vzorce, pa še glasbo zraven, pa maš učinek.Smiley
LP
T.


Ja, tu sem pa jaz tud ena taprava blondinka. Če je kak kul screensaver kr gledam... (pa čakam da bo delo končal Grin ).
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Krogci ?
Reply #20 - 13.08.2002 at 16:10:26
 
Zakaj nisi za ta svet? tudi jaz zelo rad zrem v luno-sploh če je polna, imam prav posebno mesto ob nekem manjšem jezeru, kjer travnik ne pripada nikomur in zaradi tega ni nikoli pokošen, zato je spomladi ležati v visoki travi in gledati ta satelit res poseben občutek.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #21 - 13.08.2002 at 23:42:08
 
Pa ležiš v travi sam, ali v dvoje? Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Krogci ?
Reply #22 - 15.08.2002 at 13:00:25
 
Smiley)) jaz bi tud gledal Smiley))

mmm kje že je tisti daljnogled ??? Smiley)) tudi jaz sem ga imel ko otrok... hehe po večini sem sosede špegal Smiley))

sicer pa THOT
vidim da imaš dober okus za pijače Smiley se grva kdaj skupaj nasekat ? ti zagotavljam da boš videl in kroge in miši Smiley)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Krogci ?
Reply #23 - 16.08.2002 at 18:54:50
 
Harry sam..Včasih se mi kdo pridruži, vendar to ni isto. Wink
JA Dolphin, greva probat, hehehe, da vidim kombinacijo, kako bodo miši skozi krogce skakale, pa hulahop špilale. Grin
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2