Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 13036 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Nenavadna svetloba
07.04.2002 at 23:48:43
 
Včeraj (sobota) ponoči so na Bavarskem opazili pojav zelo močne in nenavadne svetlobe, ki je povzročil paniko.(pri nekaterih, seveda)

Nihče ne ve kaj bi to lahko bilo. Vključno z NASO.

Mislim, svaštaaaa...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nenavadna svetloba
Reply #1 - 08.04.2002 at 03:31:24
 
Vsi se pretvarjajo. Verjetno so Nemci delali NLP poskuse. Ker imajo za kaj takega premalo ozemlja je pac novica spolzela v javnost. NASA pa da nic ne ve.  Le od koga nemci nabavljajo tehnologijo Wink.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Nenavadna svetloba
Reply #2 - 08.04.2002 at 08:41:41
 
TO sem jz dans sanjal, bil sem nekje bolj v hribih, pa je bil vecer pa sem gledal kako cudno svetlo se zvezde vidijo, na koncu pa je blo vse rdeče od nekih svetlih meglic kot galaksije
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nenavadna svetloba
Reply #3 - 08.04.2002 at 11:20:33
 
približuje se trinajsti, vzšlo bo mnogo novih sonc. in zvezd. in sončnic.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nenavadna svetloba
Reply #4 - 08.04.2002 at 14:46:26
 
Gledala na RTL, je ena ženska našla na vrtu za pest velik žareči kamen. So ugotovili, da so to meteoriti, so ji ponudili 500 evrotov zanj, pa ga ni hotela pustiti. So ljudje videli svetlobo letečo v barvah rumene, modre, rdečkaste .
Ala Independance day.

To je kratka uradna razlaga.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Nenavadna svetloba
Reply #5 - 08.04.2002 at 21:26:17
 
500 Evrov haha, tota pa je svinska;D
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Nenavadna svetloba
Reply #6 - 08.04.2002 at 22:40:19
 
Pred kratkim je za našo hišo močno prasketalo in okoli so švigale svetlobe v neenakomernih presledkih. Sem se kar malo ustrašil. Nakar sem vzel svetilko in šel pogledat. Mačka se je igrala z odpadno odsevno folijo. In ker je s strani prihajala svetloba iz ulične svetilke, se je le to odsevalo od folije.

Tako da drage punce in fantje: bodimo previdni ob poslušanju in razlaganju takih ali drugačnih dogodkov.  

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: Nenavadna svetloba
Reply #7 - 09.04.2002 at 07:34:47
 
Za pest velik meteorit prav gotovo ni bil, bi se preveč globoko zaril v tla in bi nastal prevelik krater, da ga nihče ne bi opazil
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nenavadna svetloba
Reply #8 - 09.04.2002 at 11:48:30
 
To o meteoritih je uradna razlaga. So pa ta kamen pokazali in je res velik za pest. Jzaz poročam o tem kako so stvari pokazali slikovno na TV RTL. Ne bom pa špekulirala, kaj naj bi to kao zares bilo.
Je pa res, da se magnetno polje zemlje zelo povečuje (beri Planet alert) in se bo dogajalo vedno več "čudnih" stvari.

Čakam dan, ko pridejo v Slovenijo z nami v stik naši vesoljski bratje! Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: Nenavadna svetloba
Reply #9 - 09.04.2002 at 12:17:53
 
To okrog magnetnega polja se mi zdi pa ful čudno. Gre namreč za zelo toge mehanizme in je eno naše življenje za zemljo praktično nič.
Ali imaš kak link.
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Nenavadna svetloba
Reply #10 - 09.04.2002 at 12:33:01
 
evo enga linka tam iz nove dobe, sam verjetn je mal tumač za racionalen um
http://www.2012.com.au/SchumannResonance.html
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nenavadna svetloba
Reply #11 - 15.04.2002 at 02:10:59
 
Mislim, da je nekaj omenjeno v Planet Alert za april. Bom še ostale za nazaj pregledala in jih gor dala, pe tudi za naslednje mesece bodo vsi P. Alerti gor.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: Nenavadna svetloba
Reply #12 - 15.04.2002 at 08:00:36
 
Zemlja da naj bi se kmalu upočasnila??!! Menda se bo že v par letih začela vrteti v nasprotni smeri!!??
In kam bo šla vsa ta gromozanska kinetična energija, jo bodo palčki pohrustali. Wink)
Skratka skrajšanje dneva je nič v primerjavi z nečem, kar bi moralo povzročiti upočasnitev zemlje. Skratka še ena od totalnih bedastoč. V dveh letih ustaviti zemljo?? Lepo vas prosim.
Ali sploh veste, s kakšno hitrostjo naša zemljica pod nami leti od zahoda proti vzhodu? Če sem prav izračunal je to 655 km/h. In vsa ta gmota bi se brez totalnega sesutja vsega kar je na njej v 2 letih začela vrteti v drugo smer.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Nenavadna svetloba
Reply #13 - 15.04.2002 at 08:24:14
 
Ja, vsak v nekaj verjame.

Mislim pa, da je nemogoče verjeti v upočasnenje in vrtenje v obratno smer v dveh letih. Pomembnejše klimatske spremembe se dogajajo na zemlji zelo počasi in zato je verjeti takim stvarem res hudo zanimiva zadeva.

No Kali, povej mi sledeče:
Če ti temu verjameš. si se pripravljena odreči dobrinam in se posvetiti samo P.Alertu? Koliko si pripravljena žrtvovati za stvar v katero verjameš? Panika te še ni zgrabila? Če bi meni nekdo rekel (naprimer) da bo čez pet let prišel vesoljski potop, premik kontinenta, potop vseh mest,.... in bi v to verjel!!!!!, bi začel živeti drugače. Začel bi potovati po svetu na kredit, živeti popolnoma neobremenjeno. Skratka življenje bi se mi postavilo na glavo. V Ameriki vsaka sekta, ki se približuje svoji razlagi konca sveta, naredi množične samomore. Hja, konec koncev ima vsak svojo razlago o koncu sveta, pa vendar.

Kaj pa ti???

Oprosti ampak verjeti v duhovno in internet in obenem biti prizemljeni vsaj z eno nogo je zelo pomembno.  

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Nenavadna svetloba
Reply #14 - 15.04.2002 at 09:58:28
 
Petra. wrote on 15.04.2002 at 02:10:59:
Mislim, da je nekaj omenjeno v Planet Alert za april. Bom še ostale za nazaj pregledala in jih gor dala, pe tudi za naslednje mesece bodo vsi P. Alerti gor.


Kali, a linkov pa ni, da ne bi vseh teh tekstov na forum dajala?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4