Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 29470 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Feng shui
Reply #30 - 07.06.2002 at 11:04:28
 
JST .....teško je prepričat ljubitelje azijskih veščin da bodo po evropi okol sebe pogledal.....itak so že na zmajevih...tako imenovanih linijah postavljali cela mesta......feng shui pa je produkt nekega .....ma kaj jest vem .....istega načina kot karate, pa ostale fore......na japonskem sem vidu kako une peščene vrtove češejo vsak dan iz grabljami......kao da sledijo linijam energije......

ampak ponavljam ......sej zdrauljenje zemlje prostora.......menhirji.....vse to kelt in njegovi predniki že vedli

treba je iskat doma

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Feng shui
Reply #31 - 07.06.2002 at 11:36:48
 
Hallo,

Gape, se popolnoma strinjam s tabo. Samo Feng Shui, da velik poudarek na fizicnem preurejanju okolice in stanovanja.
Pa me zanima kako je s mentalnim delom. Cist tko iz radovednosti, pa malce tudi zares.

Brus Li, ej mas cist prav. Npr. o zdravljenju zemlje in prostora izredno veliko in zelo lepo pise Marko Pogacnik. Samo o pravilnem razporejanju prostorov pa od zahodnih virov nisem se nic zasledil.

Hm..., morda bioenergetiki kaj pisejo o tem?


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Feng shui
Reply #32 - 07.06.2002 at 11:42:39
 
Marjana,
ni problema, boš dobila money tree, ful fajna, nezahtevna rožica, oz drevo...
Samo sporoči mi kdaj prideš kaj naokoli! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Feng shui
Reply #33 - 07.06.2002 at 13:43:04
 
Kali. Hvala za ponudbo tele "money free powershoot")
Kako to stvar transportirat na Islandijo.  A se gremo izvoz??  To bi bilo se najbolje. Pozitivke izvazajo,  jaz uvazam in poskusam narediti marketplacing.
No.  Mogoce pride kaksen iz foruma  na Islandijo poleti in bi money free powershoot spavil do mene.  Al pa moj fotr, ki pride s sinom v slo 12 julija in se bo vrnil 5. septembra.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Feng shui
Reply #34 - 07.06.2002 at 13:54:32
 
Mateja tuki.

Spomnila sem se enega čisto splošnega fengšujskega nasveta. Pravijo, da energija potuje ob stenah in večjih površinah, potem pa se zgodi, da se ob ostrih kotih (npr. robovi omar, dimniki, stropni trami) formira prevelik šus energije. Te "puščice" grejo v smeri, ki jo kaže simetrala kota.
In zelo slabo je, če taka puščica strelja proti mestu, kjer se človek veliko zadržuje, npr. proti stolu ob pisalni mizi, proti kavču ali postelji.
Ženska, ki sva jo z Gapetom poslušala na nekem predavanju, je to še posebej poudarila.
Aha, še to. Ni nujno prestavljati, tak rob lahko zakrijete čisto enostavno s kakšno rastlino.
No, to je to. Ker sem se ravno spomnila. Pa ker ni težko izvesti in se splača poskusit.

Mateja
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Feng shui
Reply #35 - 07.08.2002 at 20:21:04
 
Evo ga. Dobil sem newsletter od Wofa Feng shui magazine online in to. Ok vse lepo in prav, toda v oci so mi padla pavova peresa, ki so ali se vedno krasijo prenekateri slovenski dom.
Nikoli se nisem vprasal zakaj ravno ta peresa. In tako vam jaz dobim newsleter, kjer vidim da je to po feng shui kao zascita pred nesrecami ipd. Isto sicer kot je ze Ana napisala nekoc o slikah ki so bile pribite na zid tako da so z zgornjim delom visele navzven.

Tuki vec o peresih. Sam ne me za vrat drzat ce niso pavova ampak fazanja recimo.

http://www.fsmegamall.com/cgi-bin/fsmegamall.storefront/3d51662c023ef8a8273f405e...


Andres
 


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3