Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18494 times)
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #30 - 02.12.2004 at 14:30:46
 
  Quote:
Tisto, ko se mi je nekaj vsedlo na prsni koš je bilo pri prvem doživetju, pa se je ta groza skoraj takoj spremenila v nekaj lepega.

to je bla res najverjetneje aktivirana srčna čakra

poskusi se naslednjič prepustit občutkom in naj te zapelje Smiley
sigurno imaš kake predpozicije da se ti spontano to dogaja

ohromelosti pa tud ne se bat, se pojavi vedno v malo globlji meditaciji oz. transu

lp Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #31 - 03.12.2004 at 08:49:05
 
Kati, predlagam ti, da si prebereš knjigo:

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1571741437/qid=1102059538/sr=2-1/ref=pd_k...

vse o astralni projekciji, tehnikah, nevarnostih...zelo zanimiva in uporabna knjiga... ima 559(!) kvalitetnih strani

lahko ti jo tudi posodim

moje osebno mnenje je, da se ne boj in sprejmi darilo
v prejšnjih življenjih si morala AP (ker to kar opisuješ nedvomno je AP) v nulo obvladat in uporabljat in te sedaj duša hoče spomnit...good...nevarnosti sicer so, ampak jih lahko premagaš. po zakonih univerzuma se ti nikoli ne more zgodit nekaj kar bi bilo močnejše od tebe in kar ne bi mogla pohendlat
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #32 - 03.12.2004 at 13:40:09
 
By Sn0wBall:   Quote:
Zakaj pa bognedaj da bi vzela kaj psihoaktivnega? a bi jo hudič vzel?

O.k.  Sn0wBall Smiley ,  hudiček ni tako hiter Wink

pak nevarnost je nevarnost
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #33 - 03.12.2004 at 14:07:08
 
indigo wrote on 03.12.2004 at 13:40:09:
By Sn0wBall:  

O.k.  Sn0wBall Smiley ,  hudiček ni tako hiter Wink

pak nevarnost je nevarnost

smrtne nevarnosti ni, nevarnost da ti začne mal psiho jebat je pa itak na vsakem koraku Wink

kati, če znaš angleško in te kaj več zanima, ima avtor tiste knjige ki ti jo je ixtlan predlagal, tud forum na tem naslovu, je kar precej debat na to temo...
http://www.astralpulse.com/forums/index.php
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #34 - 03.12.2004 at 14:19:43
 

Kati Smiley pogovor z mrtvimi - take stvari pravzaprav niso možne, če človek poskusi klicati duhove to kar morda pride niso človečje duše, to so elementarna bitja katera niso prijazna..
Veš, zelo zanimivo je pogovarjati se s osebom katera ima nenavadna doživetja. Meni je zelo zanimivo in koristno čuti kaj novega, kar sam človek še ni izkusil.

Kar je pak pomembno za samega človeka ?  Če strah pri zadevi obstaja mislim da je treba biti še dalj previden..  menim da ni treba iti hitro v nekakšno novo doživetje. Vedenje je pomembno, a ne Smiley  
Ja, zakaj ne bi najprej en čas brala o AP, in prebrala kaj tuki v Izventelesne Izkušnje že piše, tuje izkušnje prebrati ipd..  Lastni občutek straha se najbolj spremenja če vemo dosti o zadevi in posebej če poskusimo živeti pozitivno do vseh ljudje.
..ljubezen..

Pozdravček Wink
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #35 - 03.12.2004 at 14:40:53
 
indigo wrote on 03.12.2004 at 14:19:43:
Kati Smiley pogovor z mrtvimi - take stvari pravzaprav niso možne, če človek poskusi klicati duhove to kar morda pride niso človečje duše, to so elementarna bitja katera niso prijazna..


zdej bo že zgledalo kot da težim ker ti pripomnem pod vsak post, tisto s psihoaktivnimi snovmi je bil itak bolj hec, vsak ima pač svoje mnenje..

sam če hočeš priti v stik z mrtvimi, pa mislim da če se v primeru, da se ne povežeš z dušo umrlega, povežeš z energijo ki je ostala od njegove osebnosti.. Pri kakšnih stvareh ko se recimo kliče prednike da so pristoni pri obredu (prednike v smislu tvojih prejšnjih inkarnacij), pridejo energije ki so ostale od življenja/osebnosti tiste osebe.  Se pravi energije ki predstavljajo osebo in vse njegove izkušnje in pomagajo pri čiščenju sedanosti oz pomagajo pri čiščenju sedanjih posledic ki so nastale zaradi takratnih vzrokov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #36 - 03.12.2004 at 19:22:45
 
Sn0wBall,  
ni smrtne nevarnosti ?   Ja, ni takoj smrtno nevarno pak vemo da uporaba psiho substanc lahko vleče dalj in dalj... včasih tudi v smrt..


dodatek:
vidim, le hec... ok
Grin
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #37 - 03.12.2004 at 20:02:14
 
Quote:
sam če hočeš priti v stik z mrtvimi, pa mislim da če se v primeru, da se ne povežeš z dušo umrlega, povežeš z energijo ki je ostala od njegove osebnosti.. Pri kakšnih stvareh ko se recimo kliče prednike da so pristoni pri obredu (prednike v smislu tvojih prejšnjih inkarnacij), pridejo energije ki so ostale od življenja/osebnosti tiste osebe.  Se pravi energije ki predstavljajo osebo in vse njegove izkušnje in pomagajo pri čiščenju sedanosti oz pomagajo pri čiščenju sedanjih posledic ki so nastale zaradi takratnih vzrokov.

Koliko sem jaz razumela iz nekoliko okultnih knjig, (bi rekla zelo dobrih knjig), ja, ni nemogoče priti v stik z mrtvimi, pak to zavestno more narediti le res visoko razvijena osebnost.
Klicanje duhov kakšno ljudje poskuse narediti, če se kaj sploh pokliče, pokliče se le ta elementarna bitja.

Za prejšne moje in tvoje inkarnacije (verjetno misliš reinkarnacije) morem lahek reči da niso to predniki.. vedno je to ena in ista osebnost ki v eni reinkarnaciji ima (ali nima) uspeha v razvoju nekakšnega dela lastne osebnosti, spremembi lastnosti duše.
Predniki ...bi rekla to so enostavno starši, dedek ipd..,  enostavno Smiley
Pak se strinjam, tudi jaz sem brala da predniki imejo stik z našo karmo...  Mi nosimo tudi in karmu prednikov  Shocked
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #38 - 03.12.2004 at 20:19:02
 
duša je večna, razpotegnjena čez čas in prostor. uplink do svoje duše ima vsak, le odpreti ga je treba čimbolj na široko. vse duše smo na najvišjem nivoju eno. tako lahko komuniciraš "navzor in navzdol". za vzporedna  življenja (časa ni za dušo) se obrneš na svojo dušo, ki je individum, da ti omogoči vpogled in to duša (v bistvu TI) stori, če je tako prav in dobro zate, ki si omejena zavest (inkarnacija kot en drobec mozaika duše) v fizičnem telesu (in si zaradi omejene zavesti spet neke vrste kvazi-individum s svojo voljo).

vem, da sem zelo skromno napisal, bom enkrat si vzel čas in se bom bolj potrudil, kolikor mi pač moja omejena zavest dopušča  Smiley če koga zanima...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #39 - 03.12.2004 at 20:19:43
 
ja no, malo za hec, malo za res  Wink

od teh substanc se lahko tudi veliko naučiš, če jih s pravim namenom uživaš, tko da ni za bit lih tako črnogled
nevarnost pride z zlorabljanjem, sam zlorabljanje je pa itak povsod nevarno

ne vem, meni je nekdo razložil da ko se kliče "prednike", se ne kliče prednikov (staršev), ampak se kliče osebe v katere smo bili inkarnirani, in se jih kliče kot pomoč v tem življenju. Sej s pravimi predniki (starši) itak nisi nevemkako povezana, razen da v otroštvu pobereš nase določene njihove vzorce, predniki (tvoje prejšnje inkarnacije) pa so del tebe, oz si ti del njih. Vse izkušnje ki si jih prenesel v to življenje si jih pobral od njih.

tud ena prijateljica mi je če ne povedala, da se njena mama lahko pogovarja z mrtvimi, tko da nekaj od te mrtve osebe sigurno ostane da se da komunicirat z njo...če ne komuniciraš direktno z dušo, pa z energijo osebnosti ki jo je takrat imela (ne vem kako bi se drugače izrazu)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #40 - 03.12.2004 at 20:27:21
 
ixtlan wrote on 03.12.2004 at 20:19:02:
duša je večna, razpotegnjena čez čas in prostor. uplink do svoje duše ima vsak, le odpreti ga je treba čimbolj na široko. vse duše smo na najvišjem nivoju eno. tako lahko komuniciraš "navzor in navzdol". za vzporedna  življenja (časa ni za dušo) se obrneš na svojo dušo, ki je individum, da ti omogoči vpogled in to duša (v bistvu TI) stori, če je tako prav in dobro zate, ki si omejena zavest (inkarnacija kot en drobec mozaika duše) v fizičnem telesu (in si zaradi omejene zavesti spet neke vrste kvazi-individum s svojo voljo).

vem, da sem zelo skromno napisal, bom enkrat si vzel čas in se bom bolj potrudil, kolikor mi pač moja omejena zavest dopušča  Smiley če koga zanima...


tko ja...in ko se duša inkarnira, se v teku življenja ali še prej ustvari ena energija ki jo ima ta oseba (kot ena lupina (osebnost) duše). In predniki so mišljene te energije, ki predstavljajo osebnosti/osebe v katere si bil inkarniran oz energije ki so ostale od te osebe in nosijo recimo informacije o izkušnjah te osebe...sej niti ne znam povedat, ma verjetno je razumljivo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #41 - 04.12.2004 at 10:33:53
 
Quote:
.... vse duše smo na najvišjem nivoju eno. tako lahko komuniciraš "navzor in navzdol". za vzporedna  življenja (časa ni za dušo) se obrneš na svojo dušo, ki je individum, da ti omogoči vpogled ....

Hi ixtlan , o komunikaciji z mrtvimi povedam to kar vem iz knjig ali kar sem ugotovila skozi debate z drugim živim ljudim (a ti drugi ljudje so tudi le brali knjige Roll Eyes )
Strinjam se s teboj, in jaz vglavnem razmišljam tako kot ti
pak predpostavljam da ne bomo skoraj, ne ti ne jaz, zavestno komunicirali z mrtvimi...
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #42 - 04.12.2004 at 11:45:18
 
Quote:
ja no, malo za hec, malo za res  Wink

od teh substanc se lahko tudi veliko naučiš, če jih s pravim namenom uživaš, tko da ni za bit lih tako črnogled
nevarnost pride z zlorabljanjem, sam zlorabljanje je pa itak povsod nevarno

Sn0wBall,
najprej,  men so substance zelo resna zadeva, ni to hec.
Drugo, vsiljavat sebi meditacije in AP na takšen način ni ok. To je že zlorabljanje. (a kaj je z onim: ''Potrpljenje je Božja mast..'' ??? ) Takšna zavest ni prišla naravnim potem.. Ti pa delaj kar ti hočeš, tvoja svobodna volja...
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #43 - 04.12.2004 at 11:53:38
 
indigo, ne vem, jst se ne strinjam s tabo, pomojem so substance lahko varne in poučne ob pravilni uporabi

tud telepatija mislim da je možna, tako z živimi kot z mrtvimi

Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #44 - 04.12.2004 at 12:08:00
 
Quote:
ne vem, meni je nekdo razložil da ko se kliče "prednike", se ne kliče prednikov (staršev), ampak se kliče osebe v katere smo bili inkarnirani, in se jih kliče kot pomoč v tem življenju. Sej s pravimi predniki (starši) itak nisi nevemkako povezana, razen da v otroštvu pobereš nase določene njihove vzorce, predniki (tvoje prejšnje inkarnacije) pa so del tebe, oz si ti del njih. Vse izkušnje ki si jih prenesel v to življenje si jih pobral od njih.

tud ena prijateljica mi je če ne povedala, da se njena mama lahko pogovarja z mrtvimi, tko da nekaj od te mrtve osebe sigurno ostane da se da komunicirat z njo...če ne komuniciraš direktno z dušo, pa z energijo osebnosti ki jo je takrat imela (ne vem kako bi se drugače izrazu)

SnOwball, koliko jaz razumem le visoka duhovna bitja potrebuju druge osebe naj bi se 'inkarnirala' na Zemlji ( inkarnira se individum ki nima karmu, ni prišel ker mora priti, - zarad zakona karme - , pak je prišel zarad lastne volje)
Beseda 'reinkarnacija' se rabi ko spet pride na Zemlju osebnost katera je morala spet priti zarad zakona karme. Vedno je to enaka duša, le bolj ali manj razvijena kot je to bilo v predhodni reinkarnaciji.
Duša se seveda reinkarnira v novem fizičnem telu, novem okolju, novem obdobju, lahek seveda v novi deželi, ipd. Vse to ima razlog v prejšnjim življenjim in se dogaja zarad njih, zarad dejanj ene enake duše.
Novo fizično telo katero dobim nima lastno osebnost. V telu sem le Jaz. Nisem inkarnirana v drugu osebu. To enako moje ''Jaz'' je bilo in v prejšnoj obliki fizičnega tela, in v prejšnoj, itd..

Hmm... mama od prijateljice se lahko pogovarja z mrtvimi..  zanimivo...
a je to to trditev da se res z mrtvimi pogovarjala ? Rad bi vedela več o tem Smiley

Rekla bi - če ne komuniciraš direktno z dušo torej niti ne komuniciraš
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4