Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15418 times)
Oldi
Guest




EMF Balancing Technique
21.05.2002 at 09:27:49
 
Zopet ena bedastoča, ki sem jo pravkar dobil po mailu, tako kot verjetno vsi vi, ki tole prebirate.

Vse stvari, žive in nežive so v osnovi elektromagnetni fenomen.
Kamen da je elektromagnetni fenomen??!!
Morda kdo ve njegovo napetost, frekvenco, jakost električnega in magnetnega polja Wink)
Misl'm, da dol padeš. Kaj vse česar niti slučajno ne razumejo porabijo za zavajanje naivnežev.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: EMF Balancing Technique
Reply #1 - 21.05.2002 at 09:49:31
 
vse kar sprašuješ se da zmerit z nihalom
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: EMF Balancing Technique
Reply #2 - 21.05.2002 at 12:37:45
 
Z nihalom se ne da nič izmeriti, saj je le posrednik med nami - subjektivnimi bitji, in merjencem.
"Izmeri" oziroma odzove se torej nekaj v nas, nihalo pa se le odzove na gibe naših rok.

O tem sem se par dni nazaj pogovarjal z "diplomiranim" radiestezistem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: EMF Balancing Technique
Reply #3 - 21.05.2002 at 13:33:13
 
točno tako ... in si mogoče že slišu za bedastočo ... tisto ki se ji reče, da ni popolnejšega stroja na svetu kt je človeško telo?

mam diplomiranega radiestezista (znanca) ki zna izmeriti (brez nihala) tvojo kri bolj natančno kot pa stroj ki meri kri, ki je celo ugotovu na uni univerzi tam nekje pri torinu al kako že, da če taisti stroj ki meri kri prestaviš iz območja s tako in tako energijo v območje z drugačno energijo, da on pol daje popolnoma druge rezultate.

in zanstveniki s temi stoji ki so mnjogo manj natančni od najpopolnejšega stroja merijo reči katerim ti (in ostali seveda) ne da samo verjamejo ampak vzamejo to potem za sveto.

sicer pa sej veš oldi ... placebo efekt ... kako se ga rešit ... da boš dokazu ... zakaj že ... pusti ga pri miru naj deluje ... izrabi ga raje v svojo korist.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: EMF Balancing Technique
Reply #4 - 21.05.2002 at 15:07:31
 
Tega pa ne bom nikoli verjet. Človek natančnejši od merilnika.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: EMF Balancing Technique
Reply #5 - 21.05.2002 at 22:39:50
 
nikoli ne reci nikoli
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: EMF Balancing Technique
Reply #6 - 22.05.2002 at 07:41:24
 
In ti misliš, da bolnice dajejo kupe denarja za ničvredno mašinerijo, ki daje rezultate odvisne od tega, kam jo postavijo.

In kako tvoj znanec to izmeri; se mu neke cifre o katerih (verjetno) nima pojma kaj so, narišejo na steni??

Ali nisi nikdar slišal za velike razlike pri radiostezijskih merjenjih. Ti pa trdiš, da gre za natančnejše stvari od strojev.

Zakaj se ob odmevnih akcijah, ko radiestezisti, jasnovidci in astrologi iščejo izgubljene ljudi, največkrat nič ne najde.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: EMF Balancing Technique
Reply #7 - 22.05.2002 at 10:08:04
 
Oldio wrote on 22.05.2002 at 07:41:24:
In ti misliš, da bolnice dajejo kupe denarja za ničvredno mašinerijo, ki daje rezultate odvisne od tega, kam jo postavijo.

In kako tvoj znanec to izmeri; se mu neke cifre o katerih (verjetno) nima pojma kaj so, narišejo na steni??

Ali nisi nikdar slišal za velike razlike pri radiostezijskih merjenjih. Ti pa trdiš, da gre za natančnejše stvari od strojev.

Zakaj se ob odmevnih akcijah, ko radiestezisti, jasnovidci in astrologi iščejo izgubljene ljudi, največkrat nič ne najde.

definitivno ... a veš kako kitajci pravijo za dohtarje ... dokler je človk zdrav dobro opravljajo svoje delo ... ko zboli so naredili napako.
v bolnicah je ravno obratno ... čakajo da človek zboli in potem z vesoljno mašinerijo ugotavlajo kaj mu je in mu dajo tabelete (strupe/drugs), čeprav vsi vemo da sposoben zdravnik te samo pogleda in ve kaj je s tabo. in ti sicer predpiše kakšno tableto (ker mora), ampak tak ti tudi pove kaj morš delat, kaj ne smeš delat ...
mašinerija je MNOGO vredna, čeprav je totalno ničvredna.

on to v bistvu ne izmeri ampak čuti, bi lahko reku vidi ...

radiestezisti so različnih kvalitet ... tega se moraš zavedat ...

nekatere duše ne spustijo vsakogar k sebi in nočejo biti najdene, lahko bi ti o tem mnogo povedu, sm namreč doživu ko se je moj dedi 'zgubu', pa ga je moj prjatu radiestezist najdu, mi je točno povedu kje je ... pa nebi stare župe pogrevu
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

pa jo bom, da boš vedu da popolnoma nič ne veš!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: EMF Balancing Technique
Reply #8 - 22.05.2002 at 10:20:21
 
Oldio wrote on 22.05.2002 at 07:41:24:
In ti misliš, da bolnice dajejo kupe denarja za ničvredno mašinerijo, ki daje rezultate odvisne od tega, kam jo postavijo.



Mene bolj skrbi, ze nekaj mesecev, da dajem kupe denarja za zdravstveno zavarovanje, medtem ko mi pri zdravstvenih tezavah dejansko pomaga samo bioenergeticarka (tud z nihalom dela Wink ). Seveda zacasno, pa z nasveti, kako naj zivim, da bojo tezave izginile.

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: EMF Balancing Technique
Reply #9 - 22.05.2002 at 10:46:46
 
no ne tko ostro , da nič ne ve....pač sprašuje.......ja Oldi ......že Nikola Tesla je o teh stvareh vedu zlo dost povedat ....o polju v katerim vsi rezoniramo......pa je biu vseen velik mistik in velik znanstvenik.....ampak takih se ...vladajoce garniture bojijo,..........in taki se morajo skrivati....morajo........drugace je pa s Sarlatani.......tut teh je dost.......a ves kako gre to u lajfu......treba je imet filing......drgac pa so masine tut u redu ......a ves kako bi mi se zmeri u rudnikih kopal temu g. Imperialistu-Kapitalizmu.......ce ne bi blo masinc.......al pa kej drucga.

Itak studirej mejne znanosti......ampak res se zmerej znanstvene clanke ..... npr. Wilchelm Reich, Nikola Tesla, recimo preber si tajni život biljaka- scena je u srbo-hrvat......evo to so moje knjigce k so me dost razburkale.....misli malo o tem da se svet ne zaustavlja s steno ......da je znanost dolga 1m (kaj pa se za tem 1m dogaja pa nobeden ne poskuša nič več razmišljati - jasno - pa saj je rečeno da ni ničesar???? Smiley)))) ampak da se izgublja v nek horizont .....vendar hoče prikazati da je samo do tukaj kjer pač določene struje pustijo razvoj te znanosti.....in če te struje potrdijo da je znanost dolga 1m in široka 2m potem boš ti za tem ponovil? Kajne? Saj so čtiva kot so Življenje in Tehnike in pa Radar kar zanimiva .......in pa človek ki je informiran v tej družbi tudi nekaj velja.....ne padaj na take finte ......mnenje si ustvarjaj sam .....išči sam .....ne ponavljaj za drugimi kot papiga......tudi sam sem bil in morda še malo sem papiga.......ampak mislim da vse manj.........torej .........kakšna tvoja nova ??Špekulacija nova?
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: EMF Balancing Technique
Reply #10 - 24.05.2002 at 07:35:35
 
Teslo sem nekaj bral in ker sem iz njegovega foha vem, kje je falil in kje je meja med fantazijo in fakti.
Problem je v tem, da potem te njegove fantazme pograbijo drugi temeljitejši fantasti in iz tega delajo kao znanost oziroma dejstva.
Te stvari je zelo zelo težko resno študirat; gre za mejne zadeve in potrebno je biti zelo zelo previden in objektiven, ne pa vpletati svoje subjektivnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: EMF Balancing Technique
Reply #11 - 24.05.2002 at 08:50:42
 
oldi a je sploh možno biti objektiven....če si pa subjekt in ne objekt... Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: EMF Balancing Technique
Reply #12 - 24.05.2002 at 09:46:35
 
V odvisnosti od mejnosti se da bolj ali manj približati objektivnosti, lahko si pa seveda povsem subjektiven, samo potem imajo tvoja zapažanja pomen le za kakega psihoanalitika ali šlogarco Wink) aja pa na fantaste sem pozabil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: EMF Balancing Technique
Reply #13 - 24.05.2002 at 10:19:16
 
torej vprašanje se ponavlja... ALI JE MOŽNO BITI OBJEKTIVEN... ker kokr vem si vedno del enega okolja in pod določenimi vplivi, ki pa jih ni možno do konca izmerit...saj je teh vplivov tu mač... objektivno = manj subjektivno ... torej vedno se zanemarjajo določeni deli subjektivnosti (npr. vpliv Merkurja na človeka )  Grin  8) Smiley

oldi... lepo se mej
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: EMF Balancing Technique
Reply #14 - 24.05.2002 at 12:00:57
 
ej Oldi......biu jest u Tokiu k so une Sarinovce ujel ....ravno k so snemal ujetje enga....na fejs of d plejsu.......in morm ti rečt da ko sem čitou sledi in pa korenine delovanja teh ubogih budistov sem prišel do Tesle.....ker me je zanimal.....oni so vzbudili moje zanimanje............ja za Teslove patente se še danes bije velika bitka......ne Oldi......če boš kaj več prečital ti bo jasno da ni samo fantazma......bitka za dnar .....Miki.........danes je vsako novo odkritje dnar..........Tesla je biu pa smart .........u glavnem išči, išči......in vidu boš da je premalo če človek gleda samo poročila in potem reče .........aha pobegnil sem dnevnemu strahu........strahu pred .........neizvesnim??

plp

brus-li

p.s. respect to Nikola Tesla
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2