Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 40892 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: forum in oblika
Reply #45 - 26.01.2003 at 18:43:40
 
Kopiram mail Gape. Me je šef kar na uradni del napotil:).



hahaha. Jebi ga. Naj bo kakor koli se že poimenuje, sex ali spolnost, kot
vidiš se je v zadnjem času nabralo vse več in več topicov na to temo.
Mislim, da je čas, da odpreš novo sobo. Naj bo to recimo: SPOLNOST, LJUBLJENJE, EROTIKA ali bilo kaj in
vse te poste premakneš notri.  Saj te ne priganjam, pa nočem ti dela
nalagat, samo opazil sem, da se je dobri del foruma nasexal Smiley


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: forum in oblika
Reply #46 - 26.01.2003 at 19:36:04
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: forum in oblika
Reply #47 - 26.01.2003 at 21:18:14
 
Andres wrote on 26.01.2003 at 16:27:29:
Marjana! Sex in spolnost sta isti besedi. Saj vemo vsi, da sex pomeni spol in tu imamo še eno prevedenko iz tujega jezika.
Ljubljenje. Hmm. Odvisno iz katere perspektive gledaš.

Andres


V mojem svetu ne.
Sploh pa ne sex, če že kaj, potem seks.
Kaj pa ima ljubljenje s perspektivo?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: forum in oblika
Reply #48 - 26.01.2003 at 21:46:01
 
Ja Marjana gledano iz nekaterih perspektiv sva midva iz različnih svetov. Se je že drugič zgodilo, da mojega stavka ne razumeš. Verjetno nalašč no.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: forum in oblika
Reply #49 - 26.01.2003 at 21:49:52
 
Andres wrote on 26.01.2003 at 21:46:01:
Ja Marjana gledano iz nekaterih perspektiv sva midva iz različnih svetov. Se je že drugič zgodilo, da mojega stavka ne razumeš. Verjetno nalašč no.

Andres



Nalašč?

Bi rekla da ne, taka kot sem, bi rada vse razumela.
Se pa ne sekiram več, če česa kdaj pač ne...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: forum in oblika
Reply #50 - 27.01.2003 at 09:27:28
 
Andres wrote on 25.01.2003 at 14:11:33:
Ana!

Ti si toliko knjig prebrala da ti že škodje.
Daj še enkrat tvoj post zgornji preberi potem pa definiraj  besedi sex in spolnost.
In seveda. Zelo dobro si poučena kaj si Eva predstavlja pod besedo spolnost.

Andres


tako kot Marjana bi ti odpisala tudi jaz - pa dva dni nisem mogla zlestio na internet.

seks je zame spolni akt. Zreduciran na minimum vložene energije. Je namenjen predvsem pucanju rorov. Moških in ženskih. Moški, ki mu beseda seks in spolnost pomeni eno in isto, brez zadržkov predlaga ženski, ki jo v živo komaj pozna, če gresta seksat. In misli pri tem na en hiter seks brez kakih okraskov.

Spolnost pa je zame način življenja. Spolnost nas spremlja celo življenje in v bistvu smo vseskozi vpeti vanjo. In sestavni del spolnosti je tudi romantika, ki jo seveda tisti, ki jim je seks in spolnost isto, ne poznajo, ne priznavajo in ne cenijo.

in hvala ti, Andres, za oceno mojega (duševnega) stanja.
a bi ocenil še sebe, če se že toliko ukvarjaš z zdravstvenim stanjem drugih?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: forum in oblika
Reply #51 - 27.01.2003 at 09:50:45
 
tale debata je kot nalašč še za nekam drugam kot pa samo za "Forum in oblika"  Grin čeprav je ful fino imet cel topic o samem poimenovanju nove sexy sobice  Grin
pa dejmo nadaljevat tukile:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1043410...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: forum in oblika
Reply #52 - 07.02.2003 at 09:19:51
 
glede na to da je na forumu spet kar dost stvari za premaknit, za uredit spolnost(moški/ženske) me zanima pol k se prestavlja te linke kaj se da z moved narest ker sem gledu to je že več kot 1 mesec gor?

to večno ostane al kaj? a se da zbrisat? ker je full tega...

pa še znanja, a niso mele daljšega opisa ???

to bomo ves skupi pol uredil, samo za začetek a se da te movede kako uredit ?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: forum in oblika
Reply #53 - 07.02.2003 at 12:59:10
 
NE DA SE
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: forum in oblika
Reply #54 - 08.02.2003 at 17:22:31
 
sledi ostajajo  Wink Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: forum in oblika
Reply #55 - 24.02.2003 at 23:15:19
 
gape ali bi dopolnu

Znanja
Astrologija, fengshui, numerologija, vedeževanje, kristali, tarot, kartomantika,...

Kako spraviti Slovenijo na pravo pot
In svet bo sledil ... politika, ekonomija, globalizacija, ekologija, skrb za ljudi, živali, naravo...

Samozdravljenje
meditacija, avra, zdravljenje, joga, prehrana, reiki, čakre, energija, bioenergija,  ...

Knjige & Filmi & Slike & Glasba & dežele
kratke vsebine, njih namen, (ne)priporočamo ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: forum in oblika
Reply #56 - 27.02.2003 at 08:26:56
 
dobim vsaj kakšno mnenje?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
amadeja
Guest




kakšen nasvet
Reply #57 - 09.03.2003 at 11:47:20
 
Pozdravljeni!
Ne vem komu pišem, toda resnično potrebujem nasvet, ker imam veliko zmedo v glavi in ne vem več, kaj naj naredim.
Moj  problem je faks. Sem študentka prvega letnika. Najprej sem se vpisala na visoko šolo za turizem v Portorožu, vendar je bil to čas, ko resnično nisem vedela, kaj bi sama s seboj in s svojim življenjem. Mislila sem, da sem naredila napako - da bi morala iti študirati novinarstvo, ker sem verjela vsem okoli sebe, da sem ravno prava za to. Seveda nisem poslušala srca. Tako sem se izpisala s turizma in bila eno leto doma. Medtem sem delala in upala, da se mi bo v letu dni kaj razjasnilo. Morda se mi je. Zdaj nisem več prepričana v nobeno stvar. Naslednje šolsko leto sem se vpisala na FDV, sicer nisem prišla na novinarstvo, ampak na komunikologijo. Na začetku se mi je vse zdelo ok, pač novi ljudje in novo okolje in spoznala sem čudovite ljudi, ki so postali moji najboljši prijatelji.
Vendar sem vedno želela potovati. To so bile moje sanje. Vedno so se mi v glavo vračale misli, ki sem jih ignorirala. Nisem hotela zopet razmišljati, ali sem naredila prav ali ne. Dokler ni prišlo tako daleč, da sem se enostavno morala usesti in premisliti. NAPAKA!!!
Vmes sem se šla prijavit še na tečaj za turističnega vodnika in narediti licenco. In ta teden sem bila na avdiciji pri neki potovalni agenciji, ki išče nove vodnike za delo preko poletja. Prišla sem v ožji izbor in grem naprej.
In to je tisto, kar si ne morem izbiti iz glave. Edino, kar si v življenju še želim, to je, da bi bila turistični vodič. Faks me ne zanima. Celo gimnazijo sem bila prav dobra, šlo mi je odlično, čeprav moram priznati, da sem se veliko učila. Proti koncu četrtega letnika se je začelo. Nisem se mogla več usesti in se piflati stvari na pameti. Stvari, ki me tako ne zanimajo. Mislila sem, da bo minilo. Očitno ni. Naredila sem tri izpite in nekaj kolokvijev (vse z 8), tako da očitno to ni problem. Če bi hotela, bi lahko. Toda ne želim si tega. Do sedaj sem ostala na faksu samo zaradi prijateljev, ker se imamo res super. Toda faks... Sovražim ga. To je dejstvo. In ne zanima me. In vem, da ga moram končati, ker to vsi pričakujejo od mene. Jaz pa tega enostavno ne želim. Zavedam se, da danes brez faksa ne prideš skoraj nikamor. Brez 7. stopnje... Se ti bolj slabo piše. In jaz nočem delati tega faksa.
Zdaj sem v totalnem precepu. Ali naj ga naredim zaradi staršev in "svojega boljšega življenja" v prihodnosti ali naj poslušam srce? Saj vem, da bi morala poslušati svoje srce...
To me spravlja v slabo voljo. Če samo pomislim, da se moram učiti tisto, kar me ne zanima in iti na faks in ga končati... Postanem slabe volje in zamorjena.
V tem letu, ko sem delala, so mi vsi govorili, da sem se spremenila na boljše, postala sem resnična jaz - vedno nasmejana in dobre volje, zdaj pa se vse spet vrača v stare tire. Ne veselim se dnevov, ki so pred mano. Ker vem, da me čaka faks. Če vsaj ne bi vsi toliko pričakovali od mene...
Imate kakšen nasvet zame? Bi bila zelo hvaležna, če slišim kakšno mnenje. Najlepša hvala že v naprej.
Želim vam lep dan Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: forum in oblika
Reply #58 - 12.03.2003 at 11:09:04
 
Quote:
dobim vsaj kakšno mnenje?  Wink


...dobiš ! Smiley
Menim, da bi bile predlagane dopolnitve koristne !

Zadnji prispevek pa po moje bolj spada v svetovalnico.
Vida
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: forum in oblika
Reply #59 - 12.03.2003 at 11:25:30
 
Quote:
Kako spraviti Slovenijo na pravo pot
In svet bo sledil ... politika, ekonomija, globalizacija, ekologija, skrb za ljudi, živali, naravo...



Sem mislila da bo narava, rastline, živali, ekologija dobilo svoj predalček?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7