Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3432 times)
Boo Ruth
Ex Member




Zbiranje linkov
23.03.2002 at 22:42:41
 
lahko bi zbirali vse vrste linkov, ki zadevajo teme foruma v nekakšnem kazalu ali ločenem oddelku foruma. Tako bi vsak, ki se v določeno temo bolj razume ali pa ima za določeno temo polno linkov, le te izpiše v forum. Tako bi nastala velika baza linkov forumovcev. Kljub temu, da ima gape.org ogromno linkov sem naprimer pri iskanju določene tematike po netu naletel na marsikaj zanimivega.  
na netu je ogromno materijala a le tisti, ki ga določena stvar zanima lahko pove koliko je link sploh zanimiv ali kvaliteten. Tako bi vsak, ki bi link vpisal, dodal še komentar.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zbiranje linkov
Reply #1 - 23.03.2002 at 23:40:46
 
Borut!

Saj kazalo že nekaj časa stoji. Prvi je bil predolg in je zato narejen že tudi drugi. Tavno v tem času se trudim dodati opis topica poleg naslova.

Andres


Kazalo I
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=9893622...

Kazalo II
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1012858...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zbiranje linkov
Reply #2 - 23.03.2002 at 23:44:46
 
narobe si razumel Andres.
ne mislim linkov foruma ampak linke od zunaj.
Npr: Jaz se trudim kvalitetno videti Auro in sem stalno v lovu za WWW naslovi. Enako je za intuicijo, avtomatsko pisanje in psihotronico. zakaj ne bi tako vsak posameznik svoje rezultate iskanja objavil na posebni, temu namenjeni sobi.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zbiranje linkov
Reply #3 - 23.03.2002 at 23:52:14
 
Sorry, res sem narobe razumel. Takšna knjižnica linkov je dobra ideja.  Zaradi mene lahko.  Najbolje da nekdo odpre nov thread linki, drugi pa mu pošiljajo opise strani z linki. To bi bilo ok.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zbiranje linkov
Reply #4 - 23.03.2002 at 23:59:36
 
Dobro potem, naj se še Gape in ostali zbudijo zjutraj in povejo svoje.  Misli, da bi bilo najbolj pametno odpreti prav svojo sobo, ali kako se že temu reče pravilno, saj se bodo v nasprotnem primeru linki kar porazgubili v morju sporočil.
Gape in ostali. želim vam dobro jutro, ko boste to brali. jaz grem sedaj spat. Jutri, v nedeljo, me čaka delovni dan.
Lahko noč Andres in dobro jutro vsem ostalim.
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zbiranje linkov
Reply #5 - 24.03.2002 at 00:03:19
 
Glede linkov in posebne sobe..  Mike  je pokazal velik talent organizatorstva. Dajmo mu malo dela. Wink Če se pa res ne bo noben našel pač jaz to na svoja ramena prevzamem.

Lahko noč Boruth, jaz še ne grem, saj sem eno uro za vami.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zbiranje linkov
Reply #6 - 24.03.2002 at 00:06:43
 
Ej kako smo v Sloveniji napredni - celo pred Islandijo. UFF.
In ko smo pri tem: vsi se gremo neke antiglobaliste globoko v sebi, po drugi strani pa smo vsi uporabniki interneta in elektronske pošte. Zanimivo, a ne?
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zbiranje linkov
Reply #7 - 24.03.2002 at 00:20:19
 
Normalno, pa še ure boste v kratkem premaknili naprej. Potem bo razlike za dve uri.  dve uri X 180 dni X 2 000 000 prebivalcev.  Pridem s prvim avionom.  Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Zbiranje linkov
Reply #8 - 25.03.2002 at 09:32:09
 
dobr to Boo, da si se spomnila ravno sedaj, drugač sem že naredu neki takega, sedaj pa ko sem na novo postavil strani, lahko sodeluješ, da bova še ta del izboljšala...

http://www.svetduhovnosti.org/ucenje.htm

aja ta stran je skupna stran tega foruma, tu lahko vsi ustvarjate zato lepo prosim vse, ki mate ideje kaj bi lahko skupi delal na tej strani le pridno predalgajet in da začnemo delat.

evo, vse lahko uredimo skupaj...

http://www.svetduhovnosti.org
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zbiranje linkov
Reply #9 - 25.03.2002 at 12:10:04
 
jest komot odprem novo sobo ... ni blema ... je pa res to, da to, kar bi ti delu boruth, že delajo na www.dmoz.org se mi zdi ... pač - human edited directory - definitivno največji na www

da bi to kar si zdej reku delal je že zelo stara zadeva ... pa ni blo nikogar ki bi to DELU, če bi delu kr gasa ... klasificiri to kar imaš zbrano in nadaljuj
eno je tisto kar ti je aleš napisu
drugo je zbrano na www.gape.org/deskacaodskocnjaca.htm (aha klele sm pozabu dodat da je dodajalnik že tam), tretje pa je raztreseno po gape.org-u
... zihr obstajajo še zbirke kvalitetnih linkov pa jest ne vem za njih ...

tko da ... ti sam deli ... zaenkrat ti je soba tole ... ko bo prevelika jo bomo pa razširl al pa kej
tko da ... pogumno naprej

zdej kam bomo pa to postavl (pod katero domeno) je pa drugo vprašanje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1