Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 9
(Read 25709 times)
Miro
Ex Member




VEST SLOVENSKEGA NARODA
27.03.2003 at 11:52:41
 
Nespoštovani Slovenci, tisti, ki ste glasovali za NATO!

Zdaj veste. Slovenija posredno sodeluje v napadu na Irak in je za to tudi plačana!!

In naj vam bo jasno: vsak vaš glas ZA NATO je bil glas za to pošastno vojno. Le pridno glejte poročila na televiziji, kadar pokažejo zoglenela trupla iraških civilistov, ki jih je ubila "osvobodilna" ameriška vojska.

Vsak ubit človek, vsi otroci, ki bodo postali zaradi vojne psihični ali drugačni invalidi, vse žrtve povračilnih terorističnih napadov, uničena narava - skratka vse, kar ta vojna prinaša, leži tudi na vaši vesti.

Ne pretvarjajte se! VEDELI STE ŽE PREJ!
Pa ste se rajši skrivali za dvoumnimi izjavami politikov in upali na drobtino z bogataševe mize, ki je zdaj tudi padla na tla, prepojena s krvjo. Rajši ste svojo odgovornost potisnili v podzavest in ravnali v skladu s svojo majhnostjo, duhovno bedo in klečeplaznostjo.

Vaša odgovornost bo ostala, vaša vest bo globoko v duši nemirna in tega nemira ne bo moglo odpraviti nič. Ne odpustek samega presvitlega gospoda nadškofa, ki je tudi sam glasoval za krvavo rihto, ne lepe besede zagovornikov demokratičnega ubijanja, ki so pri nas na oblasti.


Bomba mu je odtrgala polovico lobanje.
Tudi ZA njegovo smrt, ne samo za NATO ste glasovali!

Če se želite še naslajati nad prizori, za katere ste glasovali, obiščite: http://www.aljazeera.net/index.htm

In naj vam ostanejo v globokem spominu. Za to in naslednja življenja.
Back to top
« Last Edit: 27.03.2003 at 19:25:42 by A. »  
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #1 - 27.03.2003 at 12:28:32
 
Kot prvo, tale fotka mislim, da ne sodi na naš forum. Tako je moje mnenje. To je ena od poceni Sadamovih reklam. Undecided

Naprej. Sem proti vojni in nisem glasoval za NATO.

Kljub temu, pa ne nasedam takšnim fintam kot so tele fotke. Kje piše, da je bomba, ki je eksplodirala bila vržena iz ameriških rok? Kolikor poročajo, je naprimer v Basri prišlo do upora civilnega prebivalstva in Husejnova garda je začela streljati svoje ljudi. Poleg tega uporabljajo za živi ščit pred tanki ženske in otroke. Civilno prebivalstvo Iraka si želi, da Sadam pade.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #2 - 27.03.2003 at 13:20:48
 
jaz sem zato, da se to zbriše in da se nas ne posiljuje s tem, miro lepo te prosim, da v drugo premisliš kaj daš sem gor.

PREMISLI 2 X ne manipuliraj s forumom in ljudmi!
NE IZKORIŠČEJ OS V SVOJE POCENI RAZMIŠLJANJA!

sem proti natu samo to je preseglo vse meje, kaže sam na tvojo dojemanje in spoštovanje nas tu gor.

in v roku 1 ure bom zbrisal sliko v kolikor je ne umakneš sam!!!

ljubezen ni svinjanje stvari drugim in take slike pošlji tja kjer jih rabijo in kejr je izvor tega!
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #3 - 27.03.2003 at 13:22:23
 
Si jih vprašal koliko jih je za Sadama. Mnogim se zdi Sadam manjše zlo kot Američani (vsaj za Arabski svet). Najbolj da se izvede referendum ali so za Busha ali za Sadama. Tako bi vedeli...

Kar pa se slike tiče se strinjam.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #4 - 27.03.2003 at 14:41:02
 
Morda to res ni pravi forum, ker smo mi itak vsi proti in to... Je pa dober argument proti sranju o "osvabajanju iraškega ljudstva".

Pustite stvar gori, tukaj je dosti naključnih obiskovalcev, ki to berejo in SO dejansko soodgovorni za te svinjarije.
Neumnost je treba vedno plačat...

Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #5 - 27.03.2003 at 15:13:34
 
Se strinjam, da ta slika ne paše na ta forum. Lahko bi pa tudi kdo drug prilimal, kaj so Iraški vojaki naredili z Ameriškimi vojaki - rezcefali jih v kose in jih brcali naokoli.  Ampak nima smisla ljudem obračat želodcev. Angry
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #6 - 27.03.2003 at 15:22:58
 
To je drugo... za vojake je to pričakovano; ko bodo kazali razmrcvarjene amreriške otroke, takrat je lahko 1:1... (pa ja)..

Zelo me pa zanima dejansko število žrtev... Ameri skoraj ne poročajo o svojih žrtvah, število civilistov zminimizirajo, ali ga (če jih niso prešteli) objavijo starega... (sem gledal cnn cele dneve, tak da vem); na sploh delajo pravo parodijo na vojno poročanje  Undecided
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #7 - 27.03.2003 at 15:54:17
 
Tomi, vsak lahko vedno samostojno obišče ogriš.org, al karkol je že link. Brez posiljevanja tukaj s slikami.  Angry
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #8 - 27.03.2003 at 16:43:29
 

Jokam za tega otroka, duša me boli, srce se mi trga.  Cry

Ne prebavljam pa manipulacije in propagande, ... z otroškim truplom... Lips Sealed

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #9 - 27.03.2003 at 16:46:39
 
Valentinaa wrote on 27.03.2003 at 16:43:29:
Jokam za tega otroka, duša me boli, srce se mi trga.  Cry

Zgolj zaradi tega, ker si videla to sliko? Če bi videla slike tisočih takih, bi se ti srce trgalo še za 999 ostalih? Mislim, saj vsi vemo, da je ogromno ljudi, med njimi tudi otrok, brutalno umorjenih dnevno kar lepo število. Vsak dan. Če bi se nam za vse te trgalo srce, bi že pomrli od žalovanja. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #10 - 27.03.2003 at 16:51:43
 
se pridružujem ostalim,da ta slika ne sodi na forum Cry
mislim,da je na spletu pa tudi na televiziji že dovolj takega in podobnega sranja..pravzaprav sem na forumu zato,da teh svinarij ne gledam..evo zdaj pa..... ???
Aleš naslednjič nikar ne čakaj 1 uro,da skineš take stvari...mislim,da ta slika nikomur ni koristila Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #11 - 27.03.2003 at 17:13:24
 
Himi, jokam za vsakega, tudi za ta milijontega. Tudi za tistega, ki ga ni na sliki. Vojna je najslabša opcija. Slabše ni!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #12 - 27.03.2003 at 17:44:29
 
Pa je malo vec kot 1ura mimo, slika pa se kr tu..  Roll Eyes Nisem si je ravno zelela videt..
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #13 - 27.03.2003 at 17:51:39
 
Terrania wrote on 27.03.2003 at 17:44:29:
Pa je malo vec kot 1ura mimo, slika pa se kr tu..  Roll Eyes Nisem si je ravno zelela videt..

Mogoče je tudi ena od rešitev, da se tisti neželjni gledanja te slike, vzdržimo odpiranja tega topica? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #14 - 27.03.2003 at 19:27:32
 
to je šlo čez rob...  Cry

ne zaradi pravice objavljanja...

zaradi pravice spoštovanja forumovcov, otrok sonca.

sem umaknu

objavi se te stvari lahko vendar moj predlog je z linkom na drugo stran in z opozorilo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 9