Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 24692 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Srečanje...?
Reply #45 - 10.09.2002 at 15:01:12
 
Susi13 wrote on 10.09.2002 at 10:16:17:
Hvala za mnenje, Miska! Smiley
Besedica "potrebuje" pa stoji tam, kjer stoji, ker se zavedam, da sama svojih sanj nisem zmožna uresničiti. Uresničijo se lahko le s pomočjo drugih Ljudi.

Uf, Suzana… Veš, da sem še premišljevala o temle? In tole kar moram napisati… Ne vem, če bom zdržala do četrtka. Wink

Imaš prav. Potrebuješ nekoga, da ti pokaže vse te stvari… Potrebuješ ga, ker ti je ogledalo… Da z njegovo pomočjo sam v sebi odkriješ vse svoje strahove, vse svoje želje, vse svoje potrebe… V bistvu je brez ogledala vse skupaj težje, ane?

Samo meni besedica »potrebujem« deluje kot neka prisila. Kot nekaj, kar moraš imeti, če želiš nekaj uresničiti. Pa se mi konec koncev zdi, da v bistvu niti ne potrebuješ nikogar zato, da si, to kar si. Se mi zdi, da na nek način, če uspeš najti srečo v samem sebi, je to že ogromno. In sreča v tebi, če jo najdeš, potem sama od sebe verjetno izžareva iz tebe in ti na pot pripelje to, kar si želiš? Ali s tvojimi besedami – to, kar potrebuješ?

Kaj praviš? Sem zabluzila?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #46 - 10.09.2002 at 17:10:30
 
Jaz sem jaz - v danem trenutku toliko, kolikor sem to zmožna.

Sem srečna - v danem trenutku in v danih okoliščinah toliko, kot sem to zmožna.

Zgornja stavka sta izhodiščna točka, nič več...

Potrebujem pa Ljudi za dosego mojega namena: narediti tale nam vsem (bolj ali manj Wink) drag planetek lepši in prijetnejši za bivanje. Sama lahko spremenim sebe. Sem se. Kolikor se še nisem, se še bom.

Predstavljajva si situacijo: želim postaviti dom za otroke, ki so zapostavljeni... V prvi vrsti potrebujem precej kapitala - torej, potrebujem ljudi, ki mi ga bodo ali pomagali zbirati ali pa donatorje. Že tu potrebujem ljudi. Bi res morala sama financirati ta dom, potem pa mi zmanjka za drugega... Ali pa mi zmanjka za vzdrževanje tega...

Seveda pa lahko naletim na situacijo, ko si neka megalomanska firma želi na istem področju postaviti "kajpavemkaj". Sama bi jih malce težje prepričala - z zaledjem pravih ljudi bi jih lahko.

Moje sanje so pač take. A preden se česarkoli zgoraj opisani podobni situaciji lotim, potrebujem ljudi. Zakaj? Dosegla/i bom/o cilj veliko hitreje, lažje,...

Pa še en, ne toliko pravljičen a še kako resničen problem, ki sem ga imela: težave v spolnosti. Potrebovala sem moškega, da sem to predelala in šla korakat naprej. Ja, potrebovala sem njegovo nežnost, podporo, razumevanje in v prvi vrsti: Ljubezen.

Ne vem, če me razumeš... Gledam pač v prihodnost, ki jo gradim v danem trenutku.

Od tu tudi izvira moja želja, da vzameš vabilo kot celoto. Kajti na koncu sem napisala nekaj v smislu "Eden je močan, a skupaj smo močnejši.". V to verjamem in delujem v tej smeri.

...ko bom imela 24 ur časa in polno denarnico (klepet včerajšnjega večera Smiley), ljudi ne bom več potrebovala... Mar res...? Wink

Sledim svojemu srcu in se trudim izpolnjevati svoj namen. To je vse.

Vem, da veš, a ti vseeno povem še enkrat: rada te imam.

Objemček + cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #47 - 10.09.2002 at 18:25:06
 
Susi13 wrote on 10.09.2002 at 11:54:37:
Oblaki so mi dragi... Neko posebno svobodo imajo, se mi zdi. Bi rekla, da del mene hrepeni po njej...

Hvala za delitev tebi poznane razlage! SmileySuzana

Zakaj ne bi delila s tabo Suzana, če lahko z tudi z drugimi ???
Lahko še več, brez problema; te lepe deklice pripadajo eni skupini z vsem tle pomoje znanim imenom, pa ga zdej ne bom omenjala (še, ker ga po moje vse-vsi poznate no, če bo kdo posebej hotel..) Zgodba se nadaljuje, pa tud zanimiv konec ma, nič kaj dober za glavno med njimi (no, se je pa dogajal to pred 3600 let na okroglo, tko da v tem času se ja pa ogromno spremenilo); pa ne pozabit tega Suzana, da govorim o simboliki, ki jo imajo zame oblaki uporabljeni tako, kot si jih sama uporabila.

Ja, pomoje se res kdaj vidimo kje;

Ker že vabiš Andres, tega heca - šloganja - ne bom zamudila! Wink Tam je pa  sam smeh, kaj smeh,  krohot in pol me tak drži še vsaj en mesec... Grin
pa kaj en mesec, kvečjemu tri:)
aja -
se vidmo pol, tole morm še popravt,
ne ne pol, četrtinko bi bil kar velik uspeh, no, jest sem tud s petino zadovoljna!

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Srečanje...?
Reply #48 - 10.09.2002 at 19:03:27
 
Smiley Smiley Smiley
...kaj naj rečem...da imam tremo...???... ja no, imam jo...
...tudi strah me je..., kaj čem, taka sem...

...se pa vseeno veselim...da lepe trenutke delim... Smiley Smiley Smiley


...se opravičujem, če je padel četrtek - je edini - razen petka - še dan, ko sem v tem tednu popoldne doma - služba - kaj morem...in urnik srečanj ni določen v nedogled, pa tudi kraj dogajanja ne...kot rečeno - ponujeno za začetek...itak je premajhno - moje stanovanje namreč... Smiley Wink

...sicer pa bodo v naprej tisti, ki so/bodo zainteresirani, povedali, kdaj jim je najugodnejše, da se dobimo Wink...

...in seveda še enkrat - prisrčno vabljeni, če želja se vam v srcu porodi...


Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


alenka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #49 - 11.09.2002 at 09:04:44
 
K včerajšnjemu "prostemu spisu" bi rada dodala: odločila sem se, da se ne ustavim, preden se mi Sanje ne uresničijo. V danem trenutku so še Sanje, a vem, da bodo realnost.

Danes premišljujem o tem, kaj potrebujem, da se Sanje uresničijo. Sanje, katere so povezane s tem, da se ljudem podari upanje in se jim pomaga uresničiti Sanje.

Enkrat sem govorila z nekom, katerega sanje so se sesule v prah za kar nekaj let. Bosti se z državo in celim kupom ljudi - sam! - je bilo preveč in prehudo. Še sploh, ker dotična oseba ni imela (vsaj) denarja, da bi uspela.
Minilo je nekaj let. Sanje v dotični osebi še vedno živijo. A ni bilo vere v to, da se lahko uresničijo!!! Čudovite sanje čudovite osebe...

Odločila sem se, da bom pomagala tej osebi, kolikor bo oz. je v moji moči. Za uresničitev teh sanj pa potrebujemo Ljudi. Ljudi, katerim bo cilj uresničiti te Sanje.

Sanje, katere bodo nam vsem polepšale Življenje...

Zaradi grajenja Jutri Danes uporabljam potrebujem. S tem sama sebi in posledično tudi vsem ostalim povem, da to moram doseči. Sem pač šele na začetku te Poti...

Hvala, Miška! Pomagala si mi izraziti, kaj želim in kaj potrebujem za dosego Sanj... Smiley

Rada te imam.

Objemček pa cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #50 - 11.09.2002 at 09:12:14
 
Andres! Alenkini obrazložitvi pravzaprav nimam kaj dodati. Tako je naneslo. Gledali sva iz točke najinega Življenja: kdaj ima katera od naju čas in ugotovili, da v tem tednu je edini za to primeren dan, četrtek.

Borut! Sicer ne vem, če boš tole prebiral, a vseeno... Lepo mi je, da si pripravljen deliti sebe in svoje znanje - to je hvale vredno dejanje! Te podpiram (če smem uporabiti Alenkine besede Wink) in se bom z veseljem še kdaj udeležila... Smiley Veliko uspeha!

Karmen Anuk! Jaz osebno delim tisto, kar mi je želja deliti, s komer si pač to želim deliti. Vesela sem, da upoštevaš svoje želje! In hvala ti, ker si delila z nami!

Seveda pa hvala tudi vsem, ki boste tole prebrali. Ter hvala vsem, ki se boste udeležili kakega srečanja. Smiley

Cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #51 - 11.09.2002 at 18:36:08
 
alenka07 wrote on 10.09.2002 at 19:03:27:
Smiley Smiley Smiley
...kaj naj rečem...da imam tremo...???... ja no, imam jo...
...tudi strah me je..., kaj čem, taka sem...
...


Alenka, če bi v moje gnezdece (stanovanje) prišlo tudi nekaj neznanih ljudi, bi me bilo tudi strah. Ampak, to sem jaz. Ne ti. Ti maš kake druge strahove. Pogumno! Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Srečanje...?
Reply #52 - 11.09.2002 at 23:36:54
 
Smiley Smiley Smiley
          draga Amstel,

...tole se sliši podobno kot - jaz te podpiram;), drži se, držim pesti zate Wink... al pa jaz tako slišim - pa - mislim, da se ne motim Smiley... hvala Ti!!!Smiley

...kot vse strahce, ki se javljajo, kar naprej...itak...in mi "grenijo" življenje...bom tudi tega premagala ... ne morem drugače...ni poti nazaj, pa tudi nočem poti nazaj Wink...

...pa saj veš - ko priznam, da me je strah, pa razmislim, česa me je strah, hmm...se po glavi potrkam... Undecided
...česa ???...neznanih ljudi? zakaj?... podobne želje imajo - se spoznati, se odkrivati... spremlja jih pa verjetno prav tako mnogo strahov kot mene...smo na istem...
...premalo urejeno stanovanje???, premalo pospravljeno...??? ah, kaj - saj ne bodo prišli na ogled stanovanja... Wink če jim kakšen pogled po stanovanju uide pa nič zato;)...
...da stanovanje in jaz naenkrat nisva več skrita in sama zase - anonimna??? hmm, ja, to bo tudi del (ček)!!! strahu Wink...
...strah pred kritiko??? itak, tudi tega je nekaj, čeprav se trudim, da se ne čutim prizadeto ravno zaradi vsakega komentarja Wink...pa vseeno - moram priznati, da sem kar občutljiva...bila... ali pa nisem več tako??? kaj vem...mi bo iskušnja povedala Wink...
...strah pred tem, da ljudi ne bi mogla v stanovanje spravit...hmm, stolov imam itak premalo, ampak stojišč bo več Wink...sicer pa ostane pod... Wink

...še kaj???...gotovo še kaj...bo že še uletelo...itak sem v "fazi pred spanjem" Wink Smiley

...pa...iskreno...v tem trenutku...mi je veselje precej večje kot pa strah...prav presenetljivo Cheesy!

...Amstel, se morda jutri vidimo??? Prav rada bi te spoznala, pa objemček...ti tudi ne bi ušel, seveda, če bi dovolila... Wink

...prav lep večer naprej in lahko nočko vsem...
...bom šla še naprej strahce in "face to face" spravljat... Wink

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

alenka
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #53 - 12.09.2002 at 00:13:15
 
sej bo dobro, delal bomo lepe stvari, mislil bomo dobre stvari, prišli bomo z dobrim namenom.

vse bo kot mora bit.

samo na to se osredotočimo kaj bi bomo dobrega dali in lepega sprejeli.

lepo je bit dobro sprejet.  Grin  
še lepše je sprejeti dobro Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #54 - 14.09.2002 at 22:24:01
 
Evo dva dni nisem mogu na forum in sem mislil full bo postov na tale srečanje pa nič. Mh, se sprašujem zakaj…

Menj je blo sicer full dobr sploh k smo se zgovarjal, od vseh mogočih stvari, sam mel sem občutek da neki ni tko, kot je blo predstavljen…

Mal bom naglas razmislu zakaj in kaj sem občutil…

Sam sem pričakoval predvsem to, da če ma suzi idejo kaj bi rada, in da povab folk, da bo pol to idejo predstavila in za tem stala in da bomo skupi stopil, dopolnil to idejo s predlogi( zato smo prišli tja) in potem začel delat te stvari.

Sam ni šlo v to varjanto,…
k sem prišel je bil prazn prostor, ne da ni blo folka, manjkala je vodilna tema in to je tema od suzi, kot organizatorja, ker nihče drug ne more naredit tega!!!
in k sem to vprašal suzi je rekla jaz sam opazujem in takrat sem vedu, jaz v teh igricah(beri ančinu dela) ne sodelujem. Nekak se vidim v tem, da smo aktivni odprti in da če kdo povabi folk z namenom da to potem tudi tam je in da on spodbuja druge in da poskusijo vsi sodelovat v tem in da tako skozi skupno delo skupaj rastemo… ne da čaka druge…

sem pričakoval več…

aja pa še to, nekak si želim isto k suzi sam želim si, da bi vsi bli ena skupinca, ki bi stvari začela delat in to skupi, ne da mamo 10 skupin k isto hočjo(pa srečanja četrtek, petek…), zato predlagam v kolikor se bo suzi odprla da v naslednjo združimo moči in naredimo neki skupi…  ne da bo šlo full e za brez veze…

in to srečanje združimo pod idejo ne pod imenom skupine, pa se bodo lahko pridružili vsi…!!!

Sej vem,… velikokrat sem govoril, da je treba pravilno pisat in dojet stvari v celoti, sam je tko da če hočem dojet celoto in kaj jaz delam tam in če ni povratne informacije, če je praznina pol ne vem kaj je in včasih pol napišem stvari iz sebe, da bolje vidim k mal razmišljam naglas…
Back to top
« Last Edit: 15.09.2002 at 19:52:15 by A. »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Srečanje...?
Reply #55 - 14.09.2002 at 22:35:09
 
združit je treba, združevat, ne ločevat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Srečanje...?
Reply #56 - 15.09.2002 at 09:40:31
 
Smiley Smiley  Wink

...ja, A., mene tud ni blo 2 dni al se več za računalnik, skoraj da še doma ne...sedajle iz službe prišla...pa na mizi še kozarci in slane palčke od srečanja... Wink

...najprej bi se vsem zahvalila, ki ste prišli...moram reči, meni je bilo v veselje...in kar se tiče ljudi in razgovora, prav prijetno...

...imela sem pa tudi jaz občutek, da to ni ravno to...kar naj bi bilo...
zakaj tako ??? kaj pa vem...morda sem pa preveč pričakovala...??? ne, ne bi rekla...stvari so se pač tako odvile...in smo vsi pustili, da so se, kakor so se...

...kot si napisal Aleš - ne da ni bilo pogovorov, ampak ni bilo to nekako to...

...hmmm, zakaj?
... da še jaz razmislim naglas...
najprej nas je bilo ob dogovorjenem času 6: Suzi, Miška jaz in še trije, ki se med seboj niso poznali in jih tudi me tri nismo poznale...
začeli smo s kratkimi predstavitvami in razlago razlogov, zakaj smo se sploh udeležili srečanja...sodeloval je vsak - kar po vrsti...v krogu...
...potem so prihajali novi...Gape in Mateja, pa Andrejka... pa kasneje še Metka, pa je Miška šla, pa je prišla še Katarina in Irena, pa nato še Meta..., ...in še A.  Wink ...in igra se je vsakič na nek način začela znova...
...skupina ni bila cela že na začetku...in potem se je nekakako vsak znašel, kakor se je... in skupina kot skupina je tudi funkcionirala, kot je...mislim, da je tukaj precejšen razlog, da namen ali pa pričakovanja niso bila izpolnjena...
...Suzi si nekako ni vzela besede...kar mi je razumljivo...  bi morala kar nekajkrat začeti razlagati...

...skratka, mislim, da je bil splet okoliščin tak, da je bilo, kot je bilo...

...bi pa rada še nekaj omenila - Suzi ne bo pojedla besede...kdaj bo kaj povedala in kje in komu, je njena stvar...pa še - stvari bo izpeljala, pa ne glede na to ali na teh ali na kakih drugih srečanjih - s temi ljudmi, ki nas pozna, in/ali z novimi ljudmi, ki jih bo še spoznala...o tem kdaj, kje s kom ... bo delila kar ima deliti, je pač njena stvar...
...in ker se mi je do sedaj v dobrih dveh letih in pol, kar se poznava - ali bolje druživa - življenje tako na bolje obrnilo... sem jaz še vedno z njo in jo podpiram  Wink
...zaupam ji - od vsega začetka, ko sva se prvič srečali, (za isto mizo, kjer smo v četrtek sedeli)...
...zaupam ji, ker jo - poznam, če smem tako reči - kolikor je meni možno jo doumevati...
...pa Suzi, saj vem, da te še daleč ne dojemam... - kot sem rekla, kolikor mi je v danem trenutku možno sprejemati in doumevati in razumevati Te  Wink Smiley Roll Eyes

...stolov je bilo premalo, ampak smo se nekako znašli...frucov in grickanja je še ostalo...vrata mojega stanovanja so še odprta Smiley...Suzi pa tudi ne bo odnehala... Smiley Wink Roll Eyes

...morda se pa spet vidimo... v veselje mi bo - vabljeni! Smiley

...in - morda bo pa Suzi z nami delila...svojo vizijo in svoje sanje...pa tudi vse, kar vodi do izpolnitve teh...
in - kolikor jo doumevam in poznam - kolikor se je odkrivala do sedaj ... so bile to tudi moje sanje ... drzne in nore - pogumne, meni še malo nazaj neuresničljive, še sanjati si jih nisem upala - jih imela zatrte, skrite, da sem že pozabila nanje...pa jih znova odkrivam in sedaj se mi ne zdijo več nedosegljive in neuresničljive...Smiley

...in ker vem, da je ljudi, ki bi delili njene sanje oz. našli v njenih tudi svoje sanje veliko... VEM, da BOMO URESNIČILI SANJE!!!  Smiley Smiley Smiley

Kiss

lep dan vsem!!!


alenka







Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #57 - 15.09.2002 at 14:40:38
 
Meni je bilo všečno in ne bi spremenila ničesar. Bila sem "pasivna" iz dveh razlogov: prvi je bil glavobol, kateri me je spremljal skozi cel dan; drugi razlog pa je bil, da mi je bila želja predvsem videti, kaj kdo želi, pričakuje. In v danih trenutkih sem bila, kakršna sem bila. Ne čutim slabe vesti, ne počutim se krivo iz kakršnegakoli vzroka. Bila sem jaz - taka, kakršna sem v danem trenutku bila.

A., razumem tvoje "razočaranje". A to ni moj "problem". Gre za tvoja pričakovanja, ki se v danem trenutku niso poklapala z mojimi željami.

Zadevo bom vsekakor izpeljala. In srečanja bodo po vsej verjetnosti večkrat tedensko. Zakaj...? Enostavno zato, ker je nemogoče spraviti 30 ljudi k Alenkici v stanovanje. Poleg tega pa niti ni smisel/poanta v tem.

Mogoče bi bilo fino, da se dotaknem še tega: tale ideja, izpeljava le-te, ... je na meni. Včeraj in danes premišljujem bolj kot ne samo o tem, kako naj razporedim svoje obveznosti in obenem nadaljujem z izpeljavo. To je pač vprašanje, s katerim se ubadam.

Ta srečanja so od tega foruma neodvisna. Tako se mi zdi prav. In, še enkrat: vabljen je vsakdo, ki ima željo priti. A ne kot forumovec. Ne kot predavatelj. Zgolj kot oseba, ki se želi deliti. Oseba, katera želi prejeti nekaj lepega. Nič več in nič manj.

Sicer je pa poanto zadela tudi Alenkica - se vidi, da me pozna najbolj od prisotnih v četrtek. Kar nekaj ljudi ni uspelo priti, ker so imeli druge obveznosti. Govorila sem tudi z nekaterimi, ki so bili v četrtek prisotni - komentar je predvsem, da bi morali vsi priti ob isti uri. Se strinjam. In naslednjič se bom potrudila, da tako tudi bo.

Vesela sem, da je bilo v četrtek tako, kot je bilo. Uvidela sem svoje šibke točke, ugotovila, kaj me moti in kaj mi je všeč, ... Veliko sem se naučila! In: hvala Bogu, da sem se!

Odnehala ne bom. Nisem navajena vreči puško v koruzo, niti nimam razloga, da bi jo.

Vsakdo bo tole vzel, kakor bo. Prav je tako!

Pa še enkrat: vabilo velja še vedno za vse in za vsakogar. Vesela bom, če boste prišli iz želje po biti tam, s čim manj pričakovanji in predvsem NE zaradi želje, da vidite, kaj ima Suzana za povedati.

Alenkica, saj smem, kajne...?

Alenkica je za moje mnenje to napisala super: "...kdaj bo kaj povedala in kje in komu, je njena stvar...pa še - stvari bo izpeljala, pa ne glede na to ali na teh ali na kakih drugih srečanjih - s temi ljudmi, ki nas pozna, in/ali z novimi ljudmi, ki jih bo še spoznala...o tem kdaj, kje s kom ... bo delila kar ima deliti, je pač njena stvar..."
Nisem želela secirati tvojega posta. A tole se mi zdi še kako meni podobno. Taka sem. Delim, ko mi je želja deliti, kar mi je želja deliti. Bolj siliš vame, manj dobiš...

Se puščam presenetiti...

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #58 - 15.09.2002 at 19:19:15
 
alenka07 wrote on 11.09.2002 at 23:36:54:

...tole se sliši podobno kot - jaz te podpiram;), drži se, držim pesti zate Wink... al pa jaz tako slišim - pa - mislim, da se ne motim Smiley... hvala Ti!!!Smiley

...kot vse strahce, ki se javljajo, kar naprej...itak...in mi "grenijo" življenje...bom tudi tega premagala ... ne morem drugače...ni poti nazaj, pa tudi nočem poti nazaj Wink...


Alenka, seveda, to je bila spodbuda. Strahci pa so tu, da pač nekaj povedo. Morda tudi kaj zanimivega.
In zato... pogumno!!!

Vsekakor se bova enkrat srečali. Tudi jaz bi te rada spoznala.
ČAo


Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #59 - 15.09.2002 at 19:40:35
 
Sej pravim v redu je blo za prvič, ampak delil sem pač občutke in primerljive izkušnje, ki sem jih imel tudi po tem, a je to prepovedan ali ne, ne vem, upam da je zaželjen?

Sej pravim ne vem kako naj sedaj napišem, da bomo lahko iz tega vsi trije dobil novo izkušnjo, ki bo dopolnila srečanje in bo pomagala pri ureditvi stvari za naprej.

Vem, da bo v naslednje boljše, prav je da smo se spoznaval in da ni bilo takoj nekih formalnih obveznosti. Bom pohvalil suzi, ki je sploh organizirala kaj takega in alenko, ki ji je pomagala in vse, ki smo prišli in delili sebe in prinesli in dobili kaj lepega.

Saj sem vse pohvalil samo sploh nisem pisal o tem ali je narobe ali prav s srečanjem itd… Samo pisal sem o svojih občutkih…

Tudi ta reakcija(post) od suzi je prava, stvari je treba pogledat z več zornih kotov in si jih razjasnit, da bo v drugo bolje.

Ne vem kako naj to opišem sam nekak iz suzinega posta in vabila nekak razberem tole:
Vabim vas da uresničimo sanje, vabim vas, da delite znanje in sebe…
Vabim vas, da se dobimo…

Pričakoval sem vsaj to kar je suzi napisala. Nič drugega, samo to, samo tega ni blo vsaj jaz nisem zasledil. Sploh pa nisem mel vpliva na situacijo, kako se je odvijala pred tem k sem prišel 3 ure kasneje in k sem stopil not je bla v sobi praznina in neki je manjkal, kaj ne vem čist točn neki ni blo tko kot je treba? To sem tudi povedal in to vsem, nič nisem silil v nikogar sam sem sam to pričakoval, da če rečeš da gremo uresničit sanje, da bom vedel katere? Pa nisem zvedu in sem reku no to se pač ne grem…

In zato bodi brez pričakovanj pač ne sprejmem, prej rad vem kaj delam in kdo mi kaj dela!!!
Se opravičujem sam res rad delam tam kjer so stvari jasne in odprte, in da se ve kaj se dogaja… ostalo pač ne hvala! Tudi če se prepuščaš bogu, naj se potem ve, da bo to tako potekalo, ne pa da visimo v praznini…

Tudi kar se tiče deljenja sebe sem prišel in delil sebe in sprejemal druge, tak sem stalno… mel smo se res lepo, tako, da pri samem druženju in organizaciji ne vidim težav.

Sam sem bil presenečen nad tema dvema odgovoroma, predvsem ker sam prevzemam odgovornost samo zase:


Susi13 wrote on 15.09.2002 at 14:40:38:
A., razumem tvoje "razočaranje". A to ni moj "problem". Gre za tvoja pričakovanja, ki se v danem trenutku niso poklapala z mojimi željami.

Alenkica je za moje mnenje to napisala super: "...kdaj bo kaj povedala in kje in komu, je njena stvar...pa še - stvari bo izpeljala, pa ne glede na to ali na teh ali na kakih drugih srečanjih - s temi ljudmi, ki nas pozna, in/ali z novimi ljudmi, ki jih bo še spoznala...o tem kdaj, kje s kom ... bo delila kar ima deliti, je pač njena stvar..."
Nisem želela secirati tvojega posta. A tole se mi zdi še kako meni podobno. Taka sem. Delim, ko mi je želja deliti, kar mi je želja deliti. Bolj siliš vame, manj dobiš...



To kar tu piše velja za vse izmed nas, ki smo bili tam vsak bi lahko tako nastopal…
Nekak me v srčku stiska ker ne izhajata iz cele skupine iz vseh, ki smo bili tam iz vseh, ki smo prišli delit sebe, ampak se nekak postavlja nekaj nad vse, da kako mnenje drugh ni želeno…

Ok pol pač… sem delil svoje občutke, razmišljanja sam če tako, da se ostalih ne sprejme in ne gleda na njih, pol kaj naj?  Sam vidim, da vse to kar sta napisali velja za vse in da smo zato prišli k smo enaki in k smo se odločili delit vse in vsem in sprejemat vse, ja če ni tko, kaj naj delam tam?

Sej vem nista tako mislile…

Evo tolk od mene, svoje sem dodal in delil z vami tudi po srečanju , srečanje je bilo v redu in vem da bo drugo tudi v redu oz. še boljše.

Glede tega da pridemo vsi ob isti uri samo tole: eni bodo prišli z dvo mesečno zamudo…
Takrat bo skupina sformirana in bo funkcionirala po nekem dogovoru in za nove bo ne glede na vse bo nek potek dobrodošel…

rad vaju mam in se veselim drugega srečanja, kakršno koli že bo  Wink  Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6