Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2745 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Vaši predlogi o boljši preglednosti
21.05.2003 at 02:20:14
 
Zaradi širitve foruma je odprt topic  Legendarni topici.  http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1053464...   Ker je koncept omenjenega topica  drugačnega značaja kot običajna podaja mnenj bi želel, da na tem mestu pripomorete k lepši ureditvi.
Replike na to temo, oziroma vaše predloge pustite tu na tem mestu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #1 - 21.05.2003 at 03:08:03
 
Andres wrote on 21.05.2003 at 02:20:14:
Zaradi širitve foruma je odprt topic  Legendarni topici.  http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1053464...   Ker je koncept omenjenega topica  drugačnega značaja kot običajna podaja mnenj bi želel, da na tem mestu pripomorete k lepši ureditvi.
Replike na to temo, oziroma vaše predloge pustite tu na tem mestu.

Andres

Andres, če je treba toliko drobljenja za večjo preglednost, ne vem. Pod Kazalom III sem prej povsem drugač brala.  Ali pa samo zato, ker rad poste brišeš?

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #2 - 21.05.2003 at 14:16:34
 
Quote:
Andres, če je treba toliko drobljenja za večjo preglednost, ne vem. Pod Kazalom III sem prej povsem drugač brala.  Ali pa samo zato, ker rad poste brišeš?

Karmen




Karmen!  Meni se to ne zdi drobljenje.  Vprasanje je samo kaj bo, takat ko Legendarni topici ne bo vec na vrhu. Kaj bo cez dva tedna ali celo eno leto?  Je pa to drobljenje kot pravis estetsko za sam topic boljs kot pa nenehno replyane.   Vsaj to priznaj.  
Postov pa ne brisem rad ves. Tega ne delam, se prilagajam Gapeu.  Sam sinoci sem pa na omenjeno estetiko pozornost meta. To je tudi vse.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #3 - 21.05.2003 at 20:20:39
 
Andres wrote on 21.05.2003 at 14:16:34:
Sam sinoci sem pa na omenjeno estetiko pozornost meta. To je tudi vse.

Andres


Ni to stvar estetike Andres, prej etike.

Kar to meni predstavlja, ne veš ali še bolje malo razumeš.  Meni replayanje deluje trpežneje kot tako drobljenje topikov. Ti mu praviš preglednost. Ok, v tistih postih sem napisala, da ti manjka skromnosti.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #4 - 21.05.2003 at 20:51:54
 
Quote:
Ni to stvar estetike Andres, prej etike.

Kar to meni predstavlja, ne veš ali še bolje malo razumeš.  Meni replayanje deluje trpežneje kot tako drobljenje topikov. Ti mu praviš preglednost. Ok, v tistih postih sem napisala, da ti manjka skromnosti.

Karmen



Karmen. Navadi se prosim ločiti topice, ki predstavljajo to za kar je forum mišljen, ter na drugi strani kazalo, ki naj bi bila skupno z Legendarnimi topici opremljen z eno samo stranjo. Tako jaz tudi vidim, če ti za narod vidiš boljšo rešitev prosim predlagaj.
Skromnosti mi manjka?  Hja, sem zahteven za ene stvari, za druge čisto nič.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #5 - 21.05.2003 at 21:29:21
 
Andres wrote on 21.05.2003 at 20:51:54:
Tako jaz tudi vidim, če ti za narod vidiš boljšo rešitev prosim predlagaj.
Skromnosti mi manjka?  Hja, sem zahteven za ene stvari, za druge čisto nič.

Andres


Andres, ko sem rekla, da me noben topik na skupni strani ne moti, si potem izbrisal dva moja posta. Težko si pa domišljam kakšno boljšo rešitev. Lahko pa že manj zahtevaš sedaj.

Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vaši predlogi o boljši preglednosti
Reply #6 - 21.05.2003 at 21:53:01
 
Kaj ti to meni?  Sploh te ne razumem o skupnem topicu. Mal bolj bodi točna.  
Tvoaj dva posta sem pobrisal in enega mojega in enega od Gape.  Razlog sem že trikrat napisal. Kva ste ene tipične ženske:D:D

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1