Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 18274 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: TM drugič povečuje svoje tečaje!
Reply #30 - 27.02.2003 at 18:41:33
 
Tomi, boš kar ti začel vodit TM.

Dobr si ju oba v Debelino pihnu. Sicer ne vem, buda je na kipcih tud lep okrogu. Ampak Jezus, Osho sta bla pa suha. Tko da ne vem. Mogoče je tudi tuki kak zajc. Ne bom dajal prazne slame za brat.
Zemlja je tudi debela. Ma kva pa jest vem, dons sem suh, jutr bom mogoče kaj drugega, mogoče clo moker. Vsakmu svoje kar paše. Mi je pa tudi malo všeč, da nimaš dlake na jeziku, eno ostrino ven vržeš.

Jest sam, sem že nehu nabijat da to ni Ok, to je itak njihova posledica. Moja je pač druga. Bolj je za to skrbet, kot se sekirat preveč. Sej veš, folk kupi tudi eno vazco za ne vem kok dnarja, pa avto, zakaj nebi še mal delili med TM-je in podobne akterje. Keš je keš. Tudi tu je bil Osho edinstven. Mel ga je ko solate, mel je 99 rols rojsev zato da jih ni imel 100, kao joke, ampak so mu vse sami prinesli. Ni mel cenika. To je car.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: TM drugič povečuje svoje tečaje!
Reply #31 - 27.02.2003 at 20:51:24
 
Gru Gru wrote on 27.02.2003 at 18:41:33:
, buda je na kipcih tud lep okrogu. Ampak Jezus, Osho sta bla pa suha. Tko da ne vem.


enkrat sem brala, da Buda v bistvu ni bil debel (če bi bil, bi bilo seveda čudno, glede na to, da je živel precej asketsko tudi po tem, ko se je odrekel puščavniškemu življenju)

kipci samo na zunaj kažejo na njegovo notranje izobilje
(duhovne kvalitete)

menda se da dobiti tudi suhega Budo, samo ti kipci so zelo redki
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: TM drugič povečuje svoje tečaje!
Reply #32 - 28.02.2003 at 03:33:06
 
jest mam kipec tasuhga ...

pa sliko tud ... a3 ... fotko kipa ... celga zlatga ... s tajske
morm jo najdt pa aploudat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: TM drugič povečuje svoje tečaje!
Reply #33 - 28.02.2003 at 09:40:29
 
Grin

Budo menda zato debeluha slikajo, ker je na kitajskem debelost nek simbol popolnosti ... še pozdravljajo se ne "dober dan" ampak "S jedo kaj?!"

Seveda pa je možno, da so mu pod tisto drevo nanosili toliko hrane, da se je konkretno zamrožil, ko je tam sedel in jedel celi čas  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3