Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8189 times)
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: KAZALO III.
Reply #15 - 20.05.2003 at 18:00:00
 
himynameis wrote on 20.05.2003 at 17:56:54:
Jaz sebe že poznam. Kdo pa pravi, da koga obtožujem? Smiley

pol pa ocenjuješ druge, čeprav jih ne poznaš
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: KAZALO III.
Reply #16 - 20.05.2003 at 18:06:36
 
Ziby2 wrote on 20.05.2003 at 18:00:00:
pol pa ocenjuješ druge, čeprav jih ne poznaš

Tudi tega ne. Samo opišem opaženo lastnost. Smiley

Sicer pa ravno ti pravkar obtožuješ in ocenjuješ mene. Verjetno misliš, da imam z Andresom le toliko malo izkušenj, kot s tabo, kar sploh ne drži.
Saj jaz ti čestitam za tvojo novo pozicijo, ampak to še ne pomeni, da zdaj lahko kar opustiš objektivnost in postaneš pristranski. Bodi le to kar si, vedno. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: KAZALO III.
Reply #17 - 20.05.2003 at 18:15:47
 
himy Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAZALO III.
Reply #18 - 20.05.2003 at 19:54:16
 
Za tiste, ki še ne veste.  Vsi topici z naslovom Kazalo niso namenjeni replikam.   Prvotni namen je bil narediti kazalo, za lažji pregled tistim, ki pridejo novi na forum.  
Zatorej. Ne trudite se, saj ko z Marjano rešiva poglavitno vprašanje bodo vaši posti pobrisani. Kazalo je kazalo, ne pa spoznavanje ljudi.  

Hvala ker odpirate nove topice..

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: KAZALO III.
Reply #19 - 20.05.2003 at 20:17:17
 
Andres wrote on 20.05.2003 at 19:54:16:
Za tiste, ki še ne veste.  Vsi topici z naslovom Kazalo niso namenjeni replikam.   Prvotni namen je bil narediti kazalo, za lažji pregled tistim, ki pridejo novi na forum.

Mislim, da bo vsak novoprišlec raje ustvaril svojo temo s svojimi detajli v svojem vprašanju. Tole Kazalo je preveč splošno in se ga bo le malokdo poslužil, kar je čisto razumljivo, saj, kot je Marjana omenila, so omenjene teme že nekoliko zastarele. Menim pa, da se forum bolje širi in izpopolnjuje ter postane pestrejši s takšno svobodo, katero sem ravnokar omenil. Pravila in omejevanja - teh naj NE bi ta forum imel. Lahko pa se tudi motim. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAZALO III.
Reply #20 - 20.05.2003 at 21:56:55
 
Problem pri kazalih je da ko ga pišeš, je treba vedno znova refreshat, ker nikoli točno ne veš, kdaj je to predolgo.  S tem je normalno mišljenjo kazalo kot tako, na eni strani brez replyev.
Bi pa bilo že tudi kazalo IV, če mi zgodaj letos nebi mašina zamrznila, ko sem ravno to delal.  Obenem kot sem rekel, mi je všeč Marjanina ideja o legendarnih topicih, vendar se še vedno bojim, da bi potem drugi nekako v osamo padli, ker vsak bi gledal ravno legendarne.  Lahko se pa zmenimo tako. Pošljite mi naslov in opis  legendarnih  topicov, saj bilo bi enostransko, če bi jih jaz sam izbiral, ker pri nekaterih, recimo Dilema tudi sodeloval nisem, a je topic zelo dober. Že itak je dosedanje kazalo omejeno na topice, ki so dosegli vsaj 10% replyev alivečje število ogledov. Topicov brez ali s skoraj nič odziva ni v kazalu. Torej že imamo do neke meje legendarno kazalo.Cheesy:D
Kazalo se pusti zastickano za nove člane če vam je prav, Legendarni  topici pa pač stojijo in se nanj tudi replicira.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAZALO III.
Reply #21 - 20.05.2003 at 22:30:54
 
Ej Gape.  Sem ponesreči tvoj post pobrisal. Sam tole je še od njega ostalo.

Quote:
pomoje da andres ne bo tolk zlo užaljen če nekdo nardi kazalo 4 ... ali pač andres?




Ma ne, ne bom užaljen.   Mnogi ga lahko uredijo bolje kot jaz.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: KAZALO III.
Reply #22 - 20.05.2003 at 23:57:53
 
Andres wrote on 20.05.2003 at 22:30:54:
Ej Gape.  Sem ponesreči tvoj post pobrisal. Sam tole je še od njega ostalo.





joj sorry, jest sm ravno take volje zdele in samo LOL lahko rečem
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2