Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 18740 times)
Karmen A
Ex Member




Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #15 - 08.10.2002 at 16:54:51
 
ARS wrote on 08.10.2002 at 11:18:53:
Ja, lohk men, k sm ženska, anede... in doma tko al pa tko zmeri gor sedem.  Wink

Je frend prebral tole mojo "straniščno garancijo" učeri, pa sva par besed na to temo. Hecn, je reku (približno), da so moški pa čist preveč leni, da bi se slačl še takrat, in da si lahko zamisli samo eno močno tečno, ki bi svojmu tolk u iber težila, da bi popustu in se prilagodu; da drugače si pa sploh ne more predstavljat... razen s pisoarjem.
.  Roll Eyes


Če se že tko dobr štekamo pa ne vem ARS.
Sej nisem mislila, da moraš dobesedno dol sest na mojo tezo. Grin Bi blo mogoče fajn če bi že. Ker tud jest pod razno ne bom mojih prelepih ploščic u iber razbijala, pa glave s tem, da en čist pripomoček poleg straniščne školjke namontiram. Pa če imaš en buket pametnih frendov, naj ti zdaj to potrdijo.
Je pa pisoar čist dober predlog zame.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #16 - 09.10.2002 at 01:00:29
 
Gru Gru wrote on 08.10.2002 at 13:16:02:
Torej skozi WC, odteka energija... Uf, bom kr tiho, ...
Ma pa ne bom, ker se mi zdi, da je pa to mal mim. Vsaj jest v to pa res ne morem verjet. Ne res ne. Po tej logiki bi moral vse luknje med desko in školjko zapret, pa še med desko in pokrovom. In če nadalje razmišljam, potem mora met pokrov najbrž tudi pravi material?

Ma, sej je useen, če si ti zdejle zdi mem. Jest tut pojma o FŠ nimam; sem si par knjig prebrala/prelistala (predvsem med obnovo stanovanja) in jih odložila v sekundi, ko so si šle kompletno navzkriž v napotkih (so mi kasneje razložil, da se je fajn ene šole držat, ker je drgač lohk hitr štala u glav...); no, predvsem pa zato, ker sem ugotovila, da FŠ-ju ne bom posvečala svojga lajfa. A kar se me je ob tem listanju uspel dotaknt, pa eno logično (ojla, razum moj) v men zbudit, sem lepo pobasala in za svoje vzela... Simpl. Škodt zihr ne more.  Wink

PS: Gapetov link pa dobr "pokrov dol" povzame, k ga jest nisem znala.
Seveda, pa to sem tut čist pozabla napisat, da je treba vrata zapirat, ej, zmeri!!!  Wink
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Pa ne zaraRe: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #17 - 09.10.2002 at 16:01:54
 
Quote:
 ta je kar prava, sam tole z moškim uriniranjem u sede je pa teza, ki ti ne bo dol sedla.

ARS ne vem kako boš ti zdaj al gor  Wink  al pa dol  Wink  sedla, ampak je pa tale moj citat zgoraj na dejansko stanje precej očiten. Tko da ne vem kaj se tolk preganjaš okol tega wcja. Lulanje je intimna stvar in zadostuje, da zapreš pokrov pol ko si vodo za sabo potegnila. Pa da to še za kom narediš pa ne z nasmehom - ti je kdaj pomembno ala bonton, pa brez potrebe.  
Kakšen bo tvoj občutek pri tem - kjer teb lahko odteka "kri al chi življenja" ma pa približno ene tolk veze kot urin z uranskim dežjem!    8)


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #18 - 10.10.2002 at 08:39:37
 
Če bi me vprašali,
kaj o obsojanju,
smo pa že tolikokrat o zrcalnih podobah,
da bi si vas z lahkoto predstavljala,
kako pljuvate lastno podobo v ogledalu.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #19 - 10.10.2002 at 12:42:00
 
Quote:
z lahkoto predstavljala,


hmm, a  v svojem ogledalu  ?

LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #20 - 10.10.2002 at 13:06:49
 
Ali je straniščna školjka pomembna? Če gremo enkrat na dfan na teveliko in recimo šestkrat na tamalo, če smo na veliki cca. 5 minut in na tamali recimo 1 minuto, je to 11 minut na dan, recimo v povprečju. Letno znese to zopet cca 67 ur, kar je manj kot tri dni. In iz tega lahko sklepamo, da je ta predmet dosti nepomemben. Ampak, ali je res. Včasih pa res prav pride. Sploh kadar se nam že čelo rosi, školjke pa ni v bližini. Torej iz tega zornega kota zelo pomemben predmet. Marsikje tudi mastno plačaš, da ga lahko uporabiš. Smiley

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #21 - 10.10.2002 at 13:21:59
 
mind wrote on 10.10.2002 at 12:42:00:
hmm, a  v svojem ogledalu  ?

Wink  a je bistveno u kerem?   Kiss  ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #22 - 10.10.2002 at 13:24:29
 
veš, kdaj opaziš, da je lahko minuta različno dolga?
Ko se znajdeš v tistih petih minutah dneva za ta velko na napačni strani zaklenjenih straniščnih vrat
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #23 - 10.10.2002 at 16:46:17
 
Če bi bile ženske grajene tako, da bi potrebo brez zalivanj lahko pokonci opravljale, potem tega verjetno nebi počele sede. Ali se mogoče motim?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #24 - 10.10.2002 at 17:21:30
 
Quote:
Če bi bile ženske grajene tako, da bi potrebo brez zalivanj lahko pokonci opravljale, potem tega verjetno nebi počele sede. Ali se mogoče motim?[/


Se bom probala spomnit. Ja, tam pri šestih nekje vem, da me je melo, da bi probala in pol tud sem, jasno. Sem stuširala kiklco od spodaj pa noge od zgoraj...drugač pa ni blo "tko čist mem". Grin

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #25 - 12.10.2002 at 03:00:48
 
ARS wrote on 08.10.2002 at 16:28:19:
???  Wink  Fantje, pa dejte mi pol razložit, zakaj sploh dilo dvignete? Če vam nič ne šprica...  Wink

Arska, nekateri jo pa ne, saj sama veš...  Wink
Smo fejstni, saj vem. Hvala.
Drugim se bo pa sčasoma, nekoč, upam da kmal, posvet'l, da je tko bl fajn skupi žvet.
Amen!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #26 - 12.10.2002 at 15:08:01
 
Quote:
    Fantje, pa dejte mi pol razložit, zakaj sploh dilo dvignete? Če vam nič ne šprica...  


Kratko in jedrnato Ars.
Zato, ker zadnjih kapelj ni mogoče tako lepo pod naklonom regulirat kot pa prvega gejzirskega izbruha.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #27 - 12.10.2002 at 15:20:39
 
Sem se tukile že zadnjič hotel naslonit zraven, potem je pa topic dol padel in evo ti ga, Andres ga spet dviga.

Skratka, nekoč, pred leti sem govoril z žensko, ki je po zaprtju diskoteke čistila ta precej velik objekt v kar so spadali tudi WCji.
In drage deklice tule, dajte si prosim roko na srce in malo premislite kako lepo so snažni ženski WCji  v gostilnah, restavracijah, diskotekah in da ne govorim, tisti javni za katere uporabo se ne plača.
No in če se ozrem na besede te ženske, ki je nekoč čistila, ste pač ženske iste paconarke kot moški. Just to remind.  Za vami ostaja kup nekega papirja, vložkov v sekret nametanih, obenem pa imate za pol torbice raznih šmink, parfumov pudrov.

In kako je pri moških na WCjih odprtega tipa a la gostilne diskoteke ipd?  Odvisno kako visoko je pisoar namontiran.  Višje ko je, bolj je okrog poscano.  Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #28 - 14.10.2002 at 01:03:56
 
Andres wrote on 12.10.2002 at 15:20:39:
...ste pač ženske iste paconarke kot moški. Just to remind.  Za vami ostaja kup nekega papirja, vložkov v sekret nametanih, obenem pa imate za pol torbice raznih šmink, parfumov pudrov.

Dej, umir se poba. A tko te je Arska dregnla? Pa dej se že enkrat gor used, pa probi, pa pol še kdej, pa kr naprej - boš vidu, kako bo tvoja kontent. Aja, s ločen? Ni čudn.  Grin  

Le kva ma kozmetka u torbicah z WC-ji opravt, dej razlož mi to.  ???

Pa še enmal đentlmana bom - a ni Arska sam o domačih WC-jih razpredala?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Straniščna školjka, sedalo in pokrov
Reply #29 - 14.10.2002 at 01:25:37
 
In če nadaljujemo statistiko, pomeni da smo na sekretu v povprečju tri dni na leto. Če dočakamo naprimer 70 let, je to cca. 210 dni na sekretu. To pa je že lepa številka. Več kot pol leta smo na sekretu. Zato prosim pišite o sekretu bolj spoštljivo.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5