Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 24677 times)
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #30 - 10.09.2002 at 08:18:29
 
Prvo srečanje bo ta četrtek, 12.09.2002, s pričetkom nekje med 18.30 in 19.00 v Alenkinem stanovanju. Smiley

Kdor želi priti in (še) ne ve, kje Alenka stanuje, naj mi pošlje sporočilo tule na forumu ali pa pošlje mail na Susi13@email.si.

Naj bo vsem čudovit dan dan! Wink Smiley

Kiss Kiss Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

;)Re: Srečanje...?
Reply #31 - 10.09.2002 at 09:56:49
 
Aaaa? Suzana, še eno srečanje? Uf, ja… A sedaj poleg petkov še četrtki? Hehe, ne vem, ne vem… Bo treba službo pustit, da bo človek lahko vsa tale srečanja »popedenal« Wink

Iz tvojega vabila:

"Vsakdo potrebuje nekoga, da razčisti s svojimi strahovi« - hmm, po moje mora z njimi razčistiti vsak sam, res pa je lepo, če svoje strahove lahko z nekom deliš…

»Vsakdo potrebuje nekoga, da ga sprejme, kakršen v danem trenutku je« - ja, s temle se strinjam. Ampak jaz bi rekla: si želi...

»Vsakdo potrebuje nekoga, ki mu pove, da je popoln v svoji nepopolnosti« - tole je hudo lepo, čeprav bi jaz spet rekla: si želi...

"Vsakdo potrebuje nekoga, ki si ga drzne razumeti« - hmm, no, ja. Lepo je, če najdeš koga takšnega…

"Vsakdo potrebuje nekoga, ki mu podari krila« - ja, tega bi si pa jaz želela...

»Ustanovila se bo skupinica za osebno rast in razvoj posameznika« - tole bi znalo biti zanimivo zame...

»Najlepši del vsega skupaj pa je, da je vstop prost, zaželjen prav vsak človeček (obljubljen je vsaj en objemček v pozdrav)« - hmm… Wink

Ja, Suzana – meni verjetno ne bo potrebno dvakrat reči… Imam sicer eno zadrego v službi, ampak upam, da bom vseeno uspela. In si zaslužila tvoj in Alenkin objemček. Wink

Kje je Alenka doma, pa upam, da sem si zapomnila...

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #32 - 10.09.2002 at 10:09:21
 
jaz bom prišel po 21

Kiss

zakaj povem na skrivaj  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #33 - 10.09.2002 at 10:16:17
 
Hvala za mnenje, Miska! Smiley

V soboto, ko sem sestavljala, sem napisala, kakor sem napisala... Nisem premisljevala, kako narediti vtis na ljudi - to mi ni namen.

Besedica "potrebuje" pa stoji tam, kjer stoji, ker se zavedam, da sama svojih sanj nisem zmožna uresničiti. Uresničijo se lahko le s pomočjo drugih Ljudi. In ta skupinica je moje sanje.

Miska, mogoče te bo tole prizadelo, a ni tako mišljeno. Velja pa itak za vse: ne silim te, da prideš. Vesela bom, če prideš, to itak, ne bom te pa silila. Torej, če imaš občutek, da pa ti to ne potegne iz kakršnegakoli razloga (pa četudi je to pomanjkanje časa), vedi, da zamer ne bo. Nimam pravice do zamere!

Odločitev je čisto na tebi. Tako, kot je tudi na vseh drugih posameznikih.

Veš, lepotička draga, če bi želela, bi te zdajle prizadela, ker seciraš moje vabilo. Vabilo je dolgo celo stran. Cela stran je celota. Preberi celoto in jo poskusi razumeti z moje plati. Prosim.
...tudi to ti ni potrebno. Kot nikomur ni.

Upam, da sem bila dovolj iskrena in odkrita ter sem dovolj razločno povedala svoje mnenje.

V četrtek se bom itak dvignila nad moje zadržke pred monologi in razložila moj namen. Moj pogled. Izhodiščno točko se potrebuje...

Objemček pa dobiš itak ob prvi priliki, ko se srečamo - sonček si in človek se ne more upreti skušnjavi, temveč te mora imeti rad.

Objemčki od nas vseh...

Suzana

PS: Še dobro, da sem opazila, da je pisal tudi A. vmes... Si dobrodošel, itak, saj veš! Smiley Se veselim, da prideš...
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Srečanje...?
Reply #34 - 10.09.2002 at 10:27:38
 
Eh, Suzana moja… Nadaljujeva tukajle najine debate? OK.

Post sem napisala tako, kot sem v danem trenutku čutila (ti bi temu rekla tako). In sem premišljevala kar kakšen trenutek ali dva, ali naj ga sploh pošljem v eter. Ravno zato, ker nisem bila prepričana, ali boš razumela tako, kot je bilo mišljeno. Mišljeno pa je bilo samo v smislu tega, da delim s tabo svoje mnenje in svoje občutke. Tako kot vedno. In tako, kot ti mene vedno sprejmeš takšno, kakršna sem, tako sem upala, da boš tudi ti tale post sprejela kot mene v tistem trenutku. Kot iskreno in odprto proti tebi z željo, da s tabo delim samo svoje mnenje. In se ti opravičujem, če sem te s čimerkoli prizadela. Ni bil to moj namen, niti ni bil moj namen neko seciranje tvojega vabila. Daleč od tega.

Ampak saj veš – ljudje smo si različni in stvari dojemamo na različne načine. In samo to sem želela deliti s tabo. In sem tudi prebrala tvoje vabilo v celoti. In kot celota mi je sedlo v srce. Morda celo bolj, kot bi mi, če te ne bi poznala. In mi je tudi želja, da v četrtek pridem. In bom tudi prišla, če bom le uspela »porihtati« stvari, ki jih moram. In to je to.

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #35 - 10.09.2002 at 10:43:17
 
Prizadela me nisi... Še kak mesec nazaj bi me - bolje rečeno: prizadela bi se sama, itak... Wink

Isto, kot ti, sem želela z mojim postom povedati tudi jaz. Zato tudi moja prošnja, da vabilo vzameš kot celoto.

Še enkrat hvala za tvoje mnenje! Smiley Opozorilo me je (evo, še eno opzorilce... Smiley), da moram svoje mnenje in pogled izražati čimbolj jasno.

V četrtek in potem na naslednjih srečanjih, bom povedala/izrazila svoj pogled. Meni osebno je to preizkušnja. Šola. Enostavno povedano. Egoistično, kajne? A moj namen ni pridobitniški. Želja mi je le deliti vse tisto lepo, kar je v mojem Življenju že tukaj in sedaj. Obzorja mi širijo raznoliki ljudje.

Mogoče še tole: moja vloga tu ni vloga voditelja ali predavatelja. Gre le za ustanovitev skupinice, ki bo rasla, tako, kot bodo rasli njeni člani.

Prva stvar, ki jo (mogoče premalo...?) poudarjam, je, da je od vsakogar svobodna volja ali pride ali ne. Ostane ali gre. Ne želim širiti občutka, da je kdorkoli prisoten, ker MORA biti. Ali pa zato, ker je nepogrešljiv. NE.
Pogrešala bom vse tiste, ki bodo prišli in ne bodo ostali prav dolgo, bom pa sprejela, da jih njihova Pot pač vodi drugam. To sem ti želela razložiti. In seveda tudi drugim, da ne bo pomote... Wink

Bi rekla, da veš, pa ti vseeno povem: vesela bom, če prideš, ker si mi draga in posebna osebica. Bom za trenutek začutila žalost, če te ne bo, a ... bom stopila korak naprej.

Rada te imam.

Hvala za vse!

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Srečanje...?
Reply #36 - 10.09.2002 at 11:05:16
 
Nadaljujeva v četrtek?

Se veselim in vedi samo to, da se bom RESNIČNO POTRUDILA priti!

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #37 - 10.09.2002 at 11:31:59
 
Miska... V četrtek ali pa v petek...

Človečki, v petek smo pa 13-ega! YUPIIII!!!  Cheesy Cheesy Cheesy

Cmokci,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Srečanje...?
Reply #38 - 10.09.2002 at 11:33:43
 
Suzana živjo!

Tole ne bo hec.. precej resno zveni Tvoje vabilo. In glej, včeraj sem dobila povabilo od Petra za roditeljski sestanek (prvič v srednji strojni šoli) prav na isti dan; pa mi je zato žal, da se ne bom mogla odzvati Tvojemu prvemu vabilu; rada bi te spoznala in seveda tudi ostale prisotne.

Za klepet, bolj neobvezno.
(Pa srčno pozdravljam pripravljenost za debato o v-pogledih v druge in s tem sebe.) Ampak tako je - mi čas zdaj ne pusti več; pa imam tak občutek pri sebi da kar nekaj temu namenjam..hm, kdo bi vedel.. Undecided

Hvala za vabilo, hvala za prijaznost, zdaj Tvojega toplega stiska rok, nasmeha ne bom tako zelo pogrešala;
upam tudi in želim najboljše za vse
Karmen

sem opazila da rada uporabljaš oblake, so prav lepi; v simboliki baje predstavljajo tudi lepe deklice na belih konjih, ki so ščit  okrog domovanja bogov..?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #39 - 10.09.2002 at 11:48:41
 
Hvala, Anuk Karmen! Smiley

Z začetkom si zadela v črno. Rada imam zabavo, izredno rada se smejim,... Ustanovitev skupinice mi je tudi v zabavo in izredno uživam v tem, po drugi strani pa mi je jasno, da sem si zastavila visok cilj. Da ga dosežemo, bo potrebno pa nekaj dela...

Tudi meni je želja spoznati te... Bi rekla, da se bo tekom časa z malo sreče uresničila! Smiley

Sicer pa ti želim veliko lepega... Predvsem pa veliko prijaznosti do sebe - to se jaz učim zadnje čase in moram reči, da prav paše... Wink

Sicer pa: ne bo to tudi zadnje srečanje... Mogoče prideš pa na naslednjega! Smiley

Objemček pa cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #40 - 10.09.2002 at 11:54:37
 
Evo, pozabljivost moja... ---> Danes me spremlja že cel dan! Smiley

Oblaki so mi dragi... Neko posebno svobodo imajo, se mi zdi. Bi rekla, da del mene hrepeni po njej... Zato sem jih uporabila...

Hvala za delitev tebi poznane razlage! Smiley

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Srečanje...?
Reply #41 - 10.09.2002 at 12:06:50
 
Aaaa... hmm.. no, lepo se imejte in fino se zabavejte.
Ce potrebujete pa na kaksno vprasanje "moj" odgovor in "moje" mnenje, pa veste, kje se me da dobit, ane? Smiley

A v petek smo pa 13. ?
Fino in fajn! Bo treba loto vplacat... hehehe... my lucky day. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #42 - 10.09.2002 at 12:09:37
 
John_Doe, malodane vedno me nasmejiš!  Cheesy

Hvala ti za to! Smiley

Hvala za ponudbo! Mogoče pa kdaj pride prav Roll Eyes...

Cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Srečanje...?
Reply #43 - 10.09.2002 at 12:23:45
 
Suzana in Alenka,

žal mi je, da se srečanj ne bom mogla (zaenkrat) udeležiti. A pozdravljam vajino zamisel in pripravljenost za pomoč drugim.
Obe sta mi dragi.

Naj vajina toplina greje še naprej vse ljudi.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srečanje...?
Reply #44 - 10.09.2002 at 14:11:00
 
V cetrtek je sloganje, v petek se pa dela. Prestavte to na petek. Bom se jaz prisel. Enkrat pac. K Alenki domov seveda.  Kiss

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6