Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5110 times)
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
sanje in vplivi polne lune
04.08.2002 at 13:09:02
 
že  kot mali otrok se mi je dogajalo, da sem včasih hodil v spanju...ponavadi se zgodi ob polni luni, intervalno pa čisto različno. ne ob vsaki polni luni in med hojami niso konstantni presledki...
ponavadi se sam tega niti ne zavedam, se mi pa zgodi da se recimo zjutraj zbudim na kavču v dnevni sobi, in se potem sprašujem kako sem prišel sploh cel iz zgornjega nadstropja v hiši dol... velikokrat sem tudi opraskan ali potolčen.

je pa ob mojih hojah vedno prisotna ena stvar in sicer sanje... ponavadi se zjutraj zbudim z občutkom potešenosti, napolnjenosti, pozitive, skratka energetske sanje brez živih podob, in mi je vedno ful žal da sem se sploh prebudil...

a ima kdo podobne izkušnje ?
a mi lahko kdo pove kaj so te sanje ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #1 - 04.08.2002 at 13:46:29
 
mogoče bi se mogu mal prizemljit
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #2 - 05.08.2002 at 11:07:40
 
GAPE: prizemljit ???

hmmm nisi mi ravno dal odgovora, ki bi mi dal kakšne odgovore...

sicer pa kaj misliš s tem prizemljit ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #3 - 06.08.2002 at 13:17:37
 
[color=Blue][/color]Sej ti bo odpisal...Zanimivo DolpHin...
Imaš neko sposobnost, ki žal ni dana vsem. Hoja v snu...saj luna nima tukaj nobene veze. Dano ti je nekaj, kar mnogim ni. Škoda, da nimamo tudi pri nas klinik za motnje spanja. Gledala sem neko oddajo po televiziji, kaj vse ljudje v spanju ne počno. Resnično. Posneli so jih s kamero. Nekateri se lišpajo, umivajo, nekateri so sposobno izprazniti hladilnik, drugi pišejo pesmi, tretji pa...hodijo. Gredo ven, malo na sprehod...zjutraj o vsem tem pa ne vedo nič, le smeje se svojim posnetkom. V snu ločimo več faz. Od prvotne, ko smo sposobni svoja čutila skrčit na minimum, pa vendar nas lahko zbude...do globokega spanca ali sna, ko podzavest deluje nad zavestjo. O tem obstoji kar nekaj knjig, znanstvenih razlag. Celo zdravljenj. Ne vem, mislim, da zdraviti neko sposobnost, ki jo človek ima, nam tujo in nejasno...ni potrebno. Imaš dar. Poseben. Kaj ti pomeni slikica k niku? Delfin predstavlja v grški mitologiji srečo. Mogoče je hoja v snu tvoja sreča...kdo bi vedel? Prizemljiti te pa ni treba. Potem boš postal čisto povprečen. Ostani to, kar si.
Jaz v spanju govorim. Moteče je. Povem vse. Zanimivo kajne? Hči je ista. Smeji se v spanju, govori, včasih joče.
Nekaj posebnega je. Meni so všeč posebnosti.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #4 - 06.08.2002 at 21:57:21
 
Smiley)) hja hvala angel...

kaj mi pomeni slikca ??? hehe enostavno sem ful morski tip... v vodi, morju se počutim božansko... če bi imel možnost bi se takoj preselil na primorsko... enostavno ni lepšega kot da gledam neskončno modrino in morje... ko sem živel pred petimi leti na primorskem je bilo enostavno idealno... kot da bi črpal energijo iz morja... in kadar sem bil čisto na dnu, sem šel in se sprehajal ob morju...
ne vem morje je kot eliksir za mojo dušo...
zatorej delfin...

kar pa se tiče moje hoje pa me skrbi le eno... strah me je enostavno da bi se kdaj poškodoval a veš... saj dokler so samo odrgnine in modrice je še ok, če pa bom kdaj pošteno padel po stopnicah pa je že vprašanje...

in drugo te sanje... a mi jih ti razložiš ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #5 - 07.08.2002 at 16:56:28
 
Žal mi je...ne znam ti razložiti tvojih sanj. Pomena sanj ne poznam, vem samo to, da človek sanja ponavadi tisto, kar ga obremenjuje-kot nočne more, ali pa ponovno podoživlja lepe trenutke, ki ga osrečujejo. Razlaga sanj je zamotana zadeva, mogoče ti odgovori kdo od tukaj gori...
Vseeno ti kar sanjaj naprej lepe sanje, meni se redko zgodi, da bi mi bilo žal, da sem se zbudila iz sanj. Povej, se ti sanja v barvah ali čb.?
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #6 - 08.08.2002 at 12:16:38
 
barvno... samo niso kičaste barve, je pa ponavadi prelivajoče a veš ni močnih kontrastov... buh ?

mogoče posledica likovnega iz osnovne šole Smiley hehe
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #7 - 08.08.2002 at 17:39:42
 
Ne vem...zanimivo. Meni se včasih sanja čb...pa sem zato mislila, da je z menoj neki narobej...A mogoče kdo ve? Nama lahko kdo pomaga? Kje ste razlagalci sanj...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #8 - 08.08.2002 at 20:58:53
 
črnobela verzija ???

hmmm tega pa še nisem imel..upam da bom doživel sliši se dokaj romantično hehe Smiley))
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #9 - 11.08.2002 at 23:23:46
 
Mene pa najbolj razjezi, če se med kakšnimi lepimi sanjami nenadoma prebudim. Potem skušam hitro nazaj zaspati, ampak te sanje se ne povrnejo.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #10 - 12.08.2002 at 14:07:21
 
Ja, Harry zato pa so sanje...vse najlepše doživimo ravno v sanjah...A ni to bedno? Zakaj pa v resnici ne?
Človek si žal zapomni najbolj samo lepo. Mene grde stvari odbijajo. V nočnih morah jih podoživljam pa še tisočkart globlje, v barvah in v grozljivi razsežnosti...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #11 - 13.08.2002 at 23:46:49
 
Tudi meni se včasih sanja kaj neprijetnega, vendar sem takrat vesel, če se zbudim.
Angel želim ti čim manj tistih grdih sanj in čimveč tistih lepih.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: sanje in vplivi polne lune
Reply #12 - 15.08.2002 at 12:48:28
 
hmmm jaz pa nimam grdih sanj... že full dolgo jih nisem imel...
če prav pomislim nazadnje v puberteti ko sem imel ful težav...težave ki se odražajo v spanju... slabe spanje  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1