Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9553 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #15 - 20.02.2002 at 17:58:36
 
a maš to vodeno al doma delaš sam?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #16 - 22.02.2002 at 12:34:33
 
Zaenkrat mam vodeno, ker potem vem da grem lahko še malo dlje al pa globje u sebe... in tam res ne morem kontrolirat dogodkov...tko da je dobro da je en k te lahko prikliče nazaj...pa dobro je če to zna...pa zlo dobro je če ma priznanje za to...
Ko bo  ene 15 do 20 rebirthingov za mano pa lahko začnem tudi sam...
zaenkrat se mi nikamor ne mudi in nasvete pač sprejmem če vem da so dobronamerni...
Če bi sedaj delal sam načeloma ni nič slabega in mogoče se ne bi ničesar slabega zgodilo...sam to je riziko - tko da  ne reskiram nekaj česar ne obvladam...vlaganje je veliko vendar je izguba lahko še večja... počasi se daleč pride...
Če te zanima kam hodim - mi pošlji sporočilce
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #17 - 01.03.2002 at 17:57:51
 
4. rebirthing - v topli vodi

S cevko na glavi sem se potopil v ogreto vodo na 37 stopinj... občutek varnosti je na tej stopinji naraven kar sam od sebe...in kot tak zelo zelo prijeten...
Tako sem bil v vodi mislim da uro in pol...
v tem času pa sem se spomnil bežno udarca po riti...takoj po rojstvu... bolečino od takrat sem nosil s seboj do tega izkustva in sedaj čutim svojo trtico kot energetsko blokado, kot da se tam nekaj zadržuje...nekaj kar mi je d'best sprostit, če le lahko...in sedaj lahko...

Spomnil sem se tudi mnogih drugih bolečih dogodkov...še več se jih pa sploh nisem spomnil sam občutek pa je bil fenomenalen... občutek da sem otrok, ki se rad igra je ponovno zaživel...občutek da sem svoboden in da sem si svobodno izbral da sem to kar sem...občutek miru, užitka, veselja...TO JE MOČ, sposobnost sprejemati resnico tako kot je, karkoli to že je ... karkoli brez omejitev...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #18 - 02.03.2002 at 16:16:53
 
kraaaaasno!

nikoli nisem bila na rebirthu v vodi, pa ker se vode malček bojim (kar je je več kot do gležnjev), nisem nikoli žalovala za njim oz. kot vedno pravim: ob pravem času pride vse, izsiljevat pa mi ni treba ničesar. Že ni čas tudi zame. Sem pa v ponedeljek spet imela seanso (na suhem) rebirtha, in že ta mi je bil v veliko veselje in sprostitev.

Isti večer smo imeli ob spremljavi šamanskega bobna meditacijo, s pomočjo katere se vrneš preko otroštva, poroda, nosečnosti v prejšnje življenje. Bilo mi je prav nelagodno v času nosečnosti, ker sem čutila, kako se manjšam.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
joco
Guest




Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #19 - 09.04.2002 at 11:13:24
 
dej povej kadu je zadolzen za rebirthing in kje se da to delat...........zlo, zlo, zlo zainteresiran.......iscem to ze neki casa.

jokl
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #20 - 10.04.2002 at 11:31:53
 
joco dej en mejl namali...da nam delal reklame...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #21 - 10.04.2002 at 11:42:25
 
ti kr nared reklamo, ti jest dovolm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Rebirthing - Zavestno dihanje
Reply #22 - 10.02.2003 at 13:01:32
 
mene tud zanima  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2