Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19086 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #30 - 16.02.2002 at 21:44:34
 
Mojca!

Zdele mi je padlo v glavo in tudi sam ne vem kako se tega nisem spomnil že prej. Več osmic ko je hitreje dobiš špiralo. In kaj predstavlja špirala. DNA.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #31 - 16.02.2002 at 22:34:11
 
Tut jest sm pomisnla na to, ampak ne štekam.

Misliš, da sva sorodstveno povezana?

Zakaj sva bila na isti dan rojena, v dvojnem znamenju?
Zakaj sva se takoj štekala- eni misljo, da kr preveč...
Zakaj je z njim v meni nekaj umrlo, kot da bi mi nekdo nekaj iztrgal...še zdele, ko to tipkam, majo dlake zbor...

???  zakaj   ???  zakaj   ???  zakaj   ???  zakaj   ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #32 - 17.02.2002 at 11:45:42
 
zato da se zbudiš !!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #33 - 18.02.2002 at 16:45:25
 
ej mojca ne skrivi tega šamana, sej smo frendi z njim

ane folk? (lavtar & ostali)

Wink

aha in tudi tu maš polno šamanov 8)

zank skriva neki tvojega
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #34 - 19.02.2002 at 02:30:42
 
Ok Gape, že 14. si pisal, da je blo to potrebno, da se  zbudim, zdaj ponavljaš,...morda se mi je to dogajalo že prej, pa mi ni potegnilo: Sem pol res (bla) tko glupa, da je mogu nekdo umret za moje ˝prebujenje˝, al gre pri vsej stvari za njegovo rast (morda je pa šou naprej, na bolš, nad naš nivo, nas je preprosto prerastu a kaj?)

Še en preblisk: a je možno, da sm v prejšnjem življenju narobe reagirala ob podobni situaciji (zdaj namreč nimam tega občutka, a vseeno, vprašanje je, kakšen bo moj odnos ob ˝inventuri˝), kajti včeraj se mi je, ob prijetni družbi, ob prijetni temi, torej brez povoda na lepem in jasnem, sam od sebe odvil neprijeten dogodek, spet nesreča...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #35 - 19.02.2002 at 08:22:17
 
...ni take stvari kot je krivica in ni take stvari kot je pravica... zakon akcije in reakcije pa vedno je točno tak kot mora biti.

mojca sprašuješ se kaj če pa to to pomeni... in kaj če si v prejšnem lajfu...
bull shit.

Tudi če si...to sedaj sploh ni pomembno, ker gledati nazaj je isto kot ne gledati sedaj... sedaj pa se dogaja vse kar se mora...
Poskusi s kako dobro afirmacijo, ker tale strah te je že dobro objel in če mu boš verjela te bo mel še raj in te bo objel zlo močno... to  pa nočeš ane

glede straha predlagam žerjavco...in veliko savne  Wink
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dekle je naslo pomoc na forumu
Reply #36 - 19.02.2002 at 09:52:42
 
mojca wrote on 19.02.2002 at 02:30:42:
Ok Gape, že 14. si pisal, da je blo to potrebno, da se  zbudim, zdaj ponavljaš,...morda se mi je to dogajalo že prej, pa mi ni potegnilo: Sem pol res (bla) tko glupa, da je mogu nekdo umret za moje ˝prebujenje˝, al gre pri vsej stvari za njegovo rast (morda je pa šou naprej, na bolš, nad naš nivo, nas je preprosto prerastu a kaj?)

Še en preblisk: a je možno, da sm v prejšnjem življenju narobe reagirala ob podobni situaciji (zdaj namreč nimam tega občutka, a vseeno, vprašanje je, kakšen bo moj odnos ob ˝inventuri˝), kajti včeraj se mi je, ob prijetni družbi, ob prijetni temi, torej brez povoda na lepem in jasnem, sam od sebe odvil neprijeten dogodek, spet nesreča...

vse je možno, mogoče ti je bil pa samo dolžan uslugo, kaj veš, tko kt je magla reku, niti nima veze, ne razglabljej kaj je blo in kaj bo.

živi ... tukaj ... zdaj ... 100%.

inventura, če govoriva o isti, je pa taka: vsak si bo sodil sam!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3