Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3939 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Plemeniti
07.05.2002 at 23:17:22
 
Kiss

LP Harry

P.S. Kaj si mislite o Zmagu Jelinčiču?
Back to top
« Last Edit: 12.05.2002 at 23:35:13 by Igor P. »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kiss
Reply #1 - 12.05.2002 at 22:51:14
 
Kiss U2  


   Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Plemeniti
Reply #2 - 13.05.2002 at 11:01:59
 
Torej včeraj, ko sem ti pošiljala nazaj lupčka tu ni še pisalo nič o Plemenitem, temveč je bil naslov KISS.
Lahko bi sicer odprl nov topik, pa vendarle...

Od mlačne zasedbe slovenskega parlamenta in preostalega političnega sveta definitivno najbolj izstopa Zmago. Je pravi volk med vsemi ovcami, ki tulijo v več ali manj skupni rog, cilj jim je verjetno ostati čim dlje v politiki in še naprej dobivati take plače kot jih imajo, so plače nekaterih napisane v včerajšnjem zastonj NEDELU.
(od 800 000 do 1 500 000 sit mesečno)

Že od kar je na sceni se ga vsi preostali hočejo znebiti, mu podtikajo razno razne škandale, on se jim kot vedno le smeji in pove kake prave packarije, ki se dogajajo znotraj političnega sveta.

Zmago je človek, ki se ne skriva pred javnostjo in vemo skoraj vse o njegovem privatnem življenju, za spremembo spet, saj vsi preostali politiki živijo prava idilična družinska življenja, oz si verjetno od novinarjev ne upa nihče pisati o njih, da ne bi izgubil službe ali doživel morda celo kaj podobnega kot Petek.

Fajn pri njemu je res to, ker ga redkodaj vidimo drugače kot na široko nasmejanega, je človek mnogih talentov (balet, zelišča, starinar, žurer,edini ki je bil med vojno na fronti, ljubitelj lepih deklet...). Grin
In imam močan občutek, da se ga vsi preostali tako bojijo, da bi on prišel na oblast, zato, ker bi govoril resnico tako kot je in bi naredil res stvari za ljudi.
Je tudi podprl dekriminalizacijo trave.
Tudi ni res, da je nacionalist, desničar, fašist...
Skrbi me le homofobičnost v njihovi stranki in se mi zdi včasih, da so malo preveč šovinistično usmerjeni, ter hočejo imeti ženske pod kontrolo. To verjetno izhaja iz lastnih bolečih izkušenj. ???

Politiki pri nas se mi nasplošno zdijo kot neke marionete brez lastnega jaza in sploh cilja (razen pridobitev financ), Zmago jih pa heca že zadnjih 10 let. So vedno marsikaj naredili, da bi se ga znebili a on se ne da. In tako je tudi prav, ker bi bilo drugače zelo dolgočasno v parlamentu, se bojim, da sploh ne bi opazili bistvenih razlik od preteklega sistema.

Meni se zdi Plemeniti faca, sploh odkar ga morajo ostali klicati plemeniti, se ful smejim, saj je zopet povzročil pravi "škandal" egotom preostalih prelepih, popolnih, mrkogledih, nikoli na zasedanjih oz. njihovi službi, politikih.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Plemeniti
Reply #3 - 13.05.2002 at 11:46:21
 
jest ga volim že odkar smo u sloveniji!
in ga bom tud zdej.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Plemeniti
Reply #4 - 13.05.2002 at 12:51:47
 
Je tipičen predstavnik parlamentarne demokracije -  
ni važno da ljudem govoriš resnico ampak da znaš poiskat tisto, kar ljudje radi slišijo.
In v temu je naš Plemeniti res prvi, pač zna  ... !
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #5 - 13.05.2002 at 15:01:16
 
Plemeniti v svoji visokosti ponavad počaka, da se drugi  izjasnijo, da se pokažejo v svoji pravi farbi. Ponavadi eni, pa še to bledi. On je pa vseh farb poln  kot pajvji rep, ki  mu soju medisjkih reflektorjev jako plemenit videz daje. In ker s svojim  5% folka igra jeziček na tehtnici, ponvad  z eno visokostno  preciznostjo ugotavlja, kater lesk bo kdaj uporabu, da bo svoje volilce preslepu. In to mu ponavad dobro ratuje in zato je po moje dober politik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Plemeniti
Reply #6 - 13.05.2002 at 19:29:09
 
politik je prov posebna rasa - to je taka služba - politik
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Plemeniti
Reply #7 - 04.08.2002 at 23:04:15
 
Zmago je inteligenten, lepo in gladko govori in zna biti simpatičen.

Kakšen je Zmago v resnici, pa ne vem, čeprav preberem vsak članek v zvezi z njim. Ker časopisi lažejo, a ne? Ali pa resnico povejo tako, kot je njihovim botrom všeč.

Ampak če ga pogledaš in poslušaš, vidiš, da je bistveno inteligentnejši od večine drugih politikov.

In vsaj obnaša se ne kot dunajski konjski hlapec, kar žal počno vsi preostali...

Volim ga pa ne, ker ne hodim na volitve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #8 - 05.08.2002 at 08:01:59
 
Zmago, Jelenićić, je bil pred leti vredu, pol se je pa prodal, ker je dobil preveč glasov na volitvah, tko da zame je prodana duša in ziher ga ne bi volil, zdej če bi on izstopil iz stranke, bi jih zopet volil, ker mi je pa Peče zlo dobre, kar se tiče politike!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Zombie
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 22

Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #9 - 05.08.2002 at 13:35:16
 
Petra. wrote on 13.05.2002 at 11:01:59:
Je pravi volk med vsemi ovcami, ki tulijo v več ali manj skupni rog, cilj jim je verjetno ostati čim dlje v politiki in še naprej dobivati take plače kot jih imajo, so plače nekaterih napisane v včerajšnjem zastonj NEDELU.
(od 800 000 do 1 500 000 sit mesečno)

Fajn pri njemu je res to, ker ga redkodaj vidimo drugače kot na široko nasmejanega, je človek mnogih talentov (balet, zelišča, starinar, žurer,edini ki je bil med vojno na fronti, ljubitelj lepih deklet...). Grin


Jaz se osebno zelo strinjam z g.Bliskom Plemenitim Grin
Isti ti je kot vsi ostali. Prodal se je in se vedno za mišji kurac prerine v parlament in še en mandat vleče posransko plačo!
Za zadnji mandat ga je rešil Peče, ker če ne bi on pobral svojih glasov bi ostal zunaj.
Sploh ne vem, če bom šel na volitve, ker ne vem koga naj volim, ker so se vsi, ki sem jim zaupal, prodali in izdali naše zaupanje.
Sicer mi je program SNS všeč, ampak se ga ne držijo!
In v zadnjem času silijo v rit Drnovšku, da ga že sigurno rit peče...
Pa če se vrnem na zgornji quote, ja je volk, ampak volk, ki samo tuli v luno, ko pa je treba tudi izpolnit kako obljubo, se pa podela v hlače in se zgubi v povprečju...
Škoda, da je Peče v njegovi stranki in nima svoje!
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #10 - 05.08.2002 at 13:39:41
 
Blisk.. hehe... Jelen-ćić ... hehe....

No, jest se Zmageca spomnim, ko je se leta 91 letal okol po Siski na mopedu s polno bojno opremo brez dovoljenj zanjo iz razvpitim Roudlem za svojim hrbtom kontra obrnjenim in s smajserjem v roki... To so ble komedije. In pol ti tak tipo pride flancat in dvigovat nacionalno zavest, katero za male pare proda s stavkom, da so Srbi nasi najvecji prijatelji - prej bi jih pa vse iztrebil.
Kako se ze temu rece? Svoji k svojim al kako? Al s tujim kurcem je lahko po koprivah tolct al kako? Lips Sealed

Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #11 - 05.08.2002 at 14:03:59
 
John, točno tako kot si reku, s polno ritjo ni težko srat.
Pa tud se strinjam z Zombijem, ker vsi tile naši politiki so ena velika mafijska banda, ki fila svoje denarnice, se zadolžuje in nabija davke, zato da majo polno rit, narod pa crkuje!
Koga volit, ja eno najmanj prodano dušo izmed vseh, sam na žalost jst ne vem kdo je to.
Ja pa če Drnovšeku razrežemo rit, bi marsikateri ven padu, tko da sploh ne vem, kako se je spravlo 50 ljudi v tako malo rit, vem samo, da ko bo šla njegova rit po gobe, se bojo tile ritolizači razbežali ko ščurki in hiter našli eno novo toplo frišno rit, za noter lezt.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Zombie
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 22

Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #12 - 05.08.2002 at 14:11:23
 
Jebat ga, naši politi so isti kot ljubljanski klošarji, ki pred zimo razbijejo eno izložbo, da so čez zimo na toplem Cheesy,
hja sranje, če prav pomislim so še slabši, klošarji grejo čez zimo na topl ti kurci pa čez vso leto.

Se opravičujem vsem klošarjem za žalitev! Grin

Kaj ko bi za naslednji mandat John_Doa predlagal?
Mater bi bla zanimiva kampanija, vse bi bil v mehurčkih in beli peni Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Plemeniti
Reply #13 - 07.08.2002 at 00:24:32
 
Men se pa zdi, da bi Peče brez Plemenitega ostal neopažen. Ali ni nekakšen Zmagov privesek? In tudi tole mislim, da SNS ne bi bila v parlamentu, če ne bi imela Jelinčiča.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1