Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3252 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Drugi slovenski forumi
26.01.2002 at 23:55:23
 
Jaz mislim, da naš forum laufa fantastično. Danes zvečer sem obiskal krajnc.net in kolikor sem lahko tam videl ima Krajnc skupek forumov različnih vrst, nobeden med njimi pa ni aktiven oziroma nima rednih članov. Narod se tja zapelje in vsake pet mesecev kdo odda sporočilo. In to naj bi bil nek forum?? Malo morgen  Grin.
Ravno tako sem bil na Delovem portalu in njihovem forumu http://www.mmportal.delo.si/forumlist.php Isto sranje. Ni naroda. Ja prav vesel sem, da smo vsaj tukaj pri nas aktivni.

Your family member: Andres
Back to top
« Last Edit: 05.02.2002 at 00:17:38 by Andres »  
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Drugi slovenski forumi
Reply #1 - 28.03.2002 at 01:32:20
 
Polno je slovenskih forumov, ki so popolnoma prazni.  Vsi, ki forum napravijo, mislijo, da bo laufal sam od sebe. Tu ste pravi ljudje in sedaj, ko sem se pridružil še jaz,.... tu smo pravi ljudje.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Drugi slovenski forumi
Reply #2 - 28.03.2002 at 03:32:08
 
In zato se sedaj v prvi vrsti zahvalimo Alešu. On je bil prvi pobudnik foruma vrata22.  Vprašanje če bi kaj laufalo, če forum nebi bil ustanovljen takrat kot je bil. Torej. Iz Alešev forum je bil korenina.   Ko so se vrata22 sesula je Gape  vse skupaj lepo dodelal in prenesel semle na Gape.org. Sedaj pred nekaj meseci ga je še v modro pobarval, skratka za cel šiht garanja sta si oba naložila.
Ogromno dela fanta??  Blagor nam, ki samo poste nabiramo, pa portirje špilamo.  Grin Grin

Hvala vama.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1