Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18492 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #15 - 15.06.2004 at 10:04:01
 
Millenius wrote on 14.06.2004 at 14:30:50:
Ja! Ta filling je super!!    Vedno pa me na začetku preseneti ta zelo glasen zvok, ki gre iz zelo nizkih frekvenc do zelo visokih.   To potovanje je res super... me napolni z energijo in mi je treba spati le 2 uri, potem se grem pa lahko učit ali pa kaj drugega.


Meni ni bil glih piknik ko me je ta izredno glasen sound popadel in zbudil. Ja, tako kot praviš iz neverjetno nizkih vibracij do skoraj nevzdržno visoke in hitre??? frekvence. Prvo konkretno izkušnjo sem imela v začetku aprila 2000. Kar pa je neprecenljivo, je pa blo spoznanje, da sem lahko ustavila rotacijo s svojo voljo, glede na strah, ki je bil prisoten. Mogoče bolj presenečenje in zmeda kot strah. Do konca nisem spustila, sumim pa, da bi čutila energijo, ki bi se nekako razpršila skozi eksplozijo v barvno vesolje polno zvezdnih utrinkov in lahkotnosti ter nazaj. Torej nekako zavestno dalje tako kot želim in je prav.

Al kaj? Grin




(Zdaj, ko sem prebrala, kar sem napisala - hm, zveni kot orgazem, a ne da Smiley?)
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #16 - 15.06.2004 at 10:54:37
 
Orgazmi so kul  Wink
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #17 - 15.06.2004 at 10:59:33
 
japka wrote on 15.06.2004 at 10:54:37:
Orgazmi so kul  Wink


Ja? Četudi pol ostaneš ko scuzana lupina? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
;)Re: Spontan feeling
Reply #18 - 15.06.2004 at 11:07:29
 
...jeap, vseeno so kul  Wink

Je pa izcuzana lupina srečna, a ne?   Wink Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #19 - 15.06.2004 at 11:29:35
 
mate prou. sem že pisala o tem, da nekatere filozofije govore o orgazmu, kot višku naslade kot o <mali smrti>. se čuti poglobijo do te meje, da se resnično povežemo z neko nadzemeljsko bitjo.

spontan filing pred spanjem, ko prehaja telo iz neke zavesti v globoko podzavest, je nekaj podobnega, le da nam ne nudi spolne naslade ali pa užitka.

se mi je zgodl večkrat, da nisem jedla. pri diabetiku je potem to tko, da po inzuliski inekciji, če ne ješ, dobesedno lebdiš pred neko komo. bi želel govort, pa kričat, pa ne moreš. bi hotel vstat, pa te telo ne uboga. bi hotel iti po sladkor pa se ti ne da. v biti ne da sploh ni pravi izraz. veš da moraš, pa bi najraje kr umru.

potem se zgubi zvok, okus, želje, hotenja in sledi padanje. padanje v brezno, temo, vakum...padaš in veš, da padaš, čutiš in veš, da je ta filing nekaj, kar si dobesedno ne smeš privoščiti, pa vseeno ne narediš zato nič.

težko je opist. še težje je opisat orgazem. pri komi zgublja človek vso življensko energijo in je tik pred smrtjo, pri orgazmu pa jo kdo ve zakaj in kako dobivaš. črpaš jo, filing se še opisat ne da, ker zato ni besed.

energija neka čarobna, mistična pred polsnom je pa v biti zame ene vrste poglobljena meditacija. človek se odklopi od vseh zemeljskih spon in priklopi v fazo sna...nebesa.

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re:  ;)Spontan feeling
Reply #20 - 15.06.2004 at 11:44:54
 
japka wrote on 15.06.2004 at 11:07:29:
...jeap, vseeno so kul  Wink

Je pa izcuzana lupina srečna, a ne?   Wink Grin


Ja, samo za kak dolgo ? ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #21 - 15.06.2004 at 12:35:49
 
A je to pomembno?
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #22 - 15.06.2004 at 12:43:28
 
japka wrote on 15.06.2004 at 12:35:49:
A je to pomembno?


Good question. Tongue

Zakaj pa človeku je pomembno, da je srečen, in jo spet in spet išče, če pa ni pomembno ???

Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #23 - 15.06.2004 at 16:42:54
 
Mislil sem če je pomembno - za kako dolgo.

Quote:

japka wrote on 15.06.2004 at 12:35:49:
A je to pomembno?


Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #24 - 16.06.2004 at 16:52:32
 
ni pomembno, kolko časa traja.

važn je, da traja....

čeprav bi si eni želeli, da bi trajalo v nedogled...

pa ne more, ker pol bi ne bilo več fino...

sem se enkrat pogovarjala z enim danksem. sem ga vprašala, zakaj se fiksa. je reku, da če vem, kakšen je orgazem? no, potem je izdal skrivnost. rekel je, da je fiks tak kot milijon orgazmov skupej...

kdo bi mu verjel...da ni bla to sam fora? pol sem ga pa razumela, zakaj je skoz naspediran. vsaka čast mu, samo, da še ni prišel do tega, da bi tud vedel, da z malimi smrtmi umira. dokončno.

pa ni to epp - za fiksanje. bog ne daj.

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
vestica
1
*
Offline


Posts: 4

Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #25 - 02.12.2004 at 02:33:48
 
Hello!

Ne maram odpirat novega topica, ker imate že toliko odprtih.... Imam pa vprašanje glede AP...

Namreč, nikoli nisem doživela česa takega, niti nisem imela želje, mogoče tudi malo nisem verjela, da se to lahko zgodi tudi meni. Pa se mi je?? Kako se mi to lahko zgodi, če tega ne želim, če nimam namena zapuščati telesa, kako lahko to pride "z neba"? Ali je to sploh AP? ???

Prvič se mi je zgodilo kake tri tedne nazaj, ko sem šla spat, pa sem čutila kar naenkrat neko grozo, nerazložljiv strah. Če se mi je to že slučajno kdaj zgodilo, sem odmislila, takrat pa sem si rekla, ajd da vidimo, kaj bo. In panika me je celo prevzela, telo je otrpnilo, srce razbijalo, nekaj se mi je vsedlo na prsni koš, komaj sem dihala, zelo plitvo. Ta groza se je začela iz prsnega koša širiti enakomerno proti vsem delom telesa, roke, noge, glava. Kmalu za tem se je nekaj svetlega, lahkega, iz prsnega koša začelo širiti kot prej tista groza enakomerno po celem telesu. Ko je bilo celo telo svetlo, sem se pomirila, srce se je umirilo, zadihala sem normalno in lahko zaspala.

Ta teden sem imela podobno izkušnjo - ampak z drugačnim koncem... Shocked Spet me je zagrabil strah, sem si mislila, ok, tole pa poznam, pa sem šla v to. In spet sem ohromela, komaj dihala, srce močno razbijalo.... Vendar je energija v meni začela drugače potovati po telesu kot prejšnjič, iz nog v glavo in nazaj, mravljinčasti občutek, nekaj me je vleklo iz telesa, ČUTILA sem, kako me vleče. Takrat sem se pa res ustrašila, vse skupaj je trajalo že 2x dlje kot prejšnjič pa nobenega olajšanja, samo huje je bilo, vedno manj sem bila v telesu. Shocked Shocked Shocked In v tistem trenutku me je prešinilo, f**k a se tko umira?! Nisem mogla več, sem se prisilila nazaj, odprla oči.......bila potem budna do osmih zjutraj, nisem upala it nazaj spat.... ???

Pomagajte mi, kaj je to? Undecided Sad

Sicer pa sem nekje prebrala, da so lucidne sanje in astralna projekcija isto.... ali res? Ker lucidne sanje sem imela že večkrat, povsem spontano in v bistvu jih imam rada, astralna projekcija pa...? Da zapustim telo in vidim nit ki me veže s fizičnim telesom....? To pa ne...
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Spontan feeling
Reply #26 - 02.12.2004 at 13:32:17
 
Hi Kati Smiley
veliko je zadev katere vplivajo na človeka...  
pak če oseba ve da ima dobro psihično zdravje,  in če nima kakšnu akutnu bolezen (omotica, izčrpanost, vročičen človek...)
če ni jemala karkšna zdravila, ali pa hormone,  ali pa, (Bog ne daj), psiho-substance,
in če ni jedla kakšne gobice katere človek, primer, pri sprehodu skozi gozd najde in naredi kosilo...,
tudi če ni bilo kaj drugega kar more vplivat, .... ne vem zdaj več,
tedaj mogoče bi to bila spontana AP .  

Ja, tudi brez želje,  in tudi če človek ne verjame da je možno da bi AP sploh obstajala, vendar se dogaja.
Veliko študentov danes ve iz lastnih izkušenj da izventelesne izkušnje obstajajo,  že 1967. v Oxfordu, univerza, od 380 študentov v anketi, 34 %  je odgovorilo da je že enkrat čutilo da se nahaja ven fizičnega telesa.

A v letu 1999.  v anketi na spletu sodelovalo je 1185 ljudje, od tega 1007 odgovorilo je pozitivno - ja, čutili so že neki od teh nenavadnih občutkov kateri se zgode pri AP.   Anketa:  www.iacworld.org   (nisem preverila link)

AP je meni osebno znana le kot teorija, vendar morem reči da niso lucidne sanje in astralna projekcija isto, v lucidnim sanjam človek se veliko manj zaveda tega ločenja astralnega tela od fizičnega (ali sploh nič).
Ti praviš da si imela že lucidne sanje..  Ko si se zbudila ali si se spominjala tega ločenja ? A si v sanjam vedela da se nahajaš ven fizičnega tela?

Kati, meni se zdi nenavadno to ker si ti pri temu tvojem doživetju imela takšne probleme, slabe občutke in strah  - nekaj se ti je vsedlo na prsni koš - ?
Pak ne verjamem da imaš včasih željo s mrtvim ljudim se pogovarjati... ali čeprav z duhovnim bitjim ???
Strah je verjetno znak da nekaj ni ok... (!)
ali pa enostavno da še nisi psihično pripravna za takšno doživetje...  
Vidim da veš kaj je treba delati če ne želiš podobna doživetja -  odbiti občutke, naj ne pridu Smiley

pozdravček Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Spontan feeling
Reply #27 - 02.12.2004 at 14:19:59
 
indigo wrote on 02.12.2004 at 13:32:17:
Hi Kati Smiley
veliko je zadev katere vplivajo na človeka...  
pak če oseba ve da ima dobro psihično zdravje,  in če nima kakšnu akutnu bolezen (omotica, izčrpanost, vročičen človek...)
če ni jemala karkšna zdravila, ali pa hormone,  ali pa, (Bog ne daj), psiho-substance,
in če ni jedla kakšne gobice katere človek, primer, pri sprehodu skozi gozd najde in naredi kosilo...,
tudi če ni bilo kaj drugega kar more vplivat, .... ne vem zdaj več,
tedaj mogoče bi to bila spontana AP .  


Zakaj pa bognedaj da bi vzela kaj psihoaktivnega? a bi jo hudič vzel? Smiley

kati, jst sm se nekaj časa nazaj trudil da bi mi uspela AP, ampak nikoli nisem prišel do konca, vedno me je ustavilo ko so prišle vibracije, jaz pa sem se ustrašil ker nisem bil navajen občutka. Tko da ne se bat, ko se boš privadila na nenavaden občutek boš vse drugače dojemala. Tisto da se ti je nekaj usedlo na prsni koš, bo pa verjetno srčna čakra.  Ko si v takem stanju se ti srčna čakra zelo aktivira in zato čutiš tak občutek na prsnem košu, ena tehnika za ap temelji tudi na tem da se koncentiraš in koncentriraš na srčno čakro, tko da se aktivira (niti ne vem zakaj ravno srčna čakra). So pa nenavadni občutki povezani tudi z povišano količino energije ki jo imaš v tistem trenutku, katero rabiš tudi potem ko greš iz telesa. Več energije imaš, bolj lucidna je izkušnja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vestica
1
*
Offline


Posts: 4

Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #28 - 02.12.2004 at 14:20:16
 
Hvala Indigo za tvoj odgovor! Smiley

No se mi je zdelo da ne more bit isto, ker v lucidnih sanjah nisem čutila tega, da sem zunaj telesa, ampak to, da lahko kotroliram svoje sanje in se zavedam, da samo sanjam.

Ja ti slabi občutki, ne vem od kje so prišli. Pogovor z mrtvimi....preko sanj bi si jih želela, v budnem stanju pa ne, nisem psihično še dovolj močna za take stvari, mogoče kdaj bom. Ampak tudi zato si nisem nikoli želela doživet AP, ker pač se tega bojim.

Tisto, ko se mi je nekaj vsedlo na prsni koš je bilo pri prvem doživetju, pa se je ta groza skoraj takoj spremenila v nekaj lepega.

Drugič pa ni bilo enakega občutka, enako je bilo samo to razbijanje srca, ohromelost telesa, strah, potem pa se je ta čudna energija v bistvu vrtinčila v meni, kot bi mi plavala in se vrtela z veliko hitrostjo v telesu. Kot nekakšno hitro valovanje skozi moje telo od nog do glave in takoj nazaj. Hitrejej kot je bilo, bolj sem čutila, da me vleče iz telesa. Shocked

Strah....pa da nekaj ni ok....ja najbrž ni ok, ker res nisem psihično pripravljena, če bi bila, bi se zavestno spuščala v to, ker me take stvari vseeno zanimajo, ampak na sebi ne preizkušam, če vem, da bi me bilo strah. No pa je prišlo samo.

Ja zaenkrat če se mi bo to še dogajalo, jih bom najbrž kar odbila (občutke), ker pa nisem še zrela za tole. V bistvu sem se prestrašila, da se mi kaj drugega dogaja....oz. da se mi v takšnem stanju lahko kaj hudega zgodi.

LP, Katja
Back to top
 
 
IP Logged
 
vestica
1
*
Offline


Posts: 4

Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #29 - 02.12.2004 at 14:23:20
 
Quote:
Zakaj pa bognedaj da bi vzela kaj psihoaktivnega? a bi jo hudič vzel? Smiley

kati, jst sm se nekaj časa nazaj trudil da bi mi uspela AP, ampak nikoli nisem prišel do konca, vedno me je ustavilo ko so prišle vibracije, jaz pa sem se ustrašil ker nisem bil navajen občutka. Tko da ne se bat, ko se boš privadila na nenavaden občutek boš vse drugače dojemala. Tisto da se ti je nekaj usedlo na prsni koš, bo pa verjetno srčna čakra.  Ko si v takem stanju se ti srčna čakra zelo aktivira in zato čutiš tak občutek na prsnem košu, ena tehnika za ap temelji tudi na tem da se koncentiraš in koncentriraš na srčno čakro, tko da se aktivira (niti ne vem zakaj ravno srčna čakra). So pa nenavadni občutki povezani tudi z povišano količino energije ki jo imaš v tistem trenutku, katero rabiš tudi potem ko greš iz telesa. Več energije imaš, bolj lucidna je izkušnja.


Saj, tudi jaz sem se ustrašila, ker nisem poznala občutka. In verjamem, da če bi se nanj navadila, da bi bilo ok. Ampak najprej moram vedet, da to je ok, da se mi nič groznega ne dogaja, da se take stvari dogajajo tudi vam in pa vam nič ne manjka.... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4