Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 18491 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Spontan feeling
02.04.2002 at 00:44:12
 
Verjetno vsaj kdo od vas pozna občutek, ki se mi vedno zgodi tik preden zaspim. In sicer začutim, kot da tko zelo hitro padam nekam v globino in potem, ko se občutka zavem ful zadiham in čutim srce kako mi nabija.
Me zanima, če kdo ve kaj ta občutek je?

Hvala vnaprej za odgovore, LP vsem skupaj.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #1 - 02.04.2002 at 21:09:52
 
Preden zaspimo,je nekako normalno,da "padamo".

Pri tebi je zanimivo to,da se mi zdi,kot,da se ustrašiš tega "padanja".
Mogoče imaš v sebi nek podzavestni strah pred padanjem ali čem podobnem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spontan feeling
Reply #2 - 02.04.2002 at 21:43:03
 
smo že govoril o tem ... pa ne vem kje ... malo poišči (search varijanta gor na vrhu), če boš pa vse klele notr v izventelesnih prebral in na linkih ti pa garantiram da boš najdu odgovor.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #3 - 03.04.2002 at 02:20:41
 
Ne ustrašim se padanja, ker je to ful dober feeling, ko padam. Ustrašim se ko se zavem, da sem budna. Ne znam prav dobro opisati.
Podobno občutku, morda, ko se zbujaš iz nezavesti, je feeling padanja, me čisto potegne. Se pa zdrznem, ko se tega zavem.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Spontan feeling
Reply #4 - 03.04.2002 at 23:47:29
 
Ne vem pod kaj naj iščem, glede na to, da niti ne vem točno, kaj feeling je.
Bom pa drugače vprašala. Ali se to tudi komu od vas kdaj dogaja?

Mogoče je le to, da duša prehiteva telo???(ko zaspi)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #5 - 06.04.2002 at 22:57:54
 
to je cist normalen pojav, pomeni pa, da si prisla zlo blizu meji med budnostjo in spanjem.
Ko tvoja koncetracija pada, zacne podzavest kreirat scenarij sanjanja. To cutis takrat ko se ulezes in zacnes premlevat ful enih stvari in ugotovis da so cist brezvezne in se ne povezujejo, k so samo zato, da ti vzamejo koncentracijo...zavest.
To se zgodi zato, da se tvoje energetsko telo nemoteno razsiri in se zacne polnit z energijo. V tistem momentu se astralno telo z vsemi ostalimi telesu odlepi iz fizicnega. Ta obcutek je tak kot si ga ti opisala....obcutek padanja, lebdenja...to da to cutis pomeni, da si imela prisoten del zavesti.
Bistvo astralne projekcije je, da se cimbolj priblizas tej meji v kateri si 100% zrelaksiran, 100% skoncentriran in imas dovolj energije, da naredis mentalni pritisk na astralno telo, da se odlepi...takrat lahko al pa tud ne zacutis mocne vibracije.
Men se to zgodi, ce vec dni zapored premal spim, da sem pol tok zmatran da kr padem v postlo popoldne...Takrat se odlepim, lebdim....vcasih tud spregledam z astralnim vidom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spontan feeling
Reply #6 - 07.04.2002 at 14:59:25
 
astralna projekcija ; to je to ; pa un ; kako ven
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #7 - 10.04.2002 at 11:37:52
 
Jest mam tut take filinge... naslednjič opišem... Tko da kul...
Kali dej probaj usen malo bolj opisat tvoje potovanje u ta "spontan filing

Men se naredi...mislim da vedno v poznih urah... in sicer ko sem buden in samo malo zaprem oči... začutim da padam, pa čeprav se zavedam da sem recimo u enih skupnih prostorih...
na začetku sem prekinil ta dogodek...ker res nisem mel kontrole kao v smislu..." kam grem"... potem pa sem začel to padanje malo podaljševat in do sedaj mi ni uspelo priti na drugo stran... Mislim, da me je v večini primerov motilo okolje samo (beri:neprimerno...), ker nisem bil sam, igral je radio in udeležen sem bil v pogovor...
Enkrat pa mi je ratal naredit ta preskok, vsaj mislim da mi je, ker so bli filingi res high...začutil sem glasbo kot neločeno od mene...in res je blo lepo... pa po ene petih minutah tazga spontanga meditiranja sem bil zlo sproščen in dobesedno napolnjen z energijio...
Sam... od takrat mi ni uspelo ponoviti tega - nevemzakajše, vem da je to astralno potovanje in vem da so eni zakoni...ena nova pravila in zavedam se da sem na tem področju premalo podkovan tko da valjda me je strah... recimo enkrat k me je tko potegnil sem se odločil da se bom prepustil... po cca eni minuti pa sem na silo oprlu oči in  pri tem spuščal glasove kot da bi bil na vlaku smrti... kao gardaland - noro doživetje - ne da se opisat...tut slučajno ne
uglavnem ne vem kaj to je in ne vem kako to delam...vem da se ne morem pripravit na to in vem da lahko kadarkoli prekinem...

kul tema o kateri bi vsekakor rad izvedel več...
Back to top
« Last Edit: 10.04.2002 at 13:25:12 by Magla »  

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #8 - 10.04.2002 at 13:46:47
 
Magla, veselje si mi naredu, ka si se pojavu.

Ampak da si tolk dolg bil tam kjer opisuješ, si se mel pa res fajn.  

Še enkrat, pozdravljen mojster Magla.

Undecided
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: Spontan feeling
Reply #9 - 12.04.2002 at 11:14:35
 
Me veseli, da nas je več. Meni se to dogaja vsaj enkrat na teden. Običajno, ko zakinkam v dnevni sobi na kavču. Potem pa tist občutek, da nekam padaš, začne ti razbijati srce in se prebudiš. In tudi jaz se venomer prestrašim. No ja, sedaj sem vsaj ugotovila, da me to ne zajebava ščitnica ali kaj sličnega.

Lep vikend vsem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
:)Re: Spontan feeling
Reply #10 - 15.04.2002 at 02:27:58
 
Pri meni je po moje najbolj zanimivo to, da se mi zgodi to le ko ležim na trebuhu. Drugače pa nisem nikoli posebno analizirala kaj točno se je dogajalo. Ne vem niti ali me je kdaj že odneslo v astral, ker imam skoraj vedno zelo močne sanje. Sem pa v sanjah se  večkrat (predvsem, ko mi niso bile preveč fine) že opozorila, da ni panike, ker so le sanje. Sem tudi sanjala, da sem sanjala, da sem sanjala in vmes pač neki dogajalo je.Si sedaj včasih kake zapišem, da si bom začela lažje razlagati te stvari.
Aja v zgodnji mladosti me je enkrat kao odneslo v vesolje, med zvezde (podobno doživela kot v kakem prikazu velikega poka, če je kdo gledal to oddajo o vesolju na TV), težko natančno opisujem stvari z besedami, ker jaz to bolj občutim, kot neke močne feelinge... Se še učim te stvari deliti z drugimi.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
matej
Guest




Re: Spontan feeling
Reply #11 - 07.05.2002 at 14:48:39
 
Hi
Ko si jaz poskusam privosciti popoldanski spanec se vedno trudim, da ne bi popolnoma zaspal, temvec samo napol, ker sem sicer povsem unicen, ko se zbudim. Tako se mi ze leta obcasno dogaja, da se mi nenadoma prikaze pred ocmi slika prostora kjer spim, ceprav imam zaprte oci. Vedno se zavedam te slike, kot tudi dejstva, da imam v bistvu zaprte oci. Nato nekako zavestno vlozim napor, da bi sliko videl se bolj jasno, kot jo ze. Pri tem skusam biti cim bolj miren, se nic premakniti itd., ker vem da bo najmanjsa fizicna motnja pregnala sliko, kar pa mi ponavadi ne uspe in nato se zbudim v sunku, ali zaradi prenehanja dihanja ali drugega vzroka. Nikoli pa ne padem v globji spanec.

Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Spontan feeling
Reply #12 - 07.05.2002 at 15:40:12
 
mi lahko kdo pojasne to....zakaj se mi dogajajo izventelesne izkusnje zadnje case vedno in samo takrat ko sem s punco...se to se komu dogaja ?
...tist feeling k obeh naenkrat zmanjka...in pol padanje, vibracije,...
Zadnjic mi je rekla, da je okoli mene v casu mojih vibracij(sem ji signaliziral s premikanjem oci) celo zacutila nekaksno energijo....kurjo polt, kot da bi se neki dvignl ven...

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spontan feeling
Reply #13 - 07.05.2002 at 20:17:50
 
mogoče je resonanca pri kateri vibrirata glih 'tisto pravo'
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Millenius
Guest




Re: Spontan feeling
Reply #14 - 14.06.2004 at 14:30:50
 
Ja! Ta filling je super!!    Vedno pa me na začetku preseneti ta zelo glasen zvok, ki gre iz zelo nizkih frekvenc do zelo visokih.   To potovanje je res super... me napolni z energijo in mi je treba spati le 2 uri, potem se grem pa lahko učit ali pa kaj drugega.

Ponavadi traja le nekaj sekund zemelj. časa,  čuti se pa da traja prou večnost.  

Zelo zanimivo!  Ponavadi se mi to dogaja takrat, ko sem zelo zmatran.  

Pa slišal sem, da se ta filing lahko prikliče z treniranjem Joge NIDRE.    Jz jo sicer prakticiram, včasih. Če pa bi jogo nidro delal redno, sem prepričan da bi si lahko ta "zavestni spanec" priklical kadarkoli bi hotel.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4