Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6959 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Srčni udarci srečanja
04.02.2002 at 08:42:07
 
Po sobotnem srečanju:

Dragi prijatelji vesel sem, da smo se srečali in stopili korak naprej v naši poti.

Bilo je točno tako kot je moralo biti. Smiley

Sam osebno sem spoznal, da kljub nedorečenim stvarim, ki so še ostale za nami, pa med nami vse bolj postajajo močnejše vezi, s pomočjo katerih bomo izpeljali vse kar se nam vsem kotali po glavi. Še na Andresa se moram spomnit, ko smo ob sončnem zahodu prejeli na tistem travniku njegov klic. Si z nami in mi smo s teboj. Wink.

V glavnem, men je blo fino in zdej gremo naprej.

1. Društvo
2. Ezo-fest
3. revija, časopis, obveščevalec,

Te stvari bomo postavili, vemo da imamo časa 2 meseca. Toda ker vem, da to lahko naredi en sam človek, nas pa je veliko, ni strahu da se to nebi zgodilo.

Še udeležence srečanja, pozdravim ponovno: Marjana, Mateja, Vida, Suzi13, gape, A., Tone, comp, imposible, MIKE


Grin Cry  Grin  Grin


Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srčni udarci srečanja
Reply #1 - 04.02.2002 at 14:01:07
 
Quote:
Še na Andresa se moram spomnit, ko smo ob sončnem zahodu prejeli na tistem travniku njegov klic. Si z nami in mi smo s teboj.


Ja Mike. Lepo je blo vaše krike v soboto sliišat. Me veseli, da ste se dobro imeli.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #2 - 05.02.2002 at 13:58:43
 

MIKE in vsi udeleženci srečanja, me izredno veseli, da ste se dobro imeli. Naslednjič bova tud midva z Andresom zraven (a ne da Andres?  Cheesy ).

Pa lep pozdravčk in obilo užitkov ob sončnih žarkih, ki kar pogumno žarijo iz dneva v dan bolj!  Smiley

Le-ona

Aja, vsem še tole  Kiss

P.s.: Mike zakaj pa eden izmed tvojih sončkov (smeškov) joka?
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #3 - 05.02.2002 at 16:00:15
 
Pa je de ne od VESELJA.

Smiley))
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srčni udarci srečanja
Reply #4 - 05.02.2002 at 16:17:54
 
hvala le ona
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srčni udarci srečanja
Reply #5 - 05.02.2002 at 23:25:46
 
Quote:
MIKE in vsi udeleženci srečanja, me izredno veseli, da ste se dobro imeli. Naslednjič bova tud midva z Andresom zraven (a ne da Andres?   ).


Ja normalno, da bova drugič tudi midva zraven. Saj zato sem pa zadnjič poklical, da bi povedal, da sem vlak zamudil.  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #6 - 06.02.2002 at 20:14:04
 
Srečanje je bilo ful na duhovnem nivoju,pa čeprav nihče ne mara besede duhovnost Grin Grin.

Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #7 - 06.02.2002 at 20:44:05
 
Je kdo kaj te dni opazil Suzi13  ???

al je še na dopustu?
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #8 - 06.02.2002 at 21:06:57
 
Quote:
Je kdo kaj te dni opazil Suzi13  

al je še na dopustu?


Bom šel na eno astralno potovanje in se srečal z njo v eksotičnih krajih Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srčni udarci srečanja
Reply #9 - 06.02.2002 at 21:09:34
 
Jaz sem jo opazil ob 13 uri CET.  
A že v vrsti stojiš, da te bo objela?   Vsaj tako je napisal, da rada objema, pa daje poljubčke na noske.  

Glede astralnih potovanj je pa najbolje, da se dogovorimo za določen kraj pa določeno uro.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #10 - 06.02.2002 at 21:14:59
 
Sej me je spet moja hitrost prehitela, sem potem spodaj opazil njen post.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #11 - 14.02.2002 at 08:57:35
 
Še dobro, da imamo v službi kdaj pa kdaj probleme z mrežo in ne morem pripraviti papirjev za izvoz... pisati zapisnika... uff, danes mi to full paše! Wink

Lepo, da me pogrešate, laska full!  Cheesy

Mike, bila sem na dopustu sicer, ampak v sredo sem se ustavila doma, preden sem šla na Jesenice pa sem morala nekaj napisati... Želje so mi svete! Wink

Drugače pa moram še enkrat povedati, da sem full vesela, ker sem vas spoznala! Taki simplastični človečki... 8)

Objemanje in poljubčki na nos... Pravzaprav se res kar dosti objemam... Objem mi je samo še eden od načinov, kako nekomu pokazati svojo naklonjenost. Nekako se povežeš s človekom... Kajne? Wink
Kar se tiče pa cmokov na noska: lahko ga podarim vsakomur, ne vsebuje povabila v posteljo, temveč izraža neko splošno naklonjenost. Cmok na lička je pa že nadgradnja... če se mi kdo dotakne srca... Wink

Comp, si upaš priti v moje sanje?  ??? Če ja, vljudno vabljen!

A., faca si tudi v živo! Samo... mogoče bi bilo fino zate, da bi kdaj vdihnil... izdihnil... vdihnil... izdihnil... Način Življenja se kmalu začne odražati tudi v notranjosti človeka... Ali pa se daj v lupino... Ali... Naredi mi uslugo in malček razmisli o tem...

Mike, veliko več lahko izraziš, kot izražaš. Velik del sebe skrivaš pred seboj. Dovoli si biti Ti...

Andres, kaj drugega kot: sam si si kriv za vse, kar se ti dogaja, ti že ne morem reči Wink... Vedi, da želja rodi uresničitev... Hlastanje po več ti bo prineslo še več... Ne boš imel miru... Kosti ne bo zmanjkalo!  Grin

Zakaj sem to napisala... Pojma nimam! Mogoče bo pa kdo razmislil o tem... Ali pa ne... Itak: to ni več moj problem...

Cmoka na noska pa cmoka na lička... Wink  Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srčni udarci srečanja
Reply #12 - 14.02.2002 at 16:19:12
 
aha ??

ok, pa poglejmo kaj bi pomenil, če morem kdaj vzihnit?
ter to, da se nej stlačm vase?

ja ja prav, bom razmislu, sam razmišljam kam nas pelje tale boj s sabo, to da povsod daš svoje poglede in dobiš(hočeš, nočeš) svoje poglede nazaj *

to da vpadeš direkt v človeka, to da vidiš direkt v njega in to da je tako kot je?

ja je tko da sem odprt, sam nebi sploh preveč se šel tracerjev postvaljat, da bi vidu rezultat kaj bo, saj vem naprej, ti si postavlato, jaz dans dam sam replay, želim da dobiš vse dobre poglede

ok, modrost je odgovor, ki se glasi z moje strani, na tvoje poglede, to pa je pravi odgovor ob pravem času!

drugač pa te mam rad in bodi taka kot si in si tudi ti men uredu in tako dalej pa tudi ostali so mi uredu, pa tudi ostale sprejemam in tudi do ostalih sem odprt in ostale ljubim

in se pozna, da dihava isti zrak in se pozna ko gledava isto nebo in se pozna ja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srčni udarci srečanja
Reply #13 - 14.02.2002 at 20:03:45
 
Susi13 wrote on 14.02.2002 at 08:57:35:
Andres, kaj drugega kot: sam si si kriv za vse, kar se ti dogaja, ti že ne morem reči Wink... Vedi, da želja rodi uresničitev... Hlastanje po več ti bo prineslo še več... Ne boš imel miru... Kosti ne bo zmanjkalo!  Grin

Zakaj sem to napisala... Pojma nimam! Mogoče bo pa kdo razmislil o tem... Ali pa ne... Itak: to ni več moj problem...

Suzana


Tudi meni ni jasno kaj si s tem mislila. Naj odgovorijo drugi. A vendarle je zapisana misel od nekod prišla.



Quote:
Kar se tiče pa cmokov na noska: lahko ga podarim vsakomur, ne vsebuje povabila v posteljo, temveč izraža neko splošno naklonjenost. Cmok na lička je pa že nadgradnja... če se mi kdo dotakne srca... Wink


Sem prav vesel, da potem tudi nas na lička ljubčkah.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #14 - 14.02.2002 at 20:33:30
 
Quote:
Comp, si upaš priti v moje sanje?   Če ja, vljudno vabljen!

WOW Smiley
Le zakaj pa ne bi upal,ko pa me že tako lepo prijazno vabiš ? Wink
Razen,če so tvoje sanje take bolj nevarne Wink,potem te raje jaz vabim v moje sanje.V mojih sanjah je vedno lepo. Wink

Quote:
Cmok na lička je pa že nadgradnja... če se mi kdo dotakne srca...  

Quote:
Cmoka na noska pa cmoka na lička...    

Torej smo se dotaknili tvojega srca ? Wink
Ti našega tudi  Kiss  Kiss

Zgleda,da bom tudi jaz moral malo vmes vdihniti in izdihniti,če ne se bom kar zadušil ob teh cmokecov Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2