Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13918 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: SLOVENIJA- PARTIZANI
Reply #30 - 24.05.2002 at 14:11:47
 
ja ampak dokler ma kaubojc na mesec....brez unga na zastavi.........5000 na mesec ......ampak dulsou......jih ma alkajdouc 5-50.......pač zavisi........in žena pravi............Binko - dej no otroc stradajo ....dej pel mau nafte iz Irana u Turčijo prodat. Pa ga na meji sreča kaubojc pa reče ........lej ga zabit alkajdouc .....pizda......nafto šverca al kaj.......pizda so glupi tile Vzhodnjaki.

In lih zarad tega razkoraka dvomm.....da bo kaubojc nehou jest šnicelčke, pa vozt velke aute, pa tko dalje, pa da bi dau alkajdoucu vse to kar ma sam........

predobr poznam kaubojca......in vem da kaubojc hoče zmeri zmagat ........ne glede na to kdo je boljši.....mau bolan je na tem planu.......in mislm da tle ne bo une tvoje sreče k si bi tadva planla u objem.

Lahko pa mi nardimo eno zastavo z zvezdicami in meseci

Vsej za poskus

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: SLOVENIJA- PARTIZANI
Reply #31 - 24.05.2002 at 15:07:58
 
O tem vzorcu, da kaubojc hoče zmerej zmagat pa ko mu ta rdečih   nasprotnikov zmanjaka hoče naprej to logiko ta rjavim pol pa na prej ta rumenim vsilt, sem  v članku Konec ideolgij, konec različnosti? pisal http://www.svetduhovnosti.org/Koncna%20pozitivke/vpogled/ideologij.htm

Tam sem se zavzel, da bi ostal različni, ne pa da bi se poenotli. To  pomen konc koncev tud to, da ma lahko en več, drug pa manj, ker tle ne gre za različne ideologije znoraj ene kulture, ampak za spopad ideologij, vezanih na različne civilizacije. Tega se po vzorcu kaubojizacije tardečih ne bo dal razrešit,  zato si  tarjavi pa tarumeni tega modela razreševanje ne bi smel pustit vsilt. Bi moral razglasit, da ensotavno ni problema: vi ste vi, mi pa mi, vi bodte zvezdice, mi bomo pa lunce. Na nebu je za vse dost prostora.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: SLOVENIJA- PARTIZANI
Reply #32 - 24.05.2002 at 15:59:31
 
bom prečitou

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3