Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6880 times)
bp
Ex Member




Re: ejga smo ga pametni
Reply #15 - 17.07.2002 at 14:10:17
 
Kaj pa če rečemo, da smo, kakršni že smo, prav zato, ker poskušamo ugajati ženskemu spolu?

In seveda, ker smo se vmes naučili, da je treba pritegnit žensko pozornost, se zato ločiti od ostalih, pokazat, da smo se sposobni znajt v različnih situacijah in še, in še, in še, ...  in nikoli konca, samo zato, da bi nas one opazile, sprejele, morda celo vzljubile.

In se učimo in čedalje bolj poudarjamo tiste lastnosti, ki ponavadi delujejo. Smo pametni in duhoviti, občutljivi in neposredni, veseli in žalostni, močni in ubogi (ali pa tudi ne, predvsem tisto prvo) zaradi vas in za vas, drage dame.

Pa majhen delček tega morda še zase, saj veste, tisto s senčko in pa pivom. Pa še to ne povsem.

In potem se pojavijo nekatere osebkinje, ki se iz tega našega truda delajo norca.   Roll Eyes Kako že pravimo takim?  Wink

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: ejga smo ga pametni
Reply #16 - 17.07.2002 at 14:11:33
 
Kako jim pravimo?
Ful hude bejbe Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #17 - 17.07.2002 at 14:15:04
 
Sem prav s strahom sel pogledat tele odgovore in komej na en uc mize pogledal kaj so deklice napisale...
KRIVICO!

Pou lepo sem v postu "It na pivicko in debatirat" vse vabil in ne samo descou. Krivica se nam je zgodila, krivica in ja.. kdo je zdej spet za to kriv? Tist k zmeri.. zenske!

Le kaj bi mi moski brez vas, deklic?

No, da ne bojo zdej deklice kej hude name, grem popravt oz. dodajat manjkajoce besedice v topik o pircku. Wink

bp, a si gledal vceri oddajo Sex sense na Discovery-u?
Zanimiva tema o tem kdo in zakaj je nasprotnemu spolu bolj privlacen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ejga smo ga pametni
Reply #18 - 17.07.2002 at 14:18:54
 
John_Doe wrote on 17.07.2002 at 14:15:04:
KRIVICO!
Krivica se nam je zgodila, krivica in


… je rekel Kalimero…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: ejga smo ga pametni
Reply #19 - 17.07.2002 at 14:19:11
 
JD ti bi lohka manj gledal TV Grin
A si videl, kar sem bil preenečen, in tu bova sedaj okarana, ko so objavili dolžine moških spolnih organov, da črna rasa sploh ni tako oh in sploh, kot se govori?
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #20 - 17.07.2002 at 14:46:40
 
Thot wrote on 17.07.2002 at 14:19:11:
JD ti bi lohka manj gledal TV Grin


Poklicna deformacija....
Komentar na ostalo.... A? Kaj je? Kaj je blo? Kaka dolzina in barva to?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: ejga smo ga pametni
Reply #21 - 17.07.2002 at 14:48:42
 
V drugem delu, tistem malo pozneje so odkrivali tabuje? Nisi gledal do konca?
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #22 - 17.07.2002 at 14:56:54
 
o pizda mam dolgo lajtngo.... Smiley
Ne, nisem gledal drugega dela... Sem se hotu vsaj mal naspat do 06:00, pa mislis, da mi je ratal? HEhe... dream on!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #23 - 17.07.2002 at 15:02:10
 
Quote:
Kaj pa če rečemo, da smo, kakršni že smo, prav zato, ker poskušamo ugajati ženskemu spolu?

In seveda, ker smo se vmes naučili, da je treba pritegnit žensko pozornost, se zato ločiti od ostalih, pokazat, da smo se sposobni znajt v različnih situacijah in še, in še, in še, ...  in nikoli konca, samo zato, da bi nas one opazile, sprejele, morda celo vzljubile.

In se učimo in čedalje bolj poudarjamo tiste lastnosti, ki ponavadi delujejo. Smo pametni in duhoviti, občutljivi in neposredni, veseli in žalostni, močni in ubogi (ali pa tudi ne, predvsem tisto prvo) zaradi vas in za vas, drage dame.


Khm, kok si pa to lepo napisal, bp.  

Je pa fajn vedeti, da vse to počnete, da bi vas opazile... vzljubile...  8)

Pa saj, veš, mi vse opazimo, samo, mal se delamo, da ne...  Grin

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
:)Re: ejga smo ga pametni
Reply #24 - 17.07.2002 at 15:36:35
 
Bp je res dec, ki se zaveda svojih čarov in mu jih ni sram damam pokazat... Očitno deluje, vsaj indirekt, a amstel potrjuje, da deluje.

Bp, a si že slišal za uno teorijo o sebičnem genu, ki jo je
grega tomc v šetem čutu povzel in ki je bla tud v SP dela objavljena. Tam je blo napisan nekak tko, da je pri sodobnih moških pamet evolutivna prednost zato ker jo ženske jemljejo tko kot pavice pavji rep: če je velik pa se lepo svet, jih tko zahipnotizira, da se mu ne morejo upret...    Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #25 - 17.07.2002 at 15:45:37
 
Bp, a je očarljiv? No, sej ga bomo vidl na pikniku...

Drgač pa...rekla sem, da opazim... nisem rekla, da deluje....  Grin Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #26 - 18.07.2002 at 07:22:47
 
Amstel wrote on 17.07.2002 at 15:45:37:
Drgač pa...rekla sem, da opazim... nisem rekla, da deluje....  Grin Grin


Ja sej... in mi se kokr trudmo in na koncu mamo kokr tak odgovor: "Ej, mulcek, sej sem te opazila, sam se vseen ne deluje." Pol se pa pejt.  Smiley

Enkrat je bla s strani mojega frenda podana prav zanimiva ideja. Da bi se ves folk, ki se mu goni tulil kot macki, da bi lahko vedu na koga startat, da ob iskanju ne meces stran vse energije. Naceloma sploh ne bi blo slabo, sam le kdo bi poslusal ves ta hrup in cvilenje?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zombie
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 22

Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #27 - 18.07.2002 at 12:16:15
 
Thot wrote on 17.07.2002 at 14:48:42:
V drugem delu, tistem malo pozneje so odkrivali tabuje? Nisi gledal do konca?

JD, kurc pa poslovna deformacija, če moraš it spat, ko žena zaropoče  Grin Grin

Evo obnova za JohnDoa:
Povprečje pri belcih je 15,1, pri črncih 15,7, torej dejstvo, da majo črnci občutno daljše, NE VELJA, delali so raziskavo na podlagi barve kože.
Ampak kasneje se je le pokazalo, da imajo pa azijci kar nekako krajše za skoraj 2 cm v povprečju, amapk so zopet tezo o dolžini in barvi kože ovrgli in postavili novo, ki pa je dejanska, to je, da je dolžina tiča odvisna od človekove velikosti, se pravi majhni ljudje majo bolj manjše, večji imajo večje.
Kar pa bi se reklo, da pri azijcih drži, saj so manjše rasti, zato imajo tudi manjše tiče, vndar so tudi tu izjeme, ki potrjujejo pravilo.
In pa še ženske, večina žensk ima raje večje tiče, vsaj po raziskavi, ampak, ne pa spet prevelike, ker jih boli.
Za uspešno oploditev in zadovoljitev je dovolj okoli 10cm, vendar je pa to odvisno od ženske koliko je vzburjena, če ni vzburjena, ti tud pol metra nč ne pomaga.

Tako kar brez skrbi, smo vsi čist v povprečju!  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #28 - 18.07.2002 at 19:28:23
 
John_Doe wrote on 18.07.2002 at 07:22:47:
Ja sej... in mi se kokr trudmo in na koncu mamo kokr tak odgovor: "Ej, mulcek, sej sem te opazila, sam se vseen ne deluje." Pol se pa pejt.  Smiley


Johnny D. .... Grin
sej veš, da se manipulacija nikol ne obnese. Aja, da ne boš mel kosti za glodat.... .. manipulacija zamenjam za: "kokr se trud za bit opažen" Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2